God Of War Pc izdvojena tema

poruka: 317
|
čitano: 94.565
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: God Of War Pc
Strumf123 kaže...

Odigrao sam igru i po meni teski promasaj! igrali su na igru The last of us-a u nadi da ce se igrac kao emotivno povezat sa likovima kao sto je bio slucaj u TLOU,ali je teski klisej
U prijasnjim serijalima je bio najjaci lik na svijetu i ubijao je sve sto hoda, a tu sad ima nekakvog sina( boga pitaj jel opce njegov) i on njega uci kako ubit jelena s osjecajem? daj molim vas... Bog rata koji glumi ocinsku figuru hahah. Sami gameplay mi se svidio ali onaj tko je pisao pricu treba odgovarat za ovaj kriminal jer po meni je nespojivo da tzv bog rata koji je najjaci i koji nije nikad cuo za empatiju sad tu glumi sveca....

slobodno me pljujte, ali to je moje misljenje i imam pravo na njega. pozz

2.6/10

 Mišljenje je kao guzica svatko je ima.

A šta se tiče emotivnog povezivanja likova nije to nikakav klišej, jer ako si igrao sve prijašnje nastavke možeš zaključiti da je Kratosu kao liku žao za sve što je napravio i da se želi iskupitit za sve grijehe iz prošlosti i pomoći malome da ne budeo što je on bio.

Priča nije nikakav kriminal već je zapravo dobro osmišljena i nadovezana na prijašnje nastavke.

12 godina
offline
Re: God Of War Pc
jogurt je piratska verzija 😁
8 godina
offline
God Of War Pc

 tko pobije više bogova, Kratos ili Gorr?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: God Of War Pc
error_666 kaže...
jogurt je piratska verzija 😁

 

Napisao sam moze li netko objasniti izraz..

Zasto je joguirt izraz i to poptilicno glup za piratsku verziju

R33mba#2892
13 godina
offline
Re: God Of War Pc
R3nchi kaže...
error_666 kaže...
jogurt je piratska verzija 😁

 

Napisao sam moze li netko objasniti izraz..

Zasto je joguirt izraz i to poptilicno glup za piratsku verziju

 Mislim da je davno prije 20k godina dok je pcplay forum bio živ tamo ti je bilo kad napišeš pirat prebaci ti u jogurt.

Tad sam to prvi put vidio i nekako se kad zadržalo kao super top smiješna fora.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
14 godina
offline
God Of War Pc

B rate imam komp od commodore 64, na internetu sam od vremena dial upa i modema, bio clan bbs grupa..Nikad u zivotu taj izraz cuo nisam.. 

ZAto i pito

Hvala

R33mba#2892
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: God Of War Pc
R3nchi kaže...

B rate imam komp od commodore 64, na internetu sam od vremena dial upa i modema, bio clan bbs grupa..Nikad u zivotu taj izraz cuo nisam.. 

ZAto i pito

Hvala

Sve ok, ja imam sličnu situaciju, ali pretraži malo forum, "jogurt" verzija se stalno spominje, i gotovo u svakoj temi netko pita gdje može nabaviti "jogurt" verziju.

 

Moram priznati od kako su se pojavile stranice poput "allkeyshop" i slične, gdje se ključevi relativno jeftino daju nabaviti, da ne vidim više potrebe za time. Igre su sve kompleksnije, zaštite sve kompleksnije, ako ništa igre dolaze kao poluproizvodi i treba XY zakrpi da se dovedu u red, tako da "jogurt" varijante maltene nemaju smisla - teško se patchaju (ne izlaze često patchevi i .exe pripadajuči) i često ti save resetira, koliko vidim po onome što se piše.

 

Što se tiče GoW, nisam čitao cijelu temu, dobili smo datum za nastavak.

 

GoW je jedina igra koju je i moja draga uživala samnom. Ona nije nikakav gamer, uz ovu igru je baš zbog priče i lore-a odsjedila uz mene i pratila i bio joj je gušt. To mi je dovoljan pokazatelj da svaki ko pljuje po igri i govori kako gore ptiče nije vidio priča bedastoće. Na stranu prethodni naslovi i što mislite kakav bi on trebao biti čovjek, otac i slično, meni je ovaj naslov bio iznenađenje koje je vrijedilo svake lipe.

14 godina
offline
God Of War Pc

I ja kolko cesto gejmam, nije mi uopce drama jednom u 5mj kupit igru za cca 50ak eura.

R33mba#2892
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
God Of War Pc

Pozdrav svima! Jel se isplati kupiti ovu igru? Nisam baš neki gamer, tek nedavno sam nabavio malo bolji PC a imam već i neku godinu (45)

 

Unaprijed se zahvaljujem!

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: God Of War Pc
Božoo kaže...

Pozdrav svima! Jel se isplati kupiti ovu igru? Nisam baš neki gamer, tek nedavno sam nabavio malo bolji PC a imam već i neku godinu (45)

 

Unaprijed se zahvaljujem!

Imas hrpu recenzija na netu pa procitaj dali tebi takva vrsta igre pase ili ne.

12 godina
offline
Re: God Of War Pc

A vidim da ju svi hvale, ali ne sviđa mi se baš, ima dosta makljaže i previše krvi.... Tako da ne znam...

 

Jel biš mi mogao preporučiti neku igru sličnu onom žanru di se na kraju svakog levela susrećeš sa nekakvim Kingom kojega moraš srediti. Gledam i Mortal Kombat ali nije to što je bila prije 20 godina kada sam ju igrao, sada isto krvi na sve strane... xD

13 godina
offline
Re: God Of War Pc
Božoo kaže...

A vidim da ju svi hvale, ali ne sviđa mi se baš, ima dosta makljaže i previše krvi.... Tako da ne znam...

 

Jel biš mi mogao preporučiti neku igru sličnu onom žanru di se na kraju svakog levela susrećeš sa nekakvim Kingom kojega moraš srediti. Gledam i Mortal Kombat ali nije to što je bila prije 20 godina kada sam ju igrao, sada isto krvi na sve strane... xD

 Božoo

Evo ovo je za tebe:

 

Barbie

https://play.barbie.com/en-sea/games

 

Spužva Bob

https://game-game.com.hr/tags/559/

 

A sad ozbiljno ovdje nema krvi, a prava muška igra:

 

https://worldoftanks.eu/

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.12.2022 18:11 (hummer0).
12 godina
offline
God Of War Pc

WOT ako se ne varam je besplatna igra, a ako misliš nešto postići u igri iznudi iz tebe brdo para???

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
God Of War Pc

Evo i ja završio igru, moram priznati da je bez pomoći youtube tutorijala, nebih uspio završit.

 

Jedno moje pitanje je pošto mi se igra dopala, da li postoji na streamu još koja igra sličnog žanra a da je isto prevedena na naški?

 

Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: God Of War Pc
Božoo kaže...

Evo i ja završio igru, moram priznati da je bez pomoći youtube tutorijala, nebih uspio završit.

 

Jedno moje pitanje je pošto mi se igra dopala, da li postoji na streamu još koja igra sličnog žanra a da je isto prevedena na naški?

 

Hvala!

 Što točno zahtjeva youtube?

 

Nastavak kad dođe će biti preveden. Od ostalog nema baš puno toga. Ne znam dal su možda Ghost of Tsushima, Spiderman i Horizon prevedeni na naši. Ratchet and Clank je, ali to je drugačiji tip igre. I Days Gone mislim da je, ali isto drugi žanr. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
God Of War Pc

zna li se šta kad će nam ragnarok na pc?

debil od kolege mi spoilao neke stvari naravno...

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: God Of War Pc
fila2208 kaže...

zna li se šta kad će nam ragnarok na pc?

debil od kolege mi spoilao neke stvari naravno...

 fila2208

Kupi PS5 inače ćeš ga igrati u penziji. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice