Bulletstorm

poruka: 350
|
čitano: 60.449
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Bulletstorm iz Epica, Bulletstorm - Walkthrough Demo, Metak po metak, Multiplayer Bulletstorma
14 godina
offline
Re: Bulletstorm
WItcher kaže...
mitchell kaže...

Meni na pola instalacije izbaci error 0x80070656. Zna li itko kako to rijesit?

Ja sam morao maknuti AV (Comodo ) da bi mi se igra instalirala .

Meni to nije uspjelo. Navodno je taj error uzrokovan rupom u registry-u. Je li moguce da je igra dok sam ju instalirao napravila takvu rupu?

BBC2 nick: reader562
15 godina
protjeran
offline
Re: Bulletstorm
gjurki kaže...

očito više voliš klikat na vojnikiće i govorit im di da idu

edit: :D

Opet pretpostavljaš, a kod toga uvijek postoji dobra šansa da si u krivu ;)

 

Ukratko, nije mi se svidjela igra jer mi nema onu karizmu kakvu je recimo imao painkiller, i mišljenja sam da se neće nešto dugo pričati o ovom naslovu.

I ne, nisam preveliki obožavatelj strategija, evo dao sam si truda pa uslikao dio svoje box kolekcije tako da ne moraš više pretpostavljati.

 

 

Nobody expects the Spanish inquisition!
13 godina
protjeran
offline
Bulletstorm

cek, sad cu ja djeci pokazat kolekciju (velike boxove nisam fotkao)!!!! I da, da ne bude offtopic, Bulletstorm je i dalje osrednji eye candy :)

 

 

Yes you are indeed a few, but I am the ONE!
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.2.2011 14:34 (maggotmaster).
 
15 0 hvala 5
14 godina
protjeran
offline
Bulletstorm

igra nije ništa spektakularno, ali nije ni loša, kao šta si ti reko...zabavna, mozak na pašu, doslovce nema se šta razmišljat sve ide kako treba...

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Bulletstorm

ja nemogu pokazat kolekciju pošto je sve na kompu sk**uto, osim nekih dobrih igri a one su na steamu...al kad pocnem sam zarađivat mislim da će cijela plaća samo na igre ić:DD

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bulletstorm
maggotmaster kaže...

cek, sad cu ja djeci pokazat kolekciju (velike boxove nisam fotkao)!!!! I da, da ne bude offtopic, Bulletstorm je i dalje osrednji eye candy :)

 

 

 

 

{#}

 

 

Oce li mjesec ikad shvatit da ga zemlja samo vrti oko svoje osi!?
13 godina
protjeran
offline
Re: Bulletstorm
EraserHead kaže...
maggotmaster kaže...

cek, sad cu ja djeci pokazat kolekciju (velike boxove nisam fotkao)!!!! I da, da ne bude offtopic, Bulletstorm je i dalje osrednji eye candy :)

 

 

 

 

{#}

 

 

;)

Yes you are indeed a few, but I am the ONE!
14 godina
offline
Re: Bulletstorm
maggotmaster kaže...

sjeti me se u oporuci {#}

 

aj da ne bude off topic, koliko igra ima actova?

ja sam na trećem

Oce li mjesec ikad shvatit da ga zemlja samo vrti oko svoje osi!?
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.2.2011 14:45 (EraserHead).
15 godina
neaktivan
offline
Bulletstorm

Koji epic fail sa prodajom i Games for Windows marketplaceom. 

Kupio sam key i dao šansu da se danas pojavi na marketplaceu i da probam redeemati key i downloadati. Već je popodne a usrana igra se nije pojavila na još zasranijem GFWL-u (UK GFWL).

Ima je na gamersgateu, direct2driveu - dakle, ima download verzija, ali ne, na službenom siteu još ne! Vidim po nekim linkovima da se mogla kupiti na američkom GFWL-u i još se dobije besplatno Gears of war.

 

Prodavač keya mi kaže skini s torrenta i upiši key. Jebiga, neću. Nisam zato kupio key. Ne želim skidati i pritom još znati da dijelim masi drugih koji skidaju bez da su kupili i key. Ako bih htio downloadati s nekog megauploada ili sl. , došlo bi me još barem 10€ da zakupim premium account (po free brzini bih osijedio čekajući)

 

Ako se ne pojavi danas, testirat ću money back guarantee od key shopa. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Bulletstorm
Tvrdy kaže...

Koji epic fail sa prodajom i Games for Windows marketplaceom. 

Kupio sam key i dao šansu da se danas pojavi na marketplaceu i da probam redeemati key i downloadati. Već je popodne a usrana igra se nije pojavila na još zasranijem GFWL-u (UK GFWL).

Ima je na gamersgateu, direct2driveu - dakle, ima download verzija, ali ne, na službenom siteu još ne! Vidim po nekim linkovima da se mogla kupiti na američkom GFWL-u i još se dobije besplatno Gears of war.

 

Prodavač keya mi kaže skini s torrenta i upiši key. Jebiga, neću. Nisam zato kupio key. Ne želim skidati i pritom još znati da dijelim masi drugih koji skidaju bez da su kupili i key. Ako bih htio downloadati s nekog megauploada ili sl. , došlo bi me još barem 10€ da zakupim premium account (po free brzini bih osijedio čekajući)

 

Ako se ne pojavi danas, testirat ću money back guarantee od key shopa. 

Mislim da će ti ova igra jako brzo u box izdanju biti 100kn, ima već sada po ebayu dosta jeftino, ne vrijedi se živcirati.

Nobody expects the Spanish inquisition!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bulletstorm
EraserHead kaže...
maggotmaster kaže...

sjeti me se u oporuci {#}

 

aj da ne bude off topic, koliko igra ima actova?

ja sam na trećem

7aActova ima, oko 20 ch aptera

 

Onaj Echoes mod mi nije nešto posebno zanimljiv, isto kao da prelazim igru ponovo ali sa tajmerom. Eventualno Co-op bi mogao biti zabavan

=CBC= Team | www.crobadcompany.com
14 godina
offline
Re: Bulletstorm
dreammaker kaže...

Isključite AA i ne plačite..

 

Pretpostavljam da je meni upućen komentar. U tom slučaju, nikako ti savjet ne stoji. Kolega sa 5850 ganja na max, a meni šteka ko ludo, dakle AA nije problem. Btw. isključio sam AA te pokušao smanjiti sjene i efekte, ista stvar, dakle definitvno je problem na relaciji igra - drajveri, a nikako AA ili općenito postavke.

 

Ne plačem ali definitivno neću igrati, a niti kupiti igru, barem dok taj problem ne bude riješen ili sa strane developera (patch) ili AMD/ATI-a (drajver).

3D Designer
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.2.2011 15:59 (Minoza).
13 godina
neaktivan
offline
Bulletstorm

Hoće li netko samnom bacit jedan private match;) ??

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bulletstorm
Tommy_123 kaže...

Hoće li netko samnom bacit jedan private match;) ??

jel ti imas org?

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bulletstorm
Luxy2501 kaže...
Tommy_123 kaže...

Hoće li netko samnom bacit jedan private match;) ??

jel ti imas org?

  da

EDIT:AJdeee netkooo?!?!?!?

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.2.2011 21:47 (Tommy_123).
14 godina
protjeran
offline
Re: Bulletstorm
Tommy_123 kaže...
Luxy2501 kaže...
Tommy_123 kaže...

Hoće li netko samnom bacit jedan private match;) ??

jel ti imas org?

  da

EDIT:AJdeee netkooo?!?!?!?

evo tommy kad završim kampanju ti se javim pa možemo kolko hoćeš:DD, jel dobar šta mp?

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bulletstorm
gjurki kaže...
Tommy_123 kaže...
Luxy2501 kaže...
Tommy_123 kaže...

Hoće li netko samnom bacit jedan private match;) ??

jel ti imas org?

  da

EDIT:AJdeee netkooo?!?!?!?

evo tommy kad završim kampanju ti se javim pa možemo kolko hoćeš:DD, jel dobar šta mp?

  Brutalan je..nakraju svaake runde imaš jednoga kojeg moraš izvršiti po zapovijedi..tj ubiti..s brutalnim scenama..a ovaj lik ti cijelo vrijeme psuje..itd..BRUTALNO..javi mi na PM da te dodam;)

16 godina
neaktivan
offline
Bulletstorm

Igrao sam nešto malo i ocjećaj velićine je super , isto kao i skillšatovi, jedino grafika je malo usrana ali ajd može proći ipak je to po ne znam koji put prožvakani ut engine.

Igra je fluidno brza prava arkada koja mi je toliko nedostajala .

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bulletstorm
WItcher kaže...

Igrao sam nešto malo i ocjećaj velićine je super 

To mi se jedino i sviđa u igri :)

Mrzim rasizam i crnce! /// Android FTW! /// A.K.A. *TR1PLEX.
15 godina
neaktivan
offline
Bulletstorm

ima li itko save game s pređenom igrom jer mi se save corruptao pa da mi posalje u PM

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Bulletstorm

Jel igra vise tipa COD ili nest kao Unreal Tournament, odnosno jel se boris protiv ljudi ili ima "zivina" kao u UT?

Low life ! .. Turbo is my heart, nos is my blood and cars are my life!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bulletstorm

Evo prešao ja igru .

Bilo je super proći je , onaj humor ( psovke ) mi nisu samo sijele sve ostalo za 5 .

 

 

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
15 godina
offline
Re: Bulletstorm

Zašto ne poboljšaš grafiku?

Gimnazija Antuna Gustava Matoša
14 godina
offline
Re: Bulletstorm
Gman kaže...

Jel igra vise tipa COD ili nest kao Unreal Tournament, odnosno jel se boris protiv ljudi ili ima "zivina" kao u UT?

ima i živina ,a ima i ljudi

The further you get into technology, the further you go into gaming. That's the general rule.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bulletstorm
emerik kaže...

Zašto ne poboljšaš grafiku?

Nije da mogu :)

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
14 godina
neaktivan
offline
Bulletstorm

meni zapne. zasto?

http://www.youtube.com/user/ICECROATIAN?feature=mhum
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bulletstorm

eto, tako.. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Bulletstorm
dreammaker kaže...

eto, tako.. 

ok

http://www.youtube.com/user/ICECROATIAN?feature=mhum
15 godina
offline
Re: Bulletstorm

Eto ja sam ispo đubre pa sam igricu skinuo (čuvam lovu za Crysis 2, nju kupujem, kriza je jbg heheh). I znam da bi sad bilo đubrenski i nezahvalno od mene što to pitam al eto, pitat ću: Da li je itko imao problema sa misijom na brani kada se otkači onaj ogroman "mlin"?

Meni osobno na tom dijelu se sruši tlo pod nogama i padnem u vodu, pa prođen kroz nju, kroz tlo i onda je nebo granica ali doslovno jer jedno 10 min padam kroz nebo ;)

 

Shvaćam da je to vjerovatno loša crack verzija, al eto, možda imate rješenje  ;)

http://www.youtube.com/user/zgd2006
15 godina
neaktivan
offline
Bulletstorm

Igrao sam sada još malo, došao do Act 3 Chapter 1, i igra mi se sad full svidjela, oružja su zakon iako imam samo 4-5 zasad, sve je predobro osim nišanjenja što sam već i prije spomenuo :)

Mrzim rasizam i crnce! /// Android FTW /// A.K.A. *TR1PLEX.
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.2.2011 20:06 (Fićo_CoD 5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Bulletstorm iz Epica, Bulletstorm - Walkthrough Demo, Metak po metak, Multiplayer Bulletstorma
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice