The Friendzone Club izdvojena tema

poruka: 10.987
|
čitano: 1.330.281
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: The Friendzone Club
kivic15 kaže...

kume,burazeru,kume....a njima je svejedno,nijedna ne može bit ružna koliko oni mogu pit pijani,a bgmi i napušeni xD ostajemo mi di jesmo,izgleda,nit se kome da ić u grad niti je vrijeme dobro niti su pokretni

E pa onda vi zovite kume kod vas, one su valjda pokretne :)

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
10 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
nul-3 kaže...
kivic15 kaže...

kume,burazeru,kume....a njima je svejedno,nijedna ne može bit ružna koliko oni mogu pit pijani,a bgmi i napušeni xD ostajemo mi di jesmo,izgleda,nit se kome da ić u grad niti je vrijeme dobro niti su pokretni

E pa onda vi zovite kume kod vas, one su valjda pokretne :)

dvojica su pronašli,ova ostala četvorica će ostat suva qurca

Naspi nam po rakiju i nazdravi za kraj tehnoloski visak danas slavi 1 maj /////Jelena Rozga nema mozga i pjeva ko konj
14 godina
offline
Re: The Friendzone Club
kivic15 kaže...
nul-3 kaže...
kivic15 kaže...

kume,burazeru,kume....a njima je svejedno,nijedna ne može bit ružna koliko oni mogu pit pijani,a bgmi i napušeni xD ostajemo mi di jesmo,izgleda,nit se kome da ić u grad niti je vrijeme dobro niti su pokretni

E pa onda vi zovite kume kod vas, one su valjda pokretne :)

dvojica su pronašli,ova ostala četvorica će ostat suva qurca

I mokrih grla

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
10 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

pošto je nedavno bio uskrs,a ja sam na putu d ase sašijem ko haljinica za maturalnu,doživio sam prosvjetljenje...kao što moj ''unutarnji'' drug kaže: kiviče,ne trči za ženama, da se ne sudariš s onima koji od njih bježe…i riječ je tijelom postala i prebivala u nama,amen

Naspi nam po rakiju i nazdravi za kraj tehnoloski visak danas slavi 1 maj /////Jelena Rozga nema mozga i pjeva ko konj
12 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

Sve je to super kad ja gledam,ali ja imam neviden problem...

Znaci imam curu,zajedno smo vec 5 mjeseci,a negdje prije sam slucajno uhvatio starog kako mi se muva sa njenom starom,ali se jos uvijek pravim da nista neznam dok naravno moj stari i njena stara neznaju za nas,a prije nekih 2 mjeseca njena stara mi je dosla u stan i slucajno me vidla golog i rekla u macane ja se napalio i nekih 2 tjedna kasnije ja bio kod njih,cura mi otisla u trgovinu i  u meduvremenu sam imo spolni odnos sa njenom starom,a sad ju vjerovatno moj stari dere....stvarno cu prolupat,pomagajte sta da radim,navise mi zao moje mame ;( 

MC
15 godina
offline
Re: The Friendzone Club

Plot Twist: ona ti je mater, a ćaća je i curi otac.

 

Mislim da će se mama najviše ljutiti jer nju nitko nije zvao na zabavu.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
10 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club
Dok si ti derao staru od cure,di je cura bila?Sa starim? :P
Naspi nam po rakiju i nazdravi za kraj tehnoloski visak danas slavi 1 maj /////Jelena Rozga nema mozga i pjeva ko konj
11 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

Deri dok možeš MILF-ače su najjače a kad ti dosadi onda se baci na kćerku...Mislim di ti je pamet bila tako nešto izvodit , ja stvarno ljudi vas nekad ne mogu razumit ali ne mogu a trudin se... I koji savjet pametni da ti ja dam kad si ti uspi napravit točno ono kako se viđa u američkim filmovima za odrasle... Nemaš se sad što kajat drži se prve linije ovog teksta i budi zdravi i dovidenja.. I pazi da te nitko ne uvati u laži u tom rombu jer to je nešto više od trokuta......

13 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

kako bi ponistio tu situaciju moras svog oca dernit

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
14 godina
offline
The Friendzone Club

Ne dopusti da se desi isprekidana linija i to je to

 

 

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club

Nije mi ona mater jer se znaju tek par godina...

 

Izgleda da mi se obitelj vec raspada,a kud jos kad kazem majci :/ 

MC
13 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Vajkrem_ kaže...

Sve je to super kad ja gledam,ali ja imam neviden problem...

Znaci imam curu,zajedno smo vec 5 mjeseci,a negdje prije sam slucajno uhvatio starog kako mi se muva sa njenom starom,ali se jos uvijek pravim da nista neznam dok naravno moj stari i njena stara neznaju za nas,a prije nekih 2 mjeseca njena stara mi je dosla u stan i slucajno me vidla golog i rekla u macane ja se napalio i nekih 2 tjedna kasnije ja bio kod njih,cura mi otisla u trgovinu i  u meduvremenu sam imo spolni odnos sa njenom starom,a sad ju vjerovatno moj stari dere....stvarno cu prolupat,pomagajte sta da radim,navise mi zao moje mame ;( 

hahah
dali ti je mozda mama sa prosle stranice @ddarknessfairyy koja ima sapunicu sa onim cileancem ili sta je vec, savrseno mi se uklapa u to, 
stari dere tvoju malu,
ti deres njenu staru
u medjuvremenu mala se dere i sa tobom
a mama kao nista ne zna pravi se fina, a zapravo se dere sa cileancem

na kraju ce vas bug forum otkrit {#} 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.5.2014 22:43 (win4crazzy).
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club

Pa ono cura mi je dobra,volim ju i sve to...kazes di mi je pamet bila...jednostavno me zanijeo trenutak bez razmisljanja,a usput ko to moze odbit....naravno da se nece ponovit,ali to bi jos dobro i ispalo da tu nema mog starog,mama i kcer nema veze,jbga :D 

MC
10 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club
Nek si ti odero staru....zabrini se tek kad te bude sram psa u oci pogledat,onda si tek zaglibio
Naspi nam po rakiju i nazdravi za kraj tehnoloski visak danas slavi 1 maj /////Jelena Rozga nema mozga i pjeva ko konj
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club

Tebi je to smijesno?meni bas i nije tako,ali mislim da cu rec starom da sam sa tom curom i pokazat mu sliku kako sam ga vidio sa njenom mamom i pokusat ih razdvojit iako mislim da ce i on sam to napravit i onda kasnije i prekinit sa curom da se maknem od te obitelji i probat sacuvat svoju  {#}

MC
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club

Nebrini nisam takav tip igraca,dok nisam doso u tu obitelj sve je bilo normalno,al sta je tu je,rijesit cemo to 

 

MC
10 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club
Da nisi zaglibio sa starom,rekao bi ti da se ne odrices cure zbog svog starog...al ovako,bjezi od njih i popricaj sa starim
Naspi nam po rakiju i nazdravi za kraj tehnoloski visak danas slavi 1 maj /////Jelena Rozga nema mozga i pjeva ko konj
10 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club
Kivic je pronaša neoboriv dokaz da žena ne može biti silovana,jer ona to upravo i želi,a dokaz je taj što bi žene s dignutom suknjom trebale trčat brže od muškarca s spuštenim gaćama
Naspi nam po rakiju i nazdravi za kraj tehnoloski visak danas slavi 1 maj /////Jelena Rozga nema mozga i pjeva ko konj
11 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Vajkrem_ kaže...

Sve je to super kad ja gledam,ali ja imam neviden problem...

Znaci imam curu,zajedno smo vec 5 mjeseci,a negdje prije sam slucajno uhvatio starog kako mi se muva sa njenom starom,ali se jos uvijek pravim da nista neznam dok naravno moj stari i njena stara neznaju za nas,a prije nekih 2 mjeseca njena stara mi je dosla u stan i slucajno me vidla golog i rekla u macane ja se napalio i nekih 2 tjedna kasnije ja bio kod njih,cura mi otisla u trgovinu i  u meduvremenu sam imo spolni odnos sa njenom starom,a sad ju vjerovatno moj stari dere....stvarno cu prolupat,pomagajte sta da radim,navise mi zao moje mame ;( 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club

Pa da nisam bio sa starom naravno da se nebi cure odreko,a njih bi probao rastavit,probat cu pobijec sto dalje mogu :) hvala 

MC
10 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Veliki Brat kaže...

A čuj, sasvim sigurno ti neće doći sa spikom "joj, napucala me jedna baš dobra mala, al' poslužićeš i ti".

No na kraju se ionako sve svodi na pitanje koliko je on tebi interesantan i koliko mu ti sama želiš vjerovati. Ili koliko mu želiš vratiti milo za drago - ovo je ipak d frenzoun klab tema - ako imaš neki opaki plan frendzounati ga, odgovor je prilično  :)

{#}{#} o da, pržit će se na tihoj varti iduća tri mjeseca {#}

Veliki Brat kaže...

Nu tebe, stvarno si ili bezosjećajan, ili žensko

Nije bezosjećajan. To je Kivic. Ja mu dođem kao meta za bacanje noževa.

 

Veliki Brat kaže...

Nu tebe, stvarno si ili bezosjećajan, ili žensko... Ali nema frke: ddarknessfairy, ako tražiš samo neobavezan seks, mogu ja biti ta osoba :)

Sorry ništa od toga...nisam ni inteligentna, ni altruistična a bogme nisam ni plavuša Nevinašce

zerocool12 kaže...

Vjerojatno te se zaželio,ne možeš znati jel to onak "malo na brzinu neš"(možda misli aj ako sam već u Zadru,što da ne) ili ga je stvarno puknulo :/. Možda da probaš ali da se previše ne nadaš.

Usput, 12 godina nije toliko mala razlika,sada ti se možda ne ćini bitno ali za kojih 10-20 god budeš vidjela kolika je to razlika ustvari :/

Usput kakav to 28-godišnjak hoda sa curicom od 16 godina ??!?!?!???!?!??!?!?!?!??!?!?!??!?!?!??!?!??!?!

Nakon razgovora neki dan zaključak je - stvarno ga je puklo.

Usput: onaj koji prekasno pita za godine Smijeh

 

win4crazzy kaže...

hahah
dali ti je mozda mama sa prosle stranice @ddarknessfairyy koja ima sapunicu sa onim cileancem ili sta je vec, savrseno mi se uklapa u to,

Argentincem {#}

 

Nisam mu ja mama, toliko stara ipak nisam {#}

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
11 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
ddarknessfairyy kaže...
zerocool12 kaže...

 

Usput kakav to 28-godišnjak hoda sa curicom od 16 godina ??!?!?!???!?!??!?!?!?!??!?!?!??!?!?!??!?!??!?!

Usput: onaj koji prekasno pita za godine Smijeh

Da ti objasnim, u očima muškarca 16-ogodišnja cura izgleda ovako:

 A budući da se i zakon upliće u to, obično više izgleda ovako:

 Čisto da znaš kakav je to 28-ogodišnjak bio.

14 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club

Mah, spanjolke od 30 izgledaju kao maloljetnice. 

BTW preko 16 se zakon ne uplice u to.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
offline
Re: The Friendzone Club
ddarknessfairyy kaže...
Veliki Brat kaže...

... koliko mu želiš vratiti milo za drago - ovo je ipak d frenzoun klab tema - ako imaš neki opaki plan frendzounati ga, odgovor je prilično  :)

{#}{#} o da, pržit će se na tihoj varti iduća tri mjeseca {#}

Znao sam!

 

ddarknessfairyy kaže...
Veliki Brat kaže...

Nu tebe, stvarno si ili bezosjećajan, ili žensko... Ali nema frke: ddarknessfairy, ako tražiš samo neobavezan seks, mogu ja biti ta osoba :)

Sorry ništa od toga...nisam ni inteligentna, ni altruistična a bogme nisam ni plavuša Nevinašce

Ali ne komentiraš dio za neobavezan seks, jel'?

 

Za plavušu sam napisao da zapravo i nije uvjet, ovo za inteligenciju ti ne vjerujem (čim si to napisala), jedino altruizam ostaje kao problem. Riješit ćemo to, ne birini, ionako je to samo neobavezan seks... {#}

Gledam te!
14 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club

Je se i ti pokušavaš ogrebat za snošaj Nevinašce

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
10 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

kako reć' ženskoj da joj smrdi iz usta?pa yebem ti sve,kad je ona pokraj mene,ne može se disat u krugu od 100m...

Naspi nam po rakiju i nazdravi za kraj tehnoloski visak danas slavi 1 maj /////Jelena Rozga nema mozga i pjeva ko konj
9 godina
offline
Re: The Friendzone Club

reci joj da si joj kupio poklon kilu airway žvakaća :"D

Diablo 3: Reaper Of Souls Filip#2349
15 godina
offline
The Friendzone Club

A jbg uvijek je to nezgodno reći ali pitaj je jel danas jela luk jel se baš osjeti pa če joj možda doći do glave. Ako ni tako ne pomaže reci joj da si i ti imao problema sa time i da otkad koristiš vodicu za usta da nemaš više problema sa tim. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
16 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Mitsuoka kaže...

Je se i ti pokušavaš ogrebat za snošaj Nevinašce

Ma samo altruistično pokušavam pomoći ženi u nevolji. Majka me odgojila ko džentlmena i nemoš sad više protiv toga u ovim godinama.

Gledam te!
15 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
kivic15 kaže...

kako reć' ženskoj da joj smrdi iz usta?pa yebem ti sve,kad je ona pokraj mene,ne može se disat u krugu od 100m...

Nemoj reć,to nikad ne pali, sve bi one razgovarale o stvarima ali ne dok se te stvari tiću njih.
Najjednostavnija riješenja su ti :
1. Kupuj žvake i uvijek joj budi spreman ponuditi jednu.
2. Ako si vani po noći i nemaš di kupit žvake, kupi joj hamburger s puno luka,jer na luk se lakše priviknut nego na neš drugo xD
3. Za poklon joj kupi vodicu za usta xD

@modovi, Sunce se okreće oko Zemlje,ne?
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice