Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 582.489
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Planiram kupiti Modern Warfare da se malo odmaknem od warzone-a, a i radi singleplayera. Ima li još uvijek igrača na serverima, tj. da nisu svi prešli na cold war jer mi se novi cold war nimalo ne sviđa, a i koju stranicu bi preporučili za kupnju.

 

Hvala :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ima igraca uostalom igra podrzava crossplay pa se mozes spajat sa ovima sto igraju na ps4 isto.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
greathander kaže...

Planiram kupiti Modern Warfare da se malo odmaknem od warzone-a, a i radi singleplayera. Ima li još uvijek igrača na serverima, tj. da nisu svi prešli na cold war jer mi se novi cold war nimalo ne sviđa, a i koju stranicu bi preporučili za kupnju.

 

Hvala :D

Ima igraca naravno. Ja sam ga kupio sa sluzbene stranice, tako da bih ti to preporucio, ali moze ga se naci i na ovim stranicama koje prodaju kljuceve.

15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Neki dan kupio za 55 usd (ne eura!) na 

 

https://us.gamesplanet.com/

13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
weevil kaže...

Neki dan kupio za 55 usd (ne eura!) na 

 

https://us.gamesplanet.com/

 lol, na rsukom vpnu išla za 120kn prije par tjedana

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...
weevil kaže...

Neki dan kupio za 55 usd (ne eura!) na 

 

https://us.gamesplanet.com/

 lol, na rsukom vpnu išla za 120kn prije par tjedana

 ja jucer upiknuo black ops za 156 preko rusije :)

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
LeftY_CRO kaže...
fila2208 kaže...
weevil kaže...

Neki dan kupio za 55 usd (ne eura!) na 

 

https://us.gamesplanet.com/

 lol, na rsukom vpnu išla za 120kn prije par tjedana

 ja jucer upiknuo black ops za 156 preko rusije :)

 100kn previše..probao sam malo na free weeku, ne sjeda mi nikako.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
11 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

je, to se slazem u potpunosti. sve je kompletno drugacije, nakon privikavanja na mw ovo je jos gore.

igrao sam dok je bio free week i cak mi je falilo nakon sto je zavrsio tako da sam uzeo.

ne bi preporucio kupnju nikome ko ocekuje nesto u rangu mw-a, al eto, nekako mi je ok na kraju krajeva

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
LeftY_CRO kaže...
fila2208 kaže...
weevil kaže...

Neki dan kupio za 55 usd (ne eura!) na 

 

https://us.gamesplanet.com/

 lol, na rsukom vpnu išla za 120kn prije par tjedana

 ja jucer upiknuo black ops za 156 preko rusije :)

Treba li napraviti novi acc ili moze s postojecim EU accountom?

13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
CrossDeath kaže...

Treba li napraviti novi acc ili moze s postojecim EU accountom?

Novi račun obavezno i zemlju staviti Rusiju.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Valentin17 kaže...
CrossDeath kaže...

Treba li napraviti novi acc ili moze s postojecim EU accountom?

Novi račun obavezno i zemlju staviti Rusiju.

Hvala! Na battle.net nema library sharing kao na steamu je li tako?

13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
CrossDeath kaže...

Hvala! Na battle.net nema library sharing kao na steamu je li tako?

Koliko je meni poznato nema.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
11 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ima li možda još tko problema s ovim error-om i da li ga je možda uspio rješiti? Jučer je sve super radilo i danas kada sam pokušao ući pod opcije od grafike, komp se odmah smrzne i baci mi tu grešku te me izbaci iz igre, a i na netu nisam uspio naći rješenje. :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

ista stvar i kod mene od jučer

7 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Meni je izbacilo takve slične erore ako ne i iste čak i zajebo se kad sam išao onu opciju scan and repair odabrat jer nakon toga u budućnosti više nisam mogao ni pokrenuti igru nikako. Rješenja za taj eror nisam našao ni ja, a krenulo je od novih pečeva i updejta. Na kraju obrisao igru i ponovo skinuo i opet instalirao i odonda normalno radi skroz.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Evo rješenja za problem koji se meni desio.  :D

 

11 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Znači ne znam koja je satisfakcija imat loadout samo dmr 14 i one jebene diamatti pištolje, svaka ekipa to ima, teški užas od igre...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Pisali su vec da je EBR 14 prejak ima neki bug valjda ce popravit.

12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Klipson kaže...
Znači ne znam koja je satisfakcija imat loadout samo dmr 14 i one jebene diamatti pištolje, svaka ekipa to ima, teški užas od igre...

 

nadrkani klinci koji ne znaju ništa drugo već furati samo ta dva oružja jer samo s tim mogu nešto napraviti...ili u warzone-u ubace još Mac10 u tu kombinaciju...teška debilana od igre je ovo postalo otkako su sjebali ova oružja

13 godina
online
Re: Call Of Duty Modern Warfare
greathander kaže...

Ima li možda još tko problema s ovim error-om i da li ga je možda uspio rješiti? Jučer je sve super radilo i danas kada sam pokušao ući pod opcije od grafike, komp se odmah smrzne i baci mi tu grešku te me izbaci iz igre, a i na netu nisam uspio naći rješenje. :(

 meni je pokazivalo nekakav slican error i rijesio sam tako da sam s fullscreen stavio na windowed- barem mislim.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Lord_of_destruction kaže...
Klipson kaže...
Znači ne znam koja je satisfakcija imat loadout samo dmr 14 i one jebene diamatti pištolje, svaka ekipa to ima, teški užas od igre...

 

nadrkani klinci koji ne znaju ništa drugo već furati samo ta dva oružja jer samo s tim mogu nešto napraviti...ili u warzone-u ubace još Mac10 u tu kombinaciju...teška debilana od igre je ovo postalo otkako su sjebali ova oružja

 ne znam sta se zalite, jednostavno napravis i ti takav loudout i opet je fer, logicno da je sranje sto su puske prejake ali nije da su pay to win.

napravis takav loudout igras sa tim puskama dok ne poprave i cao.

meni igra teski fun

13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Nije moglo drukčije kad su ubacili cijeli arsenal oružja iz druge igre koja ima totalno drukčije balanse.

Igrajte i šutite, kako je netko rekao, fight fire withj fire nema smisla patit se slabijim pljucama. To se igra for fun i otključavanje. Kad krene pravi gejm uzima se najjače što igra nudi.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 1 hvala 0
4 godine
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
mersimh kaže...
Lord_of_destruction kaže...
Klipson kaže...
Znači ne znam koja je satisfakcija imat loadout samo dmr 14 i one jebene diamatti pištolje, svaka ekipa to ima, teški užas od igre...

 

nadrkani klinci koji ne znaju ništa drugo već furati samo ta dva oružja jer samo s tim mogu nešto napraviti...ili u warzone-u ubace još Mac10 u tu kombinaciju...teška debilana od igre je ovo postalo otkako su sjebali ova oružja

 ne znam sta se zalite, jednostavno napravis i ti takav loudout i opet je fer, logicno da je sranje sto su puske prejake ali nije da su pay to win.

napravis takav loudout igras sa tim puskama dok ne poprave i cao.

meni igra teski fun

 

Cemu onda na desetine drugih pusaka ako svi forsaju isti klinac...po tvome bi bilo ako netko igra sa cheatovima, a do dobro sta sad, mozes ih i ti koristit, doslovno te puske su kao cheat, i na kraju krajeva koja je onda poanta cijele igrice ako imas masu pusaka koje nitko ne koristi ili su za k....

 

Bas sam neki dan se izivljavo na nekom malom iz uk, forsa taj loadout zato sto eto, cuo je vidio je da je to kao cheat i prelako je s tim...prvo je on mene dobrano zajebavo s dmrom, nisam mu realno mogao nista u nekim situacijama i udaljenostima, al kad sam ga jednom zeznio, mali se dero i skvicio na mikrofon ko bravac godisnjak kad ga vuces van iz svinjca da ga prikoljes, stalno sam ga pratio po mapi i podjebavo (da se razumijemo, vise je on mene puta ubio nego ja njega, ali sam ga psihicki izmrcvario da se stvarno rasplako pred kraj partije)...

 

Problem je u tome svaki puta kad neko oruzje nabriju da je maltene cheat, isti ti budalasi samo taj loadout forsaju i ne mogu nista napravit s necim drugim, gdje je onda tu zabava i gust? znam donwgradeat ce te neke puske,ali opet kad dode novi update i neka nova puska se pokaze ko vrh, svi ce zaboravit dmr i za par mjeseci nece znat s istim tim dmrom srusit ni prase...

13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

nek si ti klinca rasplakao u video igri 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

nek si ti klinca rasplakao u video igri 

S gustom, nema mi nista srcu toplije nego kad raspizdim razmazena derista koja se deru bez razloga, a rado bi roditeljima dao dvije tri zidarske preko zuba sto su odgojili takvo deriste, koje se dernja na sve zivo oko sebe i psuje ko kocijas jer eto nije dobio ono sto zeli....kako u virtualno tako i u realnom svijetu

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.1.2021 13:23 (mali.kresho).
12 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

usporedjivat OP pusku sa cheatom nema smisla.

igram sa 2 jarana koji jednostavno nemaju skilla, mozes im dat sta hoces ne pomaze im ni DMR.

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ljudi,ja već 3 dana od kad igram MP viđam manje više iste igrače na skoro svakom matchu.

Kao da igru igra manje od 100 ljudi.

Zar je playerbase tako mali kad su stalno isti igrači u svakom matchu u kojem sam ja?

Doslovno igram i nađem 3-4 istih igrača iz prethodnog matcha i tako cijeli dan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
online
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Sličan skill i lokacija (ping) pa uvijek završite u istom lobbyu. Imaš video od jackfragsa kako radi matchmaking.

6 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Pozdrav, ljudi kakva je igrica? Jeste uspjeli porjesavat sve poteškoće na koje ste naišli? 

Malo sam pregledavao temu i vidio sam kako su se navodili silni problemi vezano za ovu igricu... Mislim nekako mi se ne daje 45eura za igricu pa da je kasnije ne mogu igrati...

 

Ryzen 5 1500x

Asus strix rx 570 4gb

16gb Rama 

 

Hocu moci igrat sa ovom konfiguracijom? Koliko mogu očekivati fps-a sa low postavkama na recimo 1920 * 1080

 

 

 

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice