Što se događa s našim društvom?

poruka: 62.197
|
čitano: 6.754.243
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
DarthMarkus kaže...
 

 Kad mu šećer padne...haha

Vrlo kvalitetan i poučan post.

15 godina
online
Re: Što se događa s našim društvom?
Tony Marconi kaže...
DarthMarkus kaže...
 

 Kad mu šećer padne...haha

Vrlo kvalitetan i poučan post.

 -da.

edit (a sad će i jakov..?) :)

 

edit: jakovp .. par cm desno, ovako samo nesporazumi :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.1.2017 16:24 (ihush).
12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Tony Marconi kaže...
DarthMarkus kaže...
 

 Kad mu šećer padne...haha

Vrlo kvalitetan i poučan post.

 Da stavim otisak prsta u post, bio bi pametniji od svih 5 mjeseci tvog staža na forumu.

Arendelle kaže...
Drago kaže...

Pa koje je pravilo prekršio? 

 Pametniji je od tebe.

 Ali Drago je luđi..

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.1.2017 14:36 (DarthMarkus).
12 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Moja verzija ružičastih naočala

 

Tread softly because you tread on my dreams.
8 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
ElektričnaOvca kaže...

Moja verzija ružičastih naočala

 

Na taj način propuštaš svu zabavu... 

 

Kruha i igala...
12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
fer-de-lance kaže...
ElektričnaOvca kaže...

Moja verzija ružičastih naočala

 

Na taj način propuštaš svu zabavu... 

 

 Osjećam se jednako zakinuto kao kada ne odem na, recimo, hdz-ov predizborni skup 

Tread softly because you tread on my dreams.
13 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

Čuj, ne bih se žalio da sam ovo vidio uživo, napisao si da si psiholog pa mislim da bi i ti profitirao uvidom iz prve ruke pri pisanju nekih stručnih radova, svi do pobjede!!

 

 

A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Absu kaže...

Čuj, ne bih se žalio da sam ovo vidio uživo, napisao si da si psiholog pa mislim da bi i ti profitirao uvidom iz prve ruke pri pisanju nekih stručnih radova, svi do pobjede!!

 

 

 tu i tamo kolegama ircima pokazem pokoji video iz hrvatske (priroda, otoci, plitvice, plaze, sume i to..).

ja mislim da bi odmah dao otkaz od srama da im pokazem ove primitivce

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
moderator
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
DarthMarkus kaže...
Tony Marconi kaže...
DarthMarkus kaže...
 

 Kad mu šećer padne...haha

Vrlo kvalitetan i poučan post.

 Da stavim otisak prsta u post, bio bi pametniji od svih 5 mjeseci tvog staža na forumu.

 

Pet mjeseci s ovim nickom. Marconi je višestruko protjerivani povratnik.

 

 

This space for rent!
11 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Dakle recidivist :)))
Trebali bi imati posebne zvjezdice, npr. jedna da prvo vracanje s novim nickom, dvije za drugo itd
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

naravno bolji su oni jugo nostalgičari josipović  i sdp  kojima je cilj bio stvaranje regiona,a ako ljudi vole slaviti što je tu problem

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

 da da a svi su navijali da se izgrade rukometne dvorane koje sad propadaju ,kad sam ja to govorio onda su me svi napadali ,da što ja znam

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
blackalbum kaže...

 da da a svi su navijali da se izgrade rukometne dvorane koje sad propadaju ,kad sam ja to govorio onda su me svi napadali ,da što ja znam

 Da, ali nisu to samo rukomentne dvorane koje su izgrađene prije 8 godina, iako nas i još koštaju. U međuvremenu se kontinurano troši na kojekakve gluposti i bezvezarije, Snježna kraljica je odličan primjer toga, a za vrtiće se nikad ne može naći višestruko manji iznos da se sve dovede u red. No uvijek se nađe debila koji vjeruju priče o tome kako će nam to neizravno (čitaj: nemoguće točno procijeniti i izmjeriti) donijeti veliki povrat.

12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
blackalbum kaže...

naravno bolji su oni jugo nostalgičari josipović  i sdp  kojima je cilj bio stvaranje regiona,a ako ljudi vole slaviti što je tu problem

 Naravno da su bolji...I crni vrag je bolji od najvećih kriminalaca i izdajnika u HR povijesti...

 

Sad kad pogledam Kolindu i Josipovića, Kasper je zlato za NATO sekretaricu koju btw nisu pustili ni u dvorište Bijele Kuće...

 

I to stvaranje regiona samo zahvali sebi i svom primitivizmu koji nas vraća "ne" na Balkan, nego u kameno doba !

14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
DarthMarkus kaže...
blackalbum kaže...

naravno bolji su oni jugo nostalgičari josipović  i sdp  kojima je cilj bio stvaranje regiona,a ako ljudi vole slaviti što je tu problem

 Naravno da su bolji...I crni vrag je bolji od najvećih kriminalaca i izdajnika u HR povijesti...

 

Sad kad pogledam Kolindu i Josipovića, Kasper je zlato za NATO sekretaricu koju btw nisu pustili ni u dvorište Bijele Kuće...

 

I to stvaranje regiona samo zahvali sebi i svom primitivizmu koji nas vraća "ne" na Balkan, nego u kameno doba !

 ako su bolji nabroji po čemu na vlasti su bili nekih 4 godine niti su napravili reforme niti su podigli standard građana rh niti je bio veći gospodarski rast,samo su nas vračali na teritorij bivše juge to jest regiona,umijesto da su nas gurali prema zapadu,na balkanu smo več bili pa smo eto svijedoci kako je to bratstvo i jedinstvo izgledalo

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.1.2017 13:47 (blackalbum).
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
captain_soap_McTawish kaže...

 Da, ali nisu to samo rukomentne dvorane koje su izgrađene prije 8 godina, iako nas i još koštaju. U međuvremenu se kontinurano troši na kojekakve gluposti i bezvezarije, Snježna kraljica je odličan primjer toga, a za vrtiće se nikad ne može naći višestruko manji iznos da se sve dovede u red. No uvijek se nađe debila koji vjeruju priče o tome kako će nam to neizravno (čitaj: nemoguće točno procijeniti i izmjeriti) donijeti veliki povrat.

Neću ulazit u to jel netko nešto zaradio oko ove snježne kraljice, isto bi netko zaradio i na gradnji vrtića, al svodit sve na "kilo brašna" (to su nekad stari sve živo uspoređivali sa kilama brašma - oš bicikl? pa to je 20 kila brašna itd) po meni nema smisla.

 

edit* Na Krku su svi vrtići novi, trenutno se gradi još jedan u Malinskoj ali sva veća mjesta imaju nov ili noviji vrtić što je bila procedura od 5 godina do početka gradnje (od zemljišta, javnog natječaja, građevinske...) i kada su i izgrađeni opet su nedovoljni s obzirom na potražnju. Fali bar još jedan po mjestu da bi se sva djeca zbrinula.

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.1.2017 14:52 (ivan dragi).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
blackalbum kaže...

 ako su bolji nabroji po čemu na vlasti su bili nekih 4 godine niti su napravili reforme niti su podigli standard građana rh niti je bio veći gospodarski rast,samo su nas vračali na teritorij bivše juge to jest regiona,umijesto da su nas gurali prema zapadu,na balkanu smo več bili pa smo eto svijedoci kako je to bratstvo i jesdinstvo izgledalo

Let's play a game - Spot the HDZovac.

 

Kakva juga, kakav "regijon", di si ti zapeo? Ti "crveni vragovi" su otvorili pregovore sa EU, Partnerstvo za mir sa NATOm... Stvarno "vračanje u regijon".

 

P.S. Trenutni rast je sigurno rezultat Karamolkove vlade

 

[edit] - a kad smo kod vraćanja u "regijon", tko se ono rukovao na mostu...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.1.2017 14:02 (Sum_of_all_fears).
12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Sum_of_all_fears kaže...
blackalbum kaže...

 ako su bolji nabroji po čemu na vlasti su bili nekih 4 godine niti su napravili reforme niti su podigli standard građana rh niti je bio veći gospodarski rast,samo su nas vračali na teritorij bivše juge to jest regiona,umijesto da su nas gurali prema zapadu,na balkanu smo več bili pa smo eto svijedoci kako je to bratstvo i jesdinstvo izgledalo

Let's play a game - Spot the HDZovac.

 

Kakva juga, kakav "regijon", di si ti zapeo? Ti "crveni vragovi" su otvorili pregovore sa EU, Partnerstvo za mir sa NATOm... Stvarno "vračanje u regijon".

 

P.S. Trenutni rast je sigurno rezultat Karamolkove vlade

 Čim ga spotaš (sa tom spikom), odma na ignore i mir u kući...

 

I kad region spominju likovi koji su doslovno prodali pola HR, naftu četnicima za vrijeme rata, VU, BP, izdali generale, a puna su im usta domljublja, tu se radi o najlicemjernijim krkanima na kugli zemljaskoj...

 

I još negativno spominju bratsvo i jedinstvo, a đeneral Njofra im bio prvi preCjednik, ajoooooj

13 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
blackalbum kaže...

naravno bolji su oni jugo nostalgičari josipović  i sdp  kojima je cilj bio stvaranje regiona,a ako ljudi vole slaviti što je tu problem

Ako si političar moraš u javnosti predstavljati svoje građane i birače na najbolji mogući način, dobro kod nas je stranka na prvom mjestu onda smo mi,

ne možeš glumit majmuna pred kamerama i sramotit nas pred svijetom, ovog debelog su mislim potjerali iz stožera na prijevremenim izborima, vjerojatno je izgubio u dance-offu pred Plenkovićem, nije ni čudo, onaj drugi ima opake pokrete.

Neka slave al ovo je rang mojeg slavlja sa 17 godina i 2,5 promila. 

 

A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
ivan dragi kaže...

Neću ulazit u to jel netko nešto zaradio oko ove snježne kraljice, isto bi netko zaradio i na gradnji vrtića, al svodit sve na "kilo brašna" (to su nekad stari sve živo uspoređivali sa kilama brašma - oš bicikl? pa to je 20 kila brašna itd) po meni nema smisla.

 

edit* Na Krku su svi vrtići novi, trenutno se gradi još jedan u Malinskoj ali sva veća mjesta imaju nov ili noviji vrtić što je bila procedura od 5 godina do početka gradnje (od zemljišta, javnog natječaja, građevinske...) i kada su i izgrađeni opet su nedovoljni s obzirom na potražnju. Fali bar još jedan po mjestu da bi se sva djeca zbrinula.

  Ja ne govorim o takvoj zaradi, već o tome koliko će investitor (u ovom slučaju građani Zagreba) ostvariti povrat na svoj ulog. To što netko zaradi na izgradnji vrtića, postavljanju snijega i sl. nema veze s tim. Snježnja kraljica se pokazala besmislenom po svakom pitanju:

http://telesport.telegram.hr/price/cemu-sluzi-snjezna-kraljica/

 

Dakle to je blagorečeno bačen novac. Imaš ljudi koji tvrde će se kroz promociju Zagreba preko nje gradu vratiti uloženo, što je apsolutno smiješno. To je blagorečeno bačen novac (snježna staza u centru grada je bila preskupa i za Švicarce). Imaš masu takvih besmislenih i bespotrebnih stvari. U ovom slučaju svoditi sve na "kilo brašna" ima itekako smisla jer sve dolazi istog proračuna. Pa ako ti pola članova obitelji gladuje, onda je prioritetnije potrošiti još 4-5 kila brašna na prehranu nego davati 20 na bicikl, posebice ako će taj bicikl biti totalno beskoristan.

 

Ne znam kakva je situacija na Krku, no u Zagrebu ima dosta vrtića koji imaju problema s nabavkom osnovnih potrepština na rad. Tako roditelji moraju donositi potrošni materijal, papirante ručnike i wc papir, a jedna jabuka se dijeli četvero djece. I mislim da je bitno prioritetnije takve stvari rješiti nego spiskati novac na snježnu stazu u centru grada.

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.1.2017 15:40 (captain_soap_McTawish).
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Gledam koliko kosta moderan UZV, 500.000€, CT oko 5.000.000€, MR oko 10.000.000€. Koliko se love razjebe na pizdarije, svaka ambulanta bi mogla imat po jedan od svakog gore nabrojanog uredjaja.

Baldasar je zaposlio 100 ljudi, nek svaki ima 1000€ bruto placu, eto ti novi uzv svakih 5 mjeseci. Da ne spominjem razne fontane i snjezne kraljice, i sluzbene terence za direktore nacionalnih parkova.
Rvat katolik!
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
captain_soap_McTawish kaže...

 Da, ali nisu to samo rukomentne dvorane koje su izgrađene prije 8 godina, iako nas i još koštaju. U međuvremenu se kontinurano troši na kojekakve gluposti i bezvezarije, Snježna kraljica je odličan primjer toga, a za vrtiće se nikad ne može naći višestruko manji iznos da se sve dovede u red. No uvijek se nađe debila koji vjeruju priče o tome kako će nam to neizravno (čitaj: nemoguće točno procijeniti i izmjeriti) donijeti veliki povrat.

 Pa ako se mene pita, Arena Zagreb je bila pun pogodak. Isto tako, ostale dvorane su bile pun promašaj. Mislim da je više kriva lokalna vlast zbog toga što dvorane propadaju.

Pogledaj Arenu Zagreb - svako malo imaš nešto u njoj što podiže Zagreb - evo primjerice prošli tjedan je bila "zimska" Ultra tamo.

 

Ja ću čak reći da je i Snježna kraljica dobra stvar za Zagreb. Zagreb se zadnjih par godina profilira kao turističko odredište i takvi dogođaju svakako daju Zagrebu određen prestiž. Ako se ne varam, ovo spuštanje od Katedrale do Manduševca je prenosio BBC - što je jako lijepa promocija i za Zagreb i za Hrvatsku.

Ako smo turistička zemlja, ja nemam apsolutno ništa protiv da se troši na promociju zemlje. Snježna kraljica, advent, razni koncerti - sve to pridonosi toj promociji.

 

Ja ću isto tako reći da Hrvatska kriminalno malo ulaže u djecu i mlade (vrtići / škole / fakulteti / sportski tereni / vannastavne aktivnosti), ali ja nikako ne bih išao kontra promocije primarno turističke zemlja na korist tome. Ima drugih stvari na koje se prosipa novac a mogao se daleko bolje uložiti (krenimo, primjerice, od aktualne kupnje Ine - jer ak ne kupimo Inu nismo pravi 'Rvati katolici).

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
14 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

I snjezna kraljica i skijanje po trgu je super promocija Zagreba. Gdje imas igdje drugdje u svijetu skijasku stazu na glavnom gradskom trgu? Parsto metara dalje je klizaliste na drugom gradskom trgu. Zagreb stvarno puno radi na tome da postane kvalitetnije turisticko odrediste. Jos prije par godina centar i zrinjevac su u vrijeme blagdana bili pusti, a gle sad.

Samo ljudi koji ne razumiju sto znaci dugorocno ulaganje to gledaju kroz cijenu kile brasna.

PSN - darklydexter
12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Ezio kaže...

I snjezna kraljica i skijanje po trgu je super promocija Zagreba. Gdje imas igdje drugdje u svijetu skijasku stazu na glavnom gradskom trgu? Parsto metara dalje je klizaliste na drugom gradskom trgu. Zagreb stvarno puno radi na tome da postane kvalitetnije turisticko odrediste. Jos prije par godina centar i zrinjevac su u vrijeme blagdana bili pusti, a gle sad.

Samo ljudi koji ne razumiju sto znaci dugorocno ulaganje to gledaju kroz cijenu kile brasna.

 Ne lupetaj. Švica je imala pa je povukla zbog neisplativosti...

 

 

14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Bukva kaže...

 Pa ako se mene pita, Arena Zagreb je bila pun pogodak. Isto tako, ostale dvorane su bile pun promašaj. Mislim da je više kriva lokalna vlast zbog toga što dvorane propadaju.

Pogledaj Arenu Zagreb - svako malo imaš nešto u njoj što podiže Zagreb - evo primjerice prošli tjedan je bila "zimska" Ultra tamo.

 Takve se stvari mogu održavati i u drugim dvoranama, a i kad se radila ona, sigurno se mogla i jeftinije napraviti. Pretpostavljam da njezin poseban dizajn imao utjecaj na cijenu gradnje.

Što se tiče njezinog poslovanja:

 

http://www.vecernji.hr/zg-vijesti/arenu-zagreb-u-5-godina-pohodilo-17-milijuna-a-beogradsku-godisnje-do-800000-ljudi-978186

http://www.forum.tm/clanak/arene-bez-dna-pola-milijarde-eura-za-dvorane-koje-ne-mogu-platiti-ni-rezije-601

 

Pun pogodak koji je stalno u gubitku, i koji za koji je grad u proračunu 2015. godine osigurao 57 milijuna kuna. Za isplativost je potrebno ostvarivati prihod od 20 000 eura po danu.

Bukva kaže...
Ja ću čak reći da je i Snježna kraljica dobra stvar za Zagreb. Zagreb se zadnjih par godina profilira kao turističko odredište i takvi dogođaju svakako daju Zagrebu određen prestiž. Ako se ne varam, ovo spuštanje od Katedrale do Manduševca je prenosio BBC - što je jako lijepa promocija i za Zagreb i za Hrvatsku.

Ako smo turistička zemlja, ja nemam apsolutno ništa protiv da se troši na promociju zemlje. Snježna kraljica, advent, razni koncerti - sve to pridonosi toj promociji.

 

Ja ću isto tako reći da Hrvatska kriminalno malo ulaže u djecu i mlade (vrtići / škole / fakulteti / sportski tereni / vannastavne aktivnosti), ali ja nikako ne bih išao kontra promocije primarno turističke zemlja na korist tome. Ima drugih stvari na koje se prosipa novac a mogao se daleko bolje uložiti (krenimo, primjerice, od aktualne kupnje Ine - jer ak ne kupimo Inu nismo pravi 'Rvati katolici).

 Naravno da pridonosi, ali pitanje je koliko.  Da smo uzeli i zapalili 10 milijuna kuna na glavnom trgu, BBC bi sigurno to isto prenosio, no tada sigurno ne bismo govorili da je to fina promocija. Nemam ni ja ništa da se troši na promociju zemlje niti da se troši na bilo što općenito. Država treba trošiti na sve stvari, no pitanje je koliko, a u tome pitanju uvijek treba razmišljati o isplativosti. Po tebi, čini mi se, na sve što kao svrhu ima promociju ne bi smjeli propitivati i optuživati. Advent, klizališta i razne koncerte ne bi trebao stavljati u ovom slučaju u isti koš sa Snježnom kraljicom, jer mislim da nas nijedno od to dvoje košta kao Snježna kraljica.

 

Kad se troši toliki novac, treba imati konkrentne utemeljene brojke koliko bi nam se to moglo povratiti u protivnom se samo nadaš da će se to isplatiti, a nemaš pojma koliko. Snježna staza možda jest fina atrakcija, no pitanje hoće li ona privući dovoljno turista da će nam se to ulaganje isplatiti. Švicarcima koji stvarno imaju turizam temeljen na skijanju se nije isplatilo. Onda trebaš imat neke okvirne predikcije i načine na koje to možeš mjeriti, i na kraju se uvijek pitati je li se ta dobit mogla ostvariti na neki drugi način. Npr. umjesto prijenoa utrke na BBC-u, platiti reklamu na BBC-u. Pročitaj onaj članak iz moje prošle poruke (http://telesport.telegram.hr/price/cemu-sluzi-snjezna-kraljica/):

Promocija grada kao čega? Skijaške destinacije sa četiri kilometra staze? Ili Milan Bandić misli na onu 30-sekundnu razglednicu na početku prijenosa? Za milijun eura može je prikazati stotinjak puta kao reklamu na Eurosportu…

Inače u tom članku se pokazuje da se 10 godina Snježne kraljice nije imalo previše smisla.

 

Osim toga ovdje se ne govori o sportskim terenima i vannastavnim aktivnotima, govori se o tome da po četvero djece dijeli jednu jabuku i da se nema za osnovne potrepštine.

11 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
captain_soap_McTawish kaže...

 

Ne znam kakva je situacija na Krku, no u Zagrebu ima dosta vrtića koji imaju problema s nabavkom osnovnih potrepština na rad. Tako roditelji moraju donositi potrošni materijal, papirante ručnike i wc papir, a jedna jabuka se dijeli četvero djece. I mislim da je bitno prioritetnije takve stvari rješiti nego spiskati novac na snježnu stazu u centru grada.

 I u vrtićima i u bolnicama je stanje katastrofa. Bila sam danas na kirurgiji na Sv. Duhu. U zadnjih 15 godina se tamo nije promijenilo apsolutno ništa. Ljudi jedu sa tanjurima na krilima jer ne postoje stolovi, u sobama čak nemaju ni one pokretne stoliće. Hrpetina ljudi ležečki pokušava poloviti po tanjurima hranu. Lijekova nema, kronični bolesnici sami uzimaju svoju terapiju lijekova koje im obitelj naručuje kod liječnika opće medicine. Osnovne higijenske potrepštine su SF, stvari kao pidžame i ručnici nepoznat pojam. Bitno da se ponosno ističe da je to gradska bolnica i da ju grad financira.

 

 

Usput nabijem HŽ i njihove baljezgarije o integriranom prijevozu i redovitim prigradskim linijama. Nakon 16:45 vlaka nema 2 yebena sata. Smrzla sam se ko cijevi u Dalmaciji. Noge me peku koliko su mi crvene i smrznute.  Gadovi su mogli još veći razmak među vlakovima opalit. Ko je vrag vidio nekud putovati subotom navečer. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
ddarknessfairyy kaže...

 Smrzla sam se ko cijevi u Dalmaciji. Noge me peku koliko su mi crvene i smrznute.

 Jadna... oce se to desiti kada kvocke subotom uvecer krenu u stiklicma vanka a vani -10

8 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
spaljeni kaže...
ddarknessfairyy kaže...

 Smrzla sam se ko cijevi u Dalmaciji. Noge me peku koliko su mi crvene i smrznute.

 Jadna... oce se to desiti kada kvocke subotom uvecer krenu u stiklicma vanka a vani -10

 .

 

Kruha i igala...
11 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
spaljeni kaže...

 Jadna... oce se to desiti kada kvocke subotom uvecer krenu u stiklicma vanka a vani -10

 Kakve vražje štikle nisam se s mozgom posvadila.  Zimske tenisice i nisu mi se stopala smrzla nego bedra i potkoljenice.

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
9 godina
odjavljen
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
ddarknessfairyy kaže...

 Zimske tenisice i nisu mi se stopala smrzla nego bedra i potkoljenice.

 Valja izbjegavati minisuknje za ovakvih hladnih dana. Ako ne zbog toga što je velika mogućnost da se prehladiš, onda zato što "zimske tenisice" nikako ne pristaju uz njih.

vocap, bičz?
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice