Diablo 4

poruka: 2.278
|
čitano: 634.495
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
online
Diablo 4

Skraćeni pregled najava za D4, svako malo neki novi patch sa novostima. Idući tjedan novi Unique prsteni sa Malignant powerima (recimo autocorpse na Necro-u):

Moj PC  
5 0 hvala 3
16 godina
online
Diablo 4

Kad smo kod Blizzardovih cinematicsa, one iz WoWa su uvijek znale biti legendarne.

Ali ovo je nova razina realnosti.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Kad je campfire chat? U koliko sati
Intel 80286
Moj PC  
0 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Diablo 4
Bitanga kaže...

Kad smo kod Blizzardovih cinematicsa, one iz WoWa su uvijek znale biti legendarne.

Ali ovo je nova razina realnosti.

 

 Uhh kakav video, i još je legendarni Thrall i njemu. Dao bi 100 Amerika kada bi napravili CGI Warcraft seriju, a imaju materijala za 10 sezona.

13 godina
offline
Diablo 4

 

Odličan! 

Moj PC  
5 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Diablo 4
Hexfire kaže...

Baš da će tako brzo biti 40€ ne znam, ali sve ovisi kako će se razvijati. Ako će padati popularnost, padati će češće i cijena. Ja sam dao 50€ i to je čist ok cijena. 200-300h ću sigurno ulupati kroz slijedećih nekoliko godina.

 

 

 

Evo mali osvrt nakon završetka kampanje. Nema više onog prikaza o broju sati unutar igre, ali nije baš kratka kampanja. Bolja je od trojke, puno mračnija, sa jako dobrim villanom. Šteta da Lilith nije i više na ekranu. Ono što kvari dojam je struktura side questova. Za kampanju bi bilo bolje da imaš dostupan side quest-dva po actu koji se malo vežu na main story ili možda par chain side questova. Ovako se dogodi da ti fokus prelako ode na drugu stranu. Jer sad rješavaš usput side questove, dungeone, ubijaš horde po open worldu i lako je zanemariti kampanju. Mounta sam dobio tek na lvl 48, a nije da sam išta grindao, a Lilith riješio na lvl 51-52. Fight je bio baš jako lagan jer sam jednostavno bio prejak u tom trenutku. Mislim da me u cijeloj kampanji samo jedan boss ubio. Trebalo se možda ići na malo više streamlined iskustvo pa bi kampanja u cjelini bila i bolja. Možda ću u Season 3 ponovno igrati kampanju od početka pa se fokusirati što više samo na nju da vidim kako je težina.

 

Igra ko igra je odlična, barem ovaj dio 1-60 gdje sam trenutno. Igram melee rougea i jako je zarazan gameplay. Paragon board mi se sviđa, veliki napredak u odnosu na D3, skill tree je ok iako ne baš pregledan, audiovizualno na očekivano visokom nivou. Itemizacija s druge strane je jedno veliko sranje. Srećom ne planiram igrati end game, nego svaku sezonu s drugim likom pa dok mi ne dosadi (lvl 70-80 vjerojanto). Bog te ubio i dmg to close enemy, dmg to chilled, dmg to frozen, dmg to poisoned, dmg to crowd controlled... 30 različitih vrsta damagea. Tu kad dobiješ item pojma nemaš valja li što ili ne. Sad nek si ja računam dal mi je bolje 10% to chilled ili 8% to close, ma da. Srećom taj dio mi nije uopće bitan, ali kome je, uf. Stvarno loše. Jedno vrijeme sam uspoređivao, ali sad sve što nije legendary instant ide za crafting materijale. Niti ne gledam što je palo. I legedary poweri nisu baš nešto maštoviti. Većina samo diže dmg nekog skilla, ali rijetki drastično mijenjaju sam način igranja kad padnu.

 

ja sam prestao igrat na ACT 2 jer mi se dogodilo tocno ovo sta si napisao. Izgubio sam se na sidequestovima, skuzio sam da danima radim samo na plavim usklicnicima koji mi iskacu po mapi.


Valjda neki OKP imam da trebam to sve rijesit :D

 

Napravio pauzu u igranju i sad cu nastavit opet.

https://www.revolut.com/referral/igorxr2s7 <---- Tvoja besplatna REVOLUT kartica
15 godina
offline
Diablo 4

Radi ko beba na max detaljima 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 4

Meni danas dropnuo prvi Uber Unique na Durielu - Ring of Starless Skies.

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
online
Diablo 4

Imam 45+ killova na Duriel-u, još ništa od Uber Unique-a.

 

Dižem drugog lika do 100, Barba, odlučio sam da vidim koliko je OK Thorns - ono što mene napada se samo ubije.

 

Evo primjer na lvl 109 Butcher-u:

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 4

Ja se mislim hoću li na PS5-C1 ili na komp uzet igru. Ali budući da sam cijeli život na kompu ipak mislim da ću prije radi loot managmenta sa kb/m nego sa controllerom. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 4
Bombilakus kaže...

Ja se mislim hoću li na PS5-C1 ili na komp uzet igru. Ali budući da sam cijeli život na kompu ipak mislim da ću prije radi loot managmenta sa kb/m nego sa controllerom. 

Ne znam da li si citao komentare iznad, ali trenutno na bnetu imas specijalnu ponudu, igra dođe 40€, što je 43% popusta, tako da ako mislis kupiti igru sada ti je idealan trenutak za kupnju  Jučer navečer je još bila aktualna ponuda. Ne znam da li je i danas.

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.11.2023 15:07 (Baldurion).
15 godina
offline
Re: Diablo 4

Ja sam igrao S2 sa Thorns bildom i rjesio t100nmd. 28k thornsa bufan 

lilith do drugog kruga jednom uspio od 10 pokusaja.

 

U svakom slucaju zanimljivo i drugacije .

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.11.2023 15:18 (paci).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 4
Steta, izgleda da sam zakasnio ali po reditu ljudi pisu da su dobili mailove i da im je pisalo da ponuda vrijedi do novembra 14.
Mozda i meni doleti taj mail.

Cak imam zelju se opet vratit na wow :/

Mrzim blizzcon uvijek mi izbije 100e
13 godina
offline
Re: Diablo 4
Bombilakus kaže...
Steta, izgleda da sam zakasnio ali po reditu ljudi pisu da su dobili mailove i da im je pisalo da ponuda vrijedi do novembra 14.
Mozda i meni doleti taj mail.

Cak imam zelju se opet vratit na wow :/

Mrzim blizzcon uvijek mi izbije 100e

 

Upravo sam provjerio. I dalje ti je aktualna ponuda, te ti nije  potreban nikakav mail, samo stisnes na ikonu koju sam ti označio na slici i otvoriti će ti se prozor sa ponudom. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.11.2023 15:53 (Baldurion).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 4
Baldurion kaže...
Bombilakus kaže...
Steta, izgleda da sam zakasnio ali po reditu ljudi pisu da su dobili mailove i da im je pisalo da ponuda vrijedi do novembra 14.
Mozda i meni doleti taj mail.

Cak imam zelju se opet vratit na wow :/

Mrzim blizzcon uvijek mi izbije 100e

 

Upravo sam provjerio. I dalje ti je aktualna ponuda, te ti nije  potreban nikakav mail, samo stisnes na ikonu koju sam ti označio na slici i otvoriti će ti se prozor sa ponudom. 

 Evo taman se logirao i nažalost nemam tu zvjezdastu ikonicu za ponudu ali sad bar znam gdje da tražim! Hvala na pomoci!

13 godina
offline
Re: Diablo 4

Huh.... jedino što mi pada napamet je da imaš noviji account, pa da ti zato nije došla ponuda. Nema mi to smisla, ali dobro... 

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.11.2023 16:14 (Baldurion).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 4
Baldurion kaže...

Huh.... jedino što mi pada napamet je da imaš noviji account, pa da ti zato nije došla ponuda. Nema mi to smisla, ali dobro... 

 Hehe isti account of vanilla wow-a :) Stariji od većine ljudi ovdje haha  
Ako ne naleti ponuda uzet cu sa steam acc i povezati preko familly sharea ali volio bi imat na battle netu

13 godina
offline
Re: Diablo 4

AHA, znam šta može biti. Da li si instalirao i igrao trial koji je bio prošli vikend? Ja jesam, pa sam možda zbog toga dobio tu specijalnu ponudu... pojma nemam. U svakom slučaju čudno :)

 

Ja sam uzeo igru preko steama jer je bila na popustu. Uvijek volim uzeti igre preko steama jer mi je tamo 90%  igara (kao i velikoj većini forumaša tj. gamera). Najdraža i najbolja platforma daleko (meni makar) 

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.11.2023 16:25 (Baldurion).
16 godina
online
Re: Diablo 4
Qui-Gon-Jinn kaže...

 Uhh kakav video, i još je legendarni Thrall i njemu. Dao bi 100 Amerika kada bi napravili CGI Warcraft seriju, a imaju materijala za 10 sezona.

 

Pa da, to sam i ja rekao, bolje da rade serije i filmove nego što se s igrom i dalje zajebavaju :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
online
Diablo 4

Diablo IV | The Abattoir of Zir and Malignant Rings Explained:

 

Diablo IV | BlizzCon Campfire Chat:

 

Patch notes za 7.11.2023 (uključuje prstenje):

https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/23964909/diablo-iv-patch-notes

 

Campfire chat riječima:

https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/24022268/delve-into-the-developer-campfire-chat-at-blizzcon-2023

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.11.2023 20:59 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
TomoR kaže...

 

Dižem drugog lika do 100, Barba, ...

 

Imas li neku preporuku dobrog leveling builda za Barbariana?

Namjeravam uskoro krenuti sa Barbom, jedino jos njega nisam igrao, pa me zanima najzabavniji/najefikjasniji leveling build.

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
16 godina
online
Re: Diablo 4
Mauro kaže...
TomoR kaže...

 

Dižem drugog lika do 100, Barba, ...

 

Imas li neku preporuku dobrog leveling builda za Barbariana?

Namjeravam uskoro krenuti sa Barbom, jedino jos njega nisam igrao, pa me zanima najzabavniji/najefikjasniji leveling build.

 Ja sam igrao Thorns/Frenzy (pogotovo što ima sad Vampiric Power sa mogućnošću 300% Thorns-a, i nekoliko Vamp powera koje dižu Attack Speed i Basic Skill damage).

 

Da nisam igrao to, vjerojatno bih išao na Kratos Barba:

 

Imaš linkove na Maxroll guide u video opisu (moguće je da nije više 100% isto, s obzirom da je video iz srpnja)

16 godina
offline
Re: Diablo 4
Mauro kaže...

Meni danas dropnuo prvi Uber Unique na Durielu - Ring of Starless Skies.

imam andariel's visage i taj ring, oba mi ne pasu s obzirom na moje likove (deathspeaker necro i pulverize druid)

jedino sta bi mi trebalo je doombringer i shako al samo za necra. s druge strane, s obzirom da sav relevantan content mogu radit bez tih itema... onako... cemu?

volio bih da mogu ove iteme farmat i u nmd cisto da nije monotono samo pleskat helltide i vampiretide

It is not who you are, it is who you know.
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.11.2023 16:22 (Obi Wan).
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Fali jos brdo uniquesa u igri, duriel baca non stop jedno te isto. Ali dobro kako vrijeme prolazi igra je sve bolja
Intel 80286
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...
Fali jos brdo uniquesa u igri, duriel baca non stop jedno te isto. Ali dobro kako vrijeme prolazi igra je sve bolja

baca on sve, pitanje je samo kako te posere

 

It is not who you are, it is who you know.
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Evo danas ekipa iz klana napravili smo 9 runova na duriela i dropao mi je uber ring of starless sky.
Cekamo Shako da netko dobije 😀
Intel 80286
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 4

299 cindera na helltideu i 20 sekundi do kraja ni jednog da baci i propade sve u 3pm

Intel 80286
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 4

Čitam, slažem se sa dijelom osvrta, neću davati svoj detaljno, ali nekoliko stvari bih htio reći:

 

Ide u boljem smjeru, ali PUNO! toga fali.

I dalje mi se povraća od "scroll of amnesia" kao nagrade, budući je dodan reset all (nema više klikanja 1 po 1 paragon/skill) a gold potreban za to se nafarma u ... 3? minute. Unutar 5 svatko može nafarmati u blood zoni.

Fali stash slotova

Fali wardrobe koji pamti build da možemo experimentirati, ne priznajem tu shemu da se plača i scroll of amnesia, pa zato imamo feature manje od prethodnih igara (da ponovo spominjem, toliko mi se to gadi)

Lilith je borba za mount skin... najteža borba u igri za 1 time mount skin...

uber bossovi su ovdje, u trenutku kad ih kreneš farmat imaš SVE potrebno za endgame, dakle pitanje... čemu? Što imam od toga da dobijem najbolje iteme u igri kad već mogu poraziti najteži content u igri?

 

Da ne duljim, slažem se da je ova sezona ogroman napredak, ali imam osjećaj da su opet nekako zasrali, a ne znam kako to mogu poboljšati. Dakle sad se toliko brže leveli dobivaju, da ću konakčno imati lvl 100 lika bez nekog napora. Sa druge strane što onda? Uber bossevi poraženi, Lilith pala, što sad dalje? D3 je imao endless paragone, ovdje toga nema. nema težeg contenta, nema puno razloga dalje. Igrao bih alta, ili drugi build, ali stash mi je, gle čuda, pun "kinda mogu iskoristiti" smeća za ovog lika i ne vidim gdje smještati za još jedan build, kamo li alta...

 

Imam osjećaj da im treba overhaul nekih dijelova i sistemske promjene, core promjene igre, u ovom obliku ne znam što mogu oni napraviti da bi imao osjećaj postignuća kao u D2, D3. Naprosto prebrzo dožeš (u mom slučaju 4 dana) do kraja svega i ne vidiš kamo dalje i zašto.

 

Preporuka ko nije dugo igrao kao ja, ali onako, tjedan-deset dana zabave uvrh glave.

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Diablo 4

u prosincu dolazi rift-like content, pitanje je sta tocno. prica se da ce se glyphovi tamo dizat osim vez predstavljenog blood glypha. mene zanima hoce li kakav gear ispadati nakon svakog rifta, ako da, koji lvl? uglavnom izgleda ce cemo pricekat jos mjesec dana. 

 

 

e sad, hoce li mi igra dosadit u tih mjesec dana? vjerojatno hoce . primjera radi, radim lvl 90 nmd i ispadaju mi sacred itemi i sve manje od ilvl 900. tako da, osim duriela i eventualno ako mi treba dignit koji glyph na lvl 15 (na 21 realno nemam zasto jer sve pleskam i ovako i onako) oticu u nmd i to je u princupu to. helltide i vampiretide. a sto kaze Rhodin, i da mi ispadne shako... ok i sta sad? eto navodno ce taj rift like content bit ultra tezak... zivi bili pa vidili

It is not who you are, it is who you know.
13 godina
offline
Diablo 4

Za ove Altar of Lilith je jedino rješenje buljiti u mapu na mobu i onda po tome skakati po mapi i sakupljati ih? Genijalan dizajn. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice