Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 582.522
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

MP da, SP ne

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
LeftY_CRO kaže...

u kakvom stanju je igra; vrijedi 45 €?

 vrijedi 200kn koliko ide preko rusije

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
11 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

ako koga zanima, preko rusije je 140 kn obicna verzija, dok je 210 batt pass verzija

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ma koji je vise vrag sa ovim shaderima imam osjecaj da mi igra izgleda kao  cod 1 katasrofa nemam vise volje ni igrat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
dreadmoore kaže...

Ma koji je vise vrag sa ovim shaderima imam osjecaj da mi igra izgleda kao  cod 1 katasrofa nemam vise volje ni igrat.

 Pripazi, ne mora biti do shadera, možda ti je igra smanjila rendering resolution na 50%, to meni zna automatski napraviti.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Ma nije samnjeno to uvijek pratim bas shaderi nakon 2-3 gamea odigrano sjebe se neki vrag restart game i ponovo dojadilo
12 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Kaj nitko ne govori da su dodali 4 nove brutalne mape ukljucujuči i legendarni Backlot(remastered) sa originalnog MW-a!

 
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fixxer_zg kaže...

Kaj nitko ne govori da su dodali 4 nove brutalne mape ukljucujuči i legendarni Backlot(remastered) sa originalnog MW-a!

Ah da, dobri stari Backlot. Trebali su i sve glitcheve ostavit, tako da doživljaj bude potpun hehe

12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
a kad maknu playlistu sa tri nove mape bit ce gotovo nemoguce dobiti backlot mapu...sad uzivam dok mogu
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ekipa ako kome treba igrac, za odigrat tu i tamo, tu sam Imam 23g i prosjecan sam igrac, igram uglavnom navecer. Sva ekipa s kojom sam do sad igrao je prešla na Warzone, a meni to nije baš nešto...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ovo je prvi cod da sam kupio. Ovo s vraćanjem lvl na 55 mi nije jasno. Zašto me vraća svake sezone? Može mi netko objasniti?

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.4.2020 19:02 (acarnoje).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
acarnoje kaže...

Ovo je prvi cod da sam kupio. Ovo s vraćanjem lvl na 55 mi nije jasno. Zašto me vraća svake sezone? Može mi netko objasniti?

 Zato jer je prije bio prestige sustav di si kad napuniš sve resetiratš i penješ se opet da skupiš neke ačivmente.

Totalni level ti se i dalje skuplja, a svaku sezonu ideš do 155. Nemaš nikakve koristi od toga osim vizualne, a sve u igri si otključao kad jednom dođeš na 55ti.

 

FileFicho kaže...

Ekipa ako kome treba igrac, za odigrat tu i tamo, tu sam Imam 23g i prosjecan sam igrac, igram uglavnom navecer. Sva ekipa s kojom sam do sad igrao je prešla na Warzone, a meni to nije baš nešto...

 Šta igraš? snd? hc?

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fixxer_zg kaže...

Kaj nitko ne govori da su dodali 4 nove brutalne mape ukljucujuči i legendarni Backlot(remastered) sa originalnog MW-a!

 Zato jer nisu vrijedne spomena. Backlot je jedini ok ali nisu treblai dodavat one zgrade sa svakog spawna di možeš ući i popeti se ne kat i dodatan prolaz. Ono smeće sa krovovima ne treba ni komentirati, kampersko govno. A treća je smanjena mapa iz 10v10 i onda odaberu dio mape koji je najviše u banani.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
12 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Jeftine mape, stvarno su se potrudili da ih naprave. Ma kakav backlot...

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ove sezone nema puno toga za "free" nema CP ni XP token, par weapona i koj sprey i by-by! ☺️ Meh.

Odmori se u Istini! 😊
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

dev error 6068  nonstop izbacuje

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
ProTeinZ kaže...
fila2208 kaže...

i dalje mi resetira postavke na 66 rezolucije, fullscreen borderless i gasi cache

 stavi player folder na ready only 

"Go to your (C:) drive (or main drive), click on "users", click on "your name/profile", click on "documents", click on "Call of Duty Modern Warfare", click on "players". You are now in the config files for COD. Now, open the game and go to settings. Adjust everything to your liking and apply. Go back to the config files and delete everything. Back out once to get back to the "players" folder. Right click on it and go to properties. There should be a check box that says "Read Only", uncheck that and click apply but DO NOT click "OK" or exit out of the properties window. Go back to the game and in the settings, change any setting that lets you click "apply" once changed (any graphics setting will do and you can change it right back, just need the apply button to appear). Now before you click apply, make sure all settings and configs are set up. Once you click apply it should rewrite all your config files back in the "players" folder. You can now exit out of the properties window (read only will default back to checked) and your game settings should now be saved if done correctly."

 

po ovome sam ja napravio i radi besprijekorno svaaki put 

 

 

Potvrdujem kako READ ONLY funckionira. Doduse nisam komplicirao kako je napisano u ovim uputama. Samo sam ga stavio na READ ONLY i od tada mi ne mijenja postavke.

13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
veseli007 kaže...

Ove sezone nema puno toga za "free" nema CP ni XP token, par weapona i koj sprey i by-by! ☺️ Meh.

 pa šta bi ti..ja bi sve vas koji imate samo warzone stavio u druge lobije pa da lagate jedni drugima, a ne da nama koji smo kupili igru lagaju manji 5v5 serveri jer 4325432432 miljardi igra free verziju igre i još traži nešto za free.

Čudo za cod da je išta free, moglo je sve bit još u premium dlcovima i lootboxovima pa kako bi tek onda kukali

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
čovjek objasnio
11 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

3 dana mi skidalo "free verziju", danas kupim igru i skida jos 90gb.. pa su oni normalni??

takodjer imam problem sa titranjem slike, al sam vidio da je to zbog onog sr*nja koje stalno instalirava -.-

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Neznam sta reci za ovog kralja na kraju. Ignorirajte audio haha

Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...
veseli007 kaže...

Ove sezone nema puno toga za "free" nema CP ni XP token, par weapona i koj sprey i by-by! ☺️ Meh.

 pa šta bi ti..ja bi sve vas koji imate samo warzone stavio u druge lobije pa da lagate jedni drugima, a ne da nama koji smo kupili igru lagaju manji 5v5 serveri jer 4325432432 miljardi igra free verziju igre i još traži nešto za free.

Čudo za cod da je išta free, moglo je sve bit još u premium dlcovima i lootboxovima pa kako bi tek onda kukali

 😊✌️ Imam cijelu igru ne samo free warzone, kupljena u pocetku izlaska. Da i meni steka i cesto izbacuje iz lobija. Htio sam reci da prve dvije sezone si kroz napredak " imao puno vise, tj XP, CP, oruzja koja su bila free, itd, dok je sada sve zakljucano. Tj plati pa vozi! Potrosio sam 30€ extra, ne namjeravam vise, koliko deke imam s toliko cu se pokriti! 

 

Hocu reci da je razlika ocita, tako da imam jos i manje volje da im dajem extra $$$. Prije bi me navukli, daju ti nesto za "free"pa im i ti uzvratis, ovako mi izgledaju ocito pohlepni, zato kazem MEH! NHF! ☺️✌️

 

 

Odmori se u Istini! 😊
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
veseli007 kaže...

 😊✌️ Imam cijelu igru ne samo free warzone, kupljena u pocetku izlaska. Da i meni steka i cesto izbacuje iz lobija. Htio sam reci da prve dvije sezone si kroz napredak " imao puno vise, tj XP, CP, oruzja koja su bila free, itd, dok je sada sve zakljucano. Tj plati pa vozi! Potrosio sam 30€ extra, ne namjeravam vise, koliko deke imam s toliko cu se pokriti! 

 

Hocu reci da je razlika ocita, tako da imam jos i manje volje da im dajem extra $$$. Prije bi me navukli, daju ti nesto za "free"pa im i ti uzvratis, ovako mi izgledaju ocito pohlepni, zato kazem MEH! NHF! ☺️✌️

 

 

 U svakoj sezoni imaš 300-400 cp što je korz 3 sezone jedan free season pass.

Uvijek dva oružja na 15. i 31. lvl.

 

Stickeri, double xp tokeni, sprayevi i ostale free nebitnosti + pokoji sat nekad.

 

Paid dio je više cp, koji blueprnt više koji po ničemu nije nešto preposeban, operator skinovi.

 

30e extra? kupovao si kozmetičke gluposti, dakle smiješno.

 

Igra se sad može dobit za 200kn s battlepasom i imaš sve igrajućči svaki pass do kraja. Ne kažem da je to sve super, ali kakav je biznis model activision prije radio, ovo je vrh vrhova njhove ponude.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
8 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

evo ko hoce koju partiju, neka doda :D b.net: #aDReNaLiN21358

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Imam warzone instaliran i danas mi je stigla fizicka kopije igre Modern Warfare.Ubacio sam disk u plejku,pustio da se izkopira sa diska,uđem u igru(jos uvijek je ikona od warzonea u izborniku od plejke) i ne mogu uci u multiplayer.Pise mi u multiplayer tabu INSTALL SUSPENDED.

Sto mi je ciniti,da li je to zbog tog glupoga warzonea,kako obrisati samo warzone jer to ionako ne mislim igrati.

Dakle kupio sam cijelu igru a ne mogu pristupiti multiplayeru?

Pomoc netko molim vas....

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
big_guy kaže...

Imam warzone instaliran i danas mi je stigla fizicka kopije igre Modern Warfare.Ubacio sam disk u plejku,pustio da se izkopira sa diska,uđem u igru(jos uvijek je ikona od warzonea u izborniku od plejke) i ne mogu uci u multiplayer.Pise mi u multiplayer tabu INSTALL SUSPENDED.

Sto mi je ciniti,da li je to zbog tog glupoga warzonea,kako obrisati samo warzone jer to ionako ne mislim igrati.

Dakle kupio sam cijelu igru a ne mogu pristupiti multiplayeru?

Pomoc netko molim vas....

 Pa piše ti pod notification koja je greška. Vjerovatno nemaš dovoljno mjesta za install, na ps4 treba ukupno oko 115 gb

15 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
manipulator kaže...
big_guy kaže...

Imam warzone instaliran i danas mi je stigla fizicka kopije igre Modern Warfare.Ubacio sam disk u plejku,pustio da se izkopira sa diska,uđem u igru(jos uvijek je ikona od warzonea u izborniku od plejke) i ne mogu uci u multiplayer.Pise mi u multiplayer tabu INSTALL SUSPENDED.

Sto mi je ciniti,da li je to zbog tog glupoga warzonea,kako obrisati samo warzone jer to ionako ne mislim igrati.

Dakle kupio sam cijelu igru a ne mogu pristupiti multiplayeru?

Pomoc netko molim vas....

 Pa piše ti pod notification koja je greška. Vjerovatno nemaš dovoljno mjesta za install, na ps4 treba ukupno oko 115 gb

 Haha imam 1 tb prostora,i uz cod instalirane jos 2 igre(crash i mortal kombat xl) tako da ne vjerujem da je do toga.Citao sam.nesto da se treba skinuti multiplayer pack 1 i 2 zasebno pa se nadam da je do toga

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
11 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

trazim prijatelje jer ih nemam...

CrankyPants#2144731

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Malo mi je ovaj multiplayer menu nejasan za izbor modova igre.

Zanima me kako da igram realism mode ali night maps,da je (ako postoji) 6v6.Isto tako nigdje ne vidim.nikakvu playlistu niti izbornik za realism mape po dnevnom vremenu?Moze li se to uopce filtirati/odabrati na navedeni nacin?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.4.2020 19:30 (big_guy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
LeftY_CRO kaže...

trazim prijatelje jer ih nemam...

CrankyPants#2144731

 Jebote skoro sam se rasplakao na ovaj post..  :) 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice