FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.133
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

Pozdrav ekipa, imam pitanje ako može odgovorit netko tko se razumije.

Hoću li moći pokrenuti igru sa ovim specifikacijama kompa: proc. i3 4170 3,7Ghz, grafa. R7 370 Sapphire, 8GB rama?

Hvala, lp!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
antimadridista kaže...

Znači ovo je najgora FIFA koja je ikad izašla. I to je za duplo lošija od sljedeće najgore. Ovo je nevjerojatno koliko problema ima ova igra. Nikad nisam vidio igru koja ima manje veze sa skillom od ove. Odbijanci na koje ne možeš utjecati, komično suđenje gdje se sude penali za apsolutno ništa, dodavanja gdje stisneš da doda desno, a on doda gore lijevo. Mogao bi do jutra nabrajati. Ali odustajem od ovog smeća. Kad izađe next gen probati ću igrati tamo da vidim jel se što promijenilo ali ovako nema šanse. 

 Igra je za kurac istina da je... ali da je gora od fife 20 bome i nije. Tebi izgleda gora jer se na pocetku ko i svi patimo s ovim sporim i tromim igracima. Odi upali fifu 20 i slozi si tim s max 84 ratinga pa ces vidjet da je ono jos vece smece. Ovdje ti barem daju zabit gol, kad ides 1v1, barem u velikoj vecini slucajeva. U prosloj fifi smo drkali sve u prvu stativu i to ti je bolje? Igra je losa kao isto sam pisao prije izlaska i nakon. Svatko tko je kupio igru nema se pravo zalit jer je znao da kupuje smece... fool me once i te seme. 

12 godina
offline
Re: FIFA 21
Pavle23 kaže...

Pozdrav ekipa, imam pitanje ako može odgovorit netko tko se razumije.

Hoću li moći pokrenuti igru sa ovim specifikacijama kompa: proc. i3 4170 3,7Ghz, grafa. R7 370 Sapphire, 8GB rama?

Hvala, lp!

 Preporucujem ti da odes na https://www.systemrequirementslab.com/cyri 

Tu ces dobit okvirno dal ide ili ne. 


Isto tako odi na YT i ugulaj svoju graficku i kombinaciji sa tim procom. Isto ti se moze pojavit puno kanala koji bas to testiraju. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Prijavit cu se ja najvjerovatnije samo da vidim o cemu je tocno rijec.

 

Btw ova fifa ne moze bit gora od 19 i 20 pa taman igraci hodali na rukama.

 

Marquee matchups 😂😂😂

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 21

Nije do sporih igrača. U FIFA 20 bar nisam bio kažnjavan kad bi igrao dobru obranu. Ovdje mi dobra obrana ne znači nista kad će se opet lopta odbiti protivniku u noge. I zato svi igraju na isti način jer znaju da će ih igra nagraditi. 

 

I FIFA 20 nije imala nikakvih problema sa dodavanjima. Ovdje mi je svako dodavanje rizik jer igra ima problema s time. U svakoj utakmici mi se dogodi 10 puta da igra krivo shvati kojem igraču sam želio dodati. O suđenju da ne govorim. Koliko penala se sudi za aspolutno nikakav kontakt.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
antimadridista kaže...

Nije do sporih igrača. U FIFA 20 bar nisam bio kažnjavan kad bi igrao dobru obranu. Ovdje mi dobra obrana ne znači nista kad će se opet lopta odbiti protivniku u noge. I zato svi igraju na isti način jer znaju da će ih igra nagraditi. 

 

I FIFA 20 nije imala nikakvih problema sa dodavanjima. Ovdje mi je svako dodavanje rizik jer igra ima problema s time. U svakoj utakmici mi se dogodi 10 puta da igra krivo shvati kojem igraču sam želio dodati. O suđenju da ne govorim. Koliko penala se sudi za aspolutno nikakav kontakt.

 Pricas gluposti

12 godina
offline
FIFA 21

Istina. Ova FIFA ne moze bit gora od 20 da jebe rak raka. Jednostavno nema sanse. 

Vecina boljki ove igre je delay i serveri. Za vrijeme EA igra je bilo jako igriva i trebalo je privikavanja na nju. Ovo sad kad udem u WL i vidim 30ms, ne ulazim u tekmu jer znam da ce delay bit nenormalan. Igrao sam tekmu gdje je covjek sa Lukakuom radil cuda u mojih 16m. Okrece se ko Neymar. Jednostavno ne mogu pohvatat covjeka. Dobro da sam dobil tu tekmu jer bi dobil mlade. 

 

Shema je kaj svi isto igraju, nema raznolikosti, svi zele pobjedu ( kaj je logicno ). Dupli pas, lopta u prostor. Dupli pas izmedu krila i beka. Krilo prolazi. Duga lopta, moj bek koda stoji u vremenu i ovaj pretrcava kraj njega. Izlazim sa CBom jer nikog drugog nemam. Jedan tackle, drugi tackle, jockey oduzimanje lopte... al on ju uspije nabit u 16m. Autoblokovi da ne pricam. To je prvo kaj moraju nerfat pod hitno. Cim naletis na neku kombinaciju VVDa + Gomez/Varane/Ramos, neces puknut po golu, nema sanse. 

Mozda nam next gen donese neke finije animacije, pa to popravi sliku igre. Al' sa druge strane oni mogu 100x stavit nove i poboljsane animacije ako su im serveri banana pri malo vecem opterecenju. 

Isto tak, tko zeli bit jeben u fifi. Mora igrat metu. Doslovno nemas sanse drugacije. Nabi po krilu, utrci, povratna i gol. Nakon toga 70% lopta u nogama. Prezivi njegov team press i to je to. Jos jedan problem ove igre je stamina. Koja se jebeno ne trosi. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Pavle23 kaže...

Pozdrav ekipa, imam pitanje ako može odgovorit netko tko se razumije.

Hoću li moći pokrenuti igru sa ovim specifikacijama kompa: proc. i3 4170 3,7Ghz, grafa. R7 370 Sapphire, 8GB rama?

Hvala, lp!

 Sve na low bi moralo ic nije fifa neka ljepota od igre. Ak ti je radila pred tri godine radit ce i ova. Nemoj stavljat 500 pizdarija oko stadiona ni vatromet i nece bit problema s ramom. I nemoj palit nis u pozadini.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.10.2020 20:35 (cicek).
13 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Istina. Ova FIFA ne moze bit gora od 20 da jebe rak raka. Jednostavno nema sanse. 

Vecina boljki ove igre je delay i serveri. Za vrijeme EA igra je bilo jako igriva i trebalo je privikavanja na nju. Ovo sad kad udem u WL i vidim 30ms, ne ulazim u tekmu jer znam da ce delay bit nenormalan. Igrao sam tekmu gdje je covjek sa Lukakuom radil cuda u mojih 16m. Okrece se ko Neymar. Jednostavno ne mogu pohvatat covjeka. Dobro da sam dobil tu tekmu jer bi dobil mlade. 

 

Shema je kaj svi isto igraju, nema raznolikosti, svi zele pobjedu ( kaj je logicno ). Dupli pas, lopta u prostor. Dupli pas izmedu krila i beka. Krilo prolazi. Duga lopta, moj bek koda stoji u vremenu i ovaj pretrcava kraj njega. Izlazim sa CBom jer nikog drugog nemam. Jedan tackle, drugi tackle, jockey oduzimanje lopte... al on ju uspije nabit u 16m. Autoblokovi da ne pricam. To je prvo kaj moraju nerfat pod hitno. Cim naletis na neku kombinaciju VVDa + Gomez/Varane/Ramos, neces puknut po golu, nema sanse. 

Mozda nam next gen donese neke finije animacije, pa to popravi sliku igre. Al' sa druge strane oni mogu 100x stavit nove i poboljsane animacije ako su im serveri banana pri malo vecem opterecenju. 

Isto tak, tko zeli bit jeben u fifi. Mora igrat metu. Doslovno nemas sanse drugacije. Nabi po krilu, utrci, povratna i gol. Nakon toga 70% lopta u nogama. Prezivi njegov team press i to je to. Jos jedan problem ove igre je stamina. Koja se jebeno ne trosi. 

 Nemam apsolutno nikakav delay niti problem sa serverima. Svaku partiju igram na 10 ms. Dapače, to je jedina stvar koja valja u ovoj igri.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21

e pa da, ok. jebeš to onda :D :P

 

al da koliko sam čita sve je više grafički drugačije tako da...samo će vam bit ljepše gledat gluposti :D

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.10.2020 20:47 (gVeki).
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
gVeki kaže...

svi pišete o toj next gen, ali koliko ja vidim to je samo za ps5, ne i za ostale platforme. ili?

 Logicno. 

 

I to nam cak daju besplatno :D Doduse, preinake su najvjerovatnije samo graficke prirode.

Nisu. Potpuno je rađena nova mehanika igre.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
antimadridista kaže...
SimeKZ kaže...

Istina. Ova FIFA ne moze bit gora od 20 da jebe rak raka. Jednostavno nema sanse. 

Vecina boljki ove igre je delay i serveri. Za vrijeme EA igra je bilo jako igriva i trebalo je privikavanja na nju. Ovo sad kad udem u WL i vidim 30ms, ne ulazim u tekmu jer znam da ce delay bit nenormalan. Igrao sam tekmu gdje je covjek sa Lukakuom radil cuda u mojih 16m. Okrece se ko Neymar. Jednostavno ne mogu pohvatat covjeka. Dobro da sam dobil tu tekmu jer bi dobil mlade. 

 

Shema je kaj svi isto igraju, nema raznolikosti, svi zele pobjedu ( kaj je logicno ). Dupli pas, lopta u prostor. Dupli pas izmedu krila i beka. Krilo prolazi. Duga lopta, moj bek koda stoji u vremenu i ovaj pretrcava kraj njega. Izlazim sa CBom jer nikog drugog nemam. Jedan tackle, drugi tackle, jockey oduzimanje lopte... al on ju uspije nabit u 16m. Autoblokovi da ne pricam. To je prvo kaj moraju nerfat pod hitno. Cim naletis na neku kombinaciju VVDa + Gomez/Varane/Ramos, neces puknut po golu, nema sanse. 

Mozda nam next gen donese neke finije animacije, pa to popravi sliku igre. Al' sa druge strane oni mogu 100x stavit nove i poboljsane animacije ako su im serveri banana pri malo vecem opterecenju. 

Isto tak, tko zeli bit jeben u fifi. Mora igrat metu. Doslovno nemas sanse drugacije. Nabi po krilu, utrci, povratna i gol. Nakon toga 70% lopta u nogama. Prezivi njegov team press i to je to. Jos jedan problem ove igre je stamina. Koja se jebeno ne trosi. 

 Nemam apsolutno nikakav delay niti problem sa serverima. Svaku partiju igram na 10 ms. Dapače, to je jedina stvar koja valja u ovoj igri.

 Ajde kad vec pilis hajmo onda.

1. 10ms ping- to sto oni napisu gore prije gejma je luk i voda, realnu vrijednost pinga nikad neces znati.

2. Rekao si prije da te prosle godine fifa nije kaznjavala za igranje dobre obrane? Kako pobogu kad je isto bilo flipera i pizdarija. To sto smo zadnja 2mj svi igrali s tots igracima pa ce cinilo da su malo bolji je cista fatamorgana. 

3. Prosle godine te fifa kaznjavala u svakoj 1v1 sansi koja ti je bila na 50:50 sto je apsurdno. 

 

A najveci problem u obrani ove godine je ljudima to sto vise cdm igraci ne hitaju u obranu na drop back. E tu se pati velika vecina igraca i tad on mora vuc cdma u obranu i ne prati sta se desava s branicima. Jos nedaj boze da odustane od cdma jer ne moze dostic loptu pa ide s l1 saltat igrace i zavrsi s oznacenom pitaj boga kojom pozicijom. Za to vrijeme vec napadac dva puta uđe i izađe iz zaleđa. Igram od pocetka fife s 3 branica i jedini problem je sto moji ne reagiraju u obrani i sto se ne znam ocito graditi i naguravati. Neku tekmu kad je sve dobro sjeku lopte onda dođe ona di nitko ne radi nista. To nije do igre nego do skripte. Obrana je puno manje automatizirana nego u fifi20 i to kaznjava veliku vecinu igraca sto se sad malo teze obrana da igrati samo s cdm igracima i na sirini 1/10. E tu kaznjava igra pun kufer. Jer ako cekas s cdmom bek ulazi u 16 i tu se ide na zicer. Ako opet pokrivas beka radis rupu u obrani koju ove godine, za sad ne pokriva nitko osim vvd-a. Tu je najvise igraca kaznjenjo. A svi normalnk su kaznjeni s onim trzajima di se dribla s r2 ili kojom vec tipkom(meni to ocito ne radi) jer je igrac koji je okrenut leđima od gola ove godine opasniji nego ikoje prije. 

Etoga. :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.10.2020 21:14 (cicek).
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Pokusao sam ali samo me izbaci i stavi loptu na centar.Jel ujedno da stisnem obje tipke ili prvo L1 pa R1
12 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...
antimadridista kaže...
SimeKZ kaže...

Istina. Ova FIFA ne moze bit gora od 20 da jebe rak raka. Jednostavno nema sanse. 

Vecina boljki ove igre je delay i serveri. Za vrijeme EA igra je bilo jako igriva i trebalo je privikavanja na nju. Ovo sad kad udem u WL i vidim 30ms, ne ulazim u tekmu jer znam da ce delay bit nenormalan. Igrao sam tekmu gdje je covjek sa Lukakuom radil cuda u mojih 16m. Okrece se ko Neymar. Jednostavno ne mogu pohvatat covjeka. Dobro da sam dobil tu tekmu jer bi dobil mlade. 

 

Shema je kaj svi isto igraju, nema raznolikosti, svi zele pobjedu ( kaj je logicno ). Dupli pas, lopta u prostor. Dupli pas izmedu krila i beka. Krilo prolazi. Duga lopta, moj bek koda stoji u vremenu i ovaj pretrcava kraj njega. Izlazim sa CBom jer nikog drugog nemam. Jedan tackle, drugi tackle, jockey oduzimanje lopte... al on ju uspije nabit u 16m. Autoblokovi da ne pricam. To je prvo kaj moraju nerfat pod hitno. Cim naletis na neku kombinaciju VVDa + Gomez/Varane/Ramos, neces puknut po golu, nema sanse. 

Mozda nam next gen donese neke finije animacije, pa to popravi sliku igre. Al' sa druge strane oni mogu 100x stavit nove i poboljsane animacije ako su im serveri banana pri malo vecem opterecenju. 

Isto tak, tko zeli bit jeben u fifi. Mora igrat metu. Doslovno nemas sanse drugacije. Nabi po krilu, utrci, povratna i gol. Nakon toga 70% lopta u nogama. Prezivi njegov team press i to je to. Jos jedan problem ove igre je stamina. Koja se jebeno ne trosi. 

 Nemam apsolutno nikakav delay niti problem sa serverima. Svaku partiju igram na 10 ms. Dapače, to je jedina stvar koja valja u ovoj igri.

 Ajde kad vec pilis hajmo onda.

1. 10ms ping- to sto oni napisu gore prije gejma je luk i voda, realnu vrijednost pinga nikad neces znati.

2. Rekao si prije da te prosle godine fifa nije kaznjavala za igranje dobre obrane? Kako pobogu kad je isto bilo flipera i pizdarija. To sto smo zadnja 2mj svi igrali s tots igracima pa ce cinilo da su malo bolji je cista fatamorgana. 

3. Prosle godine te fifa kaznjavala u svakoj 1v1 sansi koja ti je bila na 50:50 sto je apsurdno. 

 

A najveci problem u obrani ove godine je ljudima to sto vise cdm igraci ne hitaju u obranu na drop back. E tu se pati velika vecina igraca i tad on mora vuc cdma u obranu i ne prati sta se desava s branicima. Jos nedaj boze da odustane od cdma jer ne moze dostic loptu pa ide s l1 saltat igrace i zavrsi s oznacenom pitaj boga kojom pozicijom. Za to vrijeme vec napadac dva puta uđe i izađe iz zaleđa. Igram od pocetka fife s 3 branica i jedini problem je sto moji ne reagiraju u obrani i sto se ne znam ocito graditi i naguravati. Neku tekmu kad je sve dobro sjeku lopte onda dođe ona di nitko ne radi nista. To nije do igre nego do skripte. Obrana je puno manje automatizirana nego u fifi20 i to kaznjava veliku vecinu igraca sto se sad malo teze obrana da igrati samo s cdm igracima i na sirini 1/10. E tu kaznjava igra pun kufer. Jer ako cekas s cdmom bek ulazi u 16 i tu se ide na zicer. Ako opet pokrivas beka radis rupu u obrani koju ove godine, za sad ne pokriva nitko osim vvd-a. Tu je najvise igraca kaznjenjo. A svi normalnk su kaznjeni s onim trzajima di se dribla s r2 ili kojom vec tipkom(meni to ocito ne radi) jer je igrac koji je okrenut leđima od gola ove godine opasniji nego ikoje prije. 

Etoga. :)

 L2 pa se gradi od igraca. Dosta korisno za oduzet loptu i u napadu za zagradit loptu pa scoop turn oko igraca i šljuca u gol.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
FIFA 21

Evo OPET. Dvije partije zaredom, pročitam akciju i njegov lažnjak u mjestu, blokiram šut i lopta se odbija njemu u for u noge i naravno zabijaju likovi golove. Sad vi meni recite da je to normalno i da je nemam pojma o čemu pričam. Znači pada sav skill u vodu kad svaku partiju padaju golovi iz odbijanaca na koje aspolutno NIKAKO ne možeš utjecati. Al da, ja nema pojma o čemu pričam. Sad bi postavio video ali nemam volje uploadati na YT. I mislim da nema smisla jer tko god igra ovu igru ili zna o čemu pričam ili laže sam sebe i pretvara se da se te stvari ne događaju.

 

I unatoč svemu dobro se držim, div 3 i 1600 rating. Ali ovo me nenormalno živcira i nije se toliko često događalo u FIFA 20.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.10.2020 23:43 (antimadridista).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 21

Mozes se slikati sa manualnom obranom kad se sve odbije nazad u suparnika. Pobjedjuje onaj koji ima AI na svojoj strani, a to je onaj koji se manje oslanja na manualu, tj. manje manualno igra obranu pa ga AI pogura.

 

Jedino dobro u ovoj Fifi sto se mene tice je bila sreca sa packovima. Doslovno sam imao srece kao sve prethodne zbrojene zajedno. I onda to napisem na EA forumu (na kojem pljujem po arkadnosti igrice, ulozi AI-ja, jedino direktno ne spominjem scripting tom rijeci), i odjednom sreca nestane.

 
Je li slucajnost, ili sam se time urekao :D, ili naprosto cinjenica da je EA forum account integriran sa FUT klubom pa je neki osvetnik iz EA pritisnuo neki prekidac, tko ce ga znati. :D

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.10.2020 23:54 (Kowalski_UT).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 21

Ne kuzim sta se svi stalno zalite na igru i da se ne moze igrat. Ja na tipkovnici na kompu imam 15 winova i jos 7 utakmica za odigrat. Ekipa mi je oko 500k i koristim Casemira i Modrica u prvih 11 i nisam vidio nijednog protiv sebe u WL. Ne mogu koristit ni finte ni nista osim fake shoot i svejedno ako odigram do kraja mozda skupim 17 winova i gold 2.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.10.2020 0:11 (JohnnyBlaze).
9 godina
offline
Re: FIFA 21

Imao sam Primera ekipu, Casemiro mi je bio prespor za H/H workrate, a fizicka snaga nikada dolazila do izrazaja iz nekog razloga. Nije ni nesto interceptao.

 

Modric mi je bio nevidljiv, rijetko na pravom mjestu u pravo vrijeme. Valverde i De Jong su bili puno bolji od obojice.

13 godina
offline
Re: FIFA 21

S ovom ekipom imam 16 pobjeda. Idem do 17 i dosta. Zadnje 3 ekipe Messi, Mbappe, Pogba, Ben Yedder itd. Oboje mi izasli u prvom poluvremenu. 

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
SimeKZ kaže...
gVeki kaže...

svi pišete o toj next gen, ali koliko ja vidim to je samo za ps5, ne i za ostale platforme. ili?

 Logicno. 

 

I to nam cak daju besplatno :D Doduse, preinake su najvjerovatnije samo graficke prirode.

Nisu. Potpuno je rađena nova mehanika igre.

 Nevjerovatno da mjesec dana do izlaska konzole ljudi nisu nikakvu informaciju dali oko igre. Sta je novost, gameplay, koja su unaprijedjenja, grafika. Ama bas nista, 2K je vec izbacio uveliko i gameplay i koje su novosti u odnosu na current gen.

13 godina
offline
Re: FIFA 21

Evo 17. Znaci zadnja 3 wina nisam ukupno poluvrijeme odigrao.

9 godina
offline
FIFA 21

Ne kazem da nisi dobar igrac, ali u FUT-u meni necija pobjeda i rage quit  ne znace nista. Rage quitam i ja kad ubijam nekoga u apsolutno svakom aspektu igre, ali jebiga, njegovi igraci 50 puta akrobatski blokiraju udarac, i 250 puta presretnu i najjednostavnija dodavanja. Posljedica bude suparnikov gol nakon sto se mojih 10 tacklova vrati njemu, i sa CB-om koji ima pass ocjenu 40 posalje pas u maniri Pirla koji pogodi Richarlisona u trepavicu 60 metara dalje pred mojim golmanom.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 21
Kowalski_UT kaže...

Ne kazem da nisi dobar igrac, ali u FUT-u meni necija pobjeda i rage quit  ne znace nista. Rage quitam i ja kad ubijam nekoga u apsolutno svakom aspektu igre, ali jebiga, njegovi igraci 50 puta akrobatski blokiraju udarac, i 250 puta presretnu i najjednostavnija dodavanja. Posljedica bude suparnikov gol nakon sto se mojih 10 tacklova vrati njemu, i sa CB-om koji ima pass ocjenu 40 posalje pas u maniri Pirla koji pogodi Richarlisona u trepavicu 60 metara dalje pred mojim golmanom.

 Ma znam sve. Jucer odigrao 6 utakmica i izgubio 4. Danas udem u fifu i pobjedim 6/7. Nista nisam mjenjao ni igrace ni taktiku samo nastavio igrat. Ocito kad je igra naklonjena tebi onda treba sto vise igrat, a kad vidis da ne ide onda bolje ne igrat uopce. To je kao FM, zaredas 20 pobjeda zaredom i odes spavat pa ujutro upalis igru i ne mozes vise nikog dobit.

13 godina
offline
Re: FIFA 21
JohnnyBlaze kaže...

Ne kuzim sta se svi stalno zalite na igru i da se ne moze igrat. Ja na tipkovnici na kompu imam 15 winova i jos 7 utakmica za odigrat. Ekipa mi je oko 500k i koristim Casemira i Modrica u prvih 11 i nisam vidio nijednog protiv sebe u WL. Ne mogu koristit ni finte ni nista osim fake shoot i svejedno ako odigram do kraja mozda skupim 17 winova i gold 2.

 Pa nemam ni ja toliko loše rezultate. Div 3 i 1600 skill rating. Ali me živcira kad igra poklanja golove protivniku. Svaku partiju primim bar jedan gol na čisti odbijanac ili na neku drugu stvar koju ne napravim ja sam i na nju ne mogu utjecati. Jednostavno imaš osjećaj da ne možeš utakmicu držati pod kontrolom i u svakom ttenu seoze dogoditi neka random stvar.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
FIFA 21

Istina. Jucer sam sklopio Bundes-Primera hibrid (sa Sonom kojeg ubacim na ST na pocetku utakmice) i sve je krenulo nizbrdo. Svi igraci kao da imaju pace 30, agression 20, i strength 15. Varane gubi fizicke duele sa apsolutno svima, kao da je kineska balerina. A najgore mi je sto mi je protiv prosjecnog protivnika savrseno jasno koji mu je sljedeci korak a nemocan sam. Nemam problem izgubiti od stvarno dobrog igraca, ali kad gubis od predvidivih repetativnih noobova za koje znas u milimetar sto ce napraviti je samo frustrirajuce. 

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

vodim 5-1 i u 89 minuti lik izadje samo i izbaci me na pocetni meni, znaci užasssss

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 21
Kowalski_UT kaže...

Ne kazem da nisi dobar igrac, ali u FUT-u meni necija pobjeda i rage quit  ne znace nista. Rage quitam i ja kad ubijam nekoga u apsolutno svakom aspektu igre, ali jebiga, njegovi igraci 50 puta akrobatski blokiraju udarac, i 250 puta presretnu i najjednostavnija dodavanja. Posljedica bude suparnikov gol nakon sto se mojih 10 tacklova vrati njemu, i sa CB-om koji ima pass ocjenu 40 posalje pas u maniri Pirla koji pogodi Richarlisona u trepavicu 60 metara dalje pred mojim golmanom.

 Onda ozbiljno, nemoj igrati FUT. Koji ti kurac treba frustracija takva? Odigras utakmicu danas, tekmu sutra i uzivas u proizvodu za zabavu.

14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
Pinkyz kaže...
SimeKZ kaže...
Pinkyz kaže...

https://www.hcl.hr/vijest/krece-hrvatski-telekom-e-liga-osvojite-playstation-5-u-velikom-fifa-21-natjecanju-162286/

 

ako sam dobro shvatio igra se Ultimate Friendly Season, jel to znaci da ce svako moc igrat sa svojom momcadi ili kako?

 

ako je tako ovo je cisti pay2win turnir 

 Kao i svaki FUT turnir. Samo ne znam koja je fora u tome svemu ako neki prelaze na PS5. 

 znaci moci ces koristit igrace koje zelis u svojoj momcadi? bit ce CR7 lagano sa messijem i ekipom doso zavrsit karijeru u veliki dinamo...užas

totalna glupost, kako tako nesto mogu organizirat sramota al nista cudno za hrvatski telekom

 

a na ps5 prelazi samo ovaj koji osvoji odnosno ko više iskrešira za kartice (:

 Poptuno si promašio koncept natjecanja.

Dinamo, Rijeka, Hajduk i Osijek su odlucili, za sada, sudjelovati u tome. Metodom eliminacije ce se doc na jednog predstavnika tih klubova. 

Posto se igra sa FUT accountom, baravno da tezis najjacim igracima. Isto kao da se igra season, sigurno neces uzet nekog iz grcke lige. 

Koliko je p2w, toliko i nije. Mozes imat sve koje zelis u ekipi i neko te razmontira sa 50k ekipom. Tako da neža sanse da ovo osvoji onaj koji "vise iskesira za kartice". 

 

PS5 je bio u prednarudzbama i ljudi su ih pokupovali ko vruce kifle. 

 ma shvatio sam samo mi uopce nije jasno zasto se igra u FUT-u a ne kao online friendly sa normalnim timovim. mozda zato sto bi onda opet doslo do toga da svi igraju sa psgom odnosno najjacom ekipom. 

 

Uglavnom hvala na odgovoru. 

15 godina
offline
Re: FIFA 21
Kowalski_UT kaže...

Mozes se slikati sa manualnom obranom kad se sve odbije nazad u suparnika. Pobjedjuje onaj koji ima AI na svojoj strani, a to je onaj koji se manje oslanja na manualu, tj. manje manualno igra obranu pa ga AI pogura.

 

Jedino dobro u ovoj Fifi sto se mene tice je bila sreca sa packovima. Doslovno sam imao srece kao sve prethodne zbrojene zajedno. I onda to napisem na EA forumu (na kojem pljujem po arkadnosti igrice, ulozi AI-ja, jedino direktno ne spominjem scripting tom rijeci), i odjednom sreca nestane.

 
Je li slucajnost, ili sam se time urekao :D, ili naprosto cinjenica da je EA forum account integriran sa FUT klubom pa je neki osvetnik iz EA pritisnuo neki prekidac, tko ce ga znati. :D

Možda je slučajnost a moža ima smisla tvoja sumnja. Ja sam zadnjih par godina konstantno srao i ukazivao na probleme igre na ea forumu. Zadnjih par godina ne mogu dobiti ništa u packu. Kad te packovi počnu zaobilaziti teorije zavjere su uvijek logične. Prestao sam komentirati na ea forumu ali sreća u packovima mi se nije vratila. 

15 godina
offline
Re: FIFA 21
miikaa77 kaže...

 Nevjerovatno da mjesec dana do izlaska konzole ljudi nisu nikakvu informaciju dali oko igre. Sta je novost, gameplay, koja su unaprijedjenja, grafika. Ama bas nista, 2K je vec izbacio uveliko i gameplay i koje su novosti u odnosu na current gen.

Prije neka dva mjeseca su šturo rekli da rade na next gen igri koja neće doći na pc te da se radi na potpuno novoj mehanici igre. Da će igrači biti još realniji uz niz novih animacija koje im konačno novi hardver omogućuje. Bit će dosta promjena u gameplayu i grafici, bar su tako najavili. Što je istina vidjet ćemo za tri tjedna.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice