FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.043.787
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: FIFA 20
zagid3 kaže...

Nadam se da ce nastaviti ovim putem developeri, napokon osjecaj da je lopta kugla, pasevi po zemlji lagano odskakuju, neidu vise kao pak u hokeju. Igracima prvi dodir malo duze traje, uspore da prime loptu, sviđa mi se taj pomak.

No imao sam i prosle godine pozitivan dojam na demou, a kad je izasla cijela igra uspjeli su sve vratiti na staro, jos kad krene u FUT-u dynamic difficulty adjustment tko zna na sto ce to liciti.

 

Thomas Delaney i Lucas Moura su me najvise iznenadili u demou, vrlo kvalitetni igraci za svoj overall rating (82,83), onda sam pogledao ocjene na karticama i primjetio da Lucas Moura 83 ima skoro identicne ocjeni Sterlingu 88, a Delaney sa 83 overallom ima jako dobro balansirane statse.

 

Nemojte se ljudi svađati jeli PES bolji ili FIFA ispadate retardirani, sto ljudi sto cudi, sto ti se sviđa kupis i tjt. 

 

P.S. pozdrav svoj ekipi sto je pljuvala po FIFAi 19 i pricala da nece kupiti nijednu igru od EA, a sad prica o prednarudžbama

 Standardno naručujem obje nogometne simulacije svake godine, koliko god lajao i pljuvao protiv njih. Za sada PES 20 mi je odlican 

Who bolan cares
13 godina
offline
Re: FIFA 20

Bome ove godine cu i ja uzeti obje.

15 godina
offline
FIFA 20

Riješio zašto mi svi igrači trčkaraju isto a ne trče. Nisam obraćao pažnju u meniu a tamo je uključen analog sprint. Lijepo ga isključim i sve je normalno. Prije je po difoltu bio isključen a sada je uključen. S obzirom da je demo i da se svaki put postavke moraju ponovno slagati nisam ništa roštiljao po tome osim što sam na vrhu ugasio asistenta. Dakle, kome igrači ne trče neka iskljuće analog sprint i protrčat će. Odjednom je mbappe neuhvatljiv kada dobije loptu u prostor.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Riješio zašto mi svi igrači trčkaraju isto a ne trče. Nisam obraćao pažnju u meniu a tamo je uključen analog sprint. Lijepo ga isključim i sve je normalno. Prije je po difoltu bio isključen a sada je uključen. S obzirom da je demo i da se svaki put postavke moraju ponovno slagati nisam ništa roštiljao po tome osim što sam na vrhu ugasio asistenta. Dakle, kome igrači ne trče neka iskljuće analog sprint i protrčat će. Odjednom je mbappe neuhvatljiv kada dobije loptu u prostor.

 Hoćeš reći da to rješava problem s paceom ? Ja sam mislio za taj analog sprint da je to da možeš dozirat kolko će brzo trčat pošto današnji kontroleri imaju analogne L2 i R2. Ili se varam ?

15 godina
offline
Re: FIFA 20
Jack Sparrow kaže...
Koji gamepad? Ako imaš neki tamo i treba ti emulator onda ti je do emulgatora za xbox

 Nemam nekitamo, imam samo logitechove gamepade. Ako s njima ne znaju igru napravit kak spada, nek se radije ubiju nego programiraju nešto...

15 godina
offline
Re: FIFA 20
luckyluke kaže...

 Hoćeš reći da to rješava problem s paceom ? Ja sam mislio za taj analog sprint da je to da možeš dozirat kolko će brzo trčat pošto današnji kontroleri imaju analogne L2 i R2. Ili se varam ?

Tehnički bi tako trebalo biti ali očito su nešto sjebali s demom pa nešto ne radi kako treba. Stoga je analog sprint na off meni riješio problem. Ništa te ne košta da ugasiš analog sprint pa probaš. Konačno mi sada igrači trče. Ovo do sada je bilo ludost. Svi su trčkarali istom brzinom. Sada mogu loptu gurnuti u prostor, maneu, hazardu ili mbappeu i nitko ih ne stiže.  Do sada su bili sporiji od hummelsa.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.9.2019 23:00 (movie).
12 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...
Jack Sparrow kaže...
Koji gamepad? Ako imaš neki tamo i treba ti emulator onda ti je do emulgatora za xbox

 Nemam nekitamo, imam samo logitechove gamepade. Ako s njima ne znaju igru napravit kak spada, nek se radije ubiju nego programiraju nešto...

 Imam Xbox 360 controller ako netko treba... za PC dusu dalo. Prodajem naravno, pa ak je netko zainteresiran, lako se dogovorimo.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...
Jack Sparrow kaže...
Koji gamepad? Ako imaš neki tamo i treba ti emulator onda ti je do emulgatora za xbox

 Nemam nekitamo, imam samo logitechove gamepade. Ako s njima ne znaju igru napravit kak spada, nek se radije ubiju nego programiraju nešto...

 znaci na logitechu ti nece igra? taman sam mislio kupiti logitech f710 gamepad radi fife, jer moj trenutno nema xinput nego sam dinpu, ali ne radi ni preko emulatora x360ce, ali ona nista, morat ce se xbox

15 godina
offline
Re: FIFA 20
nedac96 kaže...
jopis kaže...
Jack Sparrow kaže...
Koji gamepad? Ako imaš neki tamo i treba ti emulator onda ti je do emulgatora za xbox

 Nemam nekitamo, imam samo logitechove gamepade. Ako s njima ne znaju igru napravit kak spada, nek se radije ubiju nego programiraju nešto...

 znaci na logitechu ti nece igra? taman sam mislio kupiti logitech f710 gamepad radi fife, jer moj trenutno nema xinput nego sam dinpu, ali ne radi ni preko emulatora x360ce, ali ona nista, morat ce se xbox

 Ja imam f710 i radi bez problema, nema to veze sa logitechom nego gamepad mora imati Xinput kao i za večinu novijih igara jer se svi prebacuju na moderni standard. F710 u win10 prepozna kao Xbox controller(ako je u xinput modu).

Imao same i Speedlink Torid i isto ga je propoznalo kao Xbox Controller, ali isto tako jer je bio xinput. Te sve nove igra radile bez ikakvog problema.

 

Dakle ako imaš stariji Logitech i ima dinput postoji šansa da ćeš imati problema. Sve novo, vjerovatno ne.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.9.2019 23:53 (Jack Sparrow).
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
nedac96 kaže...
jopis kaže...
Jack Sparrow kaže...
Koji gamepad? Ako imaš neki tamo i treba ti emulator onda ti je do emulgatora za xbox

 Nemam nekitamo, imam samo logitechove gamepade. Ako s njima ne znaju igru napravit kak spada, nek se radije ubiju nego programiraju nešto...

 znaci na logitechu ti nece igra? taman sam mislio kupiti logitech f710 gamepad radi fife, jer moj trenutno nema xinput nego sam dinpu, ali ne radi ni preko emulatora x360ce, ali ona nista, morat ce se xbox

 Ako kupuijes jojstick kupi ps4 i skini ds4windows program. Najbolji jojstici na trzistu. Nisu badava al vrijede te novce pogotovo sad kad su jeftiniji.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
Jack Sparrow kaže...
nedac96 kaže...
jopis kaže...
Jack Sparrow kaže...
Koji gamepad? Ako imaš neki tamo i treba ti emulator onda ti je do emulgatora za xbox

 Nemam nekitamo, imam samo logitechove gamepade. Ako s njima ne znaju igru napravit kak spada, nek se radije ubiju nego programiraju nešto...

 znaci na logitechu ti nece igra? taman sam mislio kupiti logitech f710 gamepad radi fife, jer moj trenutno nema xinput nego sam dinpu, ali ne radi ni preko emulatora x360ce, ali ona nista, morat ce se xbox

 Ja imam f710 i radi bez problema, nema to veze sa logitechom nego gamepad mora imati Xinput kao i za večinu novijih igara jer se svi prebacuju na moderni standard. F710 u win10 prepozna kao Xbox controller(ako je u xinput modu).

Imao same i Speedlink Torid i isto ga je propoznalo kao Xbox Controller, ali isto tako jer je bio xinput. Te sve nove igra radile bez ikakvog problema.

 

Dakle ako imaš stariji Logitech i ima dinput postoji šansa da ćeš imati problema. Sve novo, vjerovatno ne.

 Chillstream, cordless rumblepad2, itd. Da, nemam f710, kraj cijelog arsenala logijevih gamepada koji rade još uvijek besprijekorno, f710 bi mi bio višak. A i navikao sam se na ove.

Ali imam Torid, idem probat, znam da je on u winsima kao xbox, samo meni je na tv-u uštekan reciever, zbog steamlinka.

 

Edit: Radi s Toridom bez jebemti. Nije mi on uopće pao na pamet kad je iza tv-a. Tnx Kuki.

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.9.2019 0:29 (jopis).
12 godina
offline
FIFA 20

FIFA 20 tema prvi put među sticky elitom, a svake godine natučemo postova kao sve sticky teme skupa.

Da li je to znak da će ova FIFA biti najbolja ikada ili da ćemo se nervirati više nego ikada?

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Da uzmem na ps4 ili pcu?

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
toxic kaže...

Da uzmem na ps4 ili pcu?

 

 

 PS4, tu nemas kaj razmisljat. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...

 Chillstream, cordless rumblepad2, itd. Da, nemam f710, kraj cijelog arsenala logijevih gamepada koji rade još uvijek besprijekorno, f710 bi mi bio višak. A i navikao sam se na ove.

Ali imam Torid, idem probat, znam da je on u winsima kao xbox, samo meni je na tv-u uštekan reciever, zbog steamlinka.

 

Edit: Radi s Toridom bez jebemti. Nije mi on uopće pao na pamet kad je iza tv-a. Tnx Kuki.

 Ma dobro, ali to su sve dinput controlleri u tu leži problem. Čak i ovaj Torid radi jer je xinput :D

 

Inače odličan gamepad, samo ovaj primjerak koji sam ja imao nije baš bio nešto izdržljiv. Gumice na tipkama mi popucale, a i ona koža na analogu se počela habati.

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.9.2019 10:22 (Jack Sparrow).
15 godina
offline
FIFA 20

movie , bome šljaka ovo sa analogom na off. Sad trče puno brže, ali mi je problem kad mi je na off jer mi je bitno da mogu dozirat brzinu sprinta igrača. Nadam se da će u full verziji to ispravit.

 

Inače, za oni koji su pitali... stigao time extender.

 

https://www.evo-web.co.uk/threads/fifa-20-demo-time-extender.80839/

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

hocel uvijek biti ovaj krug prilikom izvodjenja prekida ili je to samo u demo verziji? Imam prekid sa strane i ja sto bi ubacio, moram šutati jer ima krug samo prema golu ne moze se ubaciti, i ono okretanje igraca samo u 3 polozaja...ne svidja mi se nikako ne mozes okrenuti gdje zelis i kako zelis

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
nedac96 kaže...

hocel uvijek biti ovaj krug prilikom izvodjenja prekida ili je to samo u demo verziji? Imam prekid sa strane i ja sto bi ubacio, moram šutati jer ima krug samo prema golu ne moze se ubaciti, i ono okretanje igraca samo u 3 polozaja...ne svidja mi se nikako ne mozes okrenuti gdje zelis i kako zelis

 Klik sa desnom gljivom pa te prebaci na ubacovanje. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 20

Slobodan udarac i penal bi trebao biti prednost za izvođača a u ovoj igri to je kazna. Ne znam zašto toliko kemijaju. Trebali bi staviti da je izvođenje slobodnjaka i penala ista stvar kao i udarac po golu tijekom tekme. Naciljam stranu te odmjerim snagu udarca i gotovo. Ovo je čisto sranje. Kakvi jebeni krugovi i ostala sranja.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Znači sa EA Accessom se može igrati od 19. ali samo 10 sati. A od 24. svi koji su napravili preorder na originu? Ili treba neka specijalna edicija za to?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Jack Sparrow kaže...

Znači sa EA Accessom se može igrati od 19. ali samo 10 sati. A od 24. svi koji su napravili preorder na originu? Ili treba neka specijalna edicija za to?

Da, tek sa pre-orderom specijalnih izdanja (champions i ultimate) igraš 3 dana ranije. Pre-order standarda - kifla.

 

https://www.fifplay.com/fifa-20-early-access/

 

 

Tko se na peticu opeko i na šesticu puše.
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Jack Sparrow kaže...

Znači sa EA Accessom se može igrati od 19. ali samo 10 sati. A od 24. svi koji su napravili preorder na originu? Ili treba neka specijalna edicija za to?

Tri dana ranije igraju svi koji su uzeli champions edition i ultimate edition verziju igre.

 

https://www.ea.com/games/fifa/news/fifa-20-pre-order-offers

15 godina
offline
FIFA 20

Znači slično ko BF. Uzeo bi taj EA access jer ti sveukupno izađe jeftinija igra pošto dobiš 10% popusta, ali za 3 dana da im platim 20 eura više. Nema teoretske haha

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Slobodan udarac i penal bi trebao biti prednost za izvođača a u ovoj igri to je kazna. Ne znam zašto toliko kemijaju. Trebali bi staviti da je izvođenje slobodnjaka i penala ista stvar kao i udarac po golu tijekom tekme. Naciljam stranu te odmjerim snagu udarca i gotovo. Ovo je čisto sranje. Kakvi jebeni krugovi i ostala sranja.

 slažem se, stavrno postane iritantno taman naciljas onaj krug on pobjegne...mozda uz malo vjezbe i treninga bude bolje ali...

 

ps: da li kod vas kad je npr faul za vas na vasoj pololovini mozete promjeniti kameru da bude iz prvog lica ili samo onako iz zraka, ja tu mogucnost nemam ni na tastaturi ni na gampadu, pa sve mislim da mi nije nesto okej i reko ne radi emulator pa ne mogu kameru promjeniti

 

14 godina
offline
Re: FIFA 20
Jel mogu uplatit jedan mjesec tog EA acessa i igrati mada cu cd dobit tek na dan izlaska posto sam prednarucio u trgovini?
https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Meni djeluje da ovdje bar 50% nista ne googlea niti pretrazi temu jer se ista pitanja stalno ponavljaju, svaka cast vama koji im odgovarate vise puta, najvise sam to vidio od simekz(da odgovara, ne da pita), svaka cast na strpljenju.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
nul-3 kaže...
Jel mogu uplatit jedan mjesec tog EA acessa i igrati mada cu cd dobit tek na dan izlaska posto sam prednarucio u trgovini?

Naravno da možeš.

13 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
nul-3 kaže...
Jel mogu uplatit jedan mjesec tog EA acessa i igrati mada cu cd dobit tek na dan izlaska posto sam prednarucio u trgovini?

Naravno da možeš.

 Lani je bilo bolje, igrao sam cijeli tjedan prije ne 3 dana ioi 10 sati

Who bolan cares
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

da li vi imate mogucnost promjene kamere kada je npr faul na vašoj polovini terena, meni to ne nudi ni na gamepadu ni tastaturi, da li je kod svakog tako ili meni nesto nije okej??

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
dejan1471 kaže...
movie kaže...
nul-3 kaže...
Jel mogu uplatit jedan mjesec tog EA acessa i igrati mada cu cd dobit tek na dan izlaska posto sam prednarucio u trgovini?

Naravno da možeš.

 Lani je bilo bolje, igrao sam cijeli tjedan prije ne 3 dana ioi 10 sati

 Oni gore pričaju o ea accessu koji je console only i koji nije postojao lani...

A lani u ovo doba koliko se sjećam, nije postojao ni premier access na originu, tak da si igrao cijeli tjedan zbog toga što je basic access bio jedina prepaid usluga od strane EA bagre, pa je to bilo kao da sad imaš premier access.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice