FIFA 22 izdvojena tema

poruka: 2.364
|
čitano: 469.991
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
jopis kaže...

Jel mi može netko od vas objasnit kako netko može, bez čita, legalno, i kojim setupom taktike, jer ne pronalazim tu postavku nigdje, igrati CIJELU utakmicu MAN MARKING na SVAKOG čovjeka, i constant pressure 90 minuta, a stamina na 80+% cijelu tekmu?

Sad sam igrao protiv takvog lika. Znači cijelu utakmicu lik trči sa cmovima, a njegovi igrači su na man markingu SVI, i SVI SAMI trče uz moje igrače, neovisno kud se ja krećem, ali u stopu, u aut, u aut, nazad, nazad, naprijed, naprijed, njegovi SVI igrači prate moje igrače tijelo uz tijelo.

Stamina mu nije u nijednom momentu pala ispod cca 3/4 crte. Čit? Ili opet neki exploit da se ne gubi stamina a igra constant pressure? Ne kužim, oči su mi iskrvarile cijelu tekmu gledajući njegove igrače kako kao vjerni psi trče rame uz rame mojima, a on ne upravlja nijednim od njih. Nego, eto kad se ja nađem u šansi, on se sa sekundom zakašnjenja switcha na tog koji mu treba i uzme mi loptu, jer ja nemam ni kud ni kome kad su njegovi uz moje non stop.

Tim u prilogu (njegov ofc), to ni ne želim komentirati....

ma takvih ja naletim dnevno po par puta ,man mark cijelu tekmu

a da ne pričam kad su im igrači sa 80 pacea najbrži u igri

igram na pcu naravno i tu ima fakat gro čitera

15 godina
offline
Re: FIFA 22
ZeNGe_CRO-mt kaže...
jopis kaže...

Jel mi može netko od vas objasnit kako netko može, bez čita, legalno, i kojim setupom taktike, jer ne pronalazim tu postavku nigdje, igrati CIJELU utakmicu MAN MARKING na SVAKOG čovjeka, i constant pressure 90 minuta, a stamina na 80+% cijelu tekmu?

Sad sam igrao protiv takvog lika. Znači cijelu utakmicu lik trči sa cmovima, a njegovi igrači su na man markingu SVI, i SVI SAMI trče uz moje igrače, neovisno kud se ja krećem, ali u stopu, u aut, u aut, nazad, nazad, naprijed, naprijed, njegovi SVI igrači prate moje igrače tijelo uz tijelo.

Stamina mu nije u nijednom momentu pala ispod cca 3/4 crte. Čit? Ili opet neki exploit da se ne gubi stamina a igra constant pressure? Ne kužim, oči su mi iskrvarile cijelu tekmu gledajući njegove igrače kako kao vjerni psi trče rame uz rame mojima, a on ne upravlja nijednim od njih. Nego, eto kad se ja nađem u šansi, on se sa sekundom zakašnjenja switcha na tog koji mu treba i uzme mi loptu, jer ja nemam ni kud ni kome kad su njegovi uz moje non stop.

Tim u prilogu (njegov ofc), to ni ne želim komentirati....

ma takvih ja naletim dnevno po par puta ,man mark cijelu tekmu

a da ne pričam kad su im igrači sa 80 pacea najbrži u igri

igram na pcu naravno i tu ima fakat gro čitera

 Do danas, tu i tam koji. Danas, svaku drugu tekmu me kojekakvi cdmovi stiži i prestižu, a igram sa 90+ pace igračima na krilima, al vrhunac večeras je casemiro koji u punom sprintu stiže adamu koji je bio 5 koraka naprijed.....

Stvarno nemam lijepih riječi za ea i njihov stav o anticheat protekciji u ovoj igri, bolje da šutim, dobit ću crveni.

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

Evo jedan fini preview pack :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 22

Uhvatio me "movie sindrom" kod otvaranja paketa. 

2 paketa koji garantiraju 83+ igrača, dobijem u oba 83 igrača. 

82+ player pack, dobijem 82 rated igrača. 

2 jumbo rare players pack koji garantiraju 84+ igrača, u oba dobijem 84 igrača. Na prvoj slici je dupli Maguire nositelj paketa.

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

 

objasnite mi ovo molim vas, zasto je suđen penal i kako golman uopce smije vodit loptu nakon gol auta!?

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
Knappa89 kaže...

Uhvatio me "movie sindrom" kod otvaranja paketa. 

2 paketa koji garantiraju 83+ igrača, dobijem u oba 83 igrača. 

82+ player pack, dobijem 82 rated igrača. 

2 jumbo rare players pack koji garantiraju 84+ igrača, u oba dobijem 84 igrača. Na prvoj slici je dupli Maguire nositelj paketa.

 

 Složio sam preko 10 onih 78+ sbc i nisam dobio karticu ratinga 82. Uzdravlje.

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

padne u običnom packu kao naručen 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...
Knappa89 kaže...

Uhvatio me "movie sindrom" kod otvaranja paketa. 

2 paketa koji garantiraju 83+ igrača, dobijem u oba 83 igrača. 

82+ player pack, dobijem 82 rated igrača. 

2 jumbo rare players pack koji garantiraju 84+ igrača, u oba dobijem 84 igrača. Na prvoj slici je dupli Maguire nositelj paketa.

 

 Složio sam preko 10 onih 78+ sbc i nisam dobio karticu ratinga 82. Uzdravlje.

 Ja sam ih složio 35. I dobio najjaču karticu Isca. I šta sad? Isčačkao na mobu jučer popodne po metodi app, ak šta uleti uleti, ak ne ne. U jednom momentu mi je bilo smiješno, jer je krenulo po nekoliko istih igrača 2-3x za redom, onda je otišlo ipak raznovrsnije, od 78 do 80 ratinga. Šta sam trebao, doć na forum cvrčat o tome? Pa to je lutrija ko i sve ostalo, 78+ je sbc. Da dobiješ, a nećeš, SVAKI put 78 karticu, nitko te slagao nije, nit te tjerao to slagat.... Ja dok god imam hrpetinu nonrare gold igrača, slagat ću takve glupaste sbc-ove, i dalje po istom principu, ak šta uleti, uleti, ak ne, ne, opet dobro, biće sbc-ova di će trebat svi ti pusti rare gold igrači.

12 godina
offline
Re: FIFA 22
ZeNGe_CRO-mt kaže...

padne u običnom packu kao naručen 

Ako se ne varam, neces moc pokrenut tekmu sa njim u ekipi. Nekaj su sjebali u vezi njega.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 22
jopis kaže...

 Ja sam ih složio 35. I dobio najjaču karticu Isca. I šta sad? Isčačkao na mobu jučer popodne po metodi app, ak šta uleti uleti, ak ne ne. U jednom momentu mi je bilo smiješno, jer je krenulo po nekoliko istih igrača 2-3x za redom, onda je otišlo ipak raznovrsnije, od 78 do 80 ratinga. Šta sam trebao, doć na forum cvrčat o tome? Pa to je lutrija ko i sve ostalo, 78+ je sbc. Da dobiješ, a nećeš, SVAKI put 78 karticu, nitko te slagao nije, nit te tjerao to slagat.... Ja dok god imam hrpetinu nonrare gold igrača, slagat ću takve glupaste sbc-ove, i dalje po istom principu, ak šta uleti, uleti, ak ne, ne, opet dobro, biće sbc-ova di će trebat svi ti pusti rare gold igrači.

Po tvojoj logici, ne znam zašto dolaziš na forum cvrčati kako te igra jebe kada svi znamo da igra jebe, i što sad? Imaš uvijek jedan te isti post kao i ja. Moj ti smeta a tvoje cvrčanje je kao ok. Nekog interesira po stoti put čitati kako te neki turčin ili chiter hebu u glavu kao što je interesantno slušati mene kako me svaki dan iznova već par godina hebe sreća u packu. Koja razlika? Valjda tome služi forum, da se obojca isplačemo jer svaki ima svoj problem. Ionako ovdje ne možeš ništa novog i pametnog naučiti osim čitati jedne te iste postove godinama.

15 godina
offline
FIFA 22

Sad jedno ozbiljno pitanje.

 

Kako i kojom logikom ekipa skippa SVE nakon gola INSTANTNO? Znači, zabijem gol, i u roku milisekunde, ja nemam uopće još kontrolu nad svojim igračima, on je već izveo centar i igra?????

Ja to ne mogu ni na sqb, a kamoli u rivalsima, dok ja stisnem skippanje proslave gola, to traje baaaarem 2-3 sekunde, i dobar dio onih međusekvenci se već odvrti, a igram protiv pojedinaca koji skippaju sve u tisućinki sekudne, ja još nisam jebeno ni pustio tipku od šuta po golu kad sam ga zabio, on već skippa sve i izveo je centar. Kako pobogu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 22
jopis kaže...

Sad jedno ozbiljno pitanje.

 

Kako i kojom logikom ekipa skippa SVE nakon gola INSTANTNO? Znači, zabijem gol, i u roku milisekunde, ja nemam uopće još kontrolu nad svojim igračima, on je već izveo centar i igra?????

Ja to ne mogu ni na sqb, a kamoli u rivalsima, dok ja stisnem skippanje proslave gola, to traje baaaarem 2-3 sekunde, i dobar dio onih međusekvenci se već odvrti, a igram protiv pojedinaca koji skippaju sve u tisućinki sekudne, ja još nisam jebeno ni pustio tipku od šuta po golu kad sam ga zabio, on već skippa sve i izveo je centar. Kako pobogu?

L1 + R1 u isto vrijeme

http://trakt.tv/user/MjezZza
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 22

Naletio jučer na ovu ekipu u 5. diviziji. 

 

Ne znam od kud dečku u ovom stadiju igre ovakav tim, ali ako je dao lovu za to, uzalud mu je. 

 

Dobio sam ga 5:2 bez ikakve muke. Kroz čitavu tekmu samo je pokušavao one meta long through ball i s Messijem se izvlačio na 20 metara i tukao finesu. Ništa drugo. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
jopis kaže...

Kako pobogu?

U kojoj si diviziji?

 

Ustvari zanimaju me iskustva onih koji igraju na PC-u.

Koja ste divizija i da li ima čitera puno ako ste neka visoka?

Ja sam trenutno u 5. i ne igram od straha da ne dođem brzo u neku nižu pa da me prcaju čiteri.

Radije bih ostao u 5. pa nakon svake pobjede quitam iduću nego da me idioti jebu.

Nagrade od rivalsa su ionako zakurac pa mi je svejedno u kojoj sam diviziji što se toga tiče.

 

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
FIFA 22

Kaj je s patchom za konzole? Nema ga tjedan dana nakon što je došao na PC. Nekaj su opet sjebali kada ga ne puštaju. Ne da mi se ovako više igrati. Dvadeset udaraca po golu a nema gola. S pet metara golman vadi volej koji ide uz samu stativu u gol. Onda sljedeću tekmu sve ulazi. I tako cijelo vrijeme igram sistemom par nepar.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...

Kaj je s patchom za konzole? Nema ga tjedan dana nakon što je došao na PC. Nekaj su opet sjebali kada ga ne puštaju. Ne da mi se ovako više igrati. Dvadeset udaraca po golu a nema gola. S pet metara golman vadi volej koji ide uz samu stativu u gol. Onda sljedeću tekmu sve ulazi. I tako cijelo vrijeme igram sistemom par nepar.

Pa golmani i dalje brane sumanuto nakon patcha.

Osim ako kod vas na PS5 nije drugačije složen?

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 22
Skilledžija kaže...

Pa golmani i dalje brane sumanuto nakon patcha.

Osim ako kod vas na PS5 nije drugačije složen?

 Još ga nismo niti dobili, zato sam pitao kaj je s njim?

13 godina
online
Re: FIFA 22
Skilledžija kaže...

 

Ustvari zanimaju me iskustva onih koji igraju na PC-u.

Koja ste divizija i da li ima čitera puno ako ste neka visoka?

Ja sam trenutno u 5. i ne igram od straha da ne dođem brzo u neku nižu pa da me prcaju čiteri.

Radije bih ostao u 5. pa nakon svake pobjede quitam iduću nego da me idioti jebu.

Nagrade od rivalsa su ionako zakurac pa mi je svejedno u kojoj sam diviziji što se toga tiče.

 

 Ja sam na PC-u u 3 diviziji. tj na pola puta do 2. Nisam naisao ni na jednog citera, ni u kvalifikacijama za WL ni u Rivalsima. Ili mozda jesam pa ih ne znam prepoznati. Uglavnom, cisto dobro iskustvo, do 5 divizije nisam izgubio mec. Ovaj vikend cu prvi put igrat Wl pa jos javim za to.

VISCA BARCA
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.10.2021 16:42 (Jack Black).
13 godina
offline
FIFA 22

Danas kad sam igrao (pc) u FUT uopšte nisam imao kontrolu nad svojim igračima, doslovno PC je igrao umjesto mene. Protivnik je izašao sredinom drugog poluvremena pri rezultatu 3 0  za mene.Je li u pitanju neki novi cheat( sa tim da ga je pogrešno namjestio )

Who bolan cares
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
Jack Black kaže...

 

 Ja sam na PC-u u 3 diviziji. tj na pola puta do 2. Nisam naisao ni na jednog citera, ni u kvalifikacijama za WL ni u Rivalsima. Ili mozda jesam pa ih ne znam prepoznati. Uglavnom, cisto dobro iskustvo, do 5 divizije nisam izgubio mec. Ovaj vikend cu prvi put igrat Wl pa jos javim za to.

Ja često nailazim na one koji izlaze na početku partije i ponekad se dogodi da mi piše poraz kad likovi izađu.

Jednom u draftu mi je lik izašao na samom početku i sjebo mi draft jer mi računalo poraz.

 

U friendlies mi isto to rade - ne kužim zašto tamo jer ako mora odraditi zadatak onda je to obično zabiti gol s određenim igračima ili način zabijanja gola.

Osim ako im čit ne dopušta da si i to odaberu.

 

Jednom mi je kreten pio krv na slamku do 75 minute.

Vodio je od samog početka i onda je stiskao pauze, odugovlačio s izvođenjima, dodavao se bjesomučno... jebao me u mozak.

Ja izjednačim u 75', on izađe van i meni igra računa poraz.

Popizdio sam totalno nakon toga.

 

Uglavnom, previše puta sam naletio na budale pa me strah da u višim divizijama ne bih mogao normalno igrat od njih.

Zato i ne žurim nego čim dođem do 7 pobjeda prestajem s rivalsima i čekam do četvrtka.

Jedino je problem što do tada nemam što igrati jer SB igram samo pod mus, a friendlies ako je za zadatak koji me zanima.

[19xx] 4ntraks
13 godina
online
Re: FIFA 22

Ja često nailazim na one koji izlaze na početku partije i ponekad se dogodi da mi piše poraz kad likovi izađu.

Jednom u draftu mi je lik izašao na samom početku i sjebo mi draft jer mi računalo poraz.

 

U friendlies mi isto to rade - ne kužim zašto tamo jer ako mora odraditi zadatak onda je to obično zabiti gol s određenim igračima ili način zabijanja gola.

Osim ako im čit ne dopušta da si i to odaberu.

 

Jednom mi je kreten pio krv na slamku do 75 minute.

Vodio je od samog početka i onda je stiskao pauze, odugovlačio s izvođenjima, dodavao se bjesomučno... jebao me u mozak.

Ja izjednačim u 75', on izađe van i meni igra računa poraz.

Popizdio sam totalno nakon toga.

 

Uglavnom, previše puta sam naletio na budale pa me strah da u višim divizijama ne bih mogao normalno igrat od njih.

Zato i ne žurim nego čim dođem do 7 pobjeda prestajem s rivalsima i čekam do četvrtka.

Jedino je problem što do tada nemam što igrati jer SB igram samo pod mus, a friendlies ako je za zadatak koji me zanima.

 Zanimljivo, nisam do sad tak jos nesto dozivio, nadam se da ni necu haha. Ne razumijem kakav mozak moras biti da odugovlacis bezveze i na taj nacin "ubijas" protivnika. Neki dan sam izgubio tekmu u kvalifikaciji za WL, covjek me je ubio 4:1, ali nisam htio quitat jer zelim naucit bolje igrat jer je covjek bio daleko bolji od mene.

VISCA BARCA
15 godina
offline
Re: FIFA 22
maxy0 kaže...
jopis kaže...

Sad jedno ozbiljno pitanje.

 

Kako i kojom logikom ekipa skippa SVE nakon gola INSTANTNO? Znači, zabijem gol, i u roku milisekunde, ja nemam uopće još kontrolu nad svojim igračima, on je već izveo centar i igra?????

Ja to ne mogu ni na sqb, a kamoli u rivalsima, dok ja stisnem skippanje proslave gola, to traje baaaarem 2-3 sekunde, i dobar dio onih međusekvenci se već odvrti, a igram protiv pojedinaca koji skippaju sve u tisućinki sekudne, ja još nisam jebeno ni pustio tipku od šuta po golu kad sam ga zabio, on već skippa sve i izveo je centar. Kako pobogu?

L1 + R1 u isto vrijeme

 De pliz pročitaj šta sam pitao....

15 godina
offline
FIFA 22

 

Što reći više... vodim 3:2, bolji sam za jedno 3x u svemu, ali igra je zaključila da timo werner mora zabit gol koji ne treba zabit ni po jednoj logici, osim ea-ovskoj retardaciji.

U istoj toj utakmici, protivnički golman je istrčao na 20m od gola, ladno uhvatio loptu u ruke i bacio se u 16 na pod.... U istoj toj utakmici sam ja na 2:0 dobio žuti karton na centru, nakon što me njegov igrač povlačio 10m za dres i tackleao s leđa, i kad sam dotrčao s drugim i napravio stand tackle nakon svega toga, dobijem ja žuti. Da ne nabrajam daljnje retardacije koje se događaju danima u svakoj utakmici.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
Pozdrav,znaci frend ima skinutu fifu 22 ultimate edition na ps5,zanima me ako ja skinem fifu 22 standard edition na ps4,dali mozemo igrati ultimate team zajedno ili ne?molim pomoc
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22

Ako sam dobro skužio ; frend može sa ultimate editionom pokrenuti ps4 verziju i u tom slučaju možete igrati zajedno ;

 

 

6 godina
offline
Re: FIFA 22
Kreso007 kaže...
Pozdrav,znaci frend ima skinutu fifu 22 ultimate edition na ps5,zanima me ako ja skinem fifu 22 standard edition na ps4,dali mozemo igrati ultimate team zajedno ili ne?molim pomoc

 Ne.

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
Jel radi kod vas ovo govno od igre.Nije ni pocela vec cackaju po serverima 😡
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
Sto vise gledam forum koliko serete po igri toliko je vise zelim kupiti haha
A uzet cu oni eaplay pa da isprobam deset h da vidim jel stvarno toliko sranje.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
sexytoiletpaper kaže...
Kreso007 kaže...
Pozdrav,znaci frend ima skinutu fifu 22 ultimate edition na ps5,zanima me ako ja skinem fifu 22 standard edition na ps4,dali mozemo igrati ultimate team zajedno ili ne?molim pomoc

 Ne.

Mogu ako će frend na PS5 pokrenuti fifu za PS4. Samo u tom slučaju jer fifa za PS5 je next gen fifa za razliku od fife za PS4. Jedino im je zajednički market a igranje svako na svojoj konzoli. No igrači na PS5 mogu pokrenuti PS4 fifu pa onda mogu igrati s igračima na PS4.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice