Desperados 3

poruka: 15
|
čitano: 4.816
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Desperados 2018

Nisam mislio da ce ikada napravit nastavak ali evo kako se cini hoce.Igra moje mladosti.

Igra za koju pa mozda i dan danas kazem da je najbolja koju sam igrao tj koja je ostavila najveci utisak i koju sam igrao sa takvim gustom....Desperados

 

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Desperados 2018

slažem se potpuno.

u moru stupidnih pucačina baš ponovo nedostaje jedna s western tematikom....

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Desperados 2018

Evo i gameplay.Baš mi fale ovakve igre.Kad bi napravili jos nove komandose.Danasnja ekipa ne poznaje takve igre nazalost

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Desperados 2018
Kill Frenzy kaže...

Evo i gameplay.Baš mi fale ovakve igre.

 Jesi odigro Shadow Tactics?

Ova ekipa koja radi na Desperadosu je napravila i Shadow Tactics i igra je vrhunska. 

 

 

Leveli rasturaju! Ima dobre likove...

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=DUDQUzWNf2U

14 godina
offline
Desperados 2018

Znam da su to isti ali mi se taj setting nikako ne svidja.Japanci,samuraji....nikako ih nemogu prozvakat

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Desperados 2018
doktor1 kaže...
Kill Frenzy kaže...

Evo i gameplay.Baš mi fale ovakve igre.

 Jesi odigro Shadow Tactics?

Ova ekipa koja radi na Desperadosu je napravila i Shadow Tactics i igra je vrhunska. 

 

 

Leveli rasturaju! Ima dobre likove...

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=DUDQUzWNf2U

 Dugo me neka sp igra nije toliko oduševila kao shogun. odigrao s guštom!

 

čekam desperadose,,, rekli su i commandose, još samo robin hood i to je to, dejtinjstvo reboot.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
14 godina
offline
Desperados 3

Imate demo na gogu.

Igrat ce se iako bi volio da je igra nekako produkcijski jače odrađena. Malo kretnje likova i tako to jeftino izgleda.

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Desperados 3

Bas sam htio napisat kako nitko nije dao info o demo verziji.Ja sam evo upravo probao demo igra mi se svida na prvu , opcenito volim RTT zanr robin hood mi je bila jedna od prvih igara koje sam zaigrao.Kasnije commandos , desperados wanted dead or alive bi rekao da je jos i najteza igra u svom zanru sa koliko misija oko 30 ako se ne varam.Odigrat cu i desperados 3 jer igra ne moze biti losa , posto je radena od istog developera kao i shadow tactics koji je super.Jedva cekam partisans , ovo su igre kakvih fali na trzistu a izadu mozda 2-3 u jednom desetljecu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Desperados 3

Dostojan nastavak prva dva desperadosa.Uzivam u igri.Na trecem sa capteru i jedna od riejtkih igara koje cu preci.Prva nakon rdr2.

Jos nisam htio uzet igru preko g2a gdje je bila jeftinija reko treba podrzat developere pa sam uzeo na gogu i isplatilo se

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Desperados 3
Kill Frenzy kaže...

Dostojan nastavak prva dva desperadosa.Uzivam u igri.Na trecem sa capteru i jedna od riejtkih igara koje cu preci.Prva nakon rdr2.

Jos nisam htio uzet igru preko g2a gdje je bila jeftinija reko treba podrzat developere pa sam uzeo na gogu i isplatilo se

 

Ja baš kupio danas i igram. Vrh igra. Oduševljen sam.

Shadow tactics mi se isto nije svidio zbog japanskog settinga. Skroz mi je to nezanimljiva tematika.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Desperados 3

Evo jos jedne RTT igre , nije jos izasla ali bi trebala uskoro mozda nagodinu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.9.2020 8:31 (MGloc).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Desperados 3

ima ih sve vise

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
online
Desperados 3

edit: sad vidim da su War Mongrels već stavljeni ovdje, tako da se ovaj post može i obrisati

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.9.2020 10:39 (Cansee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Desperados 3

Mi o vuku , a vuk na vrata: Partisans je u Closed Beta fazi od danas pa do 21.9 izgleda da bi igra mogla biti vrlo skoro lansirana... :)

Ja skidam upravo sa steama DEMO da probam , zauzima oko 3.5gb.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.9.2020 17:35 (MGloc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Desperados 3

da bar čikago 1930 izdaje gog verzija za nove sustave...volio bih to odigrat

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice