EA Sports FC24

poruka: 785
|
čitano: 268.874
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
EA Sports FC24

koja je fora u UT champions idem igrat i dva game-a zaredom lik sa centra si zabije auto gol i izade? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: EA Sports FC24
toma20 kaže...

koja je fora u UT champions idem igrat i dva game-a zaredom lik sa centra si zabije auto gol i izade? 

 Daruje ti pobjedu, neda mu se igrat jer se kvalificirao pa da ispuca ostatak tekmi.

 

Budi sretan, vecina su stakori koji to ne rade.

15 godina
online
EA Sports FC24

Evo mojih dojmova nakon mjesec dana igranja na ps5. Nakon 6 godina futa na pcu.

Minusi:

- i na plejki ima smeća koji pale kojekakva sranja (download nečeg) kad krenu gubit i igra počne nemoguće laggat

- i na plejki ima smeća koji koriste kojekakve pizdarije koje sam mislio da postoje samo na pc-u, niti približno u tolikoj mjeri kao na pcu, niti približno toliko često, ali odigrao sam najmanje 30-40 tekmi protiv likova kojima igrači sami pokrivaju svaku poziciju i man markaju svakog čovjeka na terenu, sami tackleaju, sami dodaju, dok oni trče najčešće sa cm-om cijelo vrijeme ko debili i čekaju da komp riješi sve do gola, onda ide switch na st-a i gol

- speedup lagg zadnja 2 dana je nemoguć u rivalsima svaku 3-4u tekmu

- na plejki ne možeš reportat jednostavno nekog ko na pc-u, jedino ako je toliki retard pa te spamma u porukama pa ga tamo za abjuz reportat (ili sam ja tulav za naći gdje je report- na pcu odeš na recently played-odabereš lika-view profile on ea app=report)

- i na plejki postoji autobuyer 'cheat', doslovno u tisućinki sekunde se svaki ebeni item proda koji se stavi 100-200$ ispod najniže cijene na marketu

 

Plusevi:

+ igra je kudikamo responzivnija i fluidnija nego na pc-u

+ player pool je daleko veći i puno je lakše naći normalne protivnike naspram 90% debila na pcu koji se vrte oko svoje osi 80 minuta igre, shodno tome lakše je napredovat, npr u rivalsima

+ market je xx puta veći i puno je lakše nešto i kupit i prodat, bez obzira na autobuyer smećare

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: EA Sports FC24
jopis kaže...

Evo mojih dojmova nakon mjesec dana igranja na ps5. Nakon 6 godina futa na pcu.

Minusi:

- i na plejki ima smeća koji pale kojekakva sranja (download nečeg) kad krenu gubit i igra počne nemoguće laggat

- i na plejki ima smeća koji koriste kojekakve pizdarije koje sam mislio da postoje samo na pc-u, niti približno u tolikoj mjeri kao na pcu, niti približno toliko često, ali odigrao sam najmanje 30-40 tekmi protiv likova kojima igrači sami pokrivaju svaku poziciju i man markaju svakog čovjeka na terenu, sami tackleaju, sami dodaju, dok oni trče najčešće sa cm-om cijelo vrijeme ko debili i čekaju da komp riješi sve do gola, onda ide switch na st-a i gol

- speedup lagg zadnja 2 dana je nemoguć u rivalsima svaku 3-4u tekmu

- na plejki ne možeš reportat jednostavno nekog ko na pc-u, jedino ako je toliki retard pa te spamma u porukama pa ga tamo za abjuz reportat (ili sam ja tulav za naći gdje je report- na pcu odeš na recently played-odabereš lika-view profile on ea app=report)

- i na plejki postoji autobuyer 'cheat', doslovno u tisućinki sekunde se svaki ebeni item proda koji se stavi 100-200$ ispod najniže cijene na marketu

 

Plusevi:

+ igra je kudikamo responzivnija i fluidnija nego na pc-u

+ player pool je daleko veći i puno je lakše naći normalne protivnike naspram 90% debila na pcu koji se vrte oko svoje osi 80 minuta igre, shodno tome lakše je napredovat, npr u rivalsima

+ market je xx puta veći i puno je lakše nešto i kupit i prodat, bez obzira na autobuyer smećare

 

Ne možeš koristiti na PS5 nikakve cheatove za varanje. Od kuda ćeš ih pokrenuti? Jedino što se može dogoditi da lik pusti torrente da mu rade pa ti zaguši vezu ali to se stvarno rijetko događa. Jednom sam ja nešto skidao i krenem igrati. Zaboravio sam da skidam film. Svaka tekma brzo povedem i likovi odmah izlaze. Skužim nakon nekog vremena da im ubijam vezu pa ne mogu igrati. Još zabijem gol jer meni sve leti i protivnik popizdi i izađe. Na svakoj sam lopti prije od njega, sve mi polazi za rukom. Baš ono razlika koja je vidljiva golim okom. Vidi se da nemamo iste uvjete za igru. Ugasio sam torrent i nastavim igrati i odjednom više nitko ne izlazi niti ja meljem a baš sam pomislio kakao sam danas dobar. Tako da možeš na taj način utjecati na kvalitetu veze ali da možeš varati kao na PC, ne možeš.

 

Što se veze tiče otkako sam prešao na optiku preporodio sam se. To je druga razina igranja. Kupio sam i novi tv samo za PS5 koji ima izrazito mali input lag i to se sve zajedno primjeti. Ne mogu se požaliti na vezu.

 

Što se autobuyera tiče jednostavno je. Iako igramo na konzoli naš market je prisutan i na PC i mobitelu. Možemo mu pristupiti preko web appa. To je dovoljno da se preko PC mogu instalirati razno razni autobuyeri koji su onda u prednosti nad tobom koji ga ne koristiš. Znači kada ti netko nešto odnese u djeliću sekunde a ti to vidiš na svojoj konzoli, to je kupljeno preko autobuyera na PC. Nitko nije koristio autobuyer na konzoli jer je to nemoguće. Već sam rekao da bih zbog toga ukinuo web app jer nema smisla. Sve što ide preko PC je podloga za varanje.

8 godina
offline
EA Sports FC24

Ja zadnje dve fife igram par dana i onda vidim koliko je smece, svaki dan je drugaciji gameplay ugl fifa ima 3 brzine od kako je igram ima prespor gameplay kad se okrecu kao teretni brodovi onda ima normalan i nekad ugl posle ponoci ekstra brz kad je odbranu nemoguce igrati...

I tako odigram par dana pa me ohladi pa pauziram mesec-dva pa kad se zazelim malo fudbala i frustracije opet igram dva-tri dana i tako. 

Ugl nisam ovistan kao pre da sam se nervirao iz dana u dan. Mozda odigram jos ovaj vikend fut champions i pauza opet na neko vreme. 

U medjuvremenu zeljno iscekujem mejl za ufl beta test. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
@movie ti misliš odma večeras otvarati packove u potrazii za TOTY igračima ili ujutro u pol 8, kak si jednom rekel da tad dobivaš najbolje kartice?
15 godina
online
Re: EA Sports FC24
Armor kaže...
@movie ti misliš odma večeras otvarati packove u potrazii za TOTY igračima ili ujutro u pol 8, kak si jednom rekel da tad dobivaš najbolje kartice?

Čekam da sve toty kartice izađu u packu, znači sljedeći petak. Danas sam otvorio desetak packova reda radi. Do tada će izaći i svi SBC pa ću odlučiti kojegću igrača slagati. Vidim da izlazi Kante, nekako mi je on najbliži.

15 godina
online
Re: EA Sports FC24
movie kaže...
Armor kaže...
@movie ti misliš odma večeras otvarati packove u potrazii za TOTY igračima ili ujutro u pol 8, kak si jednom rekel da tad dobivaš najbolje kartice?

Čekam da sve toty kartice izađu u packu, znači sljedeći petak. Danas sam otvorio desetak packova reda radi. Do tada će izaći i svi SBC pa ću odlučiti kojegću igrača slagati. Vidim da izlazi Kante, nekako mi je on najbliži.

 Šta si uspio otvorit u ovom slow mo prikazu

6 godina
offline
EA Sports FC24

Puklo sve ko kokica. Ajde barem je uletio gospodin Gianfranco iz 10x83+ 😁

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
EA Sports FC24

Napravio sam Bruna,kao nogometni sladokusac jednostavno nisam mogao izdržat

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
EA Sports FC24

Još se uploada, ali stavljam link kak je kod mene od 21h. Prije nisam ni htio ulazit u igru, ali vidim da i sad nema smisla ulazit i pokušavat jer sve lagga i raspada se igra, i na ps5 i na kompu ista stvar....

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Znači još se ne može dobiti TOTY igrača otvaranjem paketića?
Tek drugi petak?

Ko bude to dočekal...
11 godina
offline
Re: EA Sports FC24

Mozes dobiti samo napadače danas. Pogledaj sliku dolje kak ide po datumima.

Kovačić
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Znači čekati do 26., hvala.
11 godina
offline
Re: EA Sports FC24
jopis kaže...

Evo mojih dojmova nakon mjesec dana igranja na ps5. Nakon 6 godina futa na pcu.

Minusi:

- i na plejki ima smeća koji pale kojekakva sranja (download nečeg) kad krenu gubit i igra počne nemoguće laggat

- i na plejki ima smeća koji koriste kojekakve pizdarije koje sam mislio da postoje samo na pc-u, niti približno u tolikoj mjeri kao na pcu, niti približno toliko često, ali odigrao sam najmanje 30-40 tekmi protiv likova kojima igrači sami pokrivaju svaku poziciju i man markaju svakog čovjeka na terenu, sami tackleaju, sami dodaju, dok oni trče najčešće sa cm-om cijelo vrijeme ko debili i čekaju da komp riješi sve do gola, onda ide switch na st-a i gol

- speedup lagg zadnja 2 dana je nemoguć u rivalsima svaku 3-4u tekmu

- na plejki ne možeš reportat jednostavno nekog ko na pc-u, jedino ako je toliki retard pa te spamma u porukama pa ga tamo za abjuz reportat (ili sam ja tulav za naći gdje je report- na pcu odeš na recently played-odabereš lika-view profile on ea app=report)

- i na plejki postoji autobuyer 'cheat', doslovno u tisućinki sekunde se svaki ebeni item proda koji se stavi 100-200$ ispod najniže cijene na marketu

 

Plusevi:

+ igra je kudikamo responzivnija i fluidnija nego na pc-u

+ player pool je daleko veći i puno je lakše naći normalne protivnike naspram 90% debila na pcu koji se vrte oko svoje osi 80 minuta igre, shodno tome lakše je napredovat, npr u rivalsima

+ market je xx puta veći i puno je lakše nešto i kupit i prodat, bez obzira na autobuyer smećare

 

 autobuyeri ne postoje na ps5, jedino se takve stvari mogu rijesavati od strane ps5 igraca preko fut web appa koji je opet na pc-u 

igranje na pc je cisti mazohizam...nakon preskocene fife 23, sad ovaj ea fc 24 sam uzeo da malo igram na laptopu preko vikenda i ko god uspije igrat ozbiljno ovo na pc-u a da ne dobije smak zivaca svaka mu cast...sad u WL legenda s trainerom rijesio nekako da uspori sve moje igrace toliko da im je max sprint ko da trce bez sprinta uopce, te su mu svi igraci imali shot power 99...znaci svaki shot, nije onaj powershot feature jer nema animacije, nego doslovno je uspio nekako trainerom svojoj momcadi podignut statse...reporto ga jesam i bloko da me ne spaja vise s njim, ali ovo je smijurija...nez gdje mu je zadovoljstvo u takvom igranju

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Ipak mi vrag nije dal mira i išel sam na to da možda dobim ST-a, partnera Benzemi, nakon kaj sam potrošil 99 tekmi s Haalandom.

Tak sam krenul s otvaranjem onih 1 of 3 75+ kartica.
I došel je, ne TOTY nego Thuram u ne znam kojoj točno kartici.
I TOTW CM, s kojim sam odma zamjenil Modrića, jer mi je nevidljiv u igri, dok je drugog CM-a Odegaarda svukud.

Livaković je siguran na golu, iako imam 87 zamjenu, no Liva bude taj prvi sa 200 tekmi.

Još sam kasnije bezveze otvoril jedno 10 gold players packova.

Sad definitivno čekam 26, iako ja nemam puno paketića ko vi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: EA Sports FC24
Cofinho kaže...
jopis kaže...

Evo mojih dojmova nakon mjesec dana igranja na ps5. Nakon 6 godina futa na pcu.

Minusi:

- i na plejki ima smeća koji pale kojekakva sranja (download nečeg) kad krenu gubit i igra počne nemoguće laggat

- i na plejki ima smeća koji koriste kojekakve pizdarije koje sam mislio da postoje samo na pc-u, niti približno u tolikoj mjeri kao na pcu, niti približno toliko često, ali odigrao sam najmanje 30-40 tekmi protiv likova kojima igrači sami pokrivaju svaku poziciju i man markaju svakog čovjeka na terenu, sami tackleaju, sami dodaju, dok oni trče najčešće sa cm-om cijelo vrijeme ko debili i čekaju da komp riješi sve do gola, onda ide switch na st-a i gol

- speedup lagg zadnja 2 dana je nemoguć u rivalsima svaku 3-4u tekmu

- na plejki ne možeš reportat jednostavno nekog ko na pc-u, jedino ako je toliki retard pa te spamma u porukama pa ga tamo za abjuz reportat (ili sam ja tulav za naći gdje je report- na pcu odeš na recently played-odabereš lika-view profile on ea app=report)

- i na plejki postoji autobuyer 'cheat', doslovno u tisućinki sekunde se svaki ebeni item proda koji se stavi 100-200$ ispod najniže cijene na marketu

 

Plusevi:

+ igra je kudikamo responzivnija i fluidnija nego na pc-u

+ player pool je daleko veći i puno je lakše naći normalne protivnike naspram 90% debila na pcu koji se vrte oko svoje osi 80 minuta igre, shodno tome lakše je napredovat, npr u rivalsima

+ market je xx puta veći i puno je lakše nešto i kupit i prodat, bez obzira na autobuyer smećare

 

 autobuyeri ne postoje na ps5, jedino se takve stvari mogu rijesavati od strane ps5 igraca preko fut web appa koji je opet na pc-u 

igranje na pc je cisti mazohizam...nakon preskocene fife 23, sad ovaj ea fc 24 sam uzeo da malo igram na laptopu preko vikenda i ko god uspije igrat ozbiljno ovo na pc-u a da ne dobije smak zivaca svaka mu cast...sad u WL legenda s trainerom rijesio nekako da uspori sve moje igrace toliko da im je max sprint ko da trce bez sprinta uopce, te su mu svi igraci imali shot power 99...znaci svaki shot, nije onaj powershot feature jer nema animacije, nego doslovno je uspio nekako trainerom svojoj momcadi podignut statse...reporto ga jesam i bloko da me ne spaja vise s njim, ali ovo je smijurija...nez gdje mu je zadovoljstvo u takvom igranju

 Ja svake godine whineam za čitere na pc-u, ali ove godine je vrhunac. Doslovno od 10 tekmi, olimpijsko zlato je osvojit lakše nego odigrat 3-4 bez čitera. Igram tu i tam na pcu još uvijek, čisto reda radi jer imam odličnu ekipu pa mi ih žao odjebat :D, ali kad se vratim na plejku, odmorim živce, što sam mislio da je nevjerovatno uz ovu igru. I dalje igra ima svojih prosera, i dalje ima retarda u igri i na plejki, ali brate mili to su promili naspram igre na pcu. Igranje fife na pcu je ko spuštanje golom guzicom niz stepenice noćnog kluba u 6 ujutro

12 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Armor kaže...
Ipak mi vrag nije dal mira i išel sam na to da možda dobim ST-a, partnera Benzemi, nakon kaj sam potrošil 99 tekmi s Haalandom.


Chemistry nemaš na karticama, a to ti donosi neka poboljšanja, pogotovo na zlatnim karticama je to bitno.

Sve kartice bi trebale imati tri točkice kao ove ikone što imaju puni chem.

To dobivaš ako slažeš kartice iz iste lige, iste države.

Za ikone ne moraš brinuti jer su one bez obzira na sve uvijek na punom chemu.

 

Osim toga moraš staviti na kartice chem styles.

Na CB stavi shadow, a na bekove možeš i anchor ako nemaš shadow - to ti ovisi i o kartici, što joj treba pojačati, nije nužno shadow na sve.

U sredini bi ti jedan trebao biti dobar u obrani, a drugi u napadu - imaš Luku, uzmeš Tchuamenija i to ti je bolja kombinacija od Odegarda 100%.

Bekovi su ti isto loši.

Evo, složio sam ti na brzinu ekipu da ne pišem bezveze :)

Trenera stavi Hrvata i englesku ligu mu stavi i vjerojatno ćeš imati na svim karticama pun chem.

 

[19xx] 4ntraks
14 godina
offline
EA Sports FC24

Zadnje mjesec IPO/dva sam se poprilično zarazio s fifom, privlače ti paketići i slaganje igraca dosta. Sad sam složio Zidanea, maldinija i par dobrih igrača nakupovao ali sve je to džabe kad je gameplay odvratan. Kakve god igrače imao neće to imati nikakvog posebnog utjecaja kad igra odluči hoćeš li dobiti meč ili ne, hoćeš li biti kompetentan uopće ili ne. Igram Fifu od 2014 i nikad dosad nisam doživio ovakve mečeve i količinu frustracije, a s obzirom na broj ljudi koji govori slično to ne može biti slučajnost. Tako da je pao lagani uninstall pa možda kasnije opet instaliran i povremeno odigram meč dva 

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: EA Sports FC24
maxy0 kaže...

Zadnje mjesec IPO/dva sam se poprilično zarazio s fifom, privlače ti paketići i slaganje igraca dosta. Sad sam složio Zidanea, maldinija i par dobrih igrača nakupovao ali sve je to džabe kad je gameplay odvratan. Kakve god igrače imao neće to imati nikakvog posebnog utjecaja kad igra odluči hoćeš li dobiti meč ili ne, hoćeš li biti kompetentan uopće ili ne. Igram Fifu od 2014 i nikad dosad nisam doživio ovakve mečeve i količinu frustracije, a s obzirom na broj ljudi koji govori slično to ne može biti slučajnost. Tako da je pao lagani uninstall pa možda kasnije opet instaliran i povremeno odigram meč dva 

 Tako i treba samo bez nerviranja, steta za fifu jer bas ima veliki potencijal, steta sto rade to sav taj skripting. I nije mi jasno tolike pare zgrcu da nisu u stanju da srede servere.. Pare znaju uzeti, najgora gejming firma je ea.

Rekao sam da cu mozda odigrati fut champions ovaj vikend(kvalifikovao sam se) ma nisam ni upalio smece od igre 😅

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.1.2024 7:17 (ruya).
16 godina
offline
EA Sports FC24

53 packa i evo rezultata: x1 Haaland, x1 oblak, x1 modric i x1 neka zenska ratinga 88, sve gold rare. x2 neka dva totw bijednika ratinga 84. Mozda koja 86 kartica i ostatak su 85 i na nize smece. Otvaram 3 packa i 3 puta zaredom dobijem nekog turskog oglua il kako se vec zove ratinga 85. Ne, uopce nije mrtva prevara. Tko god zapravo kupuje te packove za pare je bas teza debilcina.

He who is brave is free.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
EA Sports FC24

Ima novi sbc za ikone 88+ moze se ponoviti 2 ili 3 puta nisam siguran. Prvi izbor mi je bio izmedju Figo-Xabi Alonso-Hagi uzeh Figa nije lose ali je moglo i bolje. Do subote ce sbc biti aktivan imam fore da nagrindam foddera za jos jedan pokusaj. Onda zavrsavam Cafu sbc, pa mozda Zico ili Best, sve po 2 mjeseca rok.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Da, al za taj 88+ treba dati 3 mončadi, 2 ratinga 86 i jednu 87...

Ja si slažem Winter Wildcards koji za bilo kakvu zlatnu momčad daje Gold x3 paket i onaj sa 83+ momčadi koji daje 83+ x10 karticu.
15 godina
online
Re: EA Sports FC24
fixxer_zg kaže...

Napravio sam Bruna,kao nogometni sladokusac jednostavno nisam mogao izdržat

Najveća plačipička engleskog nogometa. Trećinu utakmice potroši na svađu sa sucima i iznuđivanje penala. Neke legende MU rekle su da je sramota da je taj lik kapetan MU. Meni je u top tri najodvratnijih igrača engleske lige. Koja su ostala dva trebam dobro razmisliti.

6 godina
offline
EA Sports FC24

Meni je ovo bila zadnja WL momci. Sa standardnih 15-16 po vikendu, dogurao sam do 11-2 na jedvite jade, i onda gameplay otisao u kurac. Ne znam jel ekipa vara, ne znam vise jel ideja da boostaju momcad ljudima koji im daju pare na FP ili sto se dogada, ali bilo je neigrivo i samo sam quittao ostatak.

Od 20ak momcadi u WL, 3 nisu imale niti jedan TOTY, ukljucujuci i Loan TOTY igrace. Dakle, ako to nije dokaz koliko ljudi je dovoljno jebeno sprzeno u mozak da baca novce na ovo, ne znam sto je.

Ne znam koji mi je kurac u biti trebao da uopce kupim ovo smece opet, ali lekcija naucena.

Sretno vama koji nastavljate i cuvajte zivce <3

 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
EA Sports FC24

Jebeno nevjerojatno. Ne mogu zabiti kurca, mrtvi igrači se ne mogu sastati s loptom. Svaki start, svaki jebeni duel, sve je govnarovo. I majstor isčupa 2-2 na poluvremenu. Drugo poluvrijeme, prva akcija naravno 3-2, povedem 4-3 i naravno, kurčeva igrica napravi od njega jebenog superheroja i dečko me nabije 6-4. Jasno 4 TOTW igrača u ekipi. Sve je jasno. EA želim sve najgore, dabogda im djeca unatraške hodala. Ili barem da nemaju ruke da nemogu igrati to govno koje su im roditelji napravili. Fuj stoko, krepajte. Ja sam gotov za ovu sezonu.

He who is brave is free.
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.1.2024 13:34 (Dwyane Wade).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: EA Sports FC24
Otvoreno ujutro 30-40 packova i ništa od TOTY kartice... :(

Dobil jedino osnovnog Salaha, ovr 89.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
EA Sports FC24

Otvorio danas ujutro 220 packova. Dobio toty karticu koju sam i očekivao da ću dobiti a to je Earps. Od svih mogućih da mi se usere najgora koja ničem ne služi ali ok. Dobio sam i toty iconu Lahma. To je prvi put od kada igram igru da mi je uletjela icon kartica s kojom mogu igrati. Dobio sam i desetak totw kartica i hrpu foddera s kojima sam odmah složio icon toty Sawu i flashback Kantea. To je to. Ostala hrpa kartica 85 i 84 za slagati SBC pa možda još nešto uleti. Čitam jučer lika koji je otvorio 1630 packova i nije dobio nikakvu toty karticu pa ne smijem biti nezadovoljan iako sam potajno očekivao neku upotrebljivu toty karticu. Ostavio sam za večeras deset rare player packova, svi tradeable pa da vidim može li me što posrati. Najčudnije od svega, više mi se ne igra. Reao sam kada se to dogodi da ću prestati pa sam sada na rubu. Stvarno ništa ne igram osim što svaki dan rješavam SBC. Ne znam što bih još stavio u momčad osim neke lude toty kartice ali izgledi su za to takvi da ću prije postati astronaut.

 

Debakl su mi bili 83+x10 packovi. U njih deset nisam dobio karticu ratinga 86. Užas. Užas su mi bili u oni ugrade 83+x5 napadači, srednjaci i obrambeni. Imao sam ih po 5 od svih i isto apsolutno ništa. Najbolja kartica rating 85. Najviše sreće sam imao u 84+x5 packovima. Imao sam ih tridesetak i u svakome sam dobio dupli walkout. Jest da su se izmjenjivale jedne te iste kartice ali nema veze. S njima sam složio Sawu i Kantea i u njima sam dobio ove dvije toty kartice. 87+ i 86+ packovi, nula bodova. dobijao sam u njima 87 i 86 kartice. Ove 82+ i 81+ nema smisla spominjati. Bilo ih je najviše a dobitak nikakav. Ista stvar s mega packovima koji su mega karina i ne znam zašto se uopće tako zovu. Očekujem valjda  mega ulet, moš misliti. E sad jesam bio tropa ili je to solidno ne znam. Svejedno mi je.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
EA Sports FC24

Ja sam otvorio oko 90 packova kad su pustili napadace dobio nista, i jos od tada do danas hrpu packova isto nista. Zavrsio Cafu sbc i kupio Bompastor hero verziju na marketu, sa njima sam miran do kraja sezone a posebno ova Bompastor kako igra to je cudo. Odusto sam od sbc za ikone i skoro zavrsio Alex Morgan umjesto toga, bolje mi nesto dobro da je sigurno nego da me posere neka truhla ikona. Kazu za ovu Morgan da je strasan igrac medju najboljim napadacima u igri, ima finesse+ sut zlatni.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
EA Sports FC24

pozdrav, može mala pomoć za fifu..nisam ništa ispratio oko ove verzije..ne znam uopće šta je aktualno sada..kako započet UT..na kaj sad treba paziti oko igrača i sl.

igrao sam sve od 14 pa do prošlogodišnje..ali ovu nisam uopće ispratio niti se zanimao šta ima novo..sad ju dobio na poklon pa reko da idem malo igrat..pa ako se nekom da napisat šta i kako započet prije neg počnem kao nekad se živcirat snjom 

tko zna zna tko ne zna ima ko zna
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice