Forza Horizon 4

poruka: 100
|
čitano: 39.169
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Forza Horizon 4

A to ti niko ne moze reci ,  ovisi sto volis .  evo ja npr nikako ne volim ove simulacije tipaForza motorsport sto se voze po pistama da me j*** . Volim arkadno da  se mogu opustit sat dva  tri i mozak na pašu .  od ovih meni najbolja  Forza Horizon 4 , a  dobar mi je i crew2 i nfs payback jos  .  Neki se vj nece sloziti sa tim , ali o ukusima se ne raspravlja . 

Al da je meni pokrenut ovu forzu 4 u pm , uradio cak i reset windowsa , opet isto wtfff microsoft ????!!!

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.11.2019 21:14 (error_666).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Forza Horizon 4

od navedenog, kupi assetto corsa, odlicna simulacija i sa puno stelanja auta

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Forza Horizon 4
daniel2809 kaže...

Ne nalazim neku temu općenito o trkaćim igrama, pa da pitam ovdje. Koliko sam shvatio Horizon je nekako baziran na open worldu i uličnim utrkama (kao NFS?), a u Motorsportu se vozi samo na trkaćim stzazama? Koje su vaše preferencije između ove dvije?

 

Također, koju trkaću igru mislite da se najviše isplati kupiti po vama? Ima ih more, Horizon, Motorsport, Assetto Corsa, Project Cars 2... Sve su cca 60€, izgledaju mi sve zanimljivo, a ne mogu kupit sve i isprobavat  Već godinama igram F1, al malo sam se zaželio standardnih autiju i drugih staza :)

 Nemoj bit lud davat 60€ za te igre, radije uzmi sa sajtova tipa instant gaming i sl...

 

Od ovih svih definitivno Assetto Corsa ako si onaj koji voli simulaciju, preporucujem kupovanje i DLCova tj. auta. Assetto Corsa je 9€ te Dream Pack 1, 2 i 3 su ti 12€ i Japanese pack koji je 3€ i to je zajedno 24€ za hrpa auta. Bilo bi jos bolje kad bi mogao uzet i ostale DLCove, tipa Ultimate Edition na instantu gdje dobijes ja mislim sve DLCove ali je trenutno nema na stanju.

Drugi izbor ne znam sta da ti kazem, horizon 4 je nekak mrtav sto se tice MPa, tj. mislim na trkanje koje i nije bas nesto rijeseno i to je vecinom trkanje sa botovima i naravno namjestis njihovu razinu (tj. dal hoces da budu noobovi tako da lako pobjedis ili nesto iznad toga da bude malo ). Meni je osobno jedino tamo zanimljivo driftanje, ali opet treba dat 20€ za onaj Fortune island otok samo da se drifta po onoj stazi koja je dosta dobra. Probao sam Motorsport 7 no  i bio mi je zanimljiviji jer je to jednostavno staza i vjerovatno je trkanje dosta bolje od Horizona...

7 godina
offline
Re: Forza Horizon 4
hahhaajaads kaže...
daniel2809 kaže...

Ne nalazim neku temu općenito o trkaćim igrama, pa da pitam ovdje. Koliko sam shvatio Horizon je nekako baziran na open worldu i uličnim utrkama (kao NFS?), a u Motorsportu se vozi samo na trkaćim stzazama? Koje su vaše preferencije između ove dvije?

 

Također, koju trkaću igru mislite da se najviše isplati kupiti po vama? Ima ih more, Horizon, Motorsport, Assetto Corsa, Project Cars 2... Sve su cca 60€, izgledaju mi sve zanimljivo, a ne mogu kupit sve i isprobavat  Već godinama igram F1, al malo sam se zaželio standardnih autiju i drugih staza :)

 Nemoj bit lud davat 60€ za te igre, radije uzmi sa sajtova tipa instant gaming i sl...

 

Od ovih svih definitivno Assetto Corsa ako si onaj koji voli simulaciju, preporucujem kupovanje i DLCova tj. auta. Assetto Corsa je 9€ te Dream Pack 1, 2 i 3 su ti 12€ i Japanese pack koji je 3€ i to je zajedno 24€ za hrpa auta. Bilo bi jos bolje kad bi mogao uzet i ostale DLCove, tipa Ultimate Edition na instantu gdje dobijes ja mislim sve DLCove ali je trenutno nema na stanju.

Drugi izbor ne znam sta da ti kazem, horizon 4 je nekak mrtav sto se tice MPa, tj. mislim na trkanje koje i nije bas nesto rijeseno i to je vecinom trkanje sa botovima i naravno namjestis njihovu razinu (tj. dal hoces da budu noobovi tako da lako pobjedis ili nesto iznad toga da bude malo ). Meni je osobno jedino tamo zanimljivo driftanje, ali opet treba dat 20€ za onaj Fortune island otok samo da se drifta po onoj stazi koja je dosta dobra. Probao sam Motorsport 7 no  i bio mi je zanimljiviji jer je to jednostavno staza i vjerovatno je trkanje dosta bolje od Horizona...

 

Hvala na odgovorima! :)

 

Assetto Corsa je dakle dosta bolja od Project Cars 2? Mislio sam da su više-manje podjednake, pa mi je ovo razjasnilo malo.

 

Isprobat ću besplatnu demo veziju forze, al vidjet ćemo, sumnjam da ću dat 60€ za nju. Inače, pošto nemam original windows jel mi to može stvarati probleme s pokretanje Forze Horizon 4? Nije mi jasno kako, ali windows store mi radi i ulogiran sam, pa u slučaju reinstalacije windowsa neće igra nestat valjda? :D

10 godina
offline
Re: Forza Horizon 4
daniel2809 kaže...

 

Hvala na odgovorima! :)

 

Assetto Corsa je dakle dosta bolja od Project Cars 2? Mislio sam da su više-manje podjednake, pa mi je ovo razjasnilo malo.

 

Isprobat ću besplatnu demo veziju forze, al vidjet ćemo, sumnjam da ću dat 60€ za nju. Inače, pošto nemam original windows jel mi to može stvarati probleme s pokretanje Forze Horizon 4? Nije mi jasno kako, ali windows store mi radi i ulogiran sam, pa u slučaju reinstalacije windowsa neće igra nestat valjda? :D

 Assetto Corsa je po meni miljama bolja od Project Carsa 2, probao sam (ali oriđiđi ovaj puta) i nikak mi nije sjela jer nije toliko realisticna kao AC.

 

Ne moras nit za FH4 nju davat 60€, imas na instantu FH4+Lego DLC za 35€. Ovisi, problem ce mozda stvarat jedino ako si "krekao" windows10 tj. aktivirao ga preko CMDa ili nekakvih programcica, ako ti stoji ono "activate windows" dole desno onda je ok (iako ti i windows 10 pro na ebayu kosta cca 3-4$ i automatski se aktivira nakon svakog clean installa windowsa, jedino se mice nakon mjenjanja maticne posto je povezan za nju). Microsoft store ti radi isto kao i Steam i Origin samo je malo zbrkaniji, kupis igru, napravis acc na microsoft storeu (ili se ulogiras ak vec imas) i odes na one 3 tocke sa desno strane (tj. postavke) i pise ti "redeem a code" i nakon sto upises onda ti se igra veze za taj acc i nece ti nestat nit da promijenis komp a kamoli reinstaliras windows 

7 godina
offline
Re: Forza Horizon 4

Poslušao te, sad sam na steamu ulovio Ultimate edition Assetto corsa za 11€, dakle sa svih 11 dlc-ova :) Još koji dan da stigne novi G29, pa ću isprobat 

14 godina
neaktivan
offline
Forza Horizon 4

Jel moguce da mi je tolko teze vozit Forzu na volanu ( logitech momo racing) nego na joysticku ili tipkovnici? doslovno mali trzaji mi okrecu auto, dok je to ne moguce izvest na joysticku..

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Forza Horizon 4
intelpro kaže...

Jel moguce da mi je tolko teze vozit Forzu na volanu ( logitech momo racing) nego na joysticku ili tipkovnici? doslovno mali trzaji mi okrecu auto, dok je to ne moguce izvest na joysticku..

 Zato sto volan nije 900+ stupnjeva nego je negdje oko ~200 stupnjeva (ne znam tocno) rotacija. Jel si probao trazit na ytu postavke za taj volan u fh4 ?

10 godina
offline
Forza Horizon 4

Probao sam boga oca kalibrirat sa 2 razlicita volana i jednostavno igra nije za volan, pre arkadna je. Joystick najbolji.

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Forza Horizon 4
D3lBoy kaže...

Probao sam boga oca kalibrirat sa 2 razlicita volana i jednostavno igra nije za volan, pre arkadna je. Joystick najbolji.

 Sa Logitechom G29 radi odlicno 

12 godina
offline
Forza Horizon 4

Ako je nekome dojadila, htio bih je probati iliti kupiti (javite se u inbox) ultimate edition

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.2.2020 1:08 (g3arv8).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Forza Horizon 4

Napokon, Trueno

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Forza Horizon 4
Moze mi netko reci zakaj se vozi po lijevoj strani? jel se moze to staviti po normalno desnoj kak se vozi cijeli svijet?
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Forza Horizon 4

Zato jer se vozi po Škotskoj, isto kao što se trojka vozila po Australiji i isto se vozilo po lijevoj strani. Valjda će sljedeći nastavak staviti u neku ''normalnu'' zemlju pa da vozimo po pravoj strani ali kakve smo sreće peti nastavak bude u Japanu 😄

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.4.2020 14:16 (vrinho).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Forza Horizon 4
Ja uglavnom vozim po sredini
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Forza Horizon 4

Preko brazilskog VPNa, Ultimate verzija dođe 55€. Jeftinije ja mislim da ne može?

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Forza Horizon 4
vrinho kaže...

Zato jer se vozi po Škotskoj, isto kao što se trojka vozila po Australiji i isto se vozilo po lijevoj strani. Valjda će sljedeći nastavak staviti u neku ''normalnu'' zemlju pa da vozimo po pravoj strani ali kakve smo sreće peti nastavak bude u Japanu 😄

Koja debilana, pa nemogu se naviknuti, kamoli nesto predvidjeti hvala.

10 godina
offline
Re: Forza Horizon 4
FileFicho kaže...

Preko brazilskog VPNa, Ultimate verzija dođe 55€. Jeftinije ja mislim da ne može?

 Za ono na što sam ja dosada naišao - da, 55€ je najjeftinije.

 

Ja sam zadnja dva Ultimatea (za frendove) uzimao po 67€ 

 

BTW. gdje si našao za tako nisku cijenu? Pretpostavljam da se radi o Global verziji.

15 godina
offline
Forza Horizon 4

Imate Xbox pass za PC gdje se može igrati i FH 4, možete aktivirati za 1 dolar mjesec dana, pa su imali akcije 3 mjeseca za nekih 10 dolara ako se dobro sjećam, ja sam igrao Forzu nekih dobrih pola godine a ne znam jesam potrošio više od 100kn sveukupno.  Ne znam kakva je sad situacija s tim passevima ali vrijedi pogledati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Forza Horizon 4
GreenLife kaže...
FileFicho kaže...

Preko brazilskog VPNa, Ultimate verzija dođe 55€. Jeftinije ja mislim da ne može?

 Za ono na što sam ja dosada naišao - da, 55€ je najjeftinije.

 

Ja sam zadnja dva Ultimatea (za frendove) uzimao po 67€ 

 

BTW. gdje si našao za tako nisku cijenu? Pretpostavljam da se radi o Global verziji.

 Microsoft store, staviš regiju Brazil i VPN samo kod kupnje i ispadne cca. 52€, ali sa konverzijom valute i naknadima dođe oko 55€. 

10 godina
offline
Forza Horizon 4

Da li mi može netko objasnit kako bi išlo ako bi aktivirao igru putem VPN-a (pošto imam jedan key kupljen za USA ) na novom računu, a taj bi se xbox račun koristio u HR?

 

Da li bi normalno prošlo logiranje na Win Store account na HR kompu ili bi, svaki put, morao paliti VPN da bi pokrenuo igru?

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Forza Horizon 4

Od danas mi igra odlucila nakon loading screena vise ne raditi, samo se crasha na desktop divota, taman volan doniou3pm

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Forza Horizon 4

Jesi napravio update igre? Drivera grafičke?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Forza Horizon 4

Ja sam isti problem imao kad sam nakon godinu dana ponovo instalirao igru. Trebalo je vratiti igru u početno stanje, Start meni - desni klik na ikonu igre - Više - postavke aplikacije - Vrati u izvorno stanje.

 

Time ne gubiš save game ili postignuća, jedino trebaš postavke grafike, tipki i sličnog opet podesiti.

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2020 12:50 (Dupein).
4 godine
protjeran
offline
Re: Forza Horizon 4
GreenLife kaže...

Jesi napravio update igre? Drivera grafičke?

 ma zbrisao sve pa ispocetka, proradilo cak i volan

11 godina
offline
Forza Horizon 4

Zna netko zašto pri skidanju fh4 na pc microsoft store svako malo izbaci neki error i uspio sam skinut nekih 60gb od 76 i sad mi ponovno vratilo na 7gb (iako mislim da to samo skenira što je skinuto) i neće mi ponovno pokrenuti download.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Forza Horizon 4
ZooZ kaže...

Zna netko zašto pri skidanju fh4 na pc microsoft store svako malo izbaci neki error i uspio sam skinut nekih 60gb od 76 i sad mi ponovno vratilo na 7gb (iako mislim da to samo skenira što je skinuto) i neće mi ponovno pokrenuti download.

 Jer je Microsoft store obično smeće. Morao sam skidati igru 2 puta ispočetka jer eto... Plus što često baci neki connection error, zaustavi download i čeka da ga ručno opet pokreneš. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
3 godine
protjeran
offline
Forza Horizon 4

Meni igra prvo proradila. sad opet ne radi, pobrisao je i sad opet ispocetak, proradi pa onda vise ne radi, srusi se kod logo screena!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Forza Horizon 4

Za cca dva tjedna počinje regionalni turnir sa 4500kn nagrade, nisu neke velike šanse da nešto osvojimo s obzirom da su englezi i francuzi jaki, ali reko ajde da pitam tu da li možda tko još uvijek igra FH4 i zainteresiran je za možda malo višu razinu natjecanja u usporedbi s npr ranked FFA/TA. Ako ništa drugo, barem bi trebalo biti zabavno i može se nešto novo naučiti. Mi smo u grupi sa još nekoliko država s balkana i mediterana, a bit će održane kvalifikacije za utrke pa ako netko ima nešto više iskustva i može se nositi sa malo boljim vozačima, javite se.

Nema nikakvog plaćanja, nikakve podatke netreba dati itd, složila se jedna manja zajednica na Discordu od cca 700 vozača pa se svako malo organiziraju slične utrke, samo ovaj put ima i nagrada kao dodatna motivacija da se ljudi zainteresiraju.

What doesn't kill you only makes you stronger.
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Forza Horizon 4

Ekipa ako netko ne igra a ustupio bi igru na određeni period za novčanu naknadu nek mi javi-hvala unaprijed .D

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice