FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.094
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 21

ahahahahahhahhaha... koji zahtjevi za jebene Swapse... komedija.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 21

Vidi Pulisica. Nisu ni ostale dvije kartice lose.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
JohnnyBlaze kaže...

Vidi Pulisica. Nisu ni ostale dvije kartice lose.

 Dok dodes do njega bude drugi mjesec.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 21

Imao sam najbolje otvaranje packova unazad zadnje dvije godine a opet sve smiješno. U 35 packova dobio sam 3 walkouta. Dva puta dobijem jebenog navasa i jednom alexander arnolda. Koliko moraš biti sretan da dobiješ dva ista walkouta u nekoliko packova? Ne znam je li moglo gore. Uz to sam dobio icardia, lukakua i luis albertoa i sve ostalo 83, 82 i ostala sranja. Sve u svemu ništa ali opet kakve sam sreće do sada bio ovo je za mene sjajno. Skupit će se blizu 200k coinsa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Pozdrav ekipa, long time no see.

 

Samo podsjetnik da mozete spojiti za swapse recimo silver i france zahtjeve, i onda ULC i first owner. Pa si stime smanjite 30 utakmica muke igranja Squad Battlesa na 18.

 
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Imao sam najbolje otvaranje packova unazad zadnje dvije godine a opet sve smiješno. U 35 packova dobio sam 3 walkouta. Dva puta dobijem jebenog navasa i jednom alexander arnolda. Koliko moraš biti sretan da dobiješ dva ista walkouta u nekoliko packova? Ne znam je li moglo gore. Uz to sam dobio icardia, lukakua i luis albertoa i sve ostalo 83, 82 i ostala sranja. Sve u svemu ništa ali opet kakve sam sreće do sada bio ovo je za mene sjajno. Skupit će se blizu 200k coinsa.

 Ja sam 14 omada imal, samo Hradecky. Nista. Ni 100k iz dva jumbo rarea, 4x mega pack, MM i New Year paketa.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 Ja sam 14 omada imal, samo Hradecky. Nista. Ni 100k iz dva jumbo rarea, 4x mega pack, MM i New Year paketa.

Ja fakat ne znam tko dobija te specijalne karetice? Pa da ne mogu dobiti niti onu najgoru? Znači dobijem 3 walkouta i sva tri zajedno ne vrijede 90k coinsa. Ono, interesira me kako to izgleda kada u packu dobiješ 100+ coinsa. Ja to još nisam osjetio u fifi 21.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 Ja sam 14 omada imal, samo Hradecky. Nista. Ni 100k iz dva jumbo rarea, 4x mega pack, MM i New Year paketa.

Ja fakat ne znam tko dobija te specijalne karetice? Pa da ne mogu dobiti niti onu najgoru? Znači dobijem 3 walkouta i sva tri zajedno ne vrijede 90k coinsa. Ono, interesira me kako to izgleda kada u packu dobiješ 100+ coinsa. Ja to još nisam osjetio u fifi 21.

 Hihihi, opet ja.

SS u prilogu. Je da sam imao 25 rare players, mega, rare mega, i sličnih packova, i samo jedan ubod, ali eto, čovjeka veseli i taj jedan. Sve ostalo, al sve ostalo u tim packovima, ultimativno smeće od kojeg nemam ni za složit jedan mid icon sbc (samo jedan pack je još bio donekle, stavljam i njega u sbc, a tamo sam imao pola packa duplih).

12 godina
offline
FIFA 21

Uopce nemam pojma kaj da radim sa ekipom. SLozil bi si ovog Robbena al ga jedino mogu linkat sa Dumfriesom IF ili sa nekom ikonom. Imam toliko dobrih igraca a nemam ih kako sve povezat. Imam 1m na racunu. Tak da imam dosta prostora za manevriranje. Foddera takoder brdo. Brijal sam kupit Bambu i Van Bastena Prime... sloziti 4231 ili 4222 i odigrat tako ovu WL.

 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.1.2021 0:03 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 21

Znači lik je dragi Bog u obrani u ovoj igri.. Manite se Varanea, Gomeza i ostalih kurtona, ako si ga možete priuštiti, obavezno ga kupite.. 

Ja ga stavim na Lb a Adamu na CB i u igri ih zamijenim samo.. 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Znači lik je dragi Bog u obrani u ovoj igri.. Manite se Varanea, Gomeza i ostalih kurtona, ako si ga možete priuštiti, obavezno ga kupite.. 

Ja ga stavim na Lb a Adamu na CB i u igri ih zamijenim samo.. 

 

 Maldini je otac obrane. AL nazalost ga jos ne mogu imat. 

 

 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 21

Možeš imat boga oca u obrani na sve 4 pozicije ako igra ne da da pobijediš, NEĆEŠ pobijedit.

Penal je suđen u 46:30 na +1 dodatka, jer sam, pazi čuda, petom blokirao liku udarac sa 15m, kontakta nije bilo jer sam ja stajao na petercu kad sam blokirao udarac, on došao sam iz kontre.

A zadnji gol sam dobio vidite kad, i to je zadnjih pet minuta lik vrtio neki retardirani dribling na 45m od mog gola i kad je odavno već smeće od igre trebalo svirat kraj, on doda loptu na 20m i bog otac rashford zabije lijevom nogom u suprotni kut.

Ponavljam, možete imat 10 maldinija u obrani, kad je igra zacrtala da dobijete gol, dobit ćete ga, nepostojećim penalom, nepostojećim faulom, razmicanjem obrane, fantomskim šutevima igrača sa 53 shooting statsima krivom nogom u rašlje, i tak dalje i tak dalje... I to se specijalno događa u 44+ i 88+ minuti igre, tu je skripta na 200%. Dabog da nikad igre više ne napravili smećari prokleti kanadski.

Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Jucer vidim Promo Jumbo Rare Player 2 komada i odlucim se pocastit jer nisam aktvan zadnja 3 tjedna uopce i reko idem si kupit to i dobijem najbolju karticu 84 raiting i odmah se sjetim zasto nisam igro. Govno od igre

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 21
CptJack93 kaže...

Jucer vidim Promo Jumbo Rare Player 2 komada i odlucim se pocastit jer nisam aktvan zadnja 3 tjedna uopce i reko idem si kupit to i dobijem najbolju karticu 84 raiting i odmah se sjetim zasto nisam igro. Govno od igre

 Mileni, ti si kockar. Ovisnik o kocki, samo je u tvom slucaju kocka - Fifa Packovi.

Prestani otvarati packove, kreni igrati igru, prebaci se na H2H Seasons ako treba, ali ako je sve sto radis u igri kockas, neces nikada izaci zadovoljan.

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
zagid3 kaže...

Pozdrav ekipa, long time no see.

 

Samo podsjetnik da mozete spojiti za swapse recimo silver i france zahtjeve, i onda ULC i first owner. Pa si stime smanjite 30 utakmica muke igranja Squad Battlesa na 18.

 moze  i - portugal i first owner, dosta je lakse imat 11 iz Portugalske lige da su first owner, barem meni :)

 

al hvala spas.. skroz zaboravio na to, a kontao 2 dnevno igrati naredne 2 sedmice...

13 godina
offline
Re: FIFA 21

Jel vam golman kad imao 9.5 ocjenu? 82 rated Asenjo.

6 godina
offline
Re: FIFA 21
JohnnyBlaze kaže...

Jel vam golman kad imao 9.5 ocjenu? 82 rated Asenjo.

 Vodim si malo statistiku ovu WL, u 5 utamica, Alisson je imao prosjek od 6,3 ratinga. Prosjek od 2 obrane po tekmi. Protivnciki - prosjek od 5 obrana po tekmi...

13 godina
offline
Re: FIFA 21
sexytoiletpaper kaže...
JohnnyBlaze kaže...

Jel vam golman kad imao 9.5 ocjenu? 82 rated Asenjo.

 Vodim si malo statistiku ovu WL, u 5 utamica, Alisson je imao prosjek od 6,3 ratinga. Prosjek od 2 obrane po tekmi. Protivnciki - prosjek od 5 obrana po tekmi...

Sve je to isto. Jednu utakmicu brani sve, a drugu sve ulazi, isto tako mi Bruno jednu utakmicu zabije 3-4 gola i onda iducu promasuje ovkir sa 13m po sredini finese. Totalno nekonstantna igra i nikad ne znas kako ce ti igraci reagirat.

12 godina
offline
FIFA 21

Mozda odradim swapse za ova dva ultinate packa. Cisto jer znam da cu jedan swaps sigurno dobit iz WL.

 

Gameplay je trenutno ultra spor... Doslovno gledam u Bambu koji ima 90-90 agility i balance... A nemogu ga okrenut. 

 

Dva SBCa koji kostaju ko jedan Adama ili jedan AWB. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
sexytoiletpaper kaže...
JohnnyBlaze kaže...

Jel vam golman kad imao 9.5 ocjenu? 82 rated Asenjo.

 Vodim si malo statistiku ovu WL, u 5 utamica, Alisson je imao prosjek od 6,3 ratinga. Prosjek od 2 obrane po tekmi. Protivnciki - prosjek od 5 obrana po tekmi...

 Ja sam dobio alissona 3x u packu untradable i sva tri puta je zavrsio u sbcu jer nema smisla imat njega na golu kad i pope brani jednako. 

5 godina
offline
FIFA 21

Ja sam u 25 × 83 + packu dobio 88 if Rashforda,skoro milijun coinsa bi imao jao zivote

Leo
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Jel betko probao igrati fifu preko nekog high end vpna? Znam da vpn nije dobra ideja sto se tice gaminga, ali fifa nema servere ko i svaka druga igra pa mozda dal netko zna dal pomaze? Sad trenutno pratim uo trace rezultate iz frankfurta i beca.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Dzem1234 kaže...

Ja sam u 25 × 83 + packu dobio 88 if Rashforda,skoro milijun coinsa bi imao jao zivote

 Steta, bilo bi bolje da je 83 Dubravka pa da ti bude lakse podnijet.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 21

Vjerujem da je ovako nesto puno bolje iz dva ultimate paketa. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: FIFA 21
Dubravka je uletio dovoljno puta, jednom moze i nesto bolje za promjenu
Leo
9 godina
offline
FIFA 21

Teško je opisat mješavinu jada i smijeha kada otvoriš Ultimate pack, a najjača kartica bude neki južnoamerički CONMEBOL anonimus, i 82 rated golman. Inception emocija i bijesa hahahha

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.1.2021 18:58 (Kowalski_UT).
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Ja ću sutra otvoriti dva ultimate packa da vidim mogu li gore od Šime? Maloprije sam gledao pack od nekog lika, ovaj 83x25 ili tako nekako. Dobio je tri 90 kartice, dvije 89, dvije 88, nekoliko 85, nekoliko 84 i sve ostalo 83. Meni bi za tako nešto trebalo jedno 1000 packova. Gledam lik u 85+ dobije ovog headliners fernandesa, aguera, sona, kantea i jednu 85. Ono, strašno što ekipa zna dobiti a ja sretan kada dobijem walkout od 30k coinsa.

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.1.2021 20:15 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Upravo zato cu ja iz gusta otvorit Mid 89+ i rulet bez gledanja sa guatam barem u tome ako nemogu u igrici, a ostalo ne komentiram.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
sexytoiletpaper kaže...
CptJack93 kaže...

Jucer vidim Promo Jumbo Rare Player 2 komada i odlucim se pocastit jer nisam aktvan zadnja 3 tjedna uopce i reko idem si kupit to i dobijem najbolju karticu 84 raiting i odmah se sjetim zasto nisam igro. Govno od igre

 Mileni, ti si kockar. Ovisnik o kocki, samo je u tvom slucaju kocka - Fifa Packovi.

Prestani otvarati packove, kreni igrati igru, prebaci se na H2H Seasons ako treba, ali ako je sve sto radis u igri kockas, neces nikada izaci zadovoljan.

 Definitivno isto kao da kockas , ali ne znam zasto bi JA bio kockar ako sam iso dva peka otvorit 😂

A ovo da uzivam u igri, to ne mogu radi servera koji me ne dozvoljavaju normalno igrat i koji mi stavljaju hendikep u slucaju 80% utakmica i

automatski to nije vise prava natjecateljska igra cim neko ima prednost radi konekcije. Igram offline SB za swapse da barem malo gustam.

Nisam par WL uopce se kvalo nakon sto sam uredno zavrsavao E3/G1 ali uz uredno guzenje i nerviranje

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.1.2021 20:28 (CptJack93).
15 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Ja ću sutra otvoriti dva ultimate packa da vidim mogu li gore od Šime? Maloprije sam gledao pack od nekog lika, ovaj 83x25 ili tako nekako. Dobio je tri 90 kartice, dvije 89, dvije 88, nekoliko 85, nekoliko 84 i sve ostalo 83. Meni bi za tako nešto trebalo jedno 1000 packova. Gledam lik u 85+ dobije ovog headliners fernandesa, aguera, sona, kantea i jednu 85. Ono, strašno što ekipa zna dobiti a ja sretan kada dobijem walkout od 30k coinsa.

 86+

Zato na lotu nisam nijedan broj pogodio😂

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice