FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 680.675
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

ako već uzimate packove od swapsa, ove 25x83  itd.. čuvajte za TOTY.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
AdisTM87 kaže...

ako već uzimate packove od swapsa, ove 25x83  itd.. čuvajte za TOTY.

 Jasno. Tako da razocarenje bude maksimalno.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
9 godina
offline
FIFA 21

Znaci odspojim Playstation 4 sa TV-a da ga premjestim povodom uzimanja pauze od Fife, i jebeno mi ispadne na pod, i sad se ne moze upaliti. 😠😠

 

Jel zna itko za neki servis u Zagrebu, da nije preskup, po mogucnosti na istoku grada? Dao bih ga popraviti ako se isplati. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Kowalski_UT kaže...

Znaci odspojim Playstation 4 sa TV-a da ga premjestim povodom uzimanja pauze od Fife, i jebeno mi ispadne na pod, i sad se ne moze upaliti. 😠😠

 

Jel zna itko za neki servis u Zagrebu, da nije preskup, po mogucnosti na istoku grada? Dao bih ga popraviti ako se isplati. 

 Priznaj da si ga zaljepio u zid nakon WL :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
9 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
Kowalski_UT kaže...

Znaci odspojim Playstation 4 sa TV-a da ga premjestim povodom uzimanja pauze od Fife, i jebeno mi ispadne na pod, i sad se ne moze upaliti. 😠😠

 

Jel zna itko za neki servis u Zagrebu, da nije preskup, po mogucnosti na istoku grada? Dao bih ga popraviti ako se isplati. 

 Priznaj da si ga zaljepio u zid nakon WL :D 

 Hahahahahaah nisam legendo, smirio sam se nakon sto sam Dualshock lansirao u zid. 🤣🤣🤣🤣

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

U one ligi ekipa mi se zove one goal quit i vodim 10-3 i nece da preda.Joj debila majko mila

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 21
AdisTM87 kaže...

ako već uzimate packove od swapsa, ove 25x83  itd.. čuvajte za TOTY.

 Uzeo sam ono 5 igrača 85+ i sinoć 2 ultimate packa.

Ajd iz ovoga sam 85+ dobio Wijnaldum, Bruno Fernandes, Fabinho, Firmino i Laporte.. Ali iz 2 ultimate packa sam dobio 80 rating igrače.. O čemu pričamo? 

12 godina
offline
FIFA 21

7 pobjeda i ja dalje nejdem. Ovo je nakupina idiota na jednom mjestu kakvu samo EA moze sloziti. 

 

Zadnje 3 tekme ja izgubim na isti nacin. Oni su kao nerfali sve... a ljudi i dalje koriste jedno te iste stvari. Ako nije onaj low cross nabijena lopta na drugu stranu, onda je nabijena lopta iz mrtvog kuta u golmana i direktan odbijanac na drugu stativu za njegovog drugog napadaca. 

Da ne pricam kako sam izgubio dvije tekme tako da sam dobio gol u 65min i od tada momak prebacuje u 541 i dodaje se po zadnjoj liniji. Naravno, second press ne radi... team press potrosis odmah a constant pressure ne radi. Ljudi nisu jebeno normalno kaj sve radi zbog pobjede u WLu. Doslovno mi je doslo da napravim kompletan uninstall. Kakva kolicina frustracija to nije normalno. 

 

Niti jedna igra ne stvara toliko jada u covjeku koliko ova. Jebalo mater ako ovi ljudi protiv kojih sam igro imaju vise od 15g. Puno sam reko. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

7 pobjeda i ja dalje nejdem. Ovo je nakupina idiota na jednom mjestu kakvu samo EA moze sloziti. 

 

Zadnje 3 tekme ja izgubim na isti nacin. Oni su kao nerfali sve... a ljudi i dalje koriste jedno te iste stvari. Ako nije onaj low cross nabijena lopta na drugu stranu, onda je nabijena lopta iz mrtvog kuta u golmana i direktan odbijanac na drugu stativu za njegovog drugog napadaca. 

Da ne pricam kako sam izgubio dvije tekme tako da sam dobio gol u 65min i od tada momak prebacuje u 541 i dodaje se po zadnjoj liniji. Naravno, second press ne radi... team press potrosis odmah a constant pressure ne radi. Ljudi nisu jebeno normalno kaj sve radi zbog pobjede u WLu. Doslovno mi je doslo da napravim kompletan uninstall. Kakva kolicina frustracija to nije normalno. 

 

Niti jedna igra ne stvara toliko jada u covjeku koliko ova. Jebalo mater ako ovi ljudi protiv kojih sam igro imaju vise od 15g. Puno sam reko. 

 Ja sam isto upravo dosao na 14-3 i dosta mi je. I kad pobjedim sam zivcan... 

15 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...
SimeKZ kaže...

7 pobjeda i ja dalje nejdem. Ovo je nakupina idiota na jednom mjestu kakvu samo EA moze sloziti. 

 

Zadnje 3 tekme ja izgubim na isti nacin. Oni su kao nerfali sve... a ljudi i dalje koriste jedno te iste stvari. Ako nije onaj low cross nabijena lopta na drugu stranu, onda je nabijena lopta iz mrtvog kuta u golmana i direktan odbijanac na drugu stativu za njegovog drugog napadaca. 

Da ne pricam kako sam izgubio dvije tekme tako da sam dobio gol u 65min i od tada momak prebacuje u 541 i dodaje se po zadnjoj liniji. Naravno, second press ne radi... team press potrosis odmah a constant pressure ne radi. Ljudi nisu jebeno normalno kaj sve radi zbog pobjede u WLu. Doslovno mi je doslo da napravim kompletan uninstall. Kakva kolicina frustracija to nije normalno. 

 

Niti jedna igra ne stvara toliko jada u covjeku koliko ova. Jebalo mater ako ovi ljudi protiv kojih sam igro imaju vise od 15g. Puno sam reko. 

 Ja sam isto upravo dosao na 14-3 i dosta mi je. I kad pobjedim sam zivcan... 

 Vi ste super. Ja sinoć isprobavao tu famoznu 352, i još par varijacija na temu stavio u taktikama, pa počeo s 0-4. Nabio na k i taktiku i sve, vratio se na 41212, pobjedio sljedeće 4 i onda me krenulo spajat s degenima mbappe-neymar-ronaldo-felix.... 4-8 sa 4 moja rq-a, jer nema šanse da igram protiv degena koji ima 4 najbolja napadača u igri i igra drop back i igra mu sama igra obranu komplet dok on trči s kanteom između cb-ova koji ionako sve rade. Vrhunac mog ragea je bio varane koji mi je obranio finesse sa 18m u suprotne rašlje. Lik znači ne upravlja uopće s varaneom, nego kanteom iza mene, i varane napravi špagu nogom preko glave i obrani finesse ispred golmana. Ma daj me nemoj jebat i igra i sve smeće. Ne znam za koji k sam uopće krenuo igrat ovu wl kad sam rekao u četvrtak da neću.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...
cicek kaže...
SimeKZ kaže...

7 pobjeda i ja dalje nejdem. Ovo je nakupina idiota na jednom mjestu kakvu samo EA moze sloziti. 

 

Zadnje 3 tekme ja izgubim na isti nacin. Oni su kao nerfali sve... a ljudi i dalje koriste jedno te iste stvari. Ako nije onaj low cross nabijena lopta na drugu stranu, onda je nabijena lopta iz mrtvog kuta u golmana i direktan odbijanac na drugu stativu za njegovog drugog napadaca. 

Da ne pricam kako sam izgubio dvije tekme tako da sam dobio gol u 65min i od tada momak prebacuje u 541 i dodaje se po zadnjoj liniji. Naravno, second press ne radi... team press potrosis odmah a constant pressure ne radi. Ljudi nisu jebeno normalno kaj sve radi zbog pobjede u WLu. Doslovno mi je doslo da napravim kompletan uninstall. Kakva kolicina frustracija to nije normalno. 

 

Niti jedna igra ne stvara toliko jada u covjeku koliko ova. Jebalo mater ako ovi ljudi protiv kojih sam igro imaju vise od 15g. Puno sam reko. 

 Ja sam isto upravo dosao na 14-3 i dosta mi je. I kad pobjedim sam zivcan... 

 Vi ste super. Ja sinoć isprobavao tu famoznu 352, i još par varijacija na temu stavio u taktikama, pa počeo s 0-4. Nabio na k i taktiku i sve, vratio se na 41212, pobjedio sljedeće 4 i onda me krenulo spajat s degenima mbappe-neymar-ronaldo-felix.... 4-8 sa 4 moja rq-a, jer nema šanse da igram protiv degena koji ima 4 najbolja napadača u igri i igra drop back i igra mu sama igra obranu komplet dok on trči s kanteom između cb-ova koji ionako sve rade. Vrhunac mog ragea je bio varane koji mi je obranio finesse sa 18m u suprotne rašlje. Lik znači ne upravlja uopće s varaneom, nego kanteom iza mene, i varane napravi špagu nogom preko glave i obrani finesse ispred golmana. Ma daj me nemoj jebat i igra i sve smeće. Ne znam za koji k sam uopće krenuo igrat ovu wl kad sam rekao u četvrtak da neću.

 haha evo da ti bude malo lakse. čovjek nije imao šut prema golu do 65. min i gubio je 4:0 :D

12 godina
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...

 Vi ste super. Ja sinoć isprobavao tu famoznu 352

Dok sam ove tokene rješavao sam igrao defaultnu 4-4-2 formaciju i to mi se toliko svidjelo da sam se odlučio vratiti na nju.

Jutros sam počeo WL i imam 5-1 score.

Jest da sam dobivao panjeve za protivnike, ali prije sam od takvih istih dudao kitu.

 

Još ću sigurno odigrati za 6 pobjeda, a za dalje ćemo vidjeti.

WL mi se više uopće ne igra, pogotovo kad imam neke zadatke za rješavat.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...
jopis kaže...

 Vi ste super. Ja sinoć isprobavao tu famoznu 352

Dok sam ove tokene rješavao sam igrao defaultnu 4-4-2 formaciju i to mi se toliko svidjelo da sam se odlučio vratiti na nju.

Jutros sam počeo WL i imam 5-1 score.

Jest da sam dobivao panjeve za protivnike, ali prije sam od takvih istih dudao kitu.

 

Još ću sigurno odigrati za 6 pobjeda, a za dalje ćemo vidjeti.

WL mi se više uopće ne igra, pogotovo kad imam neke zadatke za rješavat.

 Tako sam i ja. Default 442. Bez da sam ista dirao. Makar usooredit taj "golden goal" i WL nema smisla. Svi su igrali otvoreno i napadacki. WL je sasvim deseta situacija. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ja nemam nade za pekove iskreno. Mislim da cu uzet ovo MID Icon 89+ ili MID or Prime Pack. Tak i onak dobivam kurcine , a toty mi nis ne znaci jer nemos prodat ako se ne varam te igrace a ovako mogu neku ikonicu izvuc ak me posere pa barem uzivam i gustam npr sa nekim od poznatih, a starih igraca. Prosle godine sam otvorio Ronaldinha i Roberta Carlosa, ove godine Zanetija koji mi je kapetan i igra na 7 chem i ubija. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 Tako sam i ja. Default 442. Bez da sam ista dirao. Makar usooredit taj "golden goal" i WL nema smisla. Svi su igrali otvoreno i napadacki. WL je sasvim deseta situacija. 

Ono što ja igram WL (do 8 ili ponekad 11 pobjeda) je dobra i 4-4-2 formacija jer ionako panjeve dobivam za protivnike :)

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
FIFA 21

2 počnem, 2x skripta lvl 299+. Prvu tekmu 2x izmiče koundea koji je brži, prvi na lopti, igra mi fantomski makne igrača 2 koraka u rikverc pa nastavi trčat naprijed kad je izgubio loptu, normalno da je to 46a i 90a minuta. Drugu tekmu lik je toliko retardiran da ima 2 udarca po golu u prvom poluvremenu, ali u drugom čovjek igra kao da ima 11 ronalda u sastavu i opet nije u stanju retardirani um zabit gol a igra mu poklanja po 5 odbijanaca u mom 16ercu svakih 5-10min igre. Zabijem gol, ali ne, kick off gol. nakon 100 odbijanaca on zabije za 2-1, ja uspijem sa pressingom doć na 2-2, i šta se događa. Retard mora pobijedit jer mora. Imam kontru u zadnjih pet minuta- 4 na 2 idem, prođem jednog, drugi stoji između trojice, dodam loptu oršiću koji mi do sad ima zabijenih sigurno 90% šansi, i lik puca po sred gola, svjež, sa full staminom, sam pred golmanom, na 11m od gola držim full lijevo, on puca u golmana. GG ea, odigrat ću još par tekmi, ak se ništa ne promijeni danas, prodajem SVE trejdabl igrače i samo sbc party do daljnjeg. Nema isusa boga da igram ovo smeće do daljnjeg.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...
SimeKZ kaže...

 Tako sam i ja. Default 442. Bez da sam ista dirao. Makar usooredit taj "golden goal" i WL nema smisla. Svi su igrali otvoreno i napadacki. WL je sasvim deseta situacija. 

Ono što ja igram WL (do 8 ili ponekad 11 pobjeda) je dobra i 4-4-2 formacija jer ionako panjeve dobivam za protivnike :)

 442 i 424 su najbolje formacije za igrati i uživati u fifi..

Ova 352 formacija je za mene sranje  i malo bolji protivnik ubije te na kontre i doviđenja.. 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2020 16:17 (manipulator).
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Stao na 12 i dovidenja. Nemam volje ni energije igrat ovo sranje vise 

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 21

Ja ove godine u fifi uživam u Rivalsima za razliku od ostalih fifa.. 

 

Najviše iskreno uživam u ovim objectivsima za Icon swapse, pa onda onaj managerial masterpiece 77 rating team, silver lounge, Frendly Classic matches,pa čak i squad battles što moram neke objectives odradit.

 

A u najbitnijem natjecanju u Fut modu Weekend league ne uživam ni malo, čak štoviše mi se gadi, muka mi ga je igrati i iz vikenda iz vikend gledam da ga izbjegavam što više.. 

Više nije važno jer ga igraš petak ujutro, popodne, subota, nedjelja, jednostavno je neigrivo.. Džabe što piše ping 40 ms a ono je 70 vjerojatno a lik protiv mene igra na 5 do 15 ms i naravno da mu je puno lakše i da će me razguziti.. 

Ne znam šta su napravili sa ovim wl natjecanjem, ali imam neki osjećaj da dobijam jače igrače za protivnike nego što sam dobivao u fifi 19 i 20.

U fifi 19 i 20 sam stvarno lagano dolazio do 20 tak pobjeda, čak 2 puta bio elite 3.

U ovoj fifi kad dodjem do 8 ili 10 pobjeda imam osjećaj kao da dobijam za protivnike elite 1 igrače sa kojima iskren da budem nemam sanse. 

Sa većinom i imam, vodim, pa igra okrene se u njihovu korist i izgubim i utakmicu i volju za igranjem. Ajd smirim se, opet nastavim, opet isto sranje, pa daj nemoj me jebati.. 

Ja znam da uvijek ima neko bolji, tako je u svemu.. 

Ali zašto se patim za gold 1 a u Rivalsima sam D1 sa 2100 bodova, gdje je tu logika neka mi netko objasni. Da sam na D5 ili D4 sa 1400 bodova, pa je realno gold 3 plafon, ali brate ja sam D1 igrač high rating a mucim se za gold 1? 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Sta da radim sa swapsima pakete ili icone

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Ja ove godine u fifi uživam u Rivalsima za razliku od ostalih fifa.. 

 

Najviše iskreno uživam u ovim objectivsima za Icon swapse, pa onda onaj managerial masterpiece 77 rating team, silver lounge, Frendly Classic matches,pa čak i squad battles što moram neke objectives odradit.

 

A u najbitnijem natjecanju u Fut modu Weekend league ne uživam ni malo, čak štoviše mi se gadi, muka mi ga je igrati i iz vikenda iz vikend gledam da ga izbjegavam što više.. 

Više nije važno jer ga igraš petak ujutro, popodne, subota, nedjelja, jednostavno je neigrivo.. Džabe što piše ping 40 ms a ono je 70 vjerojatno a lik protiv mene igra na 5 do 15 ms i naravno da mu je puno lakše i da će me razguziti.. 

Ne znam šta su napravili sa ovim wl natjecanjem, ali imam neki osjećaj da dobijam jače igrače za protivnike nego što sam dobivao u fifi 19 i 20.

U fifi 19 i 20 sam stvarno lagano dolazio do 20 tak pobjeda, čak 2 puta bio elite 3.

U ovoj fifi kad dodjem do 8 ili 10 pobjeda imam osjećaj kao da dobijam za protivnike elite 1 igrače sa kojima iskren da budem nemam sanse. 

Sa većinom i imam, vodim, pa igra okrene se u njihovu korist i izgubim i utakmicu i volju za igranjem. Ajd smirim se, opet nastavim, opet isto sranje, pa daj nemoj me jebati.. 

Ja znam da uvijek ima neko bolji, tako je u svemu.. 

Ali zašto se patim za gold 1 a u Rivalsima sam D1 sa 2100 bodova, gdje je tu logika neka mi netko objasni. Da sam na D5 ili D4 sa 1400 bodova, pa je realno gold 3 plafon, ali brate ja sam D1 igrač high rating a mucim se za gold 1? 

 Nema logike i potpuno se slazem sa svime kaj si reko.

Takoder sam u D1. Bio bi debelo preko 2000+ da igram taj mod. Al uz patnju WLa mi ne pada napamet igrat jos i to tijekom tjedna.

Gledam onog balavca kaj nema poraza u WL. Kaj je to? To je FIFA koju smo svi htjeli? To je skill? Kaj je to? Mali naucio koristit jednu fintu i tovari naprijed sa 15m ekipom. Mali nit ne gradi napad. Leti naprijed i spama step over. Stane. Step over.

Tome se svi moramo divit? 20m ljudi pokusava prekopirat malog pubertetliju kak on exploita igru. O cem mu pricamo jbt led. On je olicenje FIFA Pro communitia kojem bi mi kao prosjecni i iznad prosjecni igraci trebali tezit? Ma nabijem ih kolektivno na kurac. 

Koje je zadovoljstvo u ovome ic elite ako najvjerovatnije budes dobil nagrade ko i onaj u G3? Koje je zadovoljstvo ako mali zivi iznad servera i njegove komande su instant? Ko uopce dopusta nazive eSport igri koja tijekom dana daje 4 razlicita gameplaya? Mi smo budale kaj uopce dajemo ovoliko paznje ovoj igri. Doslovno bi trebalo trejdat 3-4mj i onda kompletan profit prodat bedacima kaj su spremni kupit coinse. Sad se za milju moze dobit 500-600kn. Vratio si igru i jos imas za dobar komad stejka.

 

Udem u igru, reko 442. Nisam dugo. Naravno. 99% ekipe su Neymar, Mbappe + netko drugi ko je OP. Ne zamjeram i ja imam OP igrace, al ih nisma htio... Dobio sam ih. Odlucio sam Sona stavit na klupi i odigrat TOTGS Sterlinga na LM a Salaha na RM. KdB i Rash u spici + Wijnaldum i Kante cdm. Sve default.

Protivnik sa deuge strane. Ekipa show. Ali njegov gameplay je top. Tipicna YT taktila debilcina. CDM na stay back, zadnja linija stay back. Naprijed stoji sa cetvorkom i samo duge lopte. Nacin igranja obrane je samo presaltavanje sa jednog CDMa na drugi. Kaj oni ne samelju, CBovi ce automatski blokirat. Od jada idem sa Salahom puknut sa 30m. Jedan od CBova se baca na glavu i odbija loptu u korner. Dva gola je zabio tak da gurne na krilo i samo nabije na Mbappea. Ovaj kako je slozen napravi dva puta fake shot i doslovno prode kroz Koundea. Svaki jebeni klinac u ovoj igri igra isto.

 

Doslovno mi fali Kurtov stream, jer je to jedini covjek koji nije petljao sa exploitovima i mljeo je debile sa mrtvog Cipra po cijeloj europi. 

 

Znas kolko je sati lad imam 1,2m coinsa i ne znam kaj bi kupio da me veseli. Jer znam da sa druge strane uvijek bude neki debil sa kojim nema nogometa. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ja se slazem sa Manipulatorim i kunem se da vise nekada necu igrati vikend ligu i gubiti vrijeme i zivce za nekih 50k coinsa koliko bi mogao da zaradim sa 11 pobjeda.Kada sam bio u preorderu ovo je sve islo full a sada se stvarno jad jada.Pa bolje je Battle Squad igrati i rivalse pa polako.Toliko od mene nadam se da cete se sloziti samnom 🙂

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 21
mirkossam kaže...

Sta da radim sa swapsima pakete ili icone

 Ja sam gledao par ovih fifa Analiticara gdje se najviše isplati  base Icon pack ili mid Icon pac ili onaj base Icon pack sa biranjem od 3 igraca.

Ja sam uzeo paxkove i sjebao se.. 

Iz 2 ultimate packa nisam ništa dobio. 

Ajd iz ovoga 85 + sam dobio za sbc fodder više manje i Brunu Fernandes kojeg mogu iskoristiti za igranje 

12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
mirkossam kaže...

Sta da radim sa swapsima pakete ili icone

 Ja sam gledao par ovih fifa Analiticara gdje se najviše isplati  base Icon pack ili mid Icon pac ili onaj base Icon pack sa biranjem od 3 igraca.

Ja sam uzeo paxkove i sjebao se.. 

Iz 2 ultimate packa nisam ništa dobio. 

Ajd iz ovoga 85 + sam dobio za sbc fodder više manje i Brunu Fernandes kojeg mogu iskoristiti za igranje 

 Nista bolje nebi ni ovako prosao. Isti ti kurac. Da te htjelo posrat, posralo bi te. 

 

Na redditu tip otvori ovaj 25x 83+ i dobije 4 freeze igraca, 3 IFa i jedno 5-6 komada 88 i 87. Sve ostalo je bilo 85 i 84. 

 

Tak da, mozes dobit i 10 ikona za redom, samo te treba posrat.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

I eto otisla budala igrat i naravno da je konekcija ko na jebenom karnetu. I izgubim 3:0 protiv panjine na panjinama. A zanimljivo je malo i bilo kako su mu po dva igraca skala u blok, a nisu morala ovako i onako nista nije islo u okvir gola. Smece od igrice, a vi raspravljate koju ikonu cete uzeti... jebe mi se za ikone, mesije, zanrznute kartice i picke materine kad ce u 7h navecer taj isti bog isus nogometa izgledat ko tanker. Koji ce mi kurac figo kad be mogu normalno igrat? 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

https://www.twitch.tv/anders_vejrgang  evo spasioc igra. Mali je dost toksican. Onak... poprilicno. Svaka cast.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Ostadosomo bez još jedne kartice u futu.

 

"Napadač Ajaxa i nizozemske reprezentacije Quincy Promes (28) uhićen je jutros pod optužbom da je nožem izbo jednog od članova svoje obitelji"

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Ostadosomo bez još jedne kartice u futu.

 

"Napadač Ajaxa i nizozemske reprezentacije Quincy Promes (28) uhićen je jutros pod optužbom da je nožem izbo jednog od članova svoje obitelji"

 Kupit dok je jos vrijeme.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Najsladje je ovakve pobjediti, pa izadju u sred utakmice

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Poz,sta da mijenjam prvo ?Imam 14 k.

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice