Dark Pictures - Little Hope

poruka: 2
|
čitano: 598
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Dark Pictures - Little Hope

Bas kao i "prvi" dio antologije, i ovaj mi se provukao ispod radara, nisam ni znao da je izasla....

 

Man of medan je prvi dio, prva horror prica, ovo je nastavak, no samo u smislu da su dio iste antologije, nemaju nikakve poveznice u radnji i likovima.

 

Ttko nezna, radi se u biti o... gledaj i povremeno klikni tipu igara, dakle "konzolaske" igre u duhu until dawn, gdje se svo igranje svodi na povremenu interakciju s okolinom i likovima, a ostatak su neke predefinirane scene koje samo gledas. Doduse, svaki izbor ima svoju posljedicu, pa tako igra ovisi o izboru igraca, kao i sam kraj.

 

Dakle, mozemo reci - slicno Detroit-u, u nekoj mjeri. Daleko linearnije, cak bih rekao i predvidljivije, i za razliku od prvog dijela, ovdje je jos manja mogucnost neke fatalne greske, gubitka bitnog lika, ili postizanja nekog krajnje loseg zavrsetka.

 

Necu nista spojlati, graficki igra izgleda bolesno, fino se vrti i na normalnim komfiguracijama, prica je interesantna, atmosfera odlicna...

 

Pa tko voli, neka proba svakako, ako vec nije.

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Dark Pictures - Little Hope

Nazalost, prekratka je.... 

 

Bem mu, taman kad se covjek uzivi, igra postane dinamicnija, i kad konacno pomislis da sad kuzis koji f..k se tu desava - odlican twist, lupanje po celu "pa da, ybt, kako to ranije nisam skuzio", i... kraj igre....

 

Odlicna prica, igra ima par bugova, ali sve u svemu, odlicna zabava za dosadno popodne ili vikend, kokice, cola, kontroler.....

 

Da, kontroler - ogromna zamjerka igri, prakticki je neigrivo s misem i tastaturom, dok kontrolerom upravljas likom, ako igras s misem, onda se kretanje svodi na klikanje na tocku na koju zelis da lik ide.... malo debilno, no s kontrolerom stvar funkcionira kao normalna igra....

 

Za razliku od MOM-a, ili duhovnog djeda Until Dawn, ovdje su olaksali stvar da u svakom trenutku mozes izabrati scenu, i igrati svaki dio igre ponovo, ukoliko nesto podje u smjeru u kojem igrac ne zeli, ili eventualno da vidi sto bi neki drugaciji izbor promjenio, no, iako igra zapamti tocan milimetar gdje si stao kad izlazis iz nje, scene su dosta rijetko rasporedjene, pa je vracanje na neku prethodnu scenu u prijevodu igranje (gledanje) zadnjih pola sata ili vise.....

 

I kao i u prvom dijelu, premonition - scena iz slijedece igre antologije, koja izlazi nagodinu, nadam se, sto prije....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.11.2020 20:56 (Damir22).
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice