Call of Duty Modern Warfare 3

poruka: 4.367
|
čitano: 1.268.491
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: MW3 Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
EraserHead kaže...

Sarkazam idioti

You failed at it

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Šteta fali mi još 2 lvl-a do 80 pa prestige ali nažalost ne mogu se odvojiti od Skyrim-a {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Molim pomoc,

Zasto mi  vec par dana  pise da je igra currently unavailable? Preko steama ulazim i naravno imam original....

 

Singleplayer radi, MP ne...

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.11.2011 19:09 (jazojazo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
jazojazo kaže...

Molim pomoc,

Zasto mi  vec par dana  pise da je igra currently unavailable? Preko steama ulazim i naravno imam original....

 

Singleplayer radi, MP ne...

Desni klik na igru na Steamu---Properties---Local files---Verify integrity of game cache. Trebalo bi ti rijesiti problem.

We ride together, we die together! BaD BoY's FoR LifE!
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Hvala na brzoj pomoci, to je bilo

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
BannedOnThisForum kaže...
EraserHead kaže...

Sarkazam idioti

You failed at it

LOL!

 

Evo opet: Tema se pretvorila u gadljivo pljuvanje igre, od svih onih kojima se ne sviđa...od 10 poruka 9 je kako igra ne valja, pa ako je tema već o tome neka se tako zove.

 

A onda, neka se otvori nova tema koja će se zvati Call of Duty: Modern Warfare 3 u kojoj će raspravljat svi ostali,tj. mi koji zapravo igramo i uživamo u igri.

 

Kontaš!?

Good Artists Copy, Great Artists Steal.
12 godina
protjeran
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
EraserHead kaže...

LOL!

 

Evo opet: Tema se pretvorila u gadljivo pljuvanje igre, od svih onih kojima se ne sviđa...od 10 poruka 9 je kako igra ne valja, pa ako je tema već o tome neka se tako zove.

 

A onda, neka se otvori nova tema koja će se zvati Call of Duty: Modern Warfare 3 u kojoj će raspravljat svi ostali,tj. mi koji zapravo igramo i uživamo u igri.

 

Kontaš!?

yees....cini se da to ti samo kontas xD

Dinamo je nesto najbolje sta se moglo dogodit hrvatskom nogometu(/sarcasm)
14 godina
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

cini mi se da ti se dobro cini :))

Good Artists Copy, Great Artists Steal.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Ako ima netko da prodaje igru,pm

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
EraserHead, imaš IQ ko ovca

EraserHead.....idi pljuvat po codu negdje dalje.

 

 

Ego auxiliatus sum pulsus 'Hvala'
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty Modern Warfare 3
Zas kada mi se mapa ucitava, i ujdem u mapu kasni mi nekih 10-tak sec, zelim da odmah bude medju prvima??
Brzina interenta je 4,00 adsl!!!
Jso sam iskljucio teather, jel se moze ubrazati da bduem medju privma??
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
Ambush kaže...
Zas kada mi se mapa ucitava, i ujdem u mapu kasni mi nekih 10-tak sec, zelim da odmah bude medju prvima??
Brzina interenta je 4,00 adsl!!!
Jso sam iskljucio teather, jel se moze ubrazati da bduem medju privma??

Napiši kakvu konfu imaš ... lako može biti da ti je do kompa ...

Hasta La Victoria Siempre
13 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
E5300 2,60 dual core, 2 gb rama hd 5770 1 gb saphire
15 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
Ambush kaže...
E5300 2,60 dual core, 2 gb rama hd 5770 1 gb saphire

Ako je do kompa, onda je do procesora, mada ja mislim da je više zbog interneta.

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
Ima li tko da se zanima za team,ali bih jedno molio ( da imaju bar malo skilla ) . Dosadilo mi vise francuzima nizozemcima igrat.
nek me doda : nikolaakakhan tko oce.
:))))
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3
Supporting Barcelona = fashion, Supporting Real Madrid = tradition ♥ Amor patriae nostra lex • EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011. • PROUD AND LOUD SINCE 1986
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
moja 2 throwing knife killa


i 3 double killa :D

like,comment,sub
13 godina
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

aj neka me neko doda na steam da skupa igramo markobota a nick mi je |F.S.K|-nightmare!   pa jel ko igra od vas i na kojim serverima 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
Jel uopće ima itko da igra na serverima? Svaki koji upadnem ili je XP ili ima cheatera i lagga.
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Jel ima itko od vas da je uspio napravit NAT TYPE OPEN?

 

Pokusao sam apsolutno sve i nemogu dobit open...

 

Static ip,port 3074 i 27000-27050

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Mijenjam Stacraft 2 i WOW za Modern warfare 3. Za više inf. u pp.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
drahic kaže...

Jel ima itko od vas da je uspio napravit NAT TYPE OPEN?

 

Pokusao sam apsolutno sve i nemogu dobit open...

 

Static ip,port 3074 i 27000-27050

  same here...hebeni Thomson TG782i od Shit-Coma...sve napravil kaj su naveli na http://www.infinityward.com/nat + otvaranje poetova...i dalje je router šonjo..

12 godina
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Imas na ovoj stranici kako napraviti da bude OPEN: http://www.callofdutymappacks.com/news/network-connection-issues-with-modern-warfare-3/

Ja sam probao i uspilo mi je... {#} btw. imam THOMSON ST780!

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

^^^

 

Ma kakvi ovo govno nece i nece.. Strict stoji cijelo vrijeme.. Sta god probam..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
Bera kaže...

Mijenjam Stacraft 2 i WOW za Modern warfare 3. Za više inf. u pp.

 

Razmisli još jednom.

Život je samo smrtonosna spolno prenosiva bolest.
12 godina
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Hebi ga onda... {#} A nije mi odmah bilo open. Ja nakon sto sam to napravio, exit steam i onda se logirao nakon 15-20 min i onda je pisalo open!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Kupim danas Bug i citam Battlefield 3 vs. Modern Warfare 3 i nemogu vjerovat kakav je to debil napisao.Majstor za bf napise da je jedna od najboljih igara ikad,sve,kraj svijeta kao da bolja igra nije postojala nikad prije bf-a(po njegovom nece ni poslije bf-a).Za mw napise mw.opet,solidna fps igra za manje zahtjevne igrace.Kroz cijeli tekst pise samo o bf-u i njegovom "cudesno sposobnom engine-u".Nahvalio je bf,mw je u jednoj jedinoj recenici spomenuo a da ga nije popljuvao citiram:"Killcam-jedna od rijetkih stvari koje mw radi bolje".Jbt koji k...c ide usporedivat cod i bf i onda pise tako subjektivno,cod jedva spomene da ga ne pljuje kao da je najvece smece od igre.Da je usporedivo cod sa serious sam-om jos bi ss dobio bolju ocjenu.Da su meni(zagrizenom cod fan-u) dali da napisem taj clanak napisao bi ga objektivnije.Jbt "cudesni engine i velicanstvena grafika grafika".Bas mi igramo cod zbog grafike kao da je to jedini razlog za igrat neku igru.Po tome ne bi trebalo igrat ni pes,lol,cabal,wow.

Moj PC  
16 6 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
Marty McFly kaže...

Kupim danas Bug i citam Battlefield 3 vs. Modern Warfare 3 i nemogu vjerovat kakav je to debil napisao.Majstor za bf napise da je jedna od najboljih igara ikad,sve,kraj svijeta kao da bolja igra nije postojala nikad prije bf-a(po njegovom nece ni poslije bf-a).Za mw napise mw.opet,solidna fps igra za manje zahtjevne igrace.Kroz cijeli tekst pise samo o bf-u i njegovom "cudesno sposobnom engine-u".Nahvalio je bf,mw je u jednoj jedinoj recenici spomenuo a da ga nije popljuvao citiram:"Killcam-jedna od rijetkih stvari koje mw radi bolje".Jbt koji k...c ide usporedivat cod i bf i onda pise tako subjektivno,cod jedva spomene da ga ne pljuje kao da je najvece smece od igre.Da je usporedivo cod sa serious sam-om jos bi ss dobio bolju ocjenu.Da su meni(zagrizenom cod fan-u) dali da napisem taj clanak napisao bi ga objektivnije.Jbt "cudesni engine i velicanstvena grafika grafika".Bas mi igramo cod zbog grafike kao da je to jedini razlog za igrat neku igru.Po tome ne bi trebalo igrat ni pes,lol,cabal,wow.

Kako se zove majmun koji je napisao to??

luksy
13 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
Marty McFly kaže...

Kupim danas Bug i citam Battlefield 3 vs. Modern Warfare 3 i nemogu vjerovat kakav je to debil napisao.Majstor za bf napise da je jedna od najboljih igara ikad,sve,kraj svijeta kao da bolja igra nije postojala nikad prije bf-a(po njegovom nece ni poslije bf-a).Za mw napise mw.opet,solidna fps igra za manje zahtjevne igrace.Kroz cijeli tekst pise samo o bf-u i njegovom "cudesno sposobnom engine-u".Nahvalio je bf,mw je u jednoj jedinoj recenici spomenuo a da ga nije popljuvao citiram:"Killcam-jedna od rijetkih stvari koje mw radi bolje".Jbt koji k...c ide usporedivat cod i bf i onda pise tako subjektivno,cod jedva spomene da ga ne pljuje kao da je najvece smece od igre.Da je usporedivo cod sa serious sam-om jos bi ss dobio bolju ocjenu.Da su meni(zagrizenom cod fan-u) dali da napisem taj clanak napisao bi ga objektivnije.Jbt "cudesni engine i velicanstvena grafika grafika".Bas mi igramo cod zbog grafike kao da je to jedini razlog za igrat neku igru.Po tome ne bi trebalo igrat ni pes,lol,cabal,wow.

 

Da takoder cital to i ostal sokirani razinom subjektivnosti , a u ostalom me i ne cudi kad pogledas na master stalno samo BF novost (i stalnim pisanje kako je BF kickass ovo ono a ima buggova koda je alpha a ne full) za MW nista,

uskoro cemo znati i dok neko iz EA/DICE prdne..

twice the pride double the fall
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

da li je ovo dobro podeseno za otvaranje portova na mw 3 ??

ako nije molim nek mi neko objasni onda kak da otvorim portove na mw3

pokusaj pokusaj
Samobor je lepa varoš :))
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.12.2011 16:20 (geek_boy1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: MW3 Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice