FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 680.317
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
movie kaže...
Diplo kaže...

 Ne objasnjavam kao da si debil nego pisem sta kod mene prolazi da bi mozda pokusa smanjit to sta ti se dogadja. 

Stvari koje pises su u igri godinama i takvu je igras godinama, promjenit se nece niti ce se moc igrat kao pravi nogomet to i sam dobro znas, zato ili se ne nerviraj i nastavi igrat kako igras ili promjeni ocekvianja i pogled na igru.

Nemam pojma o kome pricas, a sa se tice ovya isprani pro gamer koji nije relevantan godinama ko i krasi samo kenjaju po yt i twitchu.

Ako zelis gledat neko ko pokusava maksimalno igrat igru kao simulaciju, brzo okomito bez eksplotacije bugova gledaj harrya ili kurta kad ga unbanaju.

Nemam nikakvih očekivanja i igram toliko koliko mi se igra da bih se zabavio. Prestar sam da bih mijenjao navike i kako igra napreduje ja nazadujem. Svjestan sam toga. No kako rekoh nemam natjecateljski duh pa mi je svejedno. Bitno mi je da se malo zabavim jer volim nogomet. U principu ne pratim nikoga ali kada slučajno pogledam volim pogledati borasa. Prije sam znao pogledai kurta ali kako ne igra, nema novih video klipova. Kad ne znam što bih gledao onda preko tv pokrenem jubito kako reče naš bivši ministar pa mi je sinoć ponudio novi video klip ovya pa sam ga pogledao. Znači potpuno identična stvar. Odradiš kompletnu akciju kako spada i onda magično AI brani njegov udarac s nogom u visini glave. Baš odvratno za vidjeti. Ne znam kome takve stvari padau napamet.

 

Za onog lika o kojem nemaš pojma, samo zajebancija. Bolje je da ga ne znaš. Danas sam si posložio game settings kao što mi je bio svih ovih godina i odmah su mi neke stvari bile bolje u igri. Definitivno treba pogasiti neke novitete koje su uveli u opcije jer nemaju smisla. U ova dva dana nisam ih dirao ali vidim da me nešto smeta u igri pa sam se poigrao s tim. Sad su mi neke stvari kao i do sada. Imam veći osjećaj kontrole tekme a to me je do sada smetalo. Očito ti silni noviteti koji igraju umjesto tebe uništavaju draž igranja. Ja sam to sve pogasio.

 

Ja sam joa mlad tako da natjecateljski duh je itekako prisutan 😂

Dajem ruku da sutra svi otvaramo Osimenha, ako ima ko viska coinsa nek ulozi u Insignea ili Lozana sutra kad padne market jos vise, masa njih ce ga kupovat da bi ga linkala sa Osimhenom.

 Bas me zanima koji ce rating trazit za SBC.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Prošle godine sam placement odigrao za div5 i to mi je bio max u fifi20. Završio sam grcajući od muke tamo negdje u div8-9. Sad odigram ovih 5 i trpam na sve strane, mislim da su 4 bile rage-quit nakon mog vodstva od 3-4 razlike. Malo je reći da sam zbunjen. Sad očekujem da ću ga primat u div2, al nema veze :)

Ima itko savjet kako uložit ovih 124k coinsa? :)

 

Benzema odličan btw, trpa ko lud. Isak izvrstan za 2k kolko sam ga platio.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

 

Ja sam joa mlad tako da natjecateljski duh je itekako prisutan 😂

Dajem ruku da sutra svi otvaramo Osimenha, ako ima ko viska coinsa nek ulozi u Insignea ili Lozana sutra kad padne market jos vise, masa njih ce ga kupovat da bi ga linkala sa Osimhenom.

 Ja bih bio zadovoljan s ake-om.

12 godina
offline
FIFA 21

Dobio sam Klostermanna u Marqueu.

Vidim na xbox i PS max cijena 30k i prodaje se po 25k, a kod nas na PC-u max cijena 10k i nema ga na merketu.

Hoće li dizati kod nas max cijenu ili neće?

Ne treba mi ta kartica pa bih ju prodao, a glupo mi izgubit coinse ako će mu se dizat cijena.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Zna li neko od vas zasto ne mogu snimiti opcije na FIFA 21, kada god izadjem iz meca i opet udjem moram stimati opcije, nece da ih snimi nikako?

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
online
FIFA 21

jel igraju svi i dalje 4-2-3-1?

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Cofinho kaže...

jel igraju svi i dalje 4-2-3-1?

Treba pricekati jos koji dan da eminentni jutjuberi kazu stadu u kojoj formaciji da igraju. Za sada je sareno. 

11 godina
online
FIFA 21

Nisam igro fifu od black fridaya prosle godine, treba se vratit sad lagano

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Cofinho kaže...

jel igraju svi i dalje 4-2-3-1?

 Ja sam na 4132. Odlicno funkcionira. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

ja igram 4-1-2-1-2(2) i za sad mi je ok iako sam dobio i kupio neke igrače pa ću probati 4-3-3(5) malo. 

 

inače, sve SBC-eve sam rješio i nisam dobio ništa. dakle onaj bale od prije par dana mi je zlato od 100k nasprem svih rae mega ulstra superduper packova koji nisu niš dali. katastrofa. 

 

e da dobio sam Ansu Fatija pa sam zato namjestio na 433 da vidim kak će biti s njim tamo. To  ću danas probati

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Da li u Fifi imaju neki negativni bodobi/penali u slucaju da u online mecu igrac izadje sa altF4 ili nekako drugacije...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 21

Znaci do jucer sam normalno igrao Champions edition, sada upalim da idem igrat, pise 35GB update za PC. Ima li jos tko takvu situaciju?

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
FIFA 21

kaj je s drag back driblingom? ne mogu ga napravit. jesu to mjenjali ili koji k

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
ja nemam al imam ultimate ja
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Cofinho kaže...

kaj je s drag back driblingom? ne mogu ga napravit. jesu to mjenjali ili koji k

 Jesu. Sad umjesto R1 moraš držat L1 + R1 + lijevu gljivu.

11 godina
online
FIFA 21

aha, evo skuzio sam

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
FIFA 21

uletio inform Saint-Maximin od hybrid league sbc-a, ohohoh

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
online
Re: FIFA 21

Ja sam kopirao postavke Atalante iz seasonsa. Jedino promjenim jedan cm na stay back i cover center. Krenem u 4-2-2-2 i onda mi jedan od bocnih igra stopera. U ovoj ekipi je to Capa sa shadowom. Utakmice preko 60% i preko 10 suteva u okvir. Mislim da sam izgubio jednu ili dvije od nekih 10 u rivalsima.

 

https://www.ea.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=kuX42yhAnUnVi:FFA21PCC

6 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

jel nisu reklid a bi trebali dobit neki otw ili nešto sad 9.10.?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Cofinho kaže...

jel igraju svi i dalje 4-2-3-1?

 

4-2-3-1

 

Press after possession loss

 

Obrana

W 4

D  8

 

Napad

W 5

Pib 4

 

Korneri i slobodni na 2

 

Lb/rb stay back,

Cdms stay back, cover center i jednog na cut passing lines

LW/Rw stay foward

ST, target man, stay central

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
Cofinho kaže...

jel igraju svi i dalje 4-2-3-1?

 

4-2-3-1

 

Press after possession loss

 

Obrana

W 4

D  8

 

Napad

W 5

Pib 4

 

Korneri i slobodni na 2

 

Lb/rb stay back,

Cdms stay back, cover center i jednog na cut passing lines

LW/Rw stay foward

ST, target man, stay central

 Na to stavis 442, ukljucis attacking fullbacks i ggez :)

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...
Diplo kaže...
Cofinho kaže...

jel igraju svi i dalje 4-2-3-1?

 

4-2-3-1

 

Press after possession loss

 

Obrana

W 4

D  8

 

Napad

W 5

Pib 4

 

Korneri i slobodni na 2

 

Lb/rb stay back,

Cdms stay back, cover center i jednog na cut passing lines

LW/Rw stay foward

ST, target man, stay central

 Na to stavis 442, ukljucis attacking fullbacks i ggez :)

 

Mozda za koji mjesec, trenutno 90% njih ne moze iznit loptu :)

12 godina
offline
Re: FIFA 21
Vi koji ste uzeli key na Cdkeys za Ps4 (EU) da li vam radi key?
Meni ps (preko web storea) javlja:
The prepaid card is not available in this region.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Znači ja sam definitivno glup za ovu igru. Ne mogu shvatiti zašto se ovo događa? Imam jednostavnu situaciju koja preraste u noćnu moru. Otvori mi se rupa i hoću igrača izbaciti loptom u prostor da ide sam na golmana a onda igra napravi ovo? Zašto? Vidljivo je kuda sam htio odigrati i kako je završilo.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
DEEMon kaže...
Vi koji ste uzeli key na Cdkeys za Ps4 (EU) da li vam radi key?
Meni ps (preko web storea) javlja:
The prepaid card is not available in this region.

 Yep, nisi jedini. Potpuno su podbacili sa slanjem kodova. Ja sam svoj jos jucer predvecer dobio i nije radio. Mislio sam da je do toga jer igra jos sluzbeno kod nas nije izasla. Danas ujutro sam pokusao opet i identican problem ko tvoj. Malo sam guglao i naisao na redditu da svi europljani imaju taj problem. Na njihovom fejsu hrpa komentara koji se brisu od njihove strane kad dode post oko toga jer ih ljudi jednostavno zasipavaju. 

 

Poslao sam supportu, dobio automatski odgovor za FIFA 21 temu. Dakle, nest' su grdo sjebali i kljucevi su im se zmiksali sa razlicitih regija. Nadam se da ce danas kroz dan popraviti pogresku inace idem na paypal i dizem dispute.

 

EDIT: Igra tehnicki tek danas izlazi. Oni izbace POTM koji zahtjeva 84 i 83 ekipu. Genijalni su.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.10.2020 14:19 (SimeKZ).
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Dobio inaki williamsa dali cekati cijenu bolju ili prodavati
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Kako me EA trola. U dva packa za redom od marquee sbc dobijem ovu karticu. Ovo mi je već 7 IF kartica koju sam ove godine dobio i obrisao jer je ne mogu nikome prodati a ne da mi se ih držati na marketu. Probam i ako ne odu u prvom satu obrišem ih. Koja je vjerojatnost ovo dobiti u dva packa za redom?

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.10.2020 14:19 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Znači ja sam definitivno glup za ovu igru. Ne mogu shvatiti zašto se ovo događa? Imam jednostavnu situaciju koja preraste u noćnu moru. Otvori mi se rupa i hoću igrača izbaciti loptom u prostor da ide sam na golmana a onda igra napravi ovo? Zašto? Vidljivo je kuda sam htio odigrati i kako je završilo.

 

 ovo i meni radi. katastrofa, oću pojest gamepad.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Znači ja sam definitivno glup za ovu igru. Ne mogu shvatiti zašto se ovo događa? Imam jednostavnu situaciju koja preraste u noćnu moru. Otvori mi se rupa i hoću igrača izbaciti loptom u prostor da ide sam na golmana a onda igra napravi ovo? Zašto? Vidljivo je kuda sam htio odigrati i kako je završilo.

 

 Stavi semi-assisted through balls. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 Stavi semi-assisted through balls. 

 Na semi mi je. Očito nije do toga. Neki put ne smiješ zabiti gol. Ja to tako gledam.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice