Assassin's Creed Mirage

poruka: 47
|
čitano: 14.524
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Assassin's Creed Mirage

 

Hvalim te Bože da se vraćaju korenima sa sledećom igrom. Deluje kao da bi mogla imati lud story te da bi mogla biti duhovni naslednik dvojke. Vidi se neki monster na kraju trejlera pa može značiti da AC ide u fantasy još dublje.
Druga igra me ne interesuje jer nisam pristalica Japana, njihovih priča i arhitekture. Uz to igru radi tim koji je radio Odyssey a on mi je monoton do bola.
Treća igra bi mogla biti nešto spektakularno, ali zaista "spektakularno"! Pitanje je samo šta im znači ovo "veoma drugačija" igra od onih na kakve smo navikli.
Mirage je cross-gen igra koliko sam shvatio, ove bi valjda trebale biti next-gen.
Nadao sam se da će Ubisoft ostaviti Asasina nakon Valhale neko vreme i okrenuti se nečemu novom, ali oni ne daju pa ne daju. Nakon tri Witcher klona mogli bi dobiti nešto totalno otkačeno još kad bi oni znali...

 

 

 
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Assassin's Creed Mirage
Zakonom bih zabranio najave igara bez i sekunde gameplaya. Bitno da su 50 puta spomenuli da se Mirage može preorderati. Dabog da propali.

Ono nešto skroz drugačije na prvu izgleda ko survival horor ili na tome tragu. Ako je to, ne zanima me.

Netflix serijal, koga briga.

A Japanski AC me zanima isključivo ako će biti prava stealth igra u što ne vjerujem. Vjerojatno će ići na kopiranje Ghost of Tsushima, ali nisu sposobni napraviti tako kvalitetnu igru.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
9 0 hvala 0
8 godina
offline
Assassin's Creed Mirage

Cijena 50 eura

 

Tu nekaj smrdi.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Assassin's Creed Mirage

Uzmete ubisoft +  za 15 eura i odigrate u mjesec dana. Trenutno je besplatan jedan mjesec. Taman da odigram Ragarock expanziju 

Moj PC  
0 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Assassin's Creed Mirage

Dajte ljudi malo optimizma
Nisam bio dugo uzbuđen zbog AC-a, ali po prvi put nakon dugo vremna imam želju da zaigram.
Mirage će biti AC manjeg obima i manjeg trajanja sa primarnim fokusom na priču, pa može li bolje

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Assassin's Creed Mirage

Jucer su najavili 4-5 AC igara.....nisu normalni.

Ovaj Mirage ce vrlo vjerovatno bit AA igra od tuda i niza cijena.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Assassin's Creed Mirage
Sve će oni svest na onaj infinite, kao neku live service igru.
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Assassin's Creed Mirage
forumaš kaže...

Uzmete ubisoft +  za 15 eura i odigrate u mjesec dana. Trenutno je besplatan jedan mjesec. Taman da odigram Ragarock expanziju 

 au nice, danke schon.

15 godina
offline
Assassin's Creed Mirage

€50 umjesto €70 = Valhalla reskin 

 
0 2 hvala 0
9 godina
offline
Re: Assassin's Creed Mirage
Alex Mercer kaže...

€50 umjesto €70 = Valhalla reskin 

 Kako može biti Valhalla reskin kad je igra smještena u Bagdadu a ne u Engleskoj, kad igra nema elemente RPGa nego je bazirana na starim AC igrama znači action story driven igre. I osim Bazima koji je se pojavio u Valhalli nema nikakve druge veze snjom, potpuno drugačije mjesto i vrijeme radnje, te potpuno drugačiji gameplay. Komentar ti je vrlo glup u najmanju ruku :) 

11 godina
offline
Assassin's Creed Mirage

Taj povratak "korijenima" ce bit ultimativan promasaj jer ce donjet siromasniju igrivost koju smo vidjeli u prvih...5 nastavaka?

Tako da to nije nista svijeze,novo i nevidjeno a i igrivost i "parkour" prije i nisu bili bas nesto sto ce ispast spektakularno u 2023.

Sve u svemu ovo djeluje kao nekakav projekat sacice ljudi unutar Ubisofta pa od tuda i ta najavljena cijena....

Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Assassin's Creed Mirage
BeLLicus kaže...
Alex Mercer kaže...

€50 umjesto €70 = Valhalla reskin 

 Kako može biti Valhalla reskin kad je igra smještena u Bagdadu a ne u Engleskoj, kad igra nema elemente RPGa nego je bazirana na starim AC igrama znači action story driven igre. I osim Bazima koji je se pojavio u Valhalli nema nikakve druge veze snjom, potpuno drugačije mjesto i vrijeme radnje, te potpuno drugačiji gameplay. Komentar ti je vrlo glup u najmanju ruku :) 

"As part of the Ubisoft Forward 2022 presentation, we got a look at Assassin's Creed Mirage, which was leaked just a few days before the event. Mirage focuses on Basim Ibn Ishaq, otherwise known as Loki in Valhalla, in what was once predicted to be a major DLC for Valhalla. Instead, it's a new standalone game. Mirage's first trailer was a pre-rendered, cinematic deal, giving us an idea of the game's aesthetic and its focus on Basim's early life."

 

 

https://www.pcgamer.com/assassins-creed-mirage-release-date-characters-setting-black-box-missions-and-more/

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.9.2022 21:12 (Santana).
9 godina
offline
Re: Assassin's Creed Mirage
Santana kaže...
BeLLicus kaže...
Alex Mercer kaže...

€50 umjesto €70 = Valhalla reskin 

 Kako može biti Valhalla reskin kad je igra smještena u Bagdadu a ne u Engleskoj, kad igra nema elemente RPGa nego je bazirana na starim AC igrama znači action story driven igre. I osim Bazima koji je se pojavio u Valhalli nema nikakve druge veze snjom, potpuno drugačije mjesto i vrijeme radnje, te potpuno drugačiji gameplay. Komentar ti je vrlo glup u najmanju ruku :) 

"As part of the Ubisoft Forward 2022 presentation, we got a look at Assassin's Creed Mirage, which was leaked just a few days before the event. Mirage focuses on Basim Ibn Ishaq, otherwise known as Loki in Valhalla, in what was once predicted to be a major DLC for Valhalla. Instead, it's a new standalone game. Mirage's first trailer was a pre-rendered, cinematic deal, giving us an idea of the game's aesthetic and its focus on Basim's early life."

 

 

https://www.pcgamer.com/assassins-creed-mirage-release-date-characters-setting-black-box-missions-and-more/

 Pa da znam to sve ali igra veze nema nikakve sa Valhallom niti sa samom srži ovih novih AC igara znamo dobro da su te igre imale ogromne mapetine sa hrpetinom side questovima rpg elementima, armorima koji ti donose statistike razno razna oruzja razvrstana po rarityu itd itd... Dok će ovo biti smješteno u jedan grad sa fokusom na stealth,parkour i mainstory, ukratko ono što neki ljudi traže da se AC vrati korjenima, ja osobno ne i meni su ove novije igre bolje i sadržajnije. Cijena od 50e je tu jer će igra vjv biti kratka 10 do 15 sati uz ne toliko sadržaja kao dosadašnje AC igre. Pravi veliki AC će biti ovaj smješten u Japanu... 

11 godina
offline
Re: Assassin's Creed Mirage
Santana kaže...
BeLLicus kaže...
Alex Mercer kaže...

€50 umjesto €70 = Valhalla reskin 

 Kako može biti Valhalla reskin kad je igra smještena u Bagdadu a ne u Engleskoj, kad igra nema elemente RPGa nego je bazirana na starim AC igrama znači action story driven igre. I osim Bazima koji je se pojavio u Valhalli nema nikakve druge veze snjom, potpuno drugačije mjesto i vrijeme radnje, te potpuno drugačiji gameplay. Komentar ti je vrlo glup u najmanju ruku :) 

"As part of the Ubisoft Forward 2022 presentation, we got a look at Assassin's Creed Mirage, which was leaked just a few days before the event. Mirage focuses on Basim Ibn Ishaq, otherwise known as Loki in Valhalla, in what was once predicted to be a major DLC for Valhalla. Instead, it's a new standalone game. Mirage's first trailer was a pre-rendered, cinematic deal, giving us an idea of the game's aesthetic and its focus on Basim's early life."

 

 

https://www.pcgamer.com/assassins-creed-mirage-release-date-characters-setting-black-box-missions-and-more/

Dzizzis znaci Valhallin dlc za 50eu preuredjen u drugu igru....pa oni nisu normalni.

8 godina
offline
Re: Assassin's Creed Mirage
MEGATAMA kaže...
Santana kaže...
BeLLicus kaže...
Alex Mercer kaže...

€50 umjesto €70 = Valhalla reskin 

 Kako može biti Valhalla reskin kad je igra smještena u Bagdadu a ne u Engleskoj, kad igra nema elemente RPGa nego je bazirana na starim AC igrama znači action story driven igre. I osim Bazima koji je se pojavio u Valhalli nema nikakve druge veze snjom, potpuno drugačije mjesto i vrijeme radnje, te potpuno drugačiji gameplay. Komentar ti je vrlo glup u najmanju ruku :) 

"As part of the Ubisoft Forward 2022 presentation, we got a look at Assassin's Creed Mirage, which was leaked just a few days before the event. Mirage focuses on Basim Ibn Ishaq, otherwise known as Loki in Valhalla, in what was once predicted to be a major DLC for Valhalla. Instead, it's a new standalone game. Mirage's first trailer was a pre-rendered, cinematic deal, giving us an idea of the game's aesthetic and its focus on Basim's early life."

 

 

https://www.pcgamer.com/assassins-creed-mirage-release-date-characters-setting-black-box-missions-and-more/

Dzizzis znaci Valhallin dlc za 50eu preuredjen u drugu igru....pa oni nisu normalni.

 Pa dobro vidjet cemo kolko ce trajat. 
Zato sam odma reko da mi tih 50eura smrdi. Nije to zbog  njihove dobrote

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
Re: Assassin's Creed Mirage
Santana kaže...
MEGATAMA kaže...
Santana kaže...
BeLLicus kaže...
Alex Mercer kaže...

€50 umjesto €70 = Valhalla reskin 

 Kako može biti Valhalla reskin kad je igra smještena u Bagdadu a ne u Engleskoj, kad igra nema elemente RPGa nego je bazirana na starim AC igrama znači action story driven igre. I osim Bazima koji je se pojavio u Valhalli nema nikakve druge veze snjom, potpuno drugačije mjesto i vrijeme radnje, te potpuno drugačiji gameplay. Komentar ti je vrlo glup u najmanju ruku :) 

"As part of the Ubisoft Forward 2022 presentation, we got a look at Assassin's Creed Mirage, which was leaked just a few days before the event. Mirage focuses on Basim Ibn Ishaq, otherwise known as Loki in Valhalla, in what was once predicted to be a major DLC for Valhalla. Instead, it's a new standalone game. Mirage's first trailer was a pre-rendered, cinematic deal, giving us an idea of the game's aesthetic and its focus on Basim's early life."

 

 

https://www.pcgamer.com/assassins-creed-mirage-release-date-characters-setting-black-box-missions-and-more/

Dzizzis znaci Valhallin dlc za 50eu preuredjen u drugu igru....pa oni nisu normalni.

 Pa dobro vidjet cemo kolko ce trajat. 
Zato sam odma reko da mi tih 50eura smrdi. Nije to zbog  njihove dobrote

Umjesto da naprave jedan posten AC oni najavili 5 komada trenutacno nicega.

Nekakav jadni f2p Division...kupio prvi i drugi a taj f2p necu niti skinut.

Ostale igre su im takodjer....nigdje,los put u buducnost.

Kad se sjetim kada sam vidio prvi put Division....nesto nevjerovatno a sad nam uvaljuju f2p i dlc pod full igru

9 godina
offline
Assassin's Creed Mirage

Nakon Odysseya su trebali stati s nastavcima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Assassin's Creed Mirage
BeLLicus kaže

 Pa da znam to sve ali igra veze nema nikakve sa Valhallom niti sa samom srži ovih novih AC igara znamo dobro da su te igre imale ogromne mapetine sa hrpetinom side questovima rpg elementima, armorima koji ti donose statistike razno razna oruzja razvrstana po rarityu itd itd... Dok će ovo biti smješteno u jedan grad sa fokusom na stealth,parkour i mainstory, ukratko ono što neki ljudi traže da se AC vrati korjenima, ja osobno ne i meni su ove novije igre bolje i sadržajnije. Cijena od 50e je tu jer će igra vjv biti kratka 10 do 15 sati uz ne toliko sadržaja kao dosadašnje AC igre. Pravi veliki AC će biti ovaj smješten u Japanu... 

 Čekaj, znamo li ovo za pouzdano, tj je li to Ubisoft zvanično rekao, ili su samo nagađanje koje svi ponavljaju, pa polako počinje da se smatra za istinu? Ako se to ispostavi kao tačno, možda mi Odyssey ipak ne bude poslednji AC koji sam igrao.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
15 godina
offline
Re: Assassin's Creed Mirage
BeLLicus kaže...
Alex Mercer kaže...

€50 umjesto €70 = Valhalla reskin 

 Komentar ti je vrlo glup u najmanju ruku :) 

Glupo je jedino tvoje nerazumijevanje riječi "reskin" :). Poanta nije da je Mirage povezan s Valhallom ili da će opet biti vikinzi, nego da će najvjerojatnije koristiti iste assete tj. mehanike borbe, parkour animacije, taggiranje resursa i neprijatelja orlom itd. 

 

Zabrinjavajuće velik broj ljudi stvarno misli da će ovo biti u Unity/Syndicate stilu., a na kraju ih čeka samo razočaranje. Sjeti se samo kad je i za Valhallu postojao samo CGI trailer pa su se ljudi nahajpali zbog najava "povratka hidden bladea" i "social stealtha", a onda je se ispostavilo da je u pitanju "isto sranje, drugo pakovanje" u čemu je Ubisoft neprikosnoveni majstor zadnjih godina.

13 godina
offline
Re: Assassin's Creed Mirage
Ivan(4) kaže...
BeLLicus kaže

 Pa da znam to sve ali igra veze nema nikakve sa Valhallom niti sa samom srži ovih novih AC igara znamo dobro da su te igre imale ogromne mapetine sa hrpetinom side questovima rpg elementima, armorima koji ti donose statistike razno razna oruzja razvrstana po rarityu itd itd... Dok će ovo biti smješteno u jedan grad sa fokusom na stealth,parkour i mainstory, ukratko ono što neki ljudi traže da se AC vrati korjenima, ja osobno ne i meni su ove novije igre bolje i sadržajnije. Cijena od 50e je tu jer će igra vjv biti kratka 10 do 15 sati uz ne toliko sadržaja kao dosadašnje AC igre. Pravi veliki AC će biti ovaj smješten u Japanu... 

 Čekaj, znamo li ovo za pouzdano, tj je li to Ubisoft zvanično rekao, ili su samo nagađanje koje svi ponavljaju, pa polako počinje da se smatra za istinu? Ako se to ispostavi kao tačno, možda mi Odyssey ipak ne bude poslednji AC koji sam igrao.

 Prema ovome https://www.gamesradar.com/assassins-creed-mirage-guide/ trebalo bi biti bliže prvim nastavcima, ali živi bili... Mene je malo razočaralo da je to trebao biti DLC za Valhallu jer ne znam koliko će to stvarno uspjeti biti drugačije. Ali od ovog u Japanu očekujem da se igra kao pravi ninja pa će možda Mirage biti nekakav prijelaz između Valhalle gdje je stealth nebitan i tog novog gdje bi po svoj logici stealth trebao biti glavni fokus. Ne znam baš da su ninje poznate po tome da su samostalno razvaljivale hrpe protivnika na bojišnici. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Assassin's Creed Mirage

 

sve smrdi i ništa ne izgleda dobro, približavamo se kraju 2022., a najavljuju nam se igre kakve smo igrali 2008.

 

Ne očekujem ništa novo, svježe, sve će to biti pretumbavanje istog. Prešao sam i Origins i Odyssey, Valhallu sam stao na nekih pola, sve te igre su dovoljno dobre da ih se igra ako zanemariš neke ubisoftove fore i prenapuhanost, ali nijedna mi nije ostala ni blizu u sjećanju kao npr. RDR2, Ghost of Tshushima, Elden Ring i takve open world igre.

 

Hvale se kako će naštancat 5 istih igara, pa može ih sram biti

Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Assassin's Creed Mirage
Vidit ćemo kako će oni to ukomponirat, al ako su to već u startu nagovjestili... mah. Idem skinut ezio trilogiju i lagano igrat.
AC mi je fakat drag serijal, al ovo kaj rade sa tim hex kreditima i 1001 dlc koji je mogao bit u igri od starta, cijene digli za 20 eura, zadnje 3 igre copy paste rpg mehanika uz minimalne izmjene u novom settingu. Užasno su se srozali...
Baš niš zanimljivog ne očekujem od novog nastavka, pa me možda i iznenadi kad izađe
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Assassin's Creed Mirage
Hexfire kaže...
Zakonom bih zabranio najave igara bez i sekunde gameplaya. Bitno da su 50 puta spomenuli da se Mirage može preorderati. Dabog da propali.


 

A ovo je živa istina, koji K* znači najava igre sa cinematicom? I to još jadnim i generičkim gdje doslovno ne pokažeš ništa, čak ni naslov igre? Šta bi to trebalo značiti, "eto dragi naši gejmeri, čisto da znate da ne sjedimo sa prstom u dupetu nego nešto i radimo"?

 

Ja to više ni ne gledam, uopće me ne zanimaju traileri gdje nema gameplaya, ne pada mi napamet klikat na to.

16 godina
online
Assassin's Creed Mirage
Cansee kaže...

 

sve smrdi i ništa ne izgleda dobro, približavamo se kraju 2022., a najavljuju nam se igre kakve smo igrali 2008.

 

Ne očekujem ništa novo, svježe, sve će to biti pretumbavanje istog. Prešao sam i Origins i Odyssey, Valhallu sam stao na nekih pola, sve te igre su dovoljno dobre da ih se igra ako zanemariš neke ubisoftove fore i prenapuhanost, ali nijedna mi nije ostala ni blizu u sjećanju kao npr. RDR2, Ghost of Tshushima, Elden Ring i takve open world igre.

 

Hvale se kako će naštancat 5 istih igara, pa može ih sram biti

 Igra ne mora da bude nova da bi bila igriva i zabavna, niti da bi imala dobru atmosferu i upečatljivu priču i likove. Pri tom Mirage, ako je originalno trebalo da bude DLC za Valhallu, ima prednosti sveg tehnološkog napretka, od grafike do gameplay mehanike, viđenog u serijalu u poslednjih 15 godina.

 

Ako je ideja da se ispriča dobra priča, onda smanjenje obima igre nije loša stvar. Igra od 100 sati kao što je Odyssey ima problem sa pripovedanjem isto kao što i TV serija od 100 epizoda od po sat vremena u nekom momentu izgubi tempo i nit. Ograničiti trajanje igre da bi se mogla kvalitetno isporučiti dobra priča, nije loša ideja. U tako skraćenom formatu, nema se kad otključavati ogroman skill tree. Nešto se izgubi, ali nešto se dobije.

 

Za mene, 15-ak sati dobre priče i atmosfere te zabavnog gameplaya prema 150 sati AC Odysseya (sa DLC-ovima) je kao jedenje 100g najfinije čokolade naspram jednog kilograma rižinih galeta sa čokoladnim prelivom. Je, i ovo drugo je slatkasto i vuče me i, ako je preda mnom, ješću ga, ali pred kraj će mi već biti muka i pitaću se šta mi je trebalo i, suštinski, nije da sam se stvarno osladio (iako ni ono što mi preostane neću baciti nego ću ipak pojesti naredni dan ili onaj posle).

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.9.2022 13:42 (Ivan(4)).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Assassin's Creed Mirage
Ivan(4) kaže...
Cansee kaže...

 

sve smrdi i ništa ne izgleda dobro, približavamo se kraju 2022., a najavljuju nam se igre kakve smo igrali 2008.

 

Ne očekujem ništa novo, svježe, sve će to biti pretumbavanje istog. Prešao sam i Origins i Odyssey, Valhallu sam stao na nekih pola, sve te igre su dovoljno dobre da ih se igra ako zanemariš neke ubisoftove fore i prenapuhanost, ali nijedna mi nije ostala ni blizu u sjećanju kao npr. RDR2, Ghost of Tshushima, Elden Ring i takve open world igre.

 

Hvale se kako će naštancat 5 istih igara, pa može ih sram biti

 Igra ne mora da bude nova da bi bila igriva i zabavna, niti da bi imala dobru atmosferu i upečatljivu priču i likove. Pri tom Mirage, ako je originalno trebalo da bude DLC za Valhallu, ima prednosti sveg tehnološkog napretka, od grafike do gameplay mehanike, viđenog u serijalu u poslednjih 15 godina.

 

Ako je ideja da se ispriča dobra priča, onda smanjenje obima igre nije loša stvar. Igra od 100 sati kao što je Odyssey ima problem sa pripovedanjem isto kao što i TV serija od 100 epizoda od po sat vremena u nekom momentu izgubi tempo i nit. Ograničiti trajanje igre da bi se mogla kvalitetno isporučiti dobra priča, nije loša ideja. U tako skraćenom formatu, nema se kad otključavati ogroman skill tree. Nešto se izgubi, ali nešto se dobije.

 

Za mene, 15-ak sati dobre priče i atmosfere te zabavnog gameplaya prema 150 sati AC Odysseya (sa DLC-ovima) je kao jedenje 100g najfinije čokolade naspram jednog kilograma rižinih galeta sa čokoladnim prelivom. Je, i ovo drugo je slatkasto i vuče me i, ako je preda mnom, ješću ga, ali pred kraj će mi već biti muka i pitaću se šta mi je trebalo i, suštinski, nije da sam se stvarno osladio (iako ni ono što mi preostane neću baciti nego ću ipak pojesti naredni dan ili onaj posle).

 

ja nisam naveo nigdje da je problem što će igra biti manja, ne znam iz čega si to zaključio. Dapače, baš sam kao manu izdvojio ubisoftovu prenapuhanost Odysseya, Originsa i Valhalle

 

Slažem se da igra ne mora biti nova ni revolucionarna da bude dobra, ali jel ti stvarno očekuješ od ubisofta dobru i upečatljivu priču i likove?? Pa baš za to se možemo složiti da ubisoft radi loše, bilo to assassins creed ili far cry ili division. 

 

16 godina
online
Re: Assassin's Creed Mirage

Mali nesporazum, ovo što sam napisao je delimično bio odgovor na tvoj post (pre svega na to da je najavljena igra kakvu smo igrali 2008), a delimično na kompletnu situaciju i na neke negativne komentare koje sam video da se ponavljaju po netu (uglavnom u stilu "prethodnih godina je bilo 100+h igre za 70€, a sad nam hoće uvaliti 20h za 50€).

 

EDIT: Vezano za upečatljive likove i priču, nekako im je to uspelo sa prva dva AC-a, pa ono, cenim da bi mogli kad bi baš hteli. Nemam puno nade za present day, mislim da je to otišlo, ali bi mogli dobru priču smestiti u Bagdad.

 

Inače, off topic, ali lokacija koju niko ne pominje, a mislim da bi bila odlična za AC: normansko kraljevstvo na Siciliji! Priča kao iz bajke: bio jednom vikinški kapetan koji se iskrcao negde na Siciliji i (kao u svakoj dobroj priči) imao tri sina: prvi je zauzeo kompletnu Siciliju, drugi južnu Italiju, a treći, da ne bi bio najveći jadnik, zarati s papom i zarobi ga! I onda se dešava obrt: u sred srednjeg veka, surovi normanski ratnici doživljavaju prosvetljenje i osnivaju kraljevstvo neviđene tolerancije - latini, grci, arapi... svi su dobrodošli. Pogledaš neku od njihovih katedrala i vidiš: spolja zapadnjački osnovni plan sa orijentalnim ukrasima; unutra dole arabeske, gore grčki mozaik (sa sve natpisima na grčkom). Kako je do toga došlo, za čime su tragali, do kakve su spoznaje došli, pod kakvim su pritiskom bili od strane onih kojima se to nije dopadalo (a bilo je takvih)... odlična podloga za AC! I to, bilo da reše da naprave "klasični" AC (koji može ceo da se odigrava u Palermu ili par sicilijanskih gradova, a tu ima materijala i lokaliteta, jer se na tom prostoru prepliću i Grci, još od 8. veka p.n.e, i Kartagina i Rim i Vizantija i Arabljani...), bilo da reše da prave veliki open world, jer su normani, osim Sicilije, u jednom trenutku kontrolisali i južnu Italiju i delove severne Afrike.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.9.2022 15:13 (Ivan(4)).
3 godine
neaktivan
offline
Assassin's Creed Mirage

Ovaj AC će verovatno biti sledeći koji ću igrati. A nisam ih igrao od AC2

Btw:

  • No branching skill tree
  • "[Mirage] is going to be a condensed experience," Assassin's Creed Mirage art director Jean-Luc Sala told me. "It's a more focused game. The size of it is something like a Rogue or a Revelations, just to give you an idea of the scope."
  • The size of the City is something about as dense as Paris in AC Unity
  • Like in Unity, plenty of buildings are enterable and you can parkour through them
  • There is some wilderness in the game
  • There are places other than Baghdad that you will explore
  • Greater emphasis on Social Stealth and Parkour
  • Basim is not a warrior like Bayek, Kassandra or Eivor. He is not a tank that can openly engage multiple enemies
  • "Basim is definitely not Eivor. You have to pay attention to that, what you do, how you play. If you are hit, you are hit. You are going to regret it really, really soon. If you start to fight with big, chunky enemies, thinking this is like Valhalla, you are going to die really fast. You need to just take your time, look around. ...It's more a bird of prey playing with their prey approach. Take your time, look around, be smart, move quick, kill, disappear, think again, look around. So it's really that: you kill and vanish, then come back again. If you are static, it's no good."
  • Basim is one of the "fastest" protagonists in AC. Has a move called the "Pole Vault" that allows him to cross gaps whilst free running.
  • "The pace of parkour is definitely faster than the previous games, so you have some tools to help you to go fast. So the parkour base is improved, faster. You do have new vanishing tools that help a lot. The corner swing is back, so you can just go really fast, turn around, and go somewhere else. It's a mixture of old and new mechanics, but nothing revolutionary."
  • Basim can pull off a new multi-kill assassination that sounds like the Fear Takedowns in Arkham Knight.
  • Mirage takes place 100 years before the creation of the Creed.
  • You will see Alamut in its construction.
  • Mirage is by no means a reboot for Assassin's Creed, yet I couldn't help but feel like it might almost act as a narrative on-ramp for lapsed fans or newcomers to the series.
  • Mirage is not representative of a drastic shift for Assassin's Creed. The series isn't going back to this style of game from now on--we're still going to get Odyssey- and Valhalla-sized experiences.
  • Black Box missions are returning. "So all the activities of the bureau: investigating, identifying targets, and then identifying the boundaries of the Black Box, and see what happens there. They're going to be obviously full of enemies, so it's perhaps not a good idea to go straight in and try to reach your target. You need to be a little bit more stealthy and smart, take your time and look at what's happening before making decisions. There are multiple ways to take down your target."
  • No present day (gameplay?)
  • Not too much science fiction.
  • Like all AC games it won't be 100% historically accurate, this plays into some tools Basim will have that would not have been invented in 850s. Emotion and Gameplay come before pure accuracy.
 
2 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed Mirage
Cansee kaže...

 

Slažem se da igra ne mora biti nova ni revolucionarna da bude dobra, ali jel ti stvarno očekuješ od ubisofta dobru i upečatljivu priču i likove?? Pa baš za to se možemo složiti da ubisoft radi loše, bilo to assassins creed ili far cry ili division. 

 

 Imaš pravo za rečeno, međutim, Ubi može napraviti dobru priču ako ona bude nekih 20-tak sati. Treba neko zaista biti umetnik da ne smisli dobru priču koja kratko traje.
Novi AC je povratak korenima. Bagdad je odlična lokacija, a posetićemo i ono utvrđenje asasina, te njihov tajni red. Treba da vidimo kakvi će biti i negativci ali sve to može da provlači dobru mistiku. Ukoliko za*ebu ovih par asasina što su najavili mislim da se mogu pozdraviti sa serijalom, premda od Japana ne očekujem ništa novo takođe (čitaj još jednu Odiseju), Hexe bi mogao biti nešto ludo.

Zašto se meni već par dana vrti po glavi da bi AC Hexe mogao biti first person igra

13 godina
offline
Re: Assassin's Creed Mirage
Meni je prvo palo na pamet da bi mogao biti VR naslov.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice