FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 681.792
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Moze ekipa biti sva gold, a tebi sve crne kartice pa ako lik igra bolje moze te dobit. To sa karticama mi nema puno veze, kad igram WL vise se bojim ovih s gold igracima, vec ofarbanima.. recimo Turke mrzim iz dna duse samo zbog WL, pa ti svi imaju strasne ekipe, i neke dobre veze. Kao i njemci, i oni mi isti turci, samo dodu i produ kroz tebe.. mos se jebat
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Ih,Turke valjda mrzimo svi zbov vise razloga. 

  Kolac npr. ;)

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 21
Gerro kaže...
Moze ekipa biti sva gold, a tebi sve crne kartice pa ako lik igra bolje moze te dobit. To sa karticama mi nema puno veze, kad igram WL vise se bojim ovih s gold igracima, vec ofarbanima.. recimo Turke mrzim iz dna duse samo zbog WL, pa ti svi imaju strasne ekipe, i neke dobre veze. Kao i njemci, i oni mi isti turci, samo dodu i produ kroz tebe.. mos se jebat

 Pa 80% turaka i jeste iz Njemačke i igraju sa boljim pingom 

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
A tih ostalih 20% su u Beču, kao i balkanci 🤣🤣
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Pratim MC Jasic, ima yt kanal,redovno  oko 25+ pobjeda ima.

I redovno na ps5 dobija nekog yt, nikako da nafatak koga i ovaj ga redovno razvali 6-7 razlike. Zadnju vikend ligu ga dva puta spojilo sa tim likom.

Na kraju se vratio na ps4.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

Pratim MC Jasic, ima yt kanal,redovno  oko 25+ pobjeda ima.

I redovno na ps5 dobija nekog yt, nikako da nafatak koga i ovaj ga redovno razvali 6-7 razlike. Zadnju vikend ligu ga dva puta spojilo sa tim likom.

Na kraju se vratio na ps4.

 Pa to kaj ti imaju YT u imenu ili eSports su vecinom tragikomicni likovi. Ja kad odem +10 u pobjedama dobivam takve. Neki imaju kanal od 10-20 pretplatnika a ovi kaj su eSports su E3 maks. Neces nikad u normalne sate naletit na pravog eSport igraca. Velika vecina njih igra petkom rano ujutro zbog bodova i sto boljeg plasmana. Vecinu kaj sretnes ovako, nema veze sa eSports.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
offline
FIFA 21

Ja sad da igram Wl i izgubim prvih 10 ,da li bi onda dobio isto luzere za naredne tekme? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

Ja sad da igram Wl i izgubim prvih 10 ,da li bi onda dobio isto luzere za naredne tekme? 

 Dobit ces one koji imaju slican ELO ko ti. Slican broj pobjeda.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
FIFA 21

Napravio sam Adamu Traore loan, oso u frendly match, 7 utakmica, 7 pobjeda, bogami ljudi kad vide da je on na Lb kurac će spamati preko te strane na Neymara, Salaha, Rashforda itd.. Haha, nema bjezanja tako lako.. 

 

Gledam baš sad u probojnosti mi je bolji od Mendya, obrambeno sam mu stavio sentinel i mogu reći da je jeben..

Teško da će se pojavit koji bolji LB do totya a i ti će masno da koštaju, ovako je PL LB, ne moram više se zajebavati sa Varaneom.. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
PeroMilic03 kaže...

Ja sad da igram Wl i izgubim prvih 10 ,da li bi onda dobio isto luzere za naredne tekme? 

 Dobit ces one koji imaju slican ELO ko ti. Slican broj pobjeda.

 Jebi ga ds odigram 30 kom valjda bi kome pukla veza...

12 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...
SimeKZ kaže...
PeroMilic03 kaže...

Ja sad da igram Wl i izgubim prvih 10 ,da li bi onda dobio isto luzere za naredne tekme? 

 Dobit ces one koji imaju slican ELO ko ti. Slican broj pobjeda.

 Jebi ga ds odigram 30 kom valjda bi kome pukla veza...

 Samo igraj. Bude doslo.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 21

Pa kakvo je smeće ova igra to nije normalno. Dobijem maloprije u nekom untradeable packu albu. Potom idem odigrati onaj 86+ sbc i opet dobijem jebenog albu. Pa kolika je vjerojatnost da ga opet dobijem? Od svih 86+ kartica ja dobijem 86 rating karticu. Ja to ne mogu vjerovati. Potrošim kartica u vrijednosti oko 30k coinsa da bih dobio duplikat. I sad ću ga morat obrisat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 21
17dana od nextgen fife..ja jos igram verziju cetvorke na petici.wtf easports
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
trube kaže...
17dana od nextgen fife..ja jos igram verziju cetvorke na petici.wtf easports

Nisi ništa propustio. Pogle kakav je to next gen fliper. Lik mi zabije ovakav gol u 87 minuti pri rezi 1-1. Cijelu tekmu je stajao na svojih 16 metara i branio se a ja ne mogu zabiti gol da dubim na glavi. Dva puta je istrčao kontru i zabio.

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
trube kaže...
17dana od nextgen fife..ja jos igram verziju cetvorke na petici.wtf easports

Nisi ništa propustio. Pogle kakav je to next gen fliper. Lik mi zabije ovakav gol u 87 minuti pri rezi 1-1. Cijelu tekmu je stajao na svojih 16 metara i branio se a ja ne mogu zabiti gol da dubim na glavi. Dva puta je istrčao kontru i zabio.

 

 

 Su barem tvoji popravljali umorno kostobrane?

15 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...

 Su barem tvoji popravljali umorno kostobrane?

Nisu, u šoku su bili zbog dobijenog gola pa su se samo držali za glave

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
cicek kaže...

 Su barem tvoji popravljali umorno kostobrane?

Nisu, u šoku su bili zbog dobijenog gola pa su se samo držali za glave

 Eto ni to obecanje nisu ispunili...

11 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
trube kaže...
17dana od nextgen fife..ja jos igram verziju cetvorke na petici.wtf easports

Nisi ništa propustio. Pogle kakav je to next gen fliper. Lik mi zabije ovakav gol u 87 minuti pri rezi 1-1. Cijelu tekmu je stajao na svojih 16 metara i branio se a ja ne mogu zabiti gol da dubim na glavi. Dva puta je istrčao kontru i zabio.

 

 

 This is why we adore this game... Reče komentator...hahahahah 

15 godina
offline
FIFA 21

Slozit cu si Adamu jos na Lb, dobar je mendy, al fali mu taman malo pacea.

Maddison je bolji od Bolasie-a bez obzira na ocjene, i to vidno bolji.

Alisson je za Pope maniju izmislio gk poziciju, ne kontam pope hype od pocetka.

Wan Bissaka je odlican, Gomez klon cisti.

Werner uz Aguera je ubojita kombinacija, jedan brz i dobro zabija, drugi vizljast i brutalan finisher.

Owena jos nisam isprobao kak treba.

 

Isprobavao sam jucer ovu postavu sa cdm-cm-cm-cam i osim sto osjetno fali sirine u igri, sve ostalo je bolje nego ova druga s krilima. S krilima dobijem sirinu u napadu al sam defanzivno banana, em sam ja los u obrani em mi se razvlaci obrana ajme. S ovom sa 2xcm stavio sam bolasieu da ide naprijed a pogba stay back da pomogne kanteu, i daleko manje golova primam. Bekovi stay back i nema rupa ni na krilima. Imam i wijnalduma, probao sam i s njim na cm, nije to to, bolasie je bolji isto kao sto je madison od bolasiea. Ovaj jedino ima sut bolestan, ali dzaba kad je pas los a to mi je stvar br.1 kod cam-a i cm-a.

Uglavnom, zamjenit cu mendya adamom, i kupit sterlinga vjerovatno na lw, ovaj portugalac je bolji 5x na camu nego na lw, a cam mi vise ne treba kraj maddisona. Lijepo je imat vise jednako dobrih opcija za istu poziciju.

Kontam jos kupit sona i rashforda cisto za probu, al nekak mislim da werner-aguero duo  i to na 10chemu tesko mogu nadmasit sa 7chemom ova dvojica, pogotovo jer ne driblam pa mi rashovi skillovi nis ne znace.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Ja isto, smatram da je probojan, ali još nisam primijetio nikakav neki značaj u obrani i primijetio sam da će WF biti veliki problem, jer je u jedno 5 utakmica u svakoj trebao dodati neko jednostavno dodavanje desnom nogom, bolje da ne pričam kako je izgledalo. Jednom mi je i Alessandrini pobjegao, ali mislim da je to problem jer sam odmah koristio taktike koje inače koristim u drugom poluvremenu( sa pressure on heavy touch), pa valjda nije stamine imao.
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Kakav je ovaj laimer frezze?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

7 83 igraca i 4 82 igraca na 85 chema nisu 83 rated tim

EAtards....

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...

7 83 igraca i 4 82 igraca na 85 chema nisu 83 rated tim

EAtards....

 82,6... Al ocito ne jebu decimale. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 21

Jučer sam odradio 3 tokena i otvorio onaj 85+ pack i dobio onog poljaka na golu juventusa rating 87 te jednu karticu ratinga 86 i ostale ratinga 85. Sve u svemu ništa. No skupilo se nešto kartica pa bih trebao još uložiti oko 140k coinsa da složim wan bissaku. Nemam pojma bi li bi mi se to isplatilo. Čitam, nije loš ali preskup. OK, sve kartice su untradeable plus 140k coinsa. Nisam pametan. U svakom slučaju za 140k coinsa ne mogu kupiti ništa pametnog a koliko igram i koliko trgujem trebat će mi nekoliko mjeseci za nekog ozbiljnijeg CB. Vi koji ste ga složili biste li ga preporučili? Nikad takve stvari ne pitam ali jednostavno po prvi put nisam siguran što uopće želim pa neki poguranac dobro dođe.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Jučer sam odradio 3 tokena i otvorio onaj 85+ pack i dobio onog poljaka na golu juventusa rating 87 te jednu karticu ratinga 86 i ostale ratinga 85. Sve u svemu ništa. No skupilo se nešto kartica pa bih trebao još uložiti oko 140k coinsa da složim wan bissaku. Nemam pojma bi li bi mi se to isplatilo. Čitam, nije loš ali preskup. OK, sve kartice su untradeable plus 140k coinsa. Nisam pametan. U svakom slučaju za 140k coinsa ne mogu kupiti ništa pametnog a koliko igram i koliko trgujem trebat će mi nekoliko mjeseci za nekog ozbiljnijeg CB. Vi koji ste ga složili biste li ga preporučili? Nikad takve stvari ne pitam ali jednostavno po prvi put nisam siguran što uopće želim pa neki poguranac dobro dođe.

 Kakav AWB CB daj se skuliraj. Lik da je na marketu bi kostal CCa 20-30k. Bolje Adamu slozi i piknu ga na CB.

 

 

Gameplay u zadnjih tjedan dana je nevjerovatno spor i ne konzistentan. Jucer igram normalno, danas opet ne mogu mrdnut s mjesta. Neki nas IIRxInZz ima ime ekipe ''Idemo''. Vidi se da decko ima onaj štos u igri kaj mu YTuberi daju. Bicikli na sve strane, makar i kad ih ne treba. Bas ono, top igrac, vidis se. Da ti YTuberi kazu da trebas pojest kantu govana prije pocetka tekme, neki bi valjda pojeli. Sve u svemu... nije igrivo. Cim on meni na onom prvom screenu trazi ping 5-6s, odmah znas da je toliko i u igri. Katastrofa. CYberpunk je nakupina smeća, al ovo je i dalje u vrhu.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 21

Opet pricas o igracu kojeg nemas...

Wan bissaka = Gomez. A ti pricaj lovacke o adami, lol, na cb...

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...

Opet pricas o igracu kojeg nemas...

Wan bissaka = Gomez. A ti pricaj lovacke o adami, lol, na cb...

Zato jer gledam kaj ljudi rade sa igracima. Da AWB valja onda bi ga imala svaka druga ekipa u D1, dok vecinom srecem Adamu u pocetnoj ekipi i kasnije ga saltaju na CB. Walker + Adama i neces na kontru zabit gol, nema teoretske sanse. Ne moram imat igraca da bi vidio neke stvari.Cim je nekaj OP ljudi koriste. 

Nisi lud da stavljas 400k u CBa koji ce sljedeci promo bit nula. Da ne pricam kad dode TOTY koliko ce cijene lupit u pod. Kupis ekipu za cijenu AWBa. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
jopis kaže...

Opet pricas o igracu kojeg nemas...

Wan bissaka = Gomez. A ti pricaj lovacke o adami, lol, na cb...

Zato jer gledam kaj ljudi rade sa igracima. Da AWB valja onda bi ga imala svaka druga ekipa u D1, dok vecinom srecem Adamu u pocetnoj ekipi i kasnije ga saltaju na CB. Walker + Adama i neces na kontru zabit gol, nema teoretske sanse. Ne moram imat igraca da bi vidio neke stvari.Cim je nekaj OP ljudi koriste. 

Nisi lud da stavljas 400k u CBa koji ce sljedeci promo bit nula. Da ne pricam kad dode TOTY koliko ce cijene lupit u pod. Kupis ekipu za cijenu AWBa. 

 E pa jedno je gledati a drugo je imati pa se sam uvjeriti u neke stvari.. Adamu sam probao na CB jučer i nisam se baš proslavio. Svaki skoro puta ni bio kako se kaže out of position.. Najbolji je na Lb, uključujućis ga na join attack i lik ubija..

 

Što se tiče Wan Bisake vrijedi svaki coin.. 

Može reći tko šta hoće ali ima ono nešto za cb i odličan je..

 

Ai jučer sam naišao na lika koji ne imao Adamu na Cb i Mbapeom sam mu 2x na kontru zabio gol. Razlog sam napisao. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.12.2020 14:29 (manipulator).
15 godina
offline
Re: FIFA 21

Znaci NISI igrao, NISI probao, al ZNAS da ne valja, jer, jel jubito ovo ono. Gg.

I Salah kosta 400k, ja sam ga prodao za toliko prije mjesec dana, ne moze pertle Alessandriniju svezat. A koliko je kostao sbc za njega?

Salahov weak foot i opcenito ove godine masa kartica koje su lani bile odlicne u pocetku, ne valjaju, tj daleko su od onog sta kartica tog rejtinga treba bit. Ista stvar je VVD. TRI sam imao, jednog 200 tekmi, drugog nakon prodaje 30ak, i dobio duplog trejdabl. On nije sjena Vvd-a lani. Lani je maltene sam mogo igrat obranu koliko je op bio. Ove godine je jedan smijesni Ake 79 rejtinga pet puta korisniji cb nego on. Fred je bolji i kompletniji cm od wijnalduma. Itd itd. Mogu tak nabrojit jos dosta igraca.

Znaci probaj nekog 20,30,50 tekmi, nebitno, pa onda savjetuj nekog jel valja il ne. Al napisat da ne valja, a nemas pojma jer nisi probao neg si gledo tamo neki video nekog strimera kojem je zivotni doseg napravit 120 stepovera u tekmi i 69 kroketa i slicne nebuloze, bravo.

Po tebi i takvima bi CIJELI COMMUNITY trebao koristit mendya, varana, gomeza, walkera, rashforda, i ostale 83-86, znaci ne top rated nego top Op igrace jer je igra kao takva retardirana, i onda bi opet svi u wl plakali jer ih natrpa jedan od tih istih igraca koje svi koriste. Daj, molim te, na sta bi to izgledalo da svi imamo iste timove, poanta igre je onda tocno koja?

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Nije isto igrat u div 1 na ps4 ili u div4+ na PCu..razlika nebo i zemlja pa samim time i misljenje o kartici.

 

AWB nije nista posebno, 400k kartica koja realno vrijedi max 100k, Varane za 200k tradable jede malu djecu a duplo jeftiniji.

 

Adamu cu tek probat al ne svidja mi se ovo high/high za stopera, imam osjecaj da ce bit izvan pozicije u dosta situacija.

 
3 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice