Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.138.048
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Poprilično zahtjevna, ne znam ti precizne informacije o tome ali će se na slabijim konfama vući kao krepana mačka.
Know your world.
 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Hvala ti za sada mi dobro radi čak i na high postavkama! I daj mi kaži molim te koja se tipka treba stisnut za odmor vozača, već sam 2-3 kazne po 60€ platio zbog zanemarivanja odmora, probao sam sve i zaustaviti na benzinskoj i ugasiti motor, ali jednostavno ne pokaže mi da spavam... To sam prije 10 godina sve znao ali sada ide malo teže prisjećanje svega... :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kad si na parkingu ugasiš motor (tipka E) i na ekranu je poruka da pritisneš Enter i odspavaš, toliko znam. 😁
Know your world.
 
1 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
escobar_ kaže...
Kad si na parkingu ugasiš motor (tipka E) i na ekranu je poruka da pritisneš Enter i odspavaš, toliko znam. 😁

 Da, ali kad je na parkingu mora ,,potrefiti,, mjesto za odmor, jer mu je dzaba gasiti ako nije na tom mjestu...

12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Koliko vidim izašla je mapa Balkana, ali ja samo imam going East, fali mi još 6 dlc-ova a svaki košta 17 eura...

Imate li kakvo rješenje??

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Balkan još nije izašao.
Možeš ih kupiti po redovnoj cijeni ili čekati neki popust, mada sada za Božić i Black Friday DLC-ovi sa mapama mislim da nisu bili na popustu, samo baza igre i neki packovi, ne svi.
Ili možeš probati na "onaj drugi način"..
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.1.2023 18:11 (Conan_Zg).
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Božoo kaže...

Koliko vidim izašla je mapa Balkana, ali ja samo imam going East, fali mi još 6 dlc-ova a svaki košta 17 eura...

Imate li kakvo rješenje??

 Jebat ga, malo je sranje kad moraš odjednom kupiti više dlc-ova. Nama koji smo tu manje više otpočetka nije problem par puta godišnje odvojiti 15-20€ za dlc.

Pogledaj na "onim drugim" stranicama za ključeve je li cijena išta povoljnija pa onda pomalo kupuješ

5 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Na Steamu svakih par mjeseci bude Ets 2 i ATS na 50% popusta ukljucujuci dlc-je (osim najnovije mape koja je bez ili s manjim popustom).

 

Tako sam ja uzeo nedavno ATS sa dlc-jevima u pola cijene. Ti popusti se ciklicki ponavljaju, pa samo treba biti strpljiv. Nikako ne placati punu cijenu

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

napokon rijesio malo bolji komp kad predjes sa 4jezgrenog procesora i grafe 7770 na i9 i grafu 3060 onda vidis kako je igra dobra hehehehehe

zanima me  ekipa nisam dugo stavljao nikake modove imam ih samo par,dali ima tko link moze i u pp od novoga TGX i MP5 ali da rade,skino neki pa me kicka iz igre 

p.s. jedva cekam da balkan izadje a mozda ubace i snjeg u skandinaviju ako Bog da heheh

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Jesi li gledao ima li na scs forumu kakav mod?

 

https://forum.scssoft.com/viewforum.php?f=35

12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Zanima me igra li ko ovu igru na 2K rezoluciji ako da koliko sličica po sekundi imate?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Ja igram na 1440p (3440x1440) s ovom konfom pod Moj PC, izvan grada ok (~60 FPS), u gradu kada ima prometa zna nerijetko štekat i bude FPS drop. Postavke, nešto high nešto medium, probao sam nać balans da ne ugrozim kvalitetu previše a da je igrivo.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2023 17:07 (Trawis).
12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Meni na toj rezoluciji zakucano 75 fps ne miče se ni gore ni dole, inače na full hd varira od 90-200fps, grafa je RX 6750 XT Asus.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2023 19:10 (Božoo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Hm, morat ću onda upalit igru opet i probat, nisam neko vrijeme, a vidim da je bilo nekih updateova pa možda bude i kod mene bolje.

 

Uzeo shifter pa bi bilo dobro isprobat :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.1.2023 8:35 (Trawis).
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

pozdrav, 

evo i mene nakon dugo vremena

skinuo sam TB al mi ne funkcionira  jel ima jos netko tih problema

Uspori malo! Već sutra budeš samo ime na spomeniku!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jbt. u ovih mjesec dana što igram vidio više helikoptera na cestama nego z zraku...

 

Je mi može ko objasnit kako se igra MP, znam da sam to pred 10 godina igrao, isti mi je acc na steamu, samo me vratilo na totalni početak, nikakav napredak od prije 10g. mi nije bio spremljen...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Nema ovdje slabo ikoga da nam odgovori  :)

Uspori malo! Već sutra budeš samo ime na spomeniku!
4 godine
offline
Euro Truck Simulator 2

Mislim da ima tutorial na njihovoj stranici, meni su klinci pomogli to instalirati pa ti ne mogu konkretnije pomoći.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozdrav kamiondžije, baš dugo nisam vozio, i evo sada, malo odvojio vremena za ETS2... 

 

Da li radujete novom DLC-u ? Zemlje bivše Jugoslavije i Albanija...

21 Da, jedva čekamo
0 Ne
1 Manje više, da
0 Manje više, ne
Split: Grad svih gradova ! Jelena Rozga najbolji estradni umetnik svih vremena !
Moj PC  
2 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozdrav narode, dali jos netko ima problem sa stranicom od PROMODS, da nemoze da j otvori.

 

Stalno mi izbaci ovaj kod  

Access deniedError code 1020

You do not have access to promods.net.

The site owner may have set restrictions that prevent you from accessing the site.

Uspori malo! Već sutra budeš samo ime na spomeniku!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Slaven23 kaže...

Pozdrav kamiondžije, baš dugo nisam vozio, i evo sada, malo odvojio vremena za ETS2... 

 

Da li radujete novom DLC-u ? Zemlje bivše Jugoslavije i Albanija...

 je samo pitanje kada ce stici, najavili su ga ima 14 mjeseci

Uspori malo! Već sutra budeš samo ime na spomeniku!
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo da se i ja "vratim" ETS2.

Novi laptop... grafika puno bolja (što je i očekivano) ali i novi kamion.

 

P.S. Dali tko ima "file" sa "balkanskim" radio postajama a da radi... ako bi bio voljan podijelit.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel zna ko kada konačno izlazi west Balkan na steamu??


Unaprijed hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

prati njihov blog , nema jos datuma 

11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gale92 kaže...

Evo da se i ja "vratim" ETS2.

Novi laptop... grafika puno bolja (što je i očekivano) ali i novi kamion.

 

P.S. Dali tko ima "file" sa "balkanskim" radio postajama a da radi... ako bi bio voljan podijelit.

 

 

Jednom u RL vozio ovakav kamion sa vise osovina i reko nikad vise. Potegne kad startujes ali saltanje presporo, previse cimanja kod istog, tvrd, brzo se dizala temperatura ....itd....itd.... a o upravljanju neecu trositi ni rijeci jer da samo njega samog okrenes treba ti skoro prostora kao za slepu... u krivinu kad ulazis dobro pazi....... To su moja iskustva, doduse kamion je bio 2011 godiste, mozda su ovi noviji nesto bolji al svejedno slabo iskustvo tako da se uvijek nasmijem kad vidim koliko se forsiraju ovakvi kamioni u igricama i u sebi pomislim, eeeeeeh ....

 

P.S. nemam nista o balkanskim postajama, jer pretezno slusam yt svoju playlistu......

11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
marionezi82 kaže...

 

 

Jednom u RL vozio ovakav kamion sa vise osovina i reko nikad vise. Potegne kad startujes ali saltanje presporo, previse cimanja kod istog, tvrd, brzo se dizala temperatura ....itd....itd.... a o upravljanju neecu trositi ni rijeci jer da samo njega samog okrenes treba ti skoro prostora kao za slepu... u krivinu kad ulazis dobro pazi....... To su moja iskustva, doduse kamion je bio 2011 godiste, mozda su ovi noviji nesto bolji al svejedno slabo iskustvo tako da se uvijek nasmijem kad vidim koliko se forsiraju ovakvi kamioni u igricama i u sebi pomislim, eeeeeeh ....

 

P.S. nemam nista o balkanskim postajama, jer pretezno slusam yt svoju playlistu......

  Ja trenutno duzim novog TGXa 26.580 6x4 i kamion je super okretan, malo je tvrd ali za baustelu i ture u lokalu je odlican

Život je jedan al Omega je 2.0
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.7.2023 0:14 (macgyver 53).
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...
  Ja trenutno duzim novog TGXa 26.580 6x4 i kamion je super okretan, malo je tvrd ali za baustelu i ture u lokalu je odlican

 Daj čovječe odi u tujac, ja tražim taj kamion u igrici i nemrem ga naći, i onda gledam opet i skužim ruke na volanu, hebote koji sam ja bilmez, rofl @me 

Taraba WoW
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

https://store.steampowered.com/news/app/227300/view/3665414601841616070?l=english

 

Evo i novosti vezano za Balkan DLC, screenshoti od nas Rijeka, Zadar i Split.

 

Od svega meni zapelo za oko čirilica u Splitu :DD 

Split Split
Split Split
Split Split
Split Split
Zadar Zadar
Zadar Zadar
Zadar Zadar
Zadar Zadar
Rijeka Rijeka
Rijeka Rijeka
Rijeka Rijeka
Rijeka Rijeka
Rijeka Rijeka
Split Split
404 Greške a nema ih nigdje
Moj PC  
6 0 hvala 0
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Za Zadar mogu reći da su 100% pogodili. Točno znam svaku sliku gdje se nalazi.

Pogotovo ova slika sa žutom ogradom i brodovima. To pogotovo znam jer sam u tu radionu više puta vozio dijelove haha

 
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

U dalekoj Svedskoj, malo nas je al smo dobro raspoređeni

Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice