Diablo 2: Resurrected

poruka: 580
|
čitano: 256.733
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
SamoPitam3 kaže...
DukeOs kaže...

Nazalost zatrazio refund , u mom slucaju previse neoptizirana kao New World . Zadnja igra koju sam preorderao , no more 

 Nista cudno. Masa ljudi je razoracana. Ako nastave uvoditi silne promjene u odnosu na originalnu verziju i ja cu zatraziti refund. Ocekivao sam remaster od d2, ali ovo sto rade je jako daleko od toga.

Cak i nije toliki problem neoptimizarnost, jer se da namjestiti, ali meni smetaju te promjene u odnosu na original. Cisto sam ocekivao original sa boljom grafikom. Neka "djecurlija" uziva u ovome. Izgleda da cemo mi ostali laganici uzivati i dalje u pd2.

Eto, ja ne mogu zatražiti refund - jer nisam niti preorderao 

Ali, neću je ni kupiti.

Ali iz drugog razloga - ne pada mi na pamet igrati igru sa 2 crne crte na lijevoj i desnoj strani ekrana, jer su "puristi" pomahnitali zbog toga u alfi. Pa su u beti makli podršku za UW ekrane.

Pa eto, neka "puristi" uživaju.

Ja odustajem, nakon pola sata bete i crnih crta 

AKo se možda predomisle i vrate podršku za UW ekrane, eto me. Ako ne,  preživjet ću i bez ove igre 

11 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Drago mi je da su pustili betu jer bih inace kupio igru.

Ceka se Diablo 4.

Moj PC  
2 2 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Kako sam preselio u drugi stan, pa posljedično tome čekam da mi Iskon prebaci internet,

prvo sam jučer skidao preko usranog Bonbona D2 R Betu skoro 4 sata, tih 25 Gb instalacije.

I onako sav nahajpan, konačno pokrenuo igru, probrljavio po postavkama i odabrao Amazonku.

Natjerao sam char na lvl 6 i pri tome zadnjih 15-ak minuta tjerao sam sebe igrati dalje, al' jbg, nije išlo.

Srećom pa sam "isprobao" betu, nema šanse da ću to kupiti.

Jednostavno nije mi nešto sjelo kako treba, ne čini mi se kao ona igra koju sam nekad volio igrati.

I tako, bio je expressni deinstall, žali bože tih 25 Gb internet prometa i čekanja.

Ako mi baš katkad dođe, imam ja ovo u backupu ;)

On the Internet you can be anything you want. It's strange that so many people choose to be stupid.
Moj PC  
0 3 hvala 0
12 godina
online
Diablo 2: Resurrected

Evo savrsen primjer kak se ne moze svima udovoljiti. Dakle ekipa napravi stvarno vrhunski posao, bolje od svih ocekivanja, 3D i to odlicnu rendiciju koja se vrti "povrh" stare igre, dakle tu je kompletni feeling i atmosfera... I onda dodaju par QoL opcija - od kojih doslovno ni jedna nista ne smeta za gameplay, dapace vrlo pozeljne izmjene - i evo opet cvilidreta. Inace, igram D2 od 2000. pa do dana danasnjeg svakih par sezona na Path of Diablu. Ali jednostavno ne razumijem kako ikome moze smetati auto gold-pickup ili veci/ shared stash. To je svatko normalan oduvijek htio i koristio modove da to dobije ako je igrao single player, a ako je igrao multiplayer onda je morao imati nekoliko accounta punih lvl 1 mula za opremu. Ne vidim sta je tocno tu gust i zasto bi moralo i dalje biti tako, kad je originalna igra izasla shared stash jednostavno nije bio izvediv. Sto se mene tice, toplo se nadam da ce dodati i charm inventory i loot filtere, kao u PoD.

 

Naravno, uz uvjet da ne naprave neko ZBILJA sranje kao recimo Personal loot koji bi potpuno unistio instant citav duh i poantu igre. Ali eto, tesko je naci balans, uvijek ce biti nezadovoljnih kolko god odrade sve dobro. 

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
13 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Minneyar kaže...

Evo savrsen primjer kak se ne moze svima udovoljiti....

 

Naravno, uz uvjet da ne naprave neko ZBILJA sranje kao recimo Personal loot koji bi potpuno unistio instant citav duh i poantu igre. Ali eto, tesko je naci balans, uvijek ce biti nezadovoljnih kolko god odrade sve dobro. 

 Upravo tako. Stara izreka: Jos se nije rodio tko bi svima udovoljio! Meni je ok i siguran sam da cu dovoljno igrati da bude opravdano tih 300 kuna. Cak i ako nema nekih stvari koje bih volio kao sto je recimo loot filter.

7 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Problem je u tome jer ekipa koja je nezadovoljna misli da ce jednako uzivati u igrici kao i prije 20 godina. Nije stvar igre, nego je stvar u nama, stariji smo 20 godina.
15 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Darkoooo kaže...
Problem je u tome jer ekipa koja je nezadovoljna misli da ce jednako uzivati u igrici kao i prije 20 godina. Nije stvar igre, nego je stvar u nama, stariji smo 20 godina.

 Slažem se s ovom konstatacijom. I sam sam skloniji reći da je problem u meni a ne u D2 Resurrected.

Ne znam, možda još i promjenim mišljenje pa nekad i kupim igru i zaigram ju u novom ruhu, ali jednostavno mi sad nije to to, kao u ono vrijeme.

 

On the Internet you can be anything you want. It's strange that so many people choose to be stupid.
2 godine
neaktivan
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Previše kakite svi,pogotovo ovi koji su "igrali" Diablo 2 nekada.Ako vam ne paše,imate i orginal verziju pa to igrajte.
 
0 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Darkoooo kaže...
Problem je u tome jer ekipa koja je nezadovoljna misli da ce jednako uzivati u igrici kao i prije 20 godina. Nije stvar igre, nego je stvar u nama, stariji smo 20 godina.

 Tesko je pronaci nekoga tko nije nezadovoljan. Cisto jer nam je to danas stil zivota (da ne spominjemo "crybaby handholding" generaciju), pa njurgamo i iz dosade nekada, ali iz moderske zajednice se dimi kao iz parne lokomotive. Modovi (median, pd2...) su ti koji su odrzavali d2 na zivotu. Nikakva vanilija i lod. Slabo se to igralo, osim eventualno za speedrunove.  Blizzard je rekao da su modovi dobrodosli, ali... (na njihovom serveru, tako da...).  Ja se zapravo najvise bojim da ce napraviti hrpetinu promjena, da cemo na kraju dobiti nekakvu abominaciju od diabla 2 i da ce serveri zvrljiti prazni. Casualci, koji najvise njurgaju tamo po bnet forumu ce proci igru i otici, a hc igracima nece mozda "sjesti".

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.8.2021 9:27 (SamoPitam3).
12 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected

jedina stvar koja je drukcija u ovom diablu je to što je always online i ne vrti se lokalno. Zbog laga sa serverom nekad se desi desync i totalno te makne van feela combata jer jebg...Moraju to riješit il vecim brojem servera il jebiga mozemo se nadati nekom jogurtu jer siguran sam da ce ga uspjet kad tad...

Sve ostalo 5/5

11 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Darkoooo kaže...
Problem je u tome jer ekipa koja je nezadovoljna misli da ce jednako uzivati u igrici kao i prije 20 godina. Nije stvar igre, nego je stvar u nama, stariji smo 20 godina.

 

Ako je problem u nama zakaj onda igra D2 stara 20 godina bolje izgleda nego D4 koji jos nije niti izasao. Cinjenica je da su starije igre bile kvalitetnije i da su na njima radili ljudi koji vole igre a ne koji su tamo samo da poberu pare. Daj si molim te uzmi animacije amazona iz D2 i usporedi ih sa Rouge iz D4. U D4 trci ko naruto a dok puca iz luka izgleda ko neka losa komedija. Blizzard je primjer firme koja je otisla u k u tih 20 god. Nije problem u nama.

15 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Po onome što sam malo probao ovo je potpuno vjeran Remaster. Gameplay mi nije imao nikakav drugačiji osjećaj od onog Diabla 2 od prije 20 godina, a i baš sam prije par mjeseci bio opet igrao LoD, jedino što su napravili su ti QoL dodaci za stash i automatsko skupljanje golda. A niti jedan od tih nema nikakav utjecaj na gameplay, a ako nekome baš to smeta onda je problem u njemu, eto čak je i inventory size ostao kao prije. Jedino što me je na momente zasmetalo je što je već spomenuto, taj desync zbog online. Udaraš/gađaš moba a on se odjednom samo pojavi kraj tebe iako je bio na sasvim drugom kraju ekrana, ili da mi se lik stalno teleporta unazad na nekim mjestima, ali samo promjenim smjer kretanja i to se popravilo. Možda je problem u optimizaciji trenutno, no ne sumnjam da se to popravi kroz sljedeće patcheve. Tako da stvarno ne vidim na koji način je ova igra tako drugačija od originala?

 

Zapravo, nije igra drugačija, igra je ista, igrači su se promijenili. Ovo me podsjeća na WoW Classic. Svi govore kako je retail sranje, moraš imati točno određeni gear, build, bla bla. I što naprave kada im Blizzard servira WoW točno onakav kakav je bio 2004./05., isto samo QoL promjenama, ali gameplay je isti. Prenesu taj mentalitet iz Retaila u Classic, ne možeš raditi dungeon/raid ako nemaš točno određeni build, niti ne pomišljaj koristiti bilo kakvu opremu osim one koja je navedena u guideovima kao BiS. Leveliranje altova, ma jesi ti normalan, rađe ću platiti nekome da me boosta kroz dungeone, nedaj bože da igram igru. Naravno da su gold selleri doživjeli orgazmičko veselje jer su svi počeli masovno kupovati gold, naravno ekonomija na serverima otišla u neku stvar. I ono što je meni bilo najgore, nema šanse da se raida ukoliko nemaš sve world buffove, ako se slučajno wipea u raidu, ništa ljudi, gotov raid za danas, nastavljamo drugi dan kada opet svi pokupite world buffove. Tko je vidio odraditi to na onaj teški način kao prije, gdje se znalo wipati cijelu večer na jednom bossu da se nauče taktike i da ga se uspije ubiti.

 

Nisu se Diablo 2 Remaster i World of Warcraft Classic promijenili, to su potpuno iste igre kao i tada. Promijenili su se igrači, i ono što oni očekuju i ono kako im je igra ostala u lijepom pamćenju. Zapravo je to i u redu, zabrinuo bih se za osobu kojoj se u 20 godina ništa nije promijenilo, ali nemojte kriviti igru.

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
 
2 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Rhox kaže...

 

Nisu se Diablo 2 Remaster i World of Warcraft Classic promijenili, to su potpuno iste igre kao i tada. Promijenili su se igrači, i ono što oni očekuju i ono kako im je igra ostala u lijepom pamćenju. Zapravo je to i u redu, zabrinuo bih se za osobu kojoj se u 20 godina ništa nije promijenilo, ali nemojte kriviti igru.

 Nije mi jasno cemu prodavanje pameti/magle da je diablo 2 (ne remaster, vec obican diablo 2) ista igra kao i prije 20 godina. Ne, nije. U 20ak godina diablo 2 je dobio poprilicno QoL promjena kroz patcheve tako da zadnji patch u "vaniliji" nema nikakve veze s onime sto je izaslo prije 20ak godina. Samo izgleda masa ljudi nije ni igrala u medjuvremenu, ali pametuje naveliko. I ovo tu sve vise lici na ono pametovanje na battlenet forumu gdje svi pametuju, a nemaju pojma o cemu pisu. Ukratko EOD od mene ovdje. Barem dok se ne nadje netko tko nije padobranac i tko je igrao igru cijelo vrijeme i zna o cemu pise.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.8.2021 18:51 (SamoPitam3).
15 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
SamoPitam3 kaže...
Rhox kaže...

 

Ukratko EOD od mene ovdje. Barem dok se ne nadje netko tko nije padobranac i tko je igrao igru cijelo vrijeme i zna o cemu pise.

 Nemoj da te vrata udare u guzicu na izlasku. 

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
14 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
steelman kaže...
Darkoooo kaže...
Problem je u tome jer ekipa koja je nezadovoljna misli da ce jednako uzivati u igrici kao i prije 20 godina. Nije stvar igre, nego je stvar u nama, stariji smo 20 godina.

 

Ako je problem u nama zakaj onda igra D2 stara 20 godina bolje izgleda nego D4 koji jos nije niti izasao. Cinjenica je da su starije igre bile kvalitetnije i da su na njima radili ljudi koji vole igre a ne koji su tamo samo da poberu pare. Daj si molim te uzmi animacije amazona iz D2 i usporedi ih sa Rouge iz D4. U D4 trci ko naruto a dok puca iz luka izgleda ko neka losa komedija. Blizzard je primjer firme koja je otisla u k u tih 20 god. Nije problem u nama.

 

Ovo za D2 i D4 stoji, ali kolega je uspoređivao D2 i D2: Resurrected, a ne D2 i D4.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.8.2021 21:22 (FLes).
16 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
SamoPitam3 kaže...
Rhox kaže...

 

Nisu se Diablo 2 Remaster i World of Warcraft Classic promijenili, to su potpuno iste igre kao i tada. Promijenili su se igrači, i ono što oni očekuju i ono kako im je igra ostala u lijepom pamćenju. Zapravo je to i u redu, zabrinuo bih se za osobu kojoj se u 20 godina ništa nije promijenilo, ali nemojte kriviti igru.

 Nije mi jasno cemu prodavanje pameti/magle da je diablo 2 (ne remaster, vec obican diablo 2) ista igra kao i prije 20 godina. Ne, nije. U 20ak godina diablo 2 je dobio poprilicno QoL promjena kroz patcheve tako da zadnji patch u "vaniliji" nema nikakve veze s onime sto je izaslo prije 20ak godina. Samo izgleda masa ljudi nije ni igrala u medjuvremenu, ali pametuje naveliko. I ovo tu sve vise lici na ono pametovanje na battlenet forumu gdje svi pametuju, a nemaju pojma o cemu pisu. Ukratko EOD od mene ovdje. Barem dok se ne nadje netko tko nije padobranac i tko je igrao igru cijelo vrijeme i zna o cemu pise.

ozbiljno pitanje.

zasto je vrijedan komentar onoga ko je igrao LOD sa svim community dodacima unazad 20 godina, a netko tko je igrao vanilla LOD ne valja nista? (dok se isti taj vanilla LOD igrac veseli light QOL koji su ionako bili dostupni kroz Plugy).

jel bi bilo bolje da su napravili samo apdejt grafike i sve ostalo ostavili na tvornickim postavkama?

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
12 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected

Iskreno za d2 bi najbolje bilo da neki rus to kreka pa da se igra vrti lokalno kao prije. Serveri od blizza su smece i toliko desynca da igra na momente ima feel za alt+f4 i quit.

14 godina
protjeran
offline
Diablo 2: Resurrected

Ljudi koji ce kupiti ovaj besramni money-grab ce se kasnije zaliti da je gaming industrija u kurcu 

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
ansha kaže...

Ljudi koji ce kupiti ovaj besramni money-grab ce se kasnije zaliti da je gaming industrija u kurcu 

 Po mom misljenju ovo nije money grab. Ovo je tocno sto je velika vecina d2 communitya zeljela. Ostavio sam u ovoj igri par tisuca sati do 2013 cca i jedva cekam zaigrat.

11 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Probao danas jos jednom,nakon 5 minuta obrisao demo.

Neke igre trebaju ostat u proslosti,uzivao sam prije puuno godina u D2 ali danas mi je to realno nikakvo.

Moj PC  
0 7 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

vidis, meni je D2 uz jos par starih naslova (half life, deus ex, civilization 3, starcraft, morrowind..) jedina stara igra koju mogu zaigrat bez obzira kak se osjecao, i uvijek bude vrhunska :D

dok ove proljeve unazad 10 godina (uz par izuzetaka) ne mogu smislit niti mi se trosi lova na hardware za njih (vidi moj pc :D)

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Tututuru kaže...
ansha kaže...

Ljudi koji ce kupiti ovaj besramni money-grab ce se kasnije zaliti da je gaming industrija u kurcu 

 Po mom misljenju ovo nije money grab. Ovo je tocno sto je velika vecina d2 communitya zeljela. Ostavio sam u ovoj igri par tisuca sati do 2013 cca i jedva cekam zaigrat.

I stvarno si tolko naivan da mislis da ce te ovo vratit u djetinjstvo i da ces ponovno prozivljavat jednake trenutke? 

Da iskustvo bude potpuno, predlazem da das otkaz i vratis se doma starcima, takodjer daruj zivotnu ustedjevinu, sve mora biti kako je nekad bilo...

13 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
ansha kaže...
Tututuru kaže...
ansha kaže...

Ljudi koji ce kupiti ovaj besramni money-grab ce se kasnije zaliti da je gaming industrija u kurcu 

 Po mom misljenju ovo nije money grab. Ovo je tocno sto je velika vecina d2 communitya zeljela. Ostavio sam u ovoj igri par tisuca sati do 2013 cca i jedva cekam zaigrat.

I stvarno si tolko naivan da mislis da ce te ovo vratit u djetinjstvo i da ces ponovno prozivljavat jednake trenutke? 

Da iskustvo bude potpuno, predlazem da das otkaz i vratis se doma starcima, takodjer daruj zivotnu ustedjevinu, sve mora biti kako je nekad bilo...

 

Na kartu nostalgije i igraju, vecina ce se udariti po glavi kad skuze da nemaju vise 13 godina i svo vrijeme ovog svijeta farmati ZOD runu.

 

Problem je da jos dana danas Blizzard ima vojsku fanboia koji im cicaju dick za poluproizvode koje izbacuju. (Iako D2R izgleda da je barem ok napravljen pogotovo naspram WC3 Refunded tj. Regorfed)

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.8.2021 17:31 (dad0r).
3 godine
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
nixass kaže...

vidis, meni je D2 uz jos par starih naslova (half life, deus ex, civilization 3, starcraft, morrowind..) jedina stara igra koju mogu zaigrat bez obzira kak se osjecao, i uvijek bude vrhunska :D

dok ove proljeve unazad 10 godina (uz par izuzetaka) ne mogu smislit niti mi se trosi lova na hardware za njih (vidi moj pc :D)

 Ja sam D2 presao jedno 200+ puta, igrao sam ga nedavno, sad sam probao ovo i imam samo riječi hvale, original D2 s fantastičnom grafikom koji sam priželjkivao sve ove godine, do zadnjeg detalja je sve identicno! Eventualno mozda nebi bilo loše da su ubacili nešto novog sadržaja no mogu živjeti još sljedečih 20g i bez toga.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
nixass kaže...

vidis, meni je D2 uz jos par starih naslova (half life, deus ex, civilization 3, starcraft, morrowind..) jedina stara igra koju mogu zaigrat bez obzira kak se osjecao, i uvijek bude vrhunska :D

dok ove proljeve unazad 10 godina (uz par izuzetaka) ne mogu smislit niti mi se trosi lova na hardware za njih (vidi moj pc :D)

 Slažem se, planiram utuci jos barem 200h kada igra izađe, a nakon toga stvarno neznam, možda D4 jednog dana :D

7 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
ansha kaže...
Tututuru kaže...
ansha kaže...

Ljudi koji ce kupiti ovaj besramni money-grab ce se kasnije zaliti da je gaming industrija u kurcu 

 Po mom misljenju ovo nije money grab. Ovo je tocno sto je velika vecina d2 communitya zeljela. Ostavio sam u ovoj igri par tisuca sati do 2013 cca i jedva cekam zaigrat.

I stvarno si tolko naivan da mislis da ce te ovo vratit u djetinjstvo i da ces ponovno prozivljavat jednake trenutke? 

Da iskustvo bude potpuno, predlazem da das otkaz i vratis se doma starcima, takodjer daruj zivotnu ustedjevinu, sve mora biti kako je nekad bilo...

 Ne triba me vratit u djetinjstvo jer ni 2013 nisam bija dite, a takoder ni prije pola godine kad sam opet skinija igru i pocea solo igrat. Ne znam cemu takva negativa, meni osobno je Diablo 2 bezvremenski klasik i uzivat cu u poboljsanoj grafici. 

16 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

igrao betu za vikend, vratilo me u doba prišteva i srednje škole.

definitivno "naslov" koji puca na nostalgiju, mislim da tu nema ništa šta će privuć nove klince.

 

PS: ne znam jesam senilan ali ja se pola stvari iz remastera ne sjećam u originalnoj igri... =)

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Iskreno ne razumijem zašto nisu stavili da se mali itemi, iz istoe “familije” stackaju. Po meni bi to bio odličan QOL napredak, ovako je inventory baš onako, 20 godina iza svega.

Sve ostalo je tu, Diablo 2 sa boljom grafikom i trebao bi jamčiti sate i sate zabave, pogotovo za nostalgičare.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Prporučio bi grim dawn ovima što su imali aarpg erekciju na ovaj leš da se zadovolje.

Dirty dosen
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Pislje kaže...

Prporučio bi grim dawn ovima što su imali aarpg erekciju na ovaj leš da se zadovolje.

Nekrofilija bolest najmilija... Sve puno jebenih pervertita 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice