FIFA 17

poruka: 8.373
|
čitano: 561.984
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Ne mogu se sjetiti sigurnosnog pitanja i zato ne mogu doci do 2d barkoda da ga sa aplikacijom skeniram. Nigdje mi ne nudi gdje mogu promjeniti sigurnosno pitanje...
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...

Osvojio sma div 10 . nije bio nijedan citer ! :)

 tko zna možda je bio,ali ti si upalio svoj cheat prije :P

13 godina
offline
FIFA 17

Pozdrav!

Nećak me žica PC verziju igre, pa da Vas pitam gdje je najbolje kupiti da je legit i da ne moram strahovati hoće li mu Origin blokirati igru...?

Hvala!

BattleTag - Yovitssa-2302; PSN - Yovitssa; Steam - jovica0106
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 17
ReventoN kaže...

Ova fifa mi je bolja od 16-ice, ali od 3 utakmice, samo sam prvu dobio 3-2, a ove druge dvije 7-1 i 10-0.. Cini mi se da malo pre lako padaju golovi..

 Dobro ti se cini, ja kad igram pada cca 6-7 golova... Malo prije sam odigrao 5:5... Smijeh mi je to sta od tih 10 golova 6-7 je bio mali poguranac od EA, padali su doslovno minutu za minutu (37. i 38., 61. i 63., 70. i 71. itd.)... Npr. nicija lopta i moj igrac treba doc prvi na nju, odjednom prestaje sprintat i trckara, njegov igrac pokupi loptu, pretrci me i zabije. Isto tako ja ubacujem, a njegov stoper odjednom izleti prema naprijed i ostavi mog igraca da neometano zabije glavom, onda o odbijancima i fliperima da ne pricam...

 

Mozda se to sad tako poklopilo, ne mora bit pravilo, ali eto, desilo se... Imam jos 2-3 sata igre pa cemo vidjet... Ugl. vidi se pomak u nekim stvarima, prerano je mozda govorit za fifu 18, ali neka je graficki ostave kakva je i skoncentriraju se na neke druge stvari i to bi mogao bit pun pogodak...

 

BTW Griezman je ubojica u ovoj fifi

I am over 9000!!!
10 godina
offline
Re: FIFA 17

Kod mene potpuno suprotno, jedva protivniku gol zabijem i on meni jedva zabije 

8 godina
offline
Re: FIFA 17
The_K kaže...

Kod mene potpuno suprotno, jedva protivniku gol zabijem i on meni jedva zabije 

 A gle, mozda se to tako poklopilo... Vidjet cu jos veceras i sutra ujutro kad cu ovo preostalo vrijeme iskoristit...

I am over 9000!!!
8 godina
offline
Re: FIFA 17
I na mojim utakmicama nema golova sve sto sam pobedio i izgubio bilo je sa golom razlike najcesce 1:0, samo sam sad zadnju dobio nekog lika 4:0. Igrao sam sa nekim likom nk zadar (crni mu id) bilo je 1:1 da nije sa foruma, dobro lik igra :-D.
Ja imam jos dva sata, zao mi to sad potrositi xd
Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17

Yovitssa

 

cd keys naprimjer, za prvu kupnju imas popust od 5%, like na njihovu facebook stranicu i trebao bi dobiti neki kod na mail, nisam 100 % siguran kako to ide.

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.9.2016 17:12 (gazda099).
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Kod mene golovi padaju ko na traci. Svaka tekma minimalno 4 gola. Ja zabijem iz izrađenih akcija a primim iz kornera ili slobodnjaka. Moji igrači koda neznaju skočit a golman se ni ne pomakne. Nadam se da će se to popravit i da neće bit puno golova.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 17

kakav vam je journey mode? razmisljam uzet li fifu ili ne,nekako me taj journey mod privlaci

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 17

Jel ikome od vas u tekmi zamijenjena strelica dolje i desno? I da li kad stisnete strelicu pa vam se otvori onaj takticki izbornik mozete odabrati bilo sta drugo osim "cb joins attack"? Sta god tad stisnem on mi odabere tu opciju, bilo lijevo desno gore dole...

I am over 9000!!!
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 17
Kod mene je kao i pre sto je bilo shivi, ali ja nemam onaj bar vise za jacinu dodavanja-suta iznad igraca, imate li vi?
Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Jos jednom da provjerim hah nestrpljivo ocekujem 29

 

Ovako jaran mi preko njegovog paypala kupio sa cdkeys.com fifu 17.

 

Meni je dosao mail sa linkom FIFA 17 DOWNLOAD,kliknuo sam i trazili mi broj telefona,ukucao i izabrao sms,onda mi je dosao neki PIN kad sam to ukucao na tom linku sada pise :

This product is a Pre-Order, it will be available here on or slightly before the release date of 29th September 2016.
Znaci na ovom linku cu dobiti cd key ???
Jel mi mozete reci jeli neko nekad kupovao sa cdkey.com sajta ? ?? Je li jos neko narucio fifu 17 sa ovog sajta ?
Unaprijed hvala
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.9.2016 20:58 (soul_eclipse).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 17
soul_eclipse kaže...

Jos jednom da provjerim hah nestrpljivo ocekujem 29

 

Ovako jaran mi preko njegovog paypala kupio sa cdkeys.com fifu 17.

 

Meni je dosao mail sa linkom FIFA 17 DOWNLOAD,kliknuo sam i trazili mi broj telefona,ukucao i izabrao sms,onda mi je dosao neki PIN kad sam to ukucao na tom linku sada pise :

This product is a Pre-Order, it will be available here on or slightly before the release date of 29th September 2016.
Znaci na ovom linku cu dobiti cd key ???
Jel mi mozete reci jeli neko nekad kupovao sa cdkey.com sajta ? ?? Je li jos neko narucio fifu 17 sa ovog sajta ?
Unaprijed hvala

 Stranica je legit. Ne brini za key. Dobit ces ga kako pise.

 

Inace dogurao do div 7 i promjenio ekipu iz Serie A u La Ligu. Pocinje me zivcirat sto skoro svaki korner bude gol i sto su slobodnjaci uzasno odradeni. Lik me skrsi na 16m i ne mogu pogodit gol. Ocito ce trebat dosta vjezbe za te stvari.

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
JohnnyBlaze kaže...
soul_eclipse kaže...

Jos jednom da provjerim hah nestrpljivo ocekujem 29

 

Ovako jaran mi preko njegovog paypala kupio sa cdkeys.com fifu 17.

 

Meni je dosao mail sa linkom FIFA 17 DOWNLOAD,kliknuo sam i trazili mi broj telefona,ukucao i izabrao sms,onda mi je dosao neki PIN kad sam to ukucao na tom linku sada pise :

This product is a Pre-Order, it will be available here on or slightly before the release date of 29th September 2016.
Znaci na ovom linku cu dobiti cd key ???
Jel mi mozete reci jeli neko nekad kupovao sa cdkey.com sajta ? ?? Je li jos neko narucio fifu 17 sa ovog sajta ?
Unaprijed hvala

 Stranica je legit. Ne brini za key. Dobit ces ga kako pise.

 

Inace dogurao do div 7 i promjenio ekipu iz Serie A u La Ligu. Pocinje me zivcirat sto skoro svaki korner bude gol i sto su slobodnjaci uzasno odradeni. Lik me skrsi na 16m i ne mogu pogodit gol. Ocito ce trebat dosta vjezbe za te stvari.

 

Ljudino hvala na odgovoru :)

 

Nego ima li cheatera sada ?

 

Cuo sam su se opet pojavili sa onim cheat engine !?

12 godina
offline
FIFA 17
http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 17
JohnnyBlaze kaže...

 

Inace dogurao do div 7 i promjenio ekipu iz Serie A u La Ligu. Pocinje me zivcirat sto skoro svaki korner bude gol i sto su slobodnjaci uzasno odradeni. Lik me skrsi na 16m i ne mogu pogodit gol. Ocito ce trebat dosta vjezbe za te stvari.

 Fakat ovo nema smisla. Izađem s golmanom na nekih 8/9 m na korner i on ruke ne digne samo stoji i gleda kako mi lik zabija gol??? Pa kaj je to sada? Više ne možeš s golmanom pobrati niti najjednostavniji centaršut. Ovo nema smisla. Četiri tekme mi na poluvremenu puknu. Izbaci me iz futa. vraćam se i kaže da mi ne radi internet veza da bi se potom pojavila poruka da odhebem jer su im serveri puni? Čekaj, igra nije niti izašla a serveri su preopterećeni? Je li oni nas zajebavaju ili smo mi toliko glupi da mislimo da je sve ok. Tri tekme koje sam odigrao do kraja, dvije izgubim i jednu neriješeno. Skršim likove a ne mogu zabiti gol. U tri tekme imao sam barem 15 situacija na nekih 5/6 m po sredini gola i nisam zabio gol. Stativa, pored gola, golman brani, neće ući da stojim na glavi.

 

Likovi mi jednom zapucaju i svi pogađaju drito 90. Igra nije niti izašla a već sam pun frustracija jer ovo nije normalno. Svaku tekmu imam dva ozlijeđena igrača. Zadnju sam po prvi put ozlijedio i ja protivnika iako ga nisam niti dotaknuo. Klasična fifa situacija kada napadač zagrebe po travi i padne i lik dobije penal. No igrač mu se ozlijedio pa ga je morao mijenjati. Nitim to nije normalno. Pozicioniranje opet kumuje većini golova. Uvijek netko ostane ili protivniku ili meni na kontra strani terena kako bi poništio zaleđe. Večeras niti jedna tekma nije završila s manje od pet golova. Smijeh. Kao da igramo vaterpolo.. Liku izbijem u jednom napadu 5 puta loptu iz nogu i uvijek mu se vrati. Iz okreta se ekipa dodaje na neviđeno kao messi u svojoj najboljoj asistenciji. kakve krajnosti. Prošlu fifu nisi mogao točno dodati prvom do sebe sada iz okreta, napamet daješ savršenu loptu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.9.2016 22:22 (movie).
13 godina
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
JohnnyBlaze kaže...

 

Inace dogurao do div 7 i promjenio ekipu iz Serie A u La Ligu. Pocinje me zivcirat sto skoro svaki korner bude gol i sto su slobodnjaci uzasno odradeni. Lik me skrsi na 16m i ne mogu pogodit gol. Ocito ce trebat dosta vjezbe za te stvari.

 Fakat ovo nema smisla. Izađem s golmanom na nekih 8/9 m na korner i on ruke ne digne samo stoji i gleda kako mi lik zabija gol??? Pa kaj je to sada? Više ne možeš s golmanom pobrati niti najjednostavniji centaršut. Ovo nema smisla. Četiri tekme mi na poluvremenu puknu. Izbaci me iz futa. vraćam se i kaže da mi ne radi internet veza da bi se potom pojavila poruka da odhebem jer su im serveri puni? Čekaj, igra nije niti izašla a serveri su preopterećeni? Je li oni nas zajebavaju ili smo mi toliko glupi da mislimo da je sve ok. Tri tekme koje sam odigrao do kraja, dvije izgubim i jednu neriješeno. Skršim likove a ne mogu zabiti gol. U tri tekme imao sam barem 15 situacija na nekih 5/6 m po sredini gola i nisam zabio gol. Stativa, pored gola, golman brani, neće ući da stojim na glavi.

 

Likovi mi jednom zapucaju i svi pogađaju drito 90. Igra nije niti izašla a već sam pun frustracija jer ovo nije normalno. Svaku tekmu imam dva ozlijeđena igrača. Zadnju sam po prvi put ozlijedio i ja protivnika iako ga nisam niti dotaknuo. Klasična fifa situacija kada napadač zagrebe po travi i padne i lik dobije penal. No igrač mu se ozlijedio pa ga je morao mijenjati. Nitim to nije normalno. Pozicioniranje opet kumuje većini golova. Uvijek netko ostane ili protivniku ili meni na kontra strani terena kako bi poništio zaleđe. Večeras niti jedna tekma nije završila s manje od pet golova. Smijeh. Kao da igramo vaterpolo.. Liku izbijem u jednom napadu 5 puta loptu iz nogu i uvijek mu se vrati. Iz okreta se ekipa dodaje na neviđeno kao messi u svojoj najboljoj asistenciji. kakve krajnosti. Prošlu fifu nisi mogao točno dodati prvom do sebe sada iz okreta, napamet daješ savršenu loptu.

 Ista situacija i kod mene. Dominiram, ubijam lika. 90% passovi, 60% lopta u nogama, 8 suteva u okvir i na kraju izgubim 1-0 jer lik jednom prede centar i zabije gol. U istim situacijama igra drugacije reagira. Probijem bok i sam na liniji 16m napunim oko 2,5 bara i jednom lopta zavrsi na prvoj stativi, a jednom na drugoj. Potpuno ista situacija, isti igrac i sve isto. Par puta mi se dogodilo da me dc-a u istoj minuti tri tekme zaredom i izgubim contractse, a igra jos nije ni izasla.

8 godina
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
JohnnyBlaze kaže...

 

Inace dogurao do div 7 i promjenio ekipu iz Serie A u La Ligu. Pocinje me zivcirat sto skoro svaki korner bude gol i sto su slobodnjaci uzasno odradeni. Lik me skrsi na 16m i ne mogu pogodit gol. Ocito ce trebat dosta vjezbe za te stvari.

 Fakat ovo nema smisla. Izađem s golmanom na nekih 8/9 m na korner i on ruke ne digne samo stoji i gleda kako mi lik zabija gol??? Pa kaj je to sada? Više ne možeš s golmanom pobrati niti najjednostavniji centaršut. Ovo nema smisla. Četiri tekme mi na poluvremenu puknu. Izbaci me iz futa. vraćam se i kaže da mi ne radi internet veza da bi se potom pojavila poruka da odhebem jer su im serveri puni? Čekaj, igra nije niti izašla a serveri su preopterećeni? Je li oni nas zajebavaju ili smo mi toliko glupi da mislimo da je sve ok. Tri tekme koje sam odigrao do kraja, dvije izgubim i jednu neriješeno. Skršim likove a ne mogu zabiti gol. U tri tekme imao sam barem 15 situacija na nekih 5/6 m po sredini gola i nisam zabio gol. Stativa, pored gola, golman brani, neće ući da stojim na glavi.

 

Likovi mi jednom zapucaju i svi pogađaju drito 90. Igra nije niti izašla a već sam pun frustracija jer ovo nije normalno. Svaku tekmu imam dva ozlijeđena igrača. Zadnju sam po prvi put ozlijedio i ja protivnika iako ga nisam niti dotaknuo. Klasična fifa situacija kada napadač zagrebe po travi i padne i lik dobije penal. No igrač mu se ozlijedio pa ga je morao mijenjati. Nitim to nije normalno. Pozicioniranje opet kumuje većini golova. Uvijek netko ostane ili protivniku ili meni na kontra strani terena kako bi poništio zaleđe. Večeras niti jedna tekma nije završila s manje od pet golova. Smijeh. Kao da igramo vaterpolo.. Liku izbijem u jednom napadu 5 puta loptu iz nogu i uvijek mu se vrati. Iz okreta se ekipa dodaje na neviđeno kao messi u svojoj najboljoj asistenciji. kakve krajnosti. Prošlu fifu nisi mogao točno dodati prvom do sebe sada iz okreta, napamet daješ savršenu loptu.

 Ovo dvoje boldano se meni desava, ne ide mi u glavu kako sa 5-6 metara igrac pukne kraj gola i to ne tik kraj stative nego lopta na crti od peterca ode u gol aut, a sa druge strane takvi golovi znaju past da nemas rijeci... Sta se obrane tice, ne znam jel to neka skripta ili koj vrag (necu iskljucit svoju pogresku, ali malo vjerojatno kad je obostrano), ali u jednom trenutku obrana savrseno cita igru i zatvara dok u drugom prolazi lopta kroz stopere da je to strasno, a najgore od svega mi je kad stoper krene na igraca i onda kao da namjerno uspori da mu doticni moze pobijec...

 

I am over 9000!!!
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Slika je sa reddit-a izgleda da neki ljudi vec imaju igru :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Prijave za 1. FeX FIFA 17 PS4 Turnir su otvorene.

 

Osvojite vrijedne nagrade i igrajte protiv najboljih FIFA igrača ovih prostora. 

 

Prijave traju do 2.10. i ograničene su na 32 mjesta!

 

 

 

 

 

http://www.fifa-expert.com/forum/index.php/topic,22155.msg89949.html#msg89949

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.9.2016 22:47 (DangerouS).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 17
90 minuta tekme i izbaci me iz igre i kaže zadnja minuta i odhebi. Pa kaj nisu mogli pričekati da tekma završi i poberem svoje coinse. Cijelu večer me je izbacivalo i ovo je šlag na tortu..
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 17
Shivi kaže...

 a najgore od svega mi je kad stoper krene na igraca i onda kao da namjerno uspori da mu doticni moze pobijec...

 

 Ili još gore kada stoper dođe do protivničkog igrača i onda neobjašnjivo stane iza njega i otvori mu put prema golu a bio je između svog gola i protivničkog napadača?

10 godina
offline
FIFA 17

Primjetio sam da igra ima bug a mozda se to samo meni desava imao sam 5,6 puta udarac ma prazan gol i svaki put je igrac krivo udario loptu i poslao je u pm jedini prazan gol sam zabio sa metar udaljenosti ali cim je malo dalje igraci šlampavo udare i lopta ode lijevo ili desno a ne ravno

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 17

jesu oni to u trialu maknuli one nove ubacaje? sad pod zadnje ne mogu pomicat igraca gore dolje

 

Svida mi se kaj kod slobodnjaka je prikaz iz pucacke perspektive,pa ju gledas dok leti,jebenica :D uzitak gledat kako ulazi u raslje

 

 

Probao sam FUT DRAFT,citera na bacanje,e sad to je i dobro i lose...dobro,jer svaki put dobim 1000 coinsa zbog remija,sada nabrao 20k,i ostajem po progressu na cemu jesam,a ima i dobrih citera,koji si sami zabe gol ili ti daju da si zabis gol i time dobivas pobjedu i bolje packove...lose je to kaj rijetko kog nadjes da nije citer,al igre su mega intenzivne jer znas da si dao 15k il platio pointse...

 

Skuzio sam jos da u draftu svi imaju spanjolce i svatko ima il cr il messi,nikog nis vidil s francuskim talijanskim il bundesligaskim,bpl samo jedan

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 17

Tako vam je to kad PC igrate :D Ja sam prosle godine izgubio sve zivce s citerima,a sad sam se prebacio na PS4, a i puno je veci dozivljaj igranja.

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 17
Meni se ne daje 300 eura za ps4, ko vec ima ps4 razumljivo i ja bih uzeo fifu za konzolu, ovako moram na pc-u.
Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17

Sta se tice prekida, sve stima..osim penala...to definitivno napravit redizajn ili vratit na staro..jer ovo novo je komedija..

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
Re: FIFA 17
TheDarkSide kaže...

Sta se tice prekida, sve stima..osim penala...to definitivno napravit redizajn ili vratit na staro..jer ovo novo je komedija..

 

jucer sam pucao penal u FUT-u i pogodio aut liniju. 

[19xx]C3c1l
13 godina
offline
Re: FIFA 17
C3c1l kaže...

 

jucer sam pucao penal u FUT-u i pogodio aut liniju. 

 Tak i ja, ali se onda protivnik sažalio nad mnom i zabio si autogol.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice