EA Sports FC24

poruka: 785
|
čitano: 268.866
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Re: EA Sports FC24
jasmin1991 kaže...
Ekipa molim pomoć novi sam u fifi. Znaci počeo sam igrati UT i napravio lijepu ekipicu. I eto išo ja ispitivati šta sve mogu igrati i rijesavo nešta na SCB (86+) složio ja ekipi is svog squada da to lako riješim. E tu su počeli problemi svi igraci postali plavi i ne mogu vise igrati s njima doslovno 10 igrača.
Dali postoji neko riješenje da ih vratim nazad u svoj club??? Več dva dana čitam i ne mogu nači riješenje. Hvala lp

Da, možeš ih vratiti tako da ih ponovno kupiš na marketu. Stari, sve što staviš u SBC bez toga ostaješ. Da bi riješio neki SBC trebaš zadovoljiti neke zahtijeve tipa momčad 87 ili 88 ili... Kada to složiš i stisneš, tog trenutka si ostao bez svega toga. Logično.

10 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Hvala na sarkasticnom odgovori. Ali eto pomogo si mi. Inace sam bio fan PES tako da mi je sve ovo novo. Jebiga na greškama se uči.
11 godina
offline
Re: EA Sports FC24
jasmin1991 kaže...
Hvala na sarkasticnom odgovori. Ali eto pomogo si mi. Inace sam bio fan PES tako da mi je sve ovo novo. Jebiga na greškama se uči.

 i ja sam se tako zajebao jednom

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Odigral 3 Squads Battles tekme ko i svako jutro i dobil 3 paketića.

U jednom je bil onaj novi young star ovr 89

Ne znam jel bi išel otvarat paketiće za coinse koje imam...

I dobil trofej za igrača s 200 tekmi, a to je Livaković.
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.2.2024 8:26 (Armor).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
EA Sports FC24

Igrao sam Fifu 20 na PS4, pa ta je igra enormno bolja od FC 24. Kakav korak unazad za fifu

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Evo slike, nije mi se učitala u prvom postu, a neda se staviti pod uredi...

Eh da mi oće uletiti Roberto Carlos koji je sad u paketićima...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: EA Sports FC24
maxy0 kaže...

Igrao sam Fifu 20 na PS4, pa ta je igra enormno bolja od FC 24. Kakav korak unazad za fifu

FC24 je smeće ali fifa 20 je bila veće smeće. Ako zanemarimo nekoliko problema koje ima FC 24 te dvije igre se ne mogu u ničemu  uspoređivati. Naravno, govorim o PS5 verziji. Verzija za PS4 je istao kao i zadnje dvije godine i ona se više ne razvija. Samo se mijenja broj na naslovnici. Tehnički FC24 za fifu 20 je svemirska tehnologija.

14 godina
offline
Re: EA Sports FC24
movie kaže...
maxy0 kaže...

Igrao sam Fifu 20 na PS4, pa ta je igra enormno bolja od FC 24. Kakav korak unazad za fifu

FC24 je smeće ali fifa 20 je bila veće smeće. Ako zanemarimo nekoliko problema koje ima FC 24 te dvije igre se ne mogu u ničemu  uspoređivati. Naravno, govorim o PS5 verziji. Verzija za PS4 je istao kao i zadnje dvije godine i ona se više ne razvija. Samo se mijenja broj na naslovnici. Tehnički FC24 za fifu 20 je svemirska tehnologija.

 Po meni je 20 puno realnija kao nogometna igra, kako lopta ide po terenu i odskače, kako igrači trče, a najviše od svega dodavanje i građenje napada. Pa u ea fc 24 uopće nema dodavanja na sredini terena, jer će svaki pass koji je imalo blizu drugog igrača AI uzeti. Jedino što mi je baš loše je animacija mreže kod zabijanja gola u 20

http://trakt.tv/user/MjezZza
15 godina
online
Re: EA Sports FC24
maxy0 kaže...

 Po meni je 20 puno realnija kao nogometna igra, kako lopta ide po terenu i odskače, kako igrači trče, a najviše od svega dodavanje i građenje napada. Pa u ea fc 24 uopće nema dodavanja na sredini terena, jer će svaki pass koji je imalo blizu drugog igrača AI uzeti. Jedino što mi je baš loše je animacija mreže kod zabijanja gola u 20

Ne znam koji verziju igre igraš? Ako igrač FC24 na PS4 onda je rasprava besmislena jer to nije next gen igra već samo stara igra s novim brojem. Nema niti jednu značajku koju ima PS5 verzija igre. Sve tehnikalije u igri danas su bolje nego u fifi20. Fizika lopte je napredovala i to vidljivo. Trčanje i kretnje igrača isto tako. Golmanske reakcije i fleksibilnost su dvije stepenice iznad. Problem je što sve to u igri u nekim situacijama ne izgleda tako pa se dogodi da ti golman primi glupi gol, igrač padne preko drugog igrača ili promaši nemoguće jer koristi krivu animaciju. No shvatio sam da to tako mora biti kako bi golovi padali. Pratio sam sada ovo prvo FC24 natjecanje profića i vidio sam da i oni primaju golove na isti način na koji ih primam i ja. Znači od toga obrane nema.

 

Opet, da toga nema pobjednik ne bi zabio niti jedan gol u finalu jer spama jednu te istu stvar cijelo vrijeme. Zabio je tri ista za mene pederska gola. Ne podnosim onog malog andersa ali mali je strgao brazilca u finalu i izgubio golom u 90 minuti. Klasika za fifu, pogotovo kada si bolji. Kada ja primim takav gol popizdim a on ih je primio tri. S druge strane nije zabio bar 4 mrtva zicera. S time se onda pomiriš jer je to valjda način na koji padaju golovi. Gledajući malog skužiš da su kombinatorika u igri kao i pas igra jako dobri jer on radi te stvari s lakoćom. Pogotovo kroz sredinu. Sve izgleda tako jednostavno. Znači mi imamo kako oni to vole reći problem vještine. Ne znam, igra mi na momente izgleda sjajno, no onda nakon par klasičnih debilana teško smeće. Tjedno odigram par utakmica u SB protiv AI kako bih riješio neke zadatke.

 

Shvatio sam nakon nekog vremena kako igrati protiv AI tako da mi to ne predstavlja neki problem niti mi na legendary težini mogu konkurirati. Na ultimate ne igram jer mi se ne da patiti kada zadatak bez problema riješim na legendary i poberem dosta bodova. Ne igram ništa osim futa tako da ne znam kako je u ostalim modovima ali trebalo bi biti otprilike isto. Nije mi problem protiv AI graditi napad kroz sredinu terena iako ću priznati da je lakše preko krila. Generalno gledajući gameplay, igra je smeće. S tehničke i vizualne strane to je najbolji nogomet ikad napravljen. Izgleda impresivno na dobrom tv u 4k HDR.

14 godina
offline
EA Sports FC24

Pa kolko lud moraš bit i love potrošit da bi ima više od četri ikone, a ostalo da ne prićam. Tako me frustrira to, al ono... ubije me u pojam. Lik nema pojma o igri da lovu složi najjaču ekipu i samo trči napred i zabija golove, nema to blage s nogometom. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: EA Sports FC24
rokonja kaže...

Pa kolko lud moraš bit i love potrošit da bi ima više od četri ikone, a ostalo da ne prićam. Tako me frustrira to, al ono... ubije me u pojam. Lik nema pojma o igri da lovu složi najjaču ekipu i samo trči napred i zabija golove, nema to blage s nogometom. 

Cijelo vrijeme imaš SBC za slagati iconu. Svi imaju bar po 5/6 icona jer te ništa ne koštaju. Svi smo puni untradeable kartica koje ubacujemo u SBC u nadi da ćemo nešto dobiti. Ja sam do sada sigurno šest icona ubacio u neki novi SBC jer sam dobio sranje i ne trebaju mi a visoki su rating pa dobro dođu pri slaganju nekog zahtjevnijeg sbc, a i ne želim ih gledati u klubu.

12 godina
offline
EA Sports FC24

Meni jedino nije jasno zašto sam ja jedini jadnik koji nije dobio TOTY karticu?!

Jebote, skoro svaki protivnik ima jednu, a neki i više i to sve first owner kartice.

Jbga, kad sere onda sere na istu hrpu obično.

 

Inače, ne igram više FIFU kao nekad, ovu odrađujem iz navike, nemam snage za presing i sranja.

Ako zabijem prvi gol onda ih jebem cijelu partiju s dodavanjima, ako dobijem prvi onda idem van jer nema smisla.

Ne da mi se igrat na više golova jer kad povedem, obično 2-0 kad vodim, više ne mogu ništa pogodit, sve lopte idu van gola ili goman brani.

A papak zbog presinga svako malo dobije odbijanac koji posprema.

Zato ih jebem i boli me kurac.

Svako malo mi šalju friend request - valjda da mi jebu mamu, ali ih ne prihvaćam, ne da mi se s debilima raspravljat.

I zanimljivo je još da debili igraju do kraja utakmicu bez obzira što mi ne mogu ništa.

Koliko moraš biti retardiran da trčiš za loptom k'o muha bez glave u nadi da ćeš zabiti krumpir?!

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: EA Sports FC24
movie kaže...
maxy0 kaže...

 Po meni je 20 puno realnija kao nogometna igra, kako lopta ide po terenu i odskače, kako igrači trče, a najviše od svega dodavanje i građenje napada. Pa u ea fc 24 uopće nema dodavanja na sredini terena, jer će svaki pass koji je imalo blizu drugog igrača AI uzeti. Jedino što mi je baš loše je animacija mreže kod zabijanja gola u 20

Ne znam koji verziju igre igraš? Ako igrač FC24 na PS4 onda je rasprava besmislena jer to nije next gen igra već samo stara igra s novim brojem. Nema niti jednu značajku koju ima PS5 verzija igre. Sve tehnikalije u igri danas su bolje nego u fifi20. Fizika lopte je napredovala i to vidljivo. Trčanje i kretnje igrača isto tako. Golmanske reakcije i fleksibilnost su dvije stepenice iznad. Problem je što sve to u igri u nekim situacijama ne izgleda tako pa se dogodi da ti golman primi glupi gol, igrač padne preko drugog igrača ili promaši nemoguće jer koristi krivu animaciju. No shvatio sam da to tako mora biti kako bi golovi padali. Pratio sam sada ovo prvo FC24 natjecanje profića i vidio sam da i oni primaju golove na isti način na koji ih primam i ja. Znači od toga obrane nema.

 

Opet, da toga nema pobjednik ne bi zabio niti jedan gol u finalu jer spama jednu te istu stvar cijelo vrijeme. Zabio je tri ista za mene pederska gola. Ne podnosim onog malog andersa ali mali je strgao brazilca u finalu i izgubio golom u 90 minuti. Klasika za fifu, pogotovo kada si bolji. Kada ja primim takav gol popizdim a on ih je primio tri. S druge strane nije zabio bar 4 mrtva zicera. S time se onda pomiriš jer je to valjda način na koji padaju golovi. Gledajući malog skužiš da su kombinatorika u igri kao i pas igra jako dobri jer on radi te stvari s lakoćom. Pogotovo kroz sredinu. Sve izgleda tako jednostavno. Znači mi imamo kako oni to vole reći problem vještine. Ne znam, igra mi na momente izgleda sjajno, no onda nakon par klasičnih debilana teško smeće. Tjedno odigram par utakmica u SB protiv AI kako bih riješio neke zadatke.

 

Shvatio sam nakon nekog vremena kako igrati protiv AI tako da mi to ne predstavlja neki problem niti mi na legendary težini mogu konkurirati. Na ultimate ne igram jer mi se ne da patiti kada zadatak bez problema riješim na legendary i poberem dosta bodova. Ne igram ništa osim futa tako da ne znam kako je u ostalim modovima ali trebalo bi biti otprilike isto. Nije mi problem protiv AI graditi napad kroz sredinu terena iako ću priznati da je lakše preko krila. Generalno gledajući gameplay, igra je smeće. S tehničke i vizualne strane to je najbolji nogomet ikad napravljen. Izgleda impresivno na dobrom tv u 4k HDR.

 pa i govori ti za gameplay...ne prica o tome kako igra izgleda vizualno...logicki je da ce na next-genu izgledat bolje, ali sami gameplay je smece u odnosu na sve fife ranije...ne daje ti nikakav osjecaj zadovoljstva ni kad pobjedis ni kada izgubis...al klasicni EA...jedne godine korak naprijed, iduce dva koraka unatrag, itd, itd...ocito su ove godine namjerno sjebali da imaju sta popravljat za iducu verziju igre

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
15 godina
online
Re: EA Sports FC24
Cofinho kaže...

 pa i govori ti za gameplay...ne prica o tome kako igra izgleda vizualno...logicki je da ce na next-genu izgledat bolje, ali sami gameplay je smece u odnosu na sve fife ranije...ne daje ti nikakav osjecaj zadovoljstva ni kad pobjedis ni kada izgubis...al klasicni EA...jedne godine korak naprijed, iduce dva koraka unatrag, itd, itd...ocito su ove godine namjerno sjebali da imaju sta popravljat za iducu verziju igre

Pa ne govori samo o gameplayu. Kaže da je fizika lopte jako loša, to je očito tehnička strana igre.  Ja se s time ne slažem. Danas je fizika lopte bolja nego u fifi 20. To je očito. Potom govori o tome kako igrači trče. To opet nije gameplay već tehnička strana igre. I za to tvrdim da je danas bolje nego u fifi 20. Za sam gameplay sam i ja rekao da je smeće ali što se tehničke i vizualne strane igre tiče da trenutno nije napravljena bolja igra.

16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Bi se isplatilo otvoriti ovaj posebni pack (slika)?

Dobil danas još jednog omladinca (slika 2).

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Moj prvi veliki SBC projekt je "Ševa" - jednostavan ga hoću u momčadi, više nego Haalanda ili Pelea npr.

Pojelo mi sve igrače i 130k coinsa kaj sam kupil neke 88ovr igrače, još mi mislim fali 1 da momčad postane ovr 88 i onda je gotovo.
Samo treba skupiti dosta coinsa za tog još jednog ili jedne.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
EA Sports FC24

Udjoh maloprije u diviziju 2., prvi fut ikada poceo u januaru, mislim da nije lose..

Ovaj nigerijac iz future stars 90 ovr mi uleti u packu lik je ko od brda odvaljen.

Claudia Pina CAM je solidan sbc koga zanima.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: EA Sports FC24
Armor kaže...
Moj prvi veliki SBC projekt je "Ševa" - jednostavan ga hoću u momčadi, više nego Haalanda ili Pelea npr.

Pojelo mi sve igrače i 130k coinsa kaj sam kupil neke 88ovr igrače, još mi mislim fali 1 da momčad postane ovr 88 i onda je gotovo.
Samo treba skupiti dosta coinsa za tog još jednog ili jedne.

Trebaju ti još dvije 88 rating kartice. Trebaš imati devet 88 rating kartica i dvije 87.

16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Ili jedna od 89?
No to se ne isplati, valjda.

Dobil sam ujutro Crespa ovr 89 i nedam ga kao "potrošni materijal".

Svako jutro odigram 3 Squads Battles tekme i onda gledam kaj dobim pod Objectives - ujutro je bilo čak 6 packova.
Iz 85 x4 je pal Hernan

15 godina
online
EA Sports FC24
Znači ovo njemačko govno do sada sam u packu dobio bar 7/8 puta a gledam ga i u svakom trećem player picku. To je jedina promo kartica koju dobijam kao da niti jedna druga ne postoji.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Ja sam danas dobil Kanea, ovr 90, jedino ima slabi pace.
Također i ovr 88 Edersona.

Riješil i Schevchenka, opet prebacil na 4 4 2 sistem.

Inače, mijenjal sam formaciju ali mi igra stalno stavlja na 4 4 2, pa moram pauzirati na početku svake utakmice i onda postaviti formaciju koju želim.

15 godina
online
Re: EA Sports FC24
Armor kaže...
Ja sam danas dobil Kanea, ovr 90, jedino ima slabi pace.
Također i ovr 88 Edersona.

Riješil i Schevchenka, opet prebacil na 4 4 2 sistem.

Inače, mijenjal sam formaciju ali mi igra stalno stavlja na 4 4 2, pa moram pauzirati na početku svake utakmice i onda postaviti formaciju koju želim.

 Zašto moraš pauzirati? Imaš mogućnost složiti si 4 formacije i mijenjaš ih unutar igre. Za to ti ne treba pauza. Samo ih šaltaš s križićem na lijevoj strani gamepada.

10 godina
offline
EA Sports FC24

Jeste radili evolutions od future stars free igraca, ja sam odradio Malard od napadaca predobra kartica a dzabe se dobije... osjecaj kao mali cruyff

Jos odradih icons pick skroz slabo, rooney-klose-bergkamp kartica koja se dijelila free na kraju sezone (kud bas ta). Mada Rooney bi se i mogo koristiti ima power shot+ pa sam njega uzeo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: EA Sports FC24
erminn kaže...

Jeste radili evolutions od future stars free igraca, ja sam odradio Malard od napadaca predobra kartica a dzabe se dobije... osjecaj kao mali cruyff

Jos odradih icons pick skroz slabo, rooney-klose-bergkamp kartica koja se dijelila free na kraju sezone (kud bas ta). Mada Rooney bi se i mogo koristiti ima power shot+ pa sam njega uzeo.

Odradio je. Solidna kartica ali ne može mi upasti u momčad. Na klupi je pa ulazi drugo poluvrijeme po potrebi. Sad završavam Le Tissier CB. Dobio je jučer u packu. Isto interesantna kartica. Ide sa 88 na 90 s odličnim statsima. Neće mi igrati ali neka stoji u klubu. Možda zatreba.

14 godina
offline
EA Sports FC24

Dali je bolje prodavat igrače ili ih mjenjat tj. odrađivat SBC?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: EA Sports FC24
rokonja kaže...

Dali je bolje prodavat igrače ili ih mjenjat tj. odrađivat SBC?

 Svi koji mogu u sbc iznad 85 ovr zadrzim za sbc osim ako je neki potw on se moze prodati za vise i onda npr kupiti 2 fodera za iste pare. 84, 83, 82 obicno stavim na market a 81 i ispod toga ide na quicksell. Naravno ovo sve vrijedi ako su kartice tradeable. Bolje ti je generalno cuvati za sbc jer tu uvijek ima nesto dobro.

12 godina
offline
EA Sports FC24

 

Napravljena je i ''OPUS ARENA'' za popularnu PRO EVOLUTION SOCCER igricu

 
0 1 hvala 0
10 godina
offline
EA Sports FC24

sta uzeti od napadaca do 200-220k? Muller-a mozda? i koga bi vi prodali od CB Ruben Diasa ili Konatea? Koeamana ne mogu jer je free,a trebaju mi coinsi

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
online
Re: EA Sports FC24
toma20 kaže...

sta uzeti od napadaca do 200-220k? Muller-a mozda? i koga bi vi prodali od CB Ruben Diasa ili Konatea? Koeamana ne mogu jer je free,a trebaju mi coinsi

 Trebaju ti coinsi? Dias dođe oko 100k coinsa a Konate oko 400k coinsa. Što u tom slučaju prodati, izbor je stvarno težak, pogotovo ako ti trebaju coinsi.

15 godina
online
EA Sports FC24
Ja ovo ne mogu vjerovati? Kolika je mogućnost otvoriti tri ovakva picka za redom?
Moj PC  
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice