Diablo 2: Resurrected

poruka: 580
|
čitano: 256.734
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Diablo 2: Resurrected

Može onak objasnjenje izmedju ladder and non-ladder lika, ne zanima me pvp, sto je bolje i zasto '

 

hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Igor1000 kaže...

Može onak objasnjenje izmedju ladder and non-ladder lika, ne zanima me pvp, sto je bolje i zasto '

 

hvala

 Isti klinac ko u diablu 3 sezonski lik i vansezonski , imas ovdje sve.

Eire
13 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

'Next Hit Always Misses' Bug me je strasno zivcirao u beti igrajuci melee klasu. Volio bi da to promijene te da se isti itemi mogu stackati. 

Eire
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Meni se kod D2 sviđa to što igra nije kompetitivna. Nema ekonomiju koja te prisiljava da igraš 8 sati dnevno niti je imperativ sakupiti BiS gear u što kraćem vremenskom roku. Kad imaš vremena sjedneš za komp, napraviš par Baal runova, otvoriš koji Kurast chest i polako apgrejdaš likove. Napraviš pauzu od šest mjeseci i nastaviš gdje si stao. Uopće ne kužim ljude kojima smeta veći chest, plačipičke kojima su problem eventualni botovi ili klaunove koji štrajkaju glađu jer postoji opcija za automatsko sakupljanje golda.

 

Što se tiče cijene igre, previsoka je s obzirom da neki novi naslovi koji imaju više za ponuditi koštaju toliko. Sa druge strane, radi se o jebenih 40 eura pa koga boli kurac, najbolje da ću zbog dvije pive i kebaba tjerat inat multinacionalnim kompanijama koje boli kurac postojim li, kamoli želim li ih bojkotirati ili ne. Idem linijom manjeg otpora pa ću si za tu vrtoglavu cifru priuštit veću rezoluciju i mrvicu bolju grafiku da na ekranu mogu razlikovati chipped i perfect topaz. 

 
9 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
DukeOs kaže...
Igor1000 kaže...

Može onak objasnjenje izmedju ladder and non-ladder lika, ne zanima me pvp, sto je bolje i zasto '

 

hvala

 Isti klinac ko u diablu 3 sezonski lik i vansezonski , imas ovdje sve.

Ovo linkano je čini se malo stariji text.

Donijeli su odluku kojom će i u single playeru biti moguće doći do itema koji su po prijašnjim pravilima trebali biti isključivo "ladder only".

 

Tako da, ako dobro shvaćam, jedina razlika koja preostaje je što će u ladderu biti prisutan taj competive play.

 

Meni je jako drago da su to uveli, single player će postati (još) zabavniji.

11 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Mene za sad uzbuđuje pomisao na to da će još netko osim mene biti prisutan na serveru. Iskoristit ću taj početni hype za uživanje u dražima multiplejera. Uvijek mogu biti pustinjak i igrati opskurne buildove offline u single playeru - serveri će biti puni idućih par mjeseci i vjerojatno više nikad. Šteta bi bilo odmah se zatvorit u bačvu i urlat na ljude da se maknu sa sunca. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.9.2021 21:26 (pavlovs_dog).
 
2 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Diablo 2: Resurrected

najavni trailer za 23.9.

 

 

 

www.youtube.com/TerabitTV
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.9.2021 10:17 (Mitohondri).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Bit će public gejmova, ali ako netko želi da levelamo zajedno, može se javiti. Hrvati katolici protiv horde demonizovanih abominacija.

 
6 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Jedva čekam!!! A za multiplayer me boli kuki.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
pavlovs_dog kaže...

Hrvati katolici protiv horde demonizovanih abominacija.

Navijamo za abominacije 

11 godina
online
Diablo 2: Resurrected

Dali netko zna kada ce bit preload? Nadam se prije cetvrtka.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Aj da postam i ovdi , izisli novi nevidija driveri sa podrskom za win 11 te D2 resurrected , 472.12 .

Eire
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

G-Sync monitors that support HDR will be able to enhance SDR games with Microsoft's Auto HDR.

Najbolji driveri ikada . 

 

Eire
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected

nvidia masterrace <3

 

stari moj neznam kak je ovim amd-asima al kad dodjem instalirat drivere za amd kod nekog ko ima amd osjecam se ko da instaliram neki malware xD

4 godine
offline
Diablo 2: Resurrected

Verzija D2 na Switchu će moći podržavati multiplayer sa samo 4 igrača u partyu. Ne hvala...

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

PRELOAD KONAČNO!!!

 

Navali narode!

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Diablo 2: Resurrected

Hahaha, baš došao javiti :D

Još dva dana, još dva dana, još dva dana .....

 
2 0 hvala 0
3 godine
offline
Diablo 2: Resurrected

Uf, sva sreca posla sve manje

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Diablo 2: Resurrected

Od kad se sutra moze igrati?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Azmo kaže...

PRELOAD KONAČNO!!!

 

Navali narode!

 ja sam igru uzeo cim je najavljena i postala dostupna na battle.net i bas sam pogledao preload mi nije dostupan, nalazim se u njemackoj.

 

 

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.9.2021 20:27 (Robert_84).
5 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Boris grozni kaže...

Od kad se sutra moze igrati?

 5 PM CEST. Skinuto i ceka se

13 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Malo zagrijavanja :

 

 

 

 

Brrr.. Brrr..
Eire
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected

Javite dojmove, uzivajte

Survivor - eye of the tiger
12 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
metallic kaže...

Javite dojmove, uzivajte

 vjerujem da su dojmovi uzasan rubberband jer blizz nije imao dobar launch igre skoro nikad. (SC2 je bio aj oke).

serveri banana

15 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Raxx je dobio poklon od Blizzarda.

http://m.youtube.com/watch?v=jrxaebUSf2A
Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Rocinante2112 kaže...
metallic kaže...

Javite dojmove, uzivajte

 vjerujem da su dojmovi uzasan rubberband jer blizz nije imao dobar launch igre skoro nikad. (SC2 je bio aj oke).

serveri banana

One can only dream, but hope.

Survivor - eye of the tiger
3 godine
offline
Diablo 2: Resurrected

Znaci spojit se nemres, i moze pitanje zakaj se offline lik nemre koristiti za online?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Boris grozni kaže...

Znaci spojit se nemres, i moze pitanje zakaj se offline lik nemre koristiti za online?

 Pretpostavljam da ima veze s time što je offline lik na tvom računalu te bi se moglo editorima prčkati i dodavati iteme, statove i šta ja znam, dok je online lik spremljen na Blizz serveru što znači da nema prčkanja i editiranja po njemu i dodavanja tih stvari.

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
13 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Spojio se od prve , svakih pola ure pukne veza , al vratim se u sekundi.

Usput Auto HDR radi i igra je vizualno do jaja . Zvuk i tama prava diablo 2 atmosfera .

edit : izadem iz igre da postam ovdje i nece vise da ude . Znaci sad kad udem nema me 24h 

Eire
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Tek sam dosao kuci. Vidim na twitchu da je no1 po broju gledatelja, sto je za nesto 20ak godina staro sa poboljsanom grafikom prilicno impresivno.

Vjerojatno niti sami nisu to ocekivali u kombinaciji sa svime sto se u zadnje vrijeme "vuce" s njima. A sada idem pokusati uci...

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice