Diablo 4

poruka: 1.933
|
čitano: 500.712
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Diablo 4
Mauro kaže...
X3M kaže...

3070 4k monitoru, no problem

Ja za sada na RTX 3060Ti sa Ultra postavkama na 3440 x 1440 (UWQHD) bez problema.

Na server slamu je bilo malo kenjkavo, moze biti da je Blizzard u medjuvremenu dodatno optimizirao ili su mozda novi Nvidia driveri za D4 sve fino popeglali.

 

Doduse, tek sam na pocetku, pa nema neke prevelike "guzve" na ekranu, budem vidio kasnije kada bude gomila mobova na ekranu :)

 

 

 zgleda fino optimizirnao.. zena na 3060ti i 29UW (2560x1080) nije imala nikakve probleme oko izvodjenja, kod mene je 3080ti meni je i 0.4 verzija radila super ...

 

al navijam za top top optimizaciju zato sto nekad i na laptopima igramo, 3050 i 1050ti ,pa da ne pokrepaju od diabla 

9 godina
offline
Re: Diablo 4
Ne mogu igrati na PS5.
Izbacuje No valid licence error 315306. Restartao vise puta i ništa, ne mogu igrati.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 4

Čak i na Steam Decku vrtim u 60fpsa, uz poneke blaže dipove. 

Dobro su to odradili.

12 godina
offline
Re: Diablo 4
TunaPablo kaže...

Čak i na Steam Decku vrtim u 60fpsa, uz poneke blaže dipove. 

Dobro su to odradili.

 ozbiljno? znaci dobro sljaka na decku? i kontrole?

15 godina
offline
Diablo 4

Naletjeh prvi puta na Butchera (lvl 25), srećom taman pored Conduit Shrine-a 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Diablo 4

mozes se blizzard pljuvati zbog svacega, ali za optimizaciju igara su uvijek bili na nivou

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 4

Da dobro se vrti. Odjebeš hi-res pack, malo smanjiš detalje jer ionako nema svrhe na malom ekranu i poprilično dobro radi.

https://wetransfer.com/downloads/bb364c950b57292704747b4fd255bacd20230601235143/803cfb587ed63cd1284df5bd1678eba520230601235240/536e45?trk=TRN_TDL_01&utm_campaign=TRN_TDL_01&utm_medium=email&utm_source=sendgrid

Ovo je moja snimka, samo imaj na umu da je dosta mutno samo na videu jer plugin snima u slabijoj kvaliteti. Igra izgleda dosta bolje. I tu sam se tek krenuo igrat sa postavkama pa sam ograničio na 40fpsa. Vjerojatno ću na kraju tako i vratiti zbog baterije.

 

Kontrole su brutalne.

 

I na PC-u igram sa gamepadom 10 puta je bolje nego M+K. Bar meni.

Ne može ništa nadmašit kad se zavaljaš u fotelju i pereš :)

5 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 4

X3M kaže...

mozes se blizzard pljuvati zbog svacega, ali za optimizaciju igara su uvijek bili na nivou

 

Da jer ih rade 10 godina onda kad igra izađe vrti se i na krumpiru :)

 

Ali ono što je dobro je da nema previše bugova pogotovo nema problema sa loginom. Sumnjam da će ih biti i za par dana kad se kompletno otvori. Dobro su obavili server slam.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.6.2023 15:58 (TunaPablo).
11 godina
offline
Re: Diablo 4
Gogy7 kaže...
Ne mogu igrati na PS5.
Izbacuje No valid licence error 315306. Restartao vise puta i ništa, ne mogu igrati.

Imali su nekakav problem Blizzardovci sa Ps5 verzijom,nesto su sjebali.

Vjerovatno im MS vec ureduje da sjebavaju konkurentske verzije 🤣

6 godina
offline
Diablo 4

ma igra radi savrseno. zakucanih 240 fps 

 

komp se ni ne cuje, sve ultra, bez DLSS-a. 

 

igram se na 2560x1440 i 240hz monitoru.  

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 4
DukeOs kaže...
GrimReaperKC kaže...
DukeOs kaže...

Na 4k  rezni sam primjetio nikakav zoom sto neki spominju..

Char je sasvim normalne velicine , te na wide screenu field of view je prejeben.

 zeni sam dao svoj WS ekran i moram priznat da je predobro...

 

ima puno bolji fov od mene na klasicnom monitoru..

 

igrao sam sa sorc betu i server slam, zena je igrala druida i necrosa..

 

meni je igra predobra i puno sati smo natukli .. 

 

zena je igrala i onu prvu zatvorenu betu pa sam tamo vidio i neke ostale stvari, al je tad bila 0.4 verzija ak se ne varam 

 Imas zakon zenu !! Kad moja dode s posla ja stavljam zatvorene sluske i klimam glavom da misli da je slusam 

 Hehm.. ja svoju izgubio.

 

 

Nego, gdje ste ga kupili?
Di je najpametnije ga uzest?

13 godina
offline
Re: Diablo 4
TunaPablo kaže...

 

Kontrole su brutalne.

 

I na PC-u igram sa gamepadom 10 puta je bolje nego M+K. Bar meni.

Ne može ništa nadmašit kad se zavaljaš u fotelju i pereš :)

 U mome slucaju , a koliko citam po forumima da nas ima dosta ,da su sjebali kontroler za pc verziju .Sve probao , 0 bodova ,dok je u beti sve radilo.

Sve ostalo radi savrseno.

 

Eire
13 godina
offline
Re: Diablo 4
EpicFailGuy kaže...

  

Nego, gdje ste ga kupili?
Di je najpametnije ga uzest?

 Sinoc uzeo i sinu , naravno izravno preko Blizzard store-a.

Eire
13 godina
offline
Diablo 4

Koje ste verzije uzeli?

Jel standard ima sve?

BTW.

Vidio sam da imaju cosmetic shop, sad.. muci me jedna stvar.

Najme, D4 je looter na kraju dana i end-game"oprema" bi trebala izgledat ono...jako dobro, no ako sve to ima u cosmetic shopu,

kakvu inicijativu ima covjek igrat duze od jednog play-trough-a?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 4
EpicFailGuy kaže...
DukeOs kaže...
GrimReaperKC kaže...
DukeOs kaže...

Na 4k  rezni sam primjetio nikakav zoom sto neki spominju..

Char je sasvim normalne velicine , te na wide screenu field of view je prejeben.

 zeni sam dao svoj WS ekran i moram priznat da je predobro...

 

ima puno bolji fov od mene na klasicnom monitoru..

 

igrao sam sa sorc betu i server slam, zena je igrala druida i necrosa..

 

meni je igra predobra i puno sati smo natukli .. 

 

zena je igrala i onu prvu zatvorenu betu pa sam tamo vidio i neke ostale stvari, al je tad bila 0.4 verzija ak se ne varam 

 Imas zakon zenu !! Kad moja dode s posla ja stavljam zatvorene sluske i klimam glavom da misli da je slusam 

 Hehm.. ja svoju izgubio.

 

 

Nego, gdje ste ga kupili?
Di je najpametnije ga uzest?

mi napravili preordere jos u veljaci preko blizzard storea. 

 

obicne verzije... 

 

 

 

 

13 godina
offline
Re: Diablo 4
EpicFailGuy kaže...

Koje ste verzije uzeli?

Jel standard ima sve?

BTW.

Vidio sam da imaju cosmetic shop, sad.. muci me jedna stvar.

Najme, D4 je looter na kraju dana i end-game"oprema" bi trebala izgledat ono...jako dobro, no ako sve to ima u cosmetic shopu,

kakvu inicijativu ima covjek igrat duze od jednog play-trough-a?

 Ostale dvije, ultimate i deluxe samo zbog ranijeg starta.

Standardna ima sve sto ti treba. Cash shop prodaje kostime koji su preskupi i nimalo bolji od free verzija.

Lost Ark i PoE su cash shop puno bolje uradili ,Blizz treba jos puno da uci da bi dostigao njihovu razinu.

U D4 se ne gleda izgled opreme , niti u jednoj diablo igri..

Vidi se da si nov u ovim vodama.. 

 

 

Eire
6 godina
offline
Diablo 4

tko zeli neka doda, igrati cu sigurno dosta igru, igrao sam Diablo Immortal do paragona level 60 tako, nisam pro igrac, samo casual bajo moj. 

 

nick : marxxkage#2256

 

lp

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Diablo 4

Onda valjda samo meni ima glitcheva u igri, propadanje u zidove, zapinjanje, smrzavanje, nekad i po desetak minuta ne zeli se pokrenuti. Evo slika od maloprije, igram lagano kampanju koliko stignem, samo lik propade kroz pod i nikud nemozes... pa beta mi radila bez problema.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 4

Nisam imao ni jedan tehnički problem s igrom do sad, lvl 26 mi je Druid.

 

Imam zadnje Nvidia drivere.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Jel imas amd grafu?
Intel 80286
14 godina
offline
Re: Diablo 4
FrostyDog kaže...

Onda valjda samo meni ima glitcheva u igri, propadanje u zidove, zapinjanje, smrzavanje, nekad i po desetak minuta ne zeli se pokrenuti. Evo slika od maloprije, igram lagano kampanju koliko stignem, samo lik propade kroz pod i nikud nemozes... pa beta mi radila bez problema.

 danas roknuo ukupno 7-8h.
nikakvih problema osim par "trzaja" kad sam se teleportao u Kyov.
sve zakucano na max, zadnji amd driver ako ti išta znači.

I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Kakvi su vasi dojmovi o igri?
Igrivost, itemizacija, i sve ostalo?
Intel 80286
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 4

Iako mi je dojam nakon server slama bio jako, jako mlaki. Li-la, što sam i tu napisao, frend kojem beskrajno vjerujem kad su igre u pitanju me uvjerio i uzeo nakon nešto nagovaranja. Uopće nisam zažalio, lv34 Necromancer trenutno. 0 problema, jedan side quest bug iz bete su fixali. Gameplay loop mi se jako dopada kao i mračna priča (barem što sam sad vidio). Realno 2 problema imam s igrom; dungeoni su dosadni do bola (ono dođi do vrata, skupi 2 itema, jedan lijevo/drugi desno pa još malo čisti do dungeon bossa) i to svakako moraju malo poboljšati. Srećom mi je ostatak svijeta jako dobar. Gradovi koji su relativno živi za ovaj žanr s puno ljudi kojima je potrebna pomoć (a meni XP i bonusi). Drugi problem su mi itemi koji me se čine nekako dosadniji i manje raznovrsni nego u primjerice D3 ili Grim Dawnu. Statsi ko da čitam excel tablicu na poslu :D Ništa suviše maštovito. Iako, to uzimam s dozom rezerve jer na kraju bitno je kod level capa kakav će bit loot.

 

Svijet jako nagrađuje istraživanje tako da nikako ostaviti neotkriven dio mape/dungeona. Možda je baš tamo tajni prolaz za perma +2 DEX onaj kao totem. MMO dio mi je bio trn u oku no naučio sam ne se forsirati samo jer vidim druge kako skakuću, igram isključivo sam sa 8 miniona. Iron Golem je tenk i do nedavno sam ih imao maxane + corpse explosion. Međutim sad sam uzeo na kraju skill treea onaj pasiv za Shadowblight te promijenio corpse explosion na plague i taj combo (iako je koja sekunda damage over time šljaka dosta bolje). Generator resursa mi je Decompose jer stvara corpse. Baš mi prirasla srcu moja mračna teta što vodi minione, baš prava domina

EDIT: što se drivera tiče, ja sam od onih dok šljaka ne diram. I doista, igra mi u opcijama piše "alo momak, nisu zadnji". U praksi baš nikakvih problema poglavito što je bilo puno prigovora da D4 game ready radi probleme s nekim drugim igrama. Tako da, ako vam radi ok, nemojte petljati s novima. Barem u zelenom taboru.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.6.2023 1:59 (Lovac).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...
Kakvi su vasi dojmovi o igri?
Igrivost, itemizacija, i sve ostalo?

lvl 45 sorcerer, sto duze igram i postajem iskusniji u igri , ona mi se sve vise svida.

ako se ovako nastavi ovo ce zbilja bitl najbolja diablo a vrlo moguce i naj hack&slash igra svih vremena.

 

Eire
2 godine
offline
Re: Diablo 4
moj dojam o igri je slijedeći: u 8 navečer sam si reko "ovaj quest riješim i idem si po pivicu". pivicu mi je žena donesla ali 4 sata fast forward pivica je još uvijek bila pored mene neotvorena i topla..
13 godina
offline
Re: Diablo 4
DukeOs kaže...
EpicFailGuy kaže...

Koje ste verzije uzeli?

Jel standard ima sve?

BTW.

Vidio sam da imaju cosmetic shop, sad.. muci me jedna stvar.

Najme, D4 je looter na kraju dana i end-game"oprema" bi trebala izgledat ono...jako dobro, no ako sve to ima u cosmetic shopu,

kakvu inicijativu ima covjek igrat duze od jednog play-trough-a?

 Ostale dvije, ultimate i deluxe samo zbog ranijeg starta.

Standardna ima sve sto ti treba. Cash shop prodaje kostime koji su preskupi i nimalo bolji od free verzija.

Lost Ark i PoE su cash shop puno bolje uradili ,Blizz treba jos puno da uci da bi dostigao njihovu razinu.

U D4 se ne gleda izgled opreme , niti u jednoj diablo igri..

Vidi se da si nov u ovim vodama.. 

 

 

 Nisam bas nov, nov sam u F2P i mtx igrama koje ne  podnosim(Probao sam ono smece od Undecember-a pa sam morao ribat komp 2 sata od onog rootkit-a),
D1,2,3,Grim Dawn, Titan Quest, WH40K:Martyr Prophecy(ak volis 40k lore genijalno, a od 90 do 100 levela treba znat jer se igra +25 levela na tvoj(negdje -300% djelis damage, a skoro +1400% dobijas damage pa se snadji :) ) ,
dugo me odbijalo always online, al eto, svijet ide napred pa i ja s njim, a ja sam i dalje protiv micro transakcija ako je igra kupljena, ma kak god spin da naprave, to nije nikakav added value vec koncepti koji su odrezani iz orginalne igre i stavljeni iza pay wall-a,
i sigurno ce prvo pomalo dok se svi ne zakace, pa ce pustit bas ono nest sta bi ti bilo tak zgodno za "end game", a samo 20 eura.. Mark my words... tam negdje dok cemo bit 100-200 sati u igri.
  
BTW.

Ne volim ni ja over-the-top skin-ove(ono s krilima, aureole il krvavi tragovi itd...), al sigurno je da je izgled nekih Legendary set-ova iza paywall-a i nije nit meni bitno, al znam psihologiju iza mtx shopova, najme dok rade igru i dizajneri izbace nesto kao "cool" e, producenti se onda sloze da to mora ic u shop i samo cekaju whale-a ili dolphin-a. Ne dam 20-30 eura za 3d model i skin_helmet_012.tiff :)

Uff.. uzeo sam standard, kak su to pokvareno napravili, izbace igru u petak ak dodas 20 eura(vikend), a za nas normie moramo cekat utorak.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.6.2023 8:39 (EpicFailGuy).
12 godina
offline
Re: Diablo 4
EpicFailGuy kaže...
DukeOs kaže...
EpicFailGuy kaže...

Koje ste verzije uzeli?

Jel standard ima sve?

BTW.

Vidio sam da imaju cosmetic shop, sad.. muci me jedna stvar.

Najme, D4 je looter na kraju dana i end-game"oprema" bi trebala izgledat ono...jako dobro, no ako sve to ima u cosmetic shopu,

kakvu inicijativu ima covjek igrat duze od jednog play-trough-a?

 Ostale dvije, ultimate i deluxe samo zbog ranijeg starta.

Standardna ima sve sto ti treba. Cash shop prodaje kostime koji su preskupi i nimalo bolji od free verzija.

Lost Ark i PoE su cash shop puno bolje uradili ,Blizz treba jos puno da uci da bi dostigao njihovu razinu.

U D4 se ne gleda izgled opreme , niti u jednoj diablo igri..

Vidi se da si nov u ovim vodama.. 

 

 

 Nisam bas nov, nov sam u F2P i mtx igrama koje ne  podnosim(Probao sam ono smece od Undecember-a pa sam morao ribat komp 2 sata od onog rootkit-a),
D1,2,3,Grim Dawn, Titan Quest, WH40K:Martyr Prophecy(ak volis 40k lore genijalno, a od 90 do 100 levela treba znat jer se igra +25 levela na tvoj(negdje -300% djelis damage, a skoro +1400% dobijas damage pa se snadji :) ) ,
dugo me odbijalo always online, al eto, svijet ide napred pa i ja s njim, a ja sam i dalje protiv micro transakcija ako je igra kupljena, ma kak god spin da naprave, to nije nikakav added value vec koncepti koji su odrezani iz orginalne igre i stavljeni iza pay wall-a,
i sigurno ce prvo pomalo dok se svi ne zakace, pa ce pustit bas ono nest sta bi ti bilo tak zgodno za "end game", a samo 20 eura.. Mark my words... tam negdje dok cemo bit 100-200 sati u igri.
  
BTW.

Ne volim ni ja over-the-top skin-ove(ono s krilima, aureole il krvavi tragovi itd...), al sigurno je da je izgled nekih Legendary set-ova iza paywall-a i nije nit meni bitno, al znam psihologiju iza mtx shopova, najme dok rade igru i dizajneri izbace nesto kao "cool" e, producenti se onda sloze da to mora ic u shop i samo cekaju whale-a ili dolphin-a. Ne dam 20-30 eura za 3d model i skin_helmet_012.tiff :)

Uff.. uzeo sam standard, kak su to pokvareno napravili, izbace igru u petak ak dodas 20 eura(vikend), a za nas normie moramo cekat utorak.

 

 ma šta te briga :)

 

ja isto prozreo to, uzeo običnu verziju.

 

umjesto da sad igram i da mi obrišu progress uz extra lovu koju bi im dao, ja radim pa još zaradim pare 

 

ravendark kaže...
moj dojam o igri je slijedeći: u 8 navečer sam si reko "ovaj quest riješim i idem si po pivicu". pivicu mi je žena donesla ali 4 sata fast forward pivica je još uvijek bila pored mene neotvorena i topla..

 haha moraš nabavit fridz za man cave, ja već tjednima škicam 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.6.2023 8:45 (GrimReaperKC).
12 godina
offline
Re: Diablo 4
GrimReaperKC kaže...

ma šta te briga :)

ja isto prozreo to, uzeo običnu verziju.

umjesto da sad igram i da mi obrišu progress uz extra lovu koju bi im dao, ja radim pa još zaradim pare 

 

Kakvo brisanje progressa, o čemu pričaš? 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
16 godina
offline
Re: Diablo 4
toxic kaže...

Stvorio sam klan za casual igrace ali i one iskusnije..

 

Zove se Bug Trolls pa eto, ako zelite pridruzite se cisto da se lakse nademo..

 

Btw ja ovo mislim igrat godinama tako da....

 Ne pronalazi mi klan...

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
12 godina
offline
Re: Diablo 4
Q-Tip kaže...
GrimReaperKC kaže...

ma šta te briga :)

ja isto prozreo to, uzeo običnu verziju.

umjesto da sad igram i da mi obrišu progress uz extra lovu koju bi im dao, ja radim pa još zaradim pare 

 

Kakvo brisanje progressa, o čemu pričaš? 

 mislio sam da se briše, malo sam sad škicnuo po netu i nigdje ne pise...

 

isprike 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice