Call of Duty Modern Warfare 3

poruka: 4.367
|
čitano: 1.268.303
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: MW3 Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
16 godina
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Ja sam BF3 igrač, ali također moram priznati da je onaj dvoboj presubjektivan, ako se već išlo na dvoboj trebao se rješiti poput onog PC vs Konzole ili PC vs MAC.

Koristite blage riječi i jake argumente BF3 nick: Dorjan_CRO
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Stvarno nemogu vjerovati da je i BUG redakcija postala tako "objektivna" da mi je samo pogledat kolko su se potrudili i zaigrali cod xD

The enemy of my enemy is my friend!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
Perkan777 kaže...

Stvarno nemogu vjerovati da je i BUG redakcija postala tako "objektivna" da mi je samo pogledat kolko su se potrudili i zaigrali cod xD

Naigrao se CODa taj koji je radio recenziju.

سمندری ڈاکو
12 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
pirat kaže...

Naigrao se CODa taj koji je radio recenziju.

Hu Hu - He He

14 godina
protjeran
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
pirat kaže...
Perkan777 kaže...

Stvarno nemogu vjerovati da je i BUG redakcija postala tako "objektivna" da mi je samo pogledat kolko su se potrudili i zaigrali cod xD

Naigrao se CODa taj koji je radio recenziju.

CoD hater {#}

 

Sta reci koju posluku porati nego da bi prvo trebao dobro zaigrati CoD pa onda odluciti.Imam obje igrice (vidjali ste me na BUG serveru sigurno jer sam bio pri vrhu ljestvice uvijek xD )i mogu reci da mi se puno vise svidja CoD !

The enemy of my enemy is my friend!
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

sta mislite sta sam pogrijesio da nemogu otvorit portove?? gore je prilozena slika stavite sliku da znam kak slozit

Samobor je lepa varoš :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
Sinko, da otvoriš portove na tom ruteru trebaš se s njim zafrkavati dosta dugo, ne isplativo je. Pokidaj ti taj svoj ruter, zovi T-Com reci da ti daju novi ali ne ovakav i NAT će ti već biti na open.
15 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
Marty McFly kaže...

Kupim danas Bug i citam Battlefield 3 vs. Modern Warfare 3 i nemogu vjerovat kakav je to debil napisao.Majstor za bf napise da je jedna od najboljih igara ikad,sve,kraj svijeta kao da bolja igra nije postojala nikad prije bf-a(po njegovom nece ni poslije bf-a).Za mw napise mw.opet,solidna fps igra za manje zahtjevne igrace.Kroz cijeli tekst pise samo o bf-u i njegovom "cudesno sposobnom engine-u".Nahvalio je bf,mw je u jednoj jedinoj recenici spomenuo a da ga nije popljuvao citiram:"Killcam-jedna od rijetkih stvari koje mw radi bolje".Jbt koji k...c ide usporedivat cod i bf i onda pise tako subjektivno,cod jedva spomene da ga ne pljuje kao da je najvece smece od igre.Da je usporedivo cod sa serious sam-om jos bi ss dobio bolju ocjenu.Da su meni(zagrizenom cod fan-u) dali da napisem taj clanak napisao bi ga objektivnije.Jbt "cudesni engine i velicanstvena grafika grafika".Bas mi igramo cod zbog grafike kao da je to jedini razlog za igrat neku igru.Po tome ne bi trebalo igrat ni pes,lol,cabal,wow.

OMG pa ko još čita BUG-ove recenzije

 

ili je EA najbolji ili Apple i tako svaki broj, eventualno se dogodi da ih poruši Rocksteady ili Bethseda

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3

Ruku na srce,BF3 je sigurno zaslužio da se o njemu piše jer je vrlo zabavan,napredan,grafika,fizika i sve ostalo.A CoD je isto zabavan,ali praktički nema ništa novoga(engine je isti) i već se sve o njemu zna.

F1 2011 Codemasters
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Igrao sam Battlefield i sve je to super grafika i to, ali COD ima ono nešto, da kad pogodiš neprijatelja da znaš i vidiš da si ga pogodio, dok u Battlefieldu imam osječaj da je metak prošao pored njega, a on pada.. :\

Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Sve je stvar ukusa, a najviše navike.

Call of duty je već u 5 nastavaka ajmo reći isti pa su ljudi navikli na njega i govore da u njemu baš vidiš kako si ubio nekoga, a u BF-u ne. Što uopče nije istina.

Ja sam isto neka bio veliki COD igrač prije BC2, posebno MW1 i 2. Točno se sječam tog prelaska na BF, na taj drugačiji stil igre. Imao sam isto mišljenje kao i vi neki, točno se sječam da sam s frendom razgovarao da nemam onaj osječaj ubijanja kao u MW2. A vidi me sad prešao sam na BF serijal, te sam već utukao oko 1000sati na njega i uopče nije loš filing kad ubiješ nekoga naspram COD.

Slična stvar mi je bila s homefrontom, a nekon 40 sati sam se naviknuo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Posjedujem i mw2 i bo i bc2

Volim odigrat i bc2, sve je to ljepo...al da mi neko ponudi bf3 mesto black opsa ili mw2, nebi mu ga dao, nema tog Goda

 

COD je cod!

Ego auxiliatus sum pulsus 'Hvala'
Moj PC  
3 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Electronics Arts je potkupio veoma cijenjenu tvrtku nazvanu Bug misleći da će tako pridobiti više obožavatelja u svijetu.{#}

Moj PC  
1 6 hvala 0
16 godina
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Je*eš MW3... Black ops je bio 10x bolja i izbalansiraniija igra. U ovom prokletom MW3 ništa nevalja, matchmaking na xboxu je katastrofa... Cijelo vrijeme igram sa nekim pi*dopatnicima koji su naravno iz hrvatske i ponašaju se ko zadnje ku*ve - svi kempaju a posebno me živcira neki kreten koji uzme prokleti Striker i na njega nakači bezbroj attachmenta i pogodi me sa 50m?? Kakva je to prokleta igra? Da ga ikad vidim na cesti je*o me pas ako nebi ubio dragog Boga u njemu... I osuđen sam igrati cijelo vrijeme s tim istim prokletim debilima. Preloše, ako ovi nesposobni kreteni iz IWa ne srede taj matchmaking vracam se na BO... Nije ni čudo čim su otišli West i Zampella otišao je i MW u vražiju mater... Nisam mislio da ću to ikad reći ali Treyarch je za njih klasa.

He who is brave is free.
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.12.2011 21:17 (Dwyane Wade).
 
2 8 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
Marty McFly kaže...

Da je usporedivo cod sa serious sam-om jos bi ss dobio bolju ocjenu.

  Objektivno, bi. Serious Sam je neusporedivo zabavniji od bilokojeg novijeg CoD-a.

15 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
emerik kaže...

Ruku na srce,BF3 je sigurno zaslužio da se o njemu piše jer je vrlo zabavan,napredan,grafika,fizika i sve ostalo.A CoD je isto zabavan,ali praktički nema ništa novoga(engine je isti) i već se sve o njemu zna.

Ruku na srce, BF3 i MW3 su potpuno različite igre koje nažalost spadaju u isti žanr.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
Dwyane Wade kaže...

Je*eš MW3... Black ops je bio 10x bolja i izbalansiraniija igra. U ovom prokletom MW3 ništa nevalja, matchmaking na xboxu je katastrofa... Cijelo vrijeme igram sa nekim pi*dopatnicima koji su naravno iz hrvatske i ponašaju se ko zadnje ku*ve - svi kempaju a posebno me živcira neki kreten koji uzme prokleti Striker i na njega nakači bezbroj attachmenta i pogodi me sa 50m?? Kakva je to prokleta igra? Da ga ikad vidim na cesti je*o me pas ako nebi ubio dragog Boga u njemu... I osuđen sam igrati cijelo vrijeme s tim istim prokletim debilima. Preloše, ako ovi nesposobni kreteni iz IWa ne srede taj matchmaking vracam se na BO... Nije ni čudo čim su otišli West i Zampella otišao je i MW u vražiju mater... Nisam mislio da ću to ikad reći ali Treyarch je za njih klasa.

Zavisi kako kome, meni se osobno dopadaju obje igre podjednako.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Naporan dan, taman se vratim doma iz gyma, nažderem se i gasim mobitel reko sad ću se malo opustiti uz xbox i MW3. Vraga, samo su me bzvz naživcirali... Srećom imam NBA 2K12 {#} MW3 i BO su neusporedivi - Black Ops mi je stvarno bolje sjeo. A ironija je u tome što za BO nisam ni imao neka očekivanja, ono nakon MW2 igru radi drugi tim, ovi su u nekakvom "restrukturiranju"... A od MW3 sam baš očekivao da bude bolja igra i od MW2 i od BO. Šteta...

He who is brave is free.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

STFU :D

nego dečki, očete spravit kaki montage u mw3

Ego auxiliatus sum pulsus 'Hvala'
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
geek_boy1 kaže...

da li je ovo dobro podeseno za otvaranje portova na mw 3 ??

ako nije molim nek mi neko objasni onda kak da otvorim portove na mw3

fali ti 27000-27050

14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Probaj ovaj tutorial, čitaj sve. Ja sam isto na Thomsonovom otvorio portove, i kad provjeravam sa programom kaže mi da su otvoreni ali u igri opet strict. Dok nisam po ovom tutorijalu napravio.

 

Uglavnom, uPnP mora biti uključen u postavkama rutera i onda port otvoriš u windowsima a ne u ruteru. I samo koristi port 3074, ovi drugi ti neće trebati.

 

http://www.pohrani.com/?3d/IZ/4ifgB0CW/mw2natopen.jpg

 

Kad dođeš do dijela di moraš upisati svoju IP adresu (Name or IP adress) možeš ju pogledati tako da otvoriš cmd, ideš dole na Start i u polje search upišeš cmd, kad ti se otvori prozor upiši u njega "ipconfig" i pogledaj koja ti adresa piše u polju IPv4 Address. Najčešće bude 192.168.1.XX (neki broj).

http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/theSEKIman/ ----- http://battlelog.battlefield.com/bf3/#!/bf3/soldier/theSEKIman/stats/188613961/
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.12.2011 0:36 (thesekiman).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Ljudi kak se zove bug server na kojem igrate?

Ko pita ne skita
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3

upalilo je :) samo se bojim da cu ponovno morat to radit tako ako se modem restarta

Samobor je lepa varoš :))
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
Ne zove se, nema ga. IWNet sustav je u igri.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3

razmisljo sam mogo bi neko slozit dedicated server od vas bugovaca koji igrate mw3 i  nazvat ga etc. [BUG]Mw3 server al neki kji bi bio online 24 /7 pa da se skupimo mozda bi poslije ovog mozda bilo vise inicijative da se naprave serveri di bi se skupljali mi balkanci (ako vas naravno ne smeta su dedicated serveri u mw3 unranked)

Samobor je lepa varoš :))
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
Ma serveri su ogavno odrađeni, nisu vrijedni spomena, server browser je toliko loš da ja mislim da bi ga ja uspio bolje napraviti, a onaj ping mjerač i broj igrača je katastrofalan.
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Decki jel se nekom od vas javlja micro stuttering prilikom SP igranja, kampanja ili survival mode recimo, nebitno. Onako kao da malo zasteka na pola sekunde? Instalirao sam igru na friske WIN7 64-bitne s 11.11 driverima i nekad mi se to zna desiti, na windowsima je sve po defaultu, nisam radio nikakve modifikacije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty Modern Warfare 3
Decki jel ima tko iskustva da je hacko na 2 prestige??
I jel ce biti bana ja sam vec presao 80 levala i sada sam sluzebno na 1 1prestige, pa mislim preci hackom za 1 presgite tj na 2 jel ce biti bananja radi toga??
 
0 13 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Zna neko kako napraviti dedicated server?

Ko pita ne skita
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
Za MW3 nema jos host fileova za ovak servere...i ne kuzim zakaj dedi nisu ranked?
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: MW3 Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice