Counter Strike: Global Offensive izdvojena tema

poruka: 11.873
|
čitano: 1.232.342
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

How Valve Treats CS:GO 

We Will Crack You!!!Denuvo!!!
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
online
Counter Strike: Global Offensive

Dirty dosen
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Pozdrav ekipa, dobio sam danas Gamma 2 kutiju, pa me zanima hoce li joj cijena vise ikada rasti pa da to sacuvam ili da utrapim sad za 80 centi ili koliko vec je?

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
1domagoj1 kaže...

Pozdrav ekipa, dobio sam danas Gamma 2 kutiju, pa me zanima hoce li joj cijena vise ikada rasti pa da to sacuvam ili da utrapim sad za 80 centi ili koliko vec je?

 Cijena će samo padati. Ja sam je utrpao za 60 centi. Prodaj dok možeš. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-fbbHS-VrpT5-RLVLu-9fHRR-awkMC evo ga još jedan sa aimom. Pogledajte runda 16 i 17 sa 1/4x brzine, mada preporučam cijeli demo. 

 

Steam profil od toga lika (Kazama).

Novi potpis?? Ne opran je Perwollom.
11 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Možda je malo  ali jel imao tko problema sa Steam-om. Nakon zadnjeg update-a ne želi pokrenuti niti jednu igru. Sve sam već pokušao i verifikaciju i reinstal i svašta i opet isto. Obratio sam se i Steam Suppot-u ali to je ubi bože sporo i retardirano. 

Pa ako je netko imao sličnih problema i uspio rješiti bio bih mu zahvalan.

 

Steam name: Ivca50V

Ako tko želi nabaciti koji rundu CS-a naravno dok sredim problem.

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Kod pokretanja Cs Go ti uradi "Preparing Cs Go......" i samo ugasi proces u taskmanageru?

 

Ili trazi da nesto instalira mimo Dx-a, neka greska vezana za appid730?

 

Ako je to ja sam imao slican problem, nista nisam uspio rjesiti pa sam morao raditi reinstall windowsa.

 

 

Steam name: Chibexx

Ako ko hoce da igramo premade neka me doda....

 

EDIT: Evo jos jedna citercina sa aimom: steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-QOieL-nAPkX-COfJf-a42UU-a6KbM

A evo mu profil: http://steamcommunity.com/id/enic1345/

Jedan lik u nasem teamu je streamao pa je bilo oko 100 viewers-a, dobio preko 100 reporta, izgleda da je dobio VAC pola sata nakon meca.

Bar mako pravde.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.9.2016 17:14 (SeFiKuCkA).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
SeFiKuCkA kaže...

Kod pokretanja Cs Go ti uradi "Preparing Cs Go......" i samo ugasi proces u taskmanageru?

 

Ili trazi da nesto instalira mimo Dx-a, neka greska vezana za appid730?

 

Ako je to ja sam imao slican problem, nista nisam uspio rjesiti pa sam morao raditi reinstall windowsa.

 

 

Steam name: Chibexx

Ako ko hoce da igramo premade neka me doda....

 

EDIT: Evo jos jedna citercina sa aimom: steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-QOieL-nAPkX-COfJf-a42UU-a6KbM

A evo mu profil: http://steamcommunity.com/id/enic1345/

Jedan lik u nasem teamu je streamao pa je bilo oko 100 viewers-a, dobio preko 100 reporta, izgleda da je dobio VAC pola sata nakon meca.

Bar mako pravde.

 

 

Dešava se ovaj prvi slučaj. Pokrene se i ugasi prije nego uđe u igru. Ako Steam Support ne uspije riješit problem vidit ćemo. 

Reinstalacija je riješila problem?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Naravno da je rjesila. Meni se problem pojavio nakon sto nisam igrao Cs Go jedno mjesec dana. Kad sam pokusao nije htjelo.

Probaj malo googlati pa vidi. Radio sam reinstall drivera, vracanje windowsa na raniji datum, kompletno uklanjanje steama sa diska pa ponovno instaliranje kao i igre ali nije nista pomoglo pa sam odlucio da radim reinstall windowsa.

 

11 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Ima netko da zeli quat?

gn2

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
SeFiKuCkA kaže...

Naravno da je rjesila. Meni se problem pojavio nakon sto nisam igrao Cs Go jedno mjesec dana. Kad sam pokusao nije htjelo.

Probaj malo googlati pa vidi. Radio sam reinstall drivera, vracanje windowsa na raniji datum, kompletno uklanjanje steama sa diska pa ponovno instaliranje kao i igre ali nije nista pomoglo pa sam odlucio da radim reinstall windowsa.

 

 Uredu. Ma već sam sve pokušao sto se tiće Googla. Ako u skorije vrijeme (kroz par dana ne riješim problem) onda ću napraviti reinstal.

Hvala u svakome slučaju.

15 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Danas me docekala ona poruka da je netko koga sam reportao VAC banan, pogledam malo bolje u arhivu reportanih, 3 lika koje sam reportao u zadnje vrijeme su dobili VAC. 

Sad citam da je bio ogroman VAC wave i da je puno profila otislo u nepovrat.

Evo par interesantnih sa cool inventoryjem

https://steamcommunity.com/id/Koracunation/

https://steamcommunity.com/id/niggertazz/

 

 
0 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
cyclone kaže...

Danas me docekala ona poruka da je netko koga sam reportao VAC banan, pogledam malo bolje u arhivu reportanih, 3 lika koje sam reportao u zadnje vrijeme su dobili VAC. 

Sad citam da je bio ogroman VAC wave i da je puno profila otislo u nepovrat.

Evo par interesantnih sa cool inventoryjem

https://steamcommunity.com/id/Koracunation/

https://steamcommunity.com/id/niggertazz/

 

 Di se to vidi? Jer meni je isto došlo da su banali ljude na temelju mog reportanja.

13 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Zadnjih nekoliko dana imam packet loss spikove (10-15 %) i igra mi užasno lagga iako je ping nizak (20-40) a FPS visok (200+). I to samo na CSGO, ostale online igre rade normalno. 

 

Zna li itko šta bi mogao biti razlog? 

 

 

15 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Skini si ovu ekstenziju za chrome, i listaj po Recently played with, pisat ce ti tko je i kad dobio VAC

https://chrome.google.com/webstore/detail/ban-checker-for-steam-wit/fidfhokmiihfkmkhgpacakihkehklhka?utm_source=chrome-app-launcher-info-dialog

Danas preko 11k VAC-ova predano
https://steamdb.info/stats/bans/

 

Prema broju banova u zadnje vrijeme cini se da je Valve poceo nesto poduzimati po pitanju cheatera

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.9.2016 23:37 (cyclone).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Bili su aktivni na cs-u izgleda .... 😂😂😂

http://www.pcgamer.com/more-than-11000-csgo-cheaters-ate-the-banhammer-today/
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

bap mi je drago to pročitati, ali dobro kaže ovaj komentar...jedina šansa da CS:GO ima puno puno manje cheatera jest da igra košta 40$ a ne 7$.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
11 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Mali highlight igraca ekipe MHIEVOUS koja je pobjedila jucerasnji adria kup

https://clips.twitch.tv/caliph_cro/FaithfulButterflyJKanStyle

9 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Kako vam se cini novi zvuk AWP-a? Opalis na shortu/dust cuje se do banane na infernu!

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

treba se naviknit malo

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Preslabo...ali oase uz Lightning skin :)

 

 

Volio bi da ima bassa malo...bar kod mene se cini tise u odnosu na onaj prije.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Prije updatea awpa smo frend i ja pricali o tome i slozili se da bi trebao bit nekako dublji zvuk i da bi to bilo odlicno.Ovako mi nekako zvuce Deagle i AWP kao da su od kartona,al naviknut cemo se valjda.

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Pa ne znam...mene najvise USP smeta..imao je bas heben zvonki zvuk prigusivaca, ovako zvuci kao bb gun
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
7 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Pozz svima da se predstavim.Napokon sam kupio cs go nakon dugo odgadanja i svega.Igrao sam CSS dugo vremena ali bila je velika pauza sad se moram uigrati na cs go

Ako me ko zeli dodati na steamu zovem se The_Big_Bad_Wolf

Pozdrav

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Ja ne znam šta rade ti debili iz Valvea. Kakve su ovo sad gluposti sa crouchanjem u zraku? Zašto kamera leti gore dole i zašto te zaustavi u pol skoka ako stisneš ctrl? Wtf?

Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198041491341/
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Novi update je smeće. Igra je gora i gora u svakom updateu. Najgora stvar je kada bota imate u timu i kada ga se skupi bude crouchan. Tako iritantno

I da, di bi oni dodali da bot napravi normalan buy.. Crouch kada holda poziciju valjda ima prioritet.
Report za griefing koji dan danas nema nikakvog efekta. Mogli su barem dodat nešto tipa low priority, kao što dota ima..


Sad će opet novi val skinova i sound packova.. Operacija od 5 eura i tako to

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.9.2016 15:37 (NNS-).
10 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Može neki savjet? Imam m4 knight i lik me jučer doda za frenda, reko ok steam 15lvl ajd možda neki igrač...sad vidim da je trejder i ponudio mi je 225$ za taj Knight...kak da ja sad to znam jel for real ili neki scam, btw nikad trejdno ništa nisam XD ?

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
11 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
MasterG kaže...

Može neki savjet? Imam m4 knight i lik me jučer doda za frenda, reko ok steam 15lvl ajd možda neki igrač...sad vidim da je trejder i ponudio mi je 225$ za taj Knight...kak da ja sad to znam jel for real ili neki scam, btw nikad trejdno ništa nisam XD ?

Aj 'vako.

Ja te dodam na steamu, promjenim detalje na accountu i napisem ti:

Hello I buy steam items.
Can I offer  you 225$ for your m4a1-s knight?
Give me the skin I pay.

Has gone offline.
Ili ti posaljem paypal i ponistim dan poslije.

Ne nasjedajte na takve gluposti ljudi koji vam je.

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
10 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
MasterG kaže...

Može neki savjet? Imam m4 knight i lik me jučer doda za frenda, reko ok steam 15lvl ajd možda neki igrač...sad vidim da je trejder i ponudio mi je 225$ za taj Knight...kak da ja sad to znam jel for real ili neki scam, btw nikad trejdno ništa nisam XD ?

 previse sumnjiv profil,lici mi na default scammer profile tako da ne bih bio toliko siguran..

na tvom mjestu bih kontaktirao hasoona ( https://steamcommunity.com/id/TheOnlyHASOON ) i njemu prodao skin jer za njega sam siguran da nije scammer

Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.[121119962015]
10 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Yup, sad sam malo potražio po netu i dakle lik kao neki poznat trader, a nigdje ga nema. Ionako nisam ni mislio trejdat, samo me zanimalo dal je scammer, a nekako mi se čini da jest.

tnx ekipa

 

 

edit:

što bi ovo značilo meni kao laiku u trejdanju? primjer mojeg m4 Knight koji kakti vrijedi 200eur trenutno na steam market.

 

"- CSGO Keys at 1.80-1.90 USD / 1.60-1.70 EUR using Skrill, PayPal, Bank Wire, or WU.
- CSGO Skins in Bulk at 55-65% depending on their quality using PayPal, BTC, Skrill. Bank Wire, or WU. "

 

ako sam dobro shvatio "dao" bi mi 55-65% vrijednosti u stvarnom novcu od 200eur?

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.9.2016 17:47 (MasterG).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice