CarX Drift Racing Online

poruka: 1
|
čitano: 733
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
CarX Drift Racing Online

Pozdrav ekipa, nisam nigdje pronasao vec otvorenu temu sa ovom igrom tako da, ako ima negdje slobodno me ispravite!

Svrha otvaranja ove teme je da se ekipa lakse skupi, posto je ovo jedna od super drift igri koja ubija vrijeme samo tako, kako god da glupo izgledalo i jednostavno, ali volim ju od prvog puta kad sam je zaigrao..

Tako da, ako netko igra vec od prije, neka ostavi nick pa da se dodamo i vozimo koji door to door drift, kaj je najbolje postoje i privatne sobe tako da nas moze i preko 10 bit u lockanoj sobi da nam nitko drugi ne moze uc i smetat nas.

Takoder bi volio i da se dodamo na discordu te da mozemo pricat, pa eto ako bi netko volio neka se slobodno javi.

 

Trenutno je igra na steamu na popustu (fakat za sitne novce) a vrijedi zabave totalno.

Od raznih tjunova i brdo opcija, od raznih auta do djelova, za ubit vrijeme dusu dalo, a za sve one koji se pitaju jel se da door to door vozit, odgovor je DA, definitivno da.

Treba puno stelanja auta i svega da bi se dalo kvalitetno odpeljat run, ali eto, po meni carx online nije uopce neka simulacija ali da je osjecaj dobar, i je.

 

Steam:

https://store.steampowered.com/app/635260/CarX_Drift_Racing_Online/

 

Ako se pitate da li se moze na tipkovnicu igrat, moze ali ne preporucam, ja koristim Xbox one joystick i jako je dobro na njega vozit, a vjerujem da je na volan jos bolji osjecaj ali i def puno teze.

Iskreno, niti sam je previse sati odigrao, niti istrazio sve mape, i volio bi da se skupi ekipica sa nasih prostora pa da mozemo kvalitetnu sobu napravit i kvalitetno igrat jer vecinom u random loby-jima su puno retarda i ekipe koje se samo gura i zajebava bzv.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice