Ace Combat 7 Skies Unknown PC/PS4/Xbox ONE

poruka: 8
|
čitano: 2.772
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Ace Combat 7 Skies Unknown PC/PS4/Xbox ONE

Vidim da nitko nije otovrio temu za ovu igru , pa cu je ja otovrit.

Proizveo ju je Bandai Namco iza sebe imaju naslove kao Soul Calibur,Dark Souls,DBZ FighterZ, Divinity originial sin II,Tekken 7 i hrpu ostalih naslova.

Igra je izasla 18.sijecnja 2019 za PS4 i Xbox One konzolu, jucer 31.1 je izasla za PC.

Sama igra je borbena simulacija zrakoplova, single player kampanja ima nekakvu pricu i cini mi se vrlo dobro odradena kroz 20 misija.U igri se nalazi oko 30 aviona.Podrzava multiplayer TDM i Battle Royale do 8 igraca.

Igra je radena na Unreal Engine-u i graficki izgleda dobro.Zadnji put sam igrao Ace Combat na ps2.

Trenutna cijena igre na Steamu je 60eura a deluxe edition 85eura.Danas ju vec igra oko deset tisuca igraca na Steamu.

Minimum Sys.req:

  • Processor: Intel Core i3-7100
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA GeForce GTX 750Ti(2GB)
  • DirectX: Version 11
  • Network: Broadband Internet connection
  • Storage: 50 GB available space
  • Sound Card: DirectX 11 sound card
  • Recommended Sys.req:
  • Processor: Intel Core i5-7500
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060 (3GB)
  • DirectX: Version 11
  • Network: Broadband Internet connection
  • Storage: 50 GB available space
  • Sound Card: DirectX 11 sound card

Ja se premisljam da ju kupim za PC.Ako je netko kupio igru slobodno napisite misljenje o igri.

Trailer:

Hvala

 

 

 

Naslovnica Naslovnica
Steam charts Steam charts
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
online
Ace Combat 7 Skies Unknown PC/PS4/Xbox ONE

Tema pala u zaborav... Evo ja ću vjerojatno uzeti igru za PS i ovo za puni doživljaj. PSVR već imam tako da...

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Ace Combat 7 Skies Unknown PC/PS4/Xbox ONE

Ja sam odigrao kampanju i otkljucao sam sve ACE-ove mislim da ih ima oko dvadesetak dosta tesko i zahtijeva vremena u svakoj misiji ima jedan ili vise Aceova za otkljucat.Uzeo sam igru za sebe i kolegu igrali smo multiplayer neko vrijeme dok nam nije dojadilo.Nisam ga upalio sada vec duze vrijeme , igrali smo na misu i tipkovnici (ne preporucam) jer je vrlo tesko izvodit manevre sa misem bez obzira na DPI.Uz ovaj HOTAS gamepad mislim da je uzivancija.Sve u svemu po meni dobra igra , ekipe jos ima koliko vidim oko 300 aktivnih igraca na Steamu.

Snimio sam prve dvije misije :Igra se cak dobro vrtila na Alienwareu 13 r3 i5 7300hq i gtx1050 , moze se bez problema igrat i na slabijoj konfi tipa i3 6100 i gtx 950.

EDIT: Sada kada drugi puta promislim da li bi dao 50e za nju?Ne bi trazio bi jeftinije ili jogurt verziju , preporucam samo velikim zaljubljenicima u Ace Combat serijal , ne znam kako je na PS4 sa gamepadom ali na pc ne bi preporucio bez HOTAS joysticka znaci treba odvojit i nekih 70e jos za joystick.

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.8.2020 22:50 (MGloc).
Moj PC  
0 1 hvala 1
15 godina
online
Re: Ace Combat 7 Skies Unknown PC/PS4/Xbox ONE

Na Store-u je 500 kn što mi je nekako puno, ali verzija na Blu-rayu je jeftinija u pola koliko vidim. Onaj HOTAS je nekakvih 700 kn. Nije malo... Davno sam igrao na PS2 Ace Combat Zero: Belkan war, ali nisam je nikad prešao do kraja. To me sve podsjeća na Comanche 4. Arkadna igra, masovno napucavanje... Jesi igrao ikada Comanche?

12 godina
offline
Ace Combat 7 Skies Unknown PC/PS4/Xbox ONE

Igra je trenutno na Steamu za 20eura tko nije ugrabio sada mu je vrijeme.

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Ace Combat 7 Skies Unknown PC/PS4/Xbox ONE

Jel ko zna možda jel je ima na game pass-u 

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Ace Combat 7 Skies Unknown PC/PS4/Xbox ONE

Jel ko zna možda jel je ima na game pass-u 

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Ace Combat 7 Skies Unknown PC/PS4/Xbox ONE

Uzeo sam T.Flight HOTAS 4 i evo igram već par dana na PS-u ovu igru. Jučer sam iskušao u VR-u i super je. Da, malo je nelagodno. No, kada se uživiš, u redu je. Na računalu ću gledati da uzmem Microsoft Flight simulator.

 

Zanimljiv je način upravljanja repnim kormilom. Taj HOTAS nudi dva načina za tako nešto. S tim da sam isključio (blokirao) način upravljanja zakretanjem palice, iz razloga što pomičući palicu je i nehotice zakrećem, pa onda i pomičem kormilo. Tako da za upravljanje kormilom koristim na gasu tipku koja je predviđena za to. Ali treba reći, ona nije tako precizna kao kada se preko palice upravlja.

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice