Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.351.946
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
12 godina
offline
Battlefield V

Patch od 9.75GB kod mene

Xiaomi Mi 10 Pro 5G
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
LeftY_CRO kaže...

40.62 GB. here. we. go.

 9.5gb, a ne 40 haha

11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
LeftY_CRO kaže...

40.62 GB. here. we. go.

 9.5gb, a ne 40 haha

 kako kome

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Odigrao dvije runde na Provence, koliko vidim u dosta kuća se uopće ne može ući niti ih uništiti, tako da mi nije baš "battlefieldska" mapa
Ali ajde malo osvježenja nakon toliko vremena, neću se previše žaliti
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Battlefield V

Meni je isto bilo neobicno kako se ne moze ulaziti u kuce, ali opet sa druge strane, prevelika je mapa i pogubili bi se ljudi po svim tim kucama 🙂

mapa nista posebno, jako me na Arras podsjeca, nista nevidjeno vec...

12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Dobit ćemo autentične, da ne kažem povijesno točne britanske i njemačke uniforme. Igra je samo morala umrijeti da bi se to dogodilo. Još veća će ironija biti ako slože community servere kako spada za koji tjedan/mjesec.

uteče Medžedža!
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

Dobit ćemo autentične, da ne kažem povijesno točne britanske i njemačke uniforme. Igra je samo morala umrijeti da bi se to dogodilo. Još veća će ironija biti ako slože community servere kako spada za koji tjedan/mjesec.

  Možda im polako dolazi iz guzice u glavu. Servere nećeš dobiti ne sekiraj se 

15 godina
offline
Re: Battlefield V
animosity_frenzy kaže...

Dobit ćemo autentične, da ne kažem povijesno točne britanske i njemačke uniforme. Igra je samo morala umrijeti da bi se to dogodilo. Još veća će ironija biti ako slože community servere kako spada za koji tjedan/mjesec.

 Pa šta nema već nekakvih servera? Jučer sam slučajno naletio na server od Jaskamana, onog šta ima UP(Urban Pirates) clan. Lik je ima servere u svakom BF-u i jučer naletio na njegov server i vrti samo nove mape.

 

 

Inače mape su mi odlične.

Provence odigrao 3 partije i baš mi paše layout mape. 

 

Ova druga Al Marj ili kako se zove, odigrao jednu partiju. Linearna mapa i taman za makljažu kao Metro, Marita i sl. 

 

15 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
animosity_frenzy kaže...

Dobit ćemo autentične, da ne kažem povijesno točne britanske i njemačke uniforme. Igra je samo morala umrijeti da bi se to dogodilo. Još veća će ironija biti ako slože community servere kako spada za koji tjedan/mjesec.

 Pa šta nema već nekakvih servera? Jučer sam slučajno naletio na server od Jaskamana, onog šta ima UP(Urban Pirates) clan. Lik je ima servere u svakom BF-u i jučer naletio na njegov server i vrti samo nove mape.

 

 

Inače mape su mi odlične.

Provence odigrao 3 partije i baš mi paše layout mape. 

 

Ova druga Al Marj ili kako se zove, odigrao jednu partiju. Linearna mapa i taman za makljažu kao Metro, Marita i sl. 

 

 Jel može adresa servera,naziv ili šta već ;)

15 godina
offline
Re: Battlefield V
kule kaže...
Jack Sparrow kaže...
animosity_frenzy kaže...

Dobit ćemo autentične, da ne kažem povijesno točne britanske i njemačke uniforme. Igra je samo morala umrijeti da bi se to dogodilo. Još veća će ironija biti ako slože community servere kako spada za koji tjedan/mjesec.

 Pa šta nema već nekakvih servera? Jučer sam slučajno naletio na server od Jaskamana, onog šta ima UP(Urban Pirates) clan. Lik je ima servere u svakom BF-u i jučer naletio na njegov server i vrti samo nove mape.

 

 

Inače mape su mi odlične.

Provence odigrao 3 partije i baš mi paše layout mape. 

 

Ova druga Al Marj ili kako se zove, odigrao jednu partiju. Linearna mapa i taman za makljažu kao Metro, Marita i sl. 

 

 Jel može adresa servera,naziv ili šta već ;)

 Upišti Jaskaman u server browser, ali prije resetiraj sve ostale filtere

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.6.2020 10:51 (Jack Sparrow).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

 Pa šta nema već nekakvih servera? Jučer sam slučajno naletio na server od Jaskamana, onog šta ima UP(Urban Pirates) clan. Lik je ima servere u svakom BF-u i jučer naletio na njegov server i vrti samo nove mape.

 

 

 

Mislio sam više na neke opcije koje smo imali u prijašnjim naslovima, poput BF4. Recimo u BF1 je postojao preset sa 'standard issue rifles', ovdje bi mogli dodati nešto tipa da možeš igrati samo sa autentičnim stvarima. Kad bi dobili tako nešto, čak bi mogli reći da zapravo imamo WW2 shooter.

uteče Medžedža!
12 godina
offline
Battlefield V

Na Redditu jako hvale novi update.

Ali ono, jako.

Počela ja i peticija za DICE, tj. EA da nastave s razvojem BFV. Likovi čak i govore da bi platili novi DLC :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Na Redditu jako hvale novi update.

Ali ono, jako.

Počela ja i peticija za DICE, tj. EA da nastave s razvojem BFV. Likovi čak i govore da bi platili novi DLC :D

 

Ljudi su malo euforični pa su pobenavili

Šalu na stranu, ono što bi trebalo ako je već kraj za ovaj nastavak Battlefielda bi bilo izdati svako malo neki update čisto radi ispravka bugova i borbe protic cheatara i ubaciti pokoju uniformu, oružje i mapu više.

Ono što me je osobno oduševilo su uniforme koje su leakane za njemačke fallschirmjäger-e i napokon realne britanske uniforme.

 

 

I want to believe
15 godina
offline
Re: Battlefield V
MRSKI kaže...
animosity_frenzy kaže...

Dobit ćemo autentične, da ne kažem povijesno točne britanske i njemačke uniforme. Igra je samo morala umrijeti da bi se to dogodilo. Još veća će ironija biti ako slože community servere kako spada za koji tjedan/mjesec.

  Možda im polako dolazi iz guzice u glavu. Servere nećeš dobiti ne sekiraj se 

 

Jedini stvarni problem, ove suknjice i košuljice mogu oblačiti na barbike u RL-u! 

16 godina
offline
Battlefield V

ja sebe ovako zamišljam...

 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
BDS kaže...

ja sebe ovako zamišljam...

 hahaha 

 

Farming simulator

16 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
BDS kaže...

ja sebe ovako zamišljam...

 hahaha 

 

Farming simulator

 tako je Kuky

13 godina
offline
Battlefield V

Priovence je dobra mapa i hoću danas odigrati malo Conquesta, ali EA kaže ne može.

Zašto ne ostave mjesec dana da se vrti samo nova mapa?

Kao da doista sve čine da se ne igra.

Pitanje o Comunity serverima više nema smisla postavljati

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Battlefield 3 Remaster Is In Development; To Release Alongside Another Battlefield Game – Rumor

 

Ako ima kaj istine u ovome nisu bas uvjerni u uspjeh BF6 kad moraju BF3 remaster raditi da ga poguraju malo, toliku su stetu napravili franšizi sa BFV.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.6.2020 16:30 (dad0r).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield V
dad0r kaže...

Battlefield 3 Remaster Is In Development; To Release Alongside Another Battlefield Game – Rumor

 

Ako ima kaj istine u ovome nisu bas uvjerni u uspjeh BF6 kad moraju BF3 remaster raditi da ga poguraju malo, toliku su stetu napravili franšizi sa BFV.

 Ako je to istina onda znači da novi BF opet nije u modernom settingu,jer nema smisla da izdaju dva 'ista' BFa s istim settingom.

 

Po tome bi novi BF bio u vietnamu ili neka budućnost..

سمندری ڈاکو
16 godina
offline
Re: Battlefield V

Bumo vidijeli ovaj prvi lik premo kojem su krenule glasine nije uopće govorio da će biti remaster. 

Nego više da će novi BF biti u modernom Razdoblju. Ne kužim zašto raditi BF3 remaster kad igra u orginalu izgleda još uvijek super.

Eto BF se vraća na Steam, ali ćemo dalje trebati origin.

 

BF3:fluffy_inside
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Wolf88 kaže...

Bumo vidijeli ovaj prvi lik premo kojem su krenule glasine nije uopće govorio da će biti remaster. 

Nego više da će novi BF biti u modernom Razdoblju. Ne kužim zašto raditi BF3 remaster kad igra u orginalu izgleda još uvijek super.

Eto BF se vraća na Steam, ali ćemo dalje trebati origin.

 

 Šteta, ja bi osobno volio BF3 remaster jer nisam puno BF3 igral u to vrijeme sam jos samo CS mlatilo a odlican mi je BF3 no zivcira me tragikomican hitreg,tickrate i supression ali nema veze neka samo naprave posteni BF opet sad su si barem uzeli vremena.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.6.2020 18:18 (dad0r).
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Wolf88 kaže...

 

Eto BF se vraća na Steam, ali ćemo dalje trebati origin.

 

 Ne kužim na koji su način to zamislili. Ako sam kupio igru na Steamu onda ju tamo želim imati i pokretati, a ne da još moram Origin imati. Koji je onda smisao da je dolazilo na Steam ?

9 godina
offline
Battlefield V

I evo ih :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Wolf88 kaže...

Bumo vidijeli ovaj prvi lik premo kojem su krenule glasine nije uopće govorio da će biti remaster. 

Nego više da će novi BF biti u modernom Razdoblju. Ne kužim zašto raditi BF3 remaster kad igra u orginalu izgleda još uvijek super.

Eto BF se vraća na Steam, ali ćemo dalje trebati origin.

 

 Jesu oni možda mjenjali ljude u marketingu?

Ništa se trenutno ne događa s Battlefield serijalom, gotov razvoj BF V, a o njemu se priča više nego o BFV kad je izašao 

BF6, BF3 remaster, BF na Steamu...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield V
luckyluke kaže...
Wolf88 kaže...

 

Eto BF se vraća na Steam, ali ćemo dalje trebati origin.

 

 Ne kužim na koji su način to zamislili. Ako sam kupio igru na Steamu onda ju tamo želim imati i pokretati, a ne da još moram Origin imati. Koji je onda smisao da je dolazilo na Steam ?

 isto kao i kad kupiš ubisoft, rockstar ili slične igre koje imaju svoje programe koje moraš instalirati

 

Steam je samo trgovac tih igri.

 

 

 

 

 

Eto tolko od remakea haha. Samo su ubacili igre na steam

12 godina
offline
Battlefield V

Izvor leaka:

 

Super, obrisali ga.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.6.2020 8:25 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
dad0r kaže...
Wolf88 kaže...

Bumo vidijeli ovaj prvi lik premo kojem su krenule glasine nije uopće govorio da će biti remaster. 

Nego više da će novi BF biti u modernom Razdoblju. Ne kužim zašto raditi BF3 remaster kad igra u orginalu izgleda još uvijek super.

Eto BF se vraća na Steam, ali ćemo dalje trebati origin.

 

 Šteta, ja bi osobno volio BF3 remaster jer nisam puno BF3 igral u to vrijeme sam jos samo CS mlatilo a odlican mi je BF3 no zivcira me tragikomican hitreg,tickrate i supression ali nema veze neka samo naprave posteni BF opet sad su si barem uzeli vremena.

 

Zguglaj Project Venice BF3.

Mozda ti se svidi

16 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
luckyluke kaže...
Wolf88 kaže...

 isto kao i kad kupiš ubisoft, rockstar ili slične igre koje imaju svoje programe koje moraš instalirati
Steam je samo trgovac tih igri.

Znam to da je kod ostalih ista stvar samo mi ide više  na k**r da mi treba 150 launcher da bi moga na steam ili epic store pokrenuti igru.

Onda mogu kupiti u store od izdavać, pa mi jedan launcher radi u pozadini.

na ovom Venice Unleashed modu još brutalnije izgleda BF3 kad se izbaci onaj plavi usrani filter

BF3:fluffy_inside
13 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...
dad0r kaže...
Wolf88 kaže...

Bumo vidijeli ovaj prvi lik premo kojem su krenule glasine nije uopće govorio da će biti remaster. 

Nego više da će novi BF biti u modernom Razdoblju. Ne kužim zašto raditi BF3 remaster kad igra u orginalu izgleda još uvijek super.

Eto BF se vraća na Steam, ali ćemo dalje trebati origin.

 

 Šteta, ja bi osobno volio BF3 remaster jer nisam puno BF3 igral u to vrijeme sam jos samo CS mlatilo a odlican mi je BF3 no zivcira me tragikomican hitreg,tickrate i supression ali nema veze neka samo naprave posteni BF opet sad su si barem uzeli vremena.

 

Zguglaj Project Venice BF3.

Mozda ti se svidi

 Koliko znam to je dead odavno.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice