Španjolska ili Grčka???

poruka: 22
|
čitano: 10.943
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Španjolska ili Grčka???

Zanimaju me vaša mišljenja i doživljaji ako ste bili u jednoj od ovih država...

ove godine trebamo odlučiti gdje ćemo na maturalac a to su te 2 opcije....

 

recite iskreno, ako ste bili, i prednosti i nedostatke...

 

p.s. ako je netko bio u obje države nek usporedi!!!Cool

Ide podmornica pustinjom i sretne pingvina. Pita koliko je sati a pingvin izvadi toplomjer i kaze cetvrtak
15 godina
protjeran
offline
Španjolska ili Grčka???

Evo ovako ja bih izabrao Grčku , zato što mi je Atena i sparta jedan od naljepših gradova.

Ako idete tamo morate pogledati povijesni muzej.

Imate more.

Glasaj za grčku!!!!

15 godina
neaktivan
offline
RE: Španjolska ili Grčka???

bio u grckoj, sjecam se par stvari, bilo jako dobro...ma i da odes do Neuma na maturalac nemoz pogrijesit ekipa je jedino sto ti treba

Q6600 @ 3.1Ghz // 4GB DDR2 Kingmax MARS // 8800GTX
16 godina
neaktivan
offline
Španjolska ili Grčka???

Bio lani u Grčkoj. Super je sve bilo, dobro ti je tam... ali pazite kojeg prijevoznika budete odabrali... na našem busu je usred Grčke na temperaturi od 40 stupnjeva riknula klima.... užas...

Elvis je Zagorec bil, i nigda nije on kril, prije svakog koncerta demižonku vina je spil, govorile njegve su oči 'O daj mi natoči!!'
16 godina
neaktivan
offline
Španjolska ili Grčka???

a ja ti mogu javit za 20 dana kako je bilo u španjolskoj. Idemo 9.7.

15 godina
protjeran
offline
RE: Španjolska ili Grčka???
brezonja kaže...

a ja ti mogu javit za 20 dana kako je bilo u španjolskoj. Idemo 9.7.

 valjda 7.9.  a, ne 9.7. , ako slučajno ne misliš na 2009. godinu.
Uglavnom preporučujem grčku
16 godina
neaktivan
offline
Španjolska ili Grčka???

ma pišem više tog istovremeno pa se desi koja greška.   idemo ove 7.9.

16 godina
offline
Španjolska ili Grčka???

bio u španjolskoj i za opijat ludilo hehe! još bi sangrie šmrcccc... a i piiii... ima ko saljate Cool jedino sam čuo da je grčka dosta prljava, tak je bilo bar prije 4,5 god...

ma gdje god da odete ne možete pogriješiti, najbitnije da ide ekipa i to je to.

Najbrži put do čovjekova srca je pomoću šake Chucka Norrisa.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Španjolska ili Grčka???

Ne znam, kad smo mi bili imali smo veliki izbor ili u Čehoslovačku ili u Čehoslovačku.

Tako da ako imate izbor zahvalite demokraciji, mi je nismo imali.

Meni bolje zvuči Grčka ali tamo nisam bio tako da ne znam što pričam.

A Španjolska je dobra samo ako ne idete u Lorete Di Marete što onda otpada.

Geekovih svih zemalja, ujedinite se!
16 godina
offline
Španjolska ili Grčka???
Evo ja sam bio i u Spanjolskoj (maturalac) i u Grckoj (apsolventsko). Gdje mi je bilo bolje, definitivno u Spanjolskoj, bolja ekipa i bolji izlasci. Moje je ako ides s ekipom radi zabave glasaj za Spanjolsku, a ako ides s komadom odite u Grcku, masa toga povje nog za pogledati, istini vidio i ja to ali vodic grupe znao je reci samo tri recenice o svakoj znamenitosti, a zabava daleko slabija nego u Spanjolskoj.
هردسري & سبيدسري
16 godina
neaktivan
offline
RE: Španjolska ili Grčka???
HCSC kaže...
Evo ja sam bio i u Spanjolskoj (maturalac) i u Grckoj (apsolventsko). Gdje mi je bilo bolje, definitivno u Spanjolskoj, bolja ekipa i bolji izlasci. Moje je ako ides s ekipom radi zabave glasaj za Spanjolsku, a ako ides s komadom odite u Grcku, masa toga povje nog za pogledati, istini vidio i ja to ali vodic grupe znao je reci samo tri recenice o svakoj znamenitosti, a zabava daleko slabija nego u Spanjolskoj.
  dobro, kako kome... ja u ateni se budim ispred vrata svoje sobe na stoječki (neznam kak) i odem u drugu sobu i preko balkona na šestom katu odem natrag d svoje sobe.... dobro da nisam opal, ali bil sam pijan a zna se da Bog čuva pijance, ne...
Elvis je Zagorec bil, i nigda nije on kril, prije svakog koncerta demižonku vina je spil, govorile njegve su oči 'O daj mi natoči!!'
15 godina
neaktivan
offline
Španjolska ili Grčka???

Nekako mi se čini da je bolje u Španjolsku.

Ozbiljno...
16 godina
neaktivan
offline
Španjolska ili Grčka???

Ovo jučer sam se vratio iz Češke i stvrano nam je bilo odlično. Bili smo tamo 7 dana od doga 4 dana u Pragu i uz posjet Budimpešte i Beča.

Znam da nije u naslovu Češka, ali samo sam hito reći kako je bilo predivno.

15 godina
protjeran
offline
RE: Španjolska ili Grčka???
Warlock kaže...

Evo ovako ja bih izabrao Grčku , zato što mi je Atena i sparta jedan od naljepših gradova.

Ako idete tamo morate pogledati povijesni muzej.

Imate more.

Glasaj za grčku!!!!

 Pa ima i Španjolska more... Uglavnom, Španjolska mi bolje zvuči, ali idi u Grčku...
People that think they know it all annoy those of us that do!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Španjolska ili Grčka???
Pero Dinamit kaže...

bio u španjolskoj i za opijat ludilo hehe! još bi sangrie šmrcccc... a i piiii... ima ko saljate Cool jedino sam čuo da je grčka dosta prljava, tak je bilo bar prije 4,5 god...

ma gdje god da odete ne možete pogriješiti, najbitnije da ide ekipa i to je to.

 i ja bih radije u Španiju...također sam i ja čuo da je grčka prljava...

a ovo što kažeš da za maturalac treba sam dobro društvo definitivno si u pravuCool
Ide podmornica pustinjom i sretne pingvina. Pita koliko je sati a pingvin izvadi toplomjer i kaze cetvrtak
15 godina
protjeran
offline
RE: Španjolska ili Grčka???
poseidon6rule kaže...
Pero Dinamit kaže...

bio u španjolskoj i za opijat ludilo hehe! još bi sangrie šmrcccc... a i piiii... ima ko saljate Cool jedino sam čuo da je grčka dosta prljava, tak je bilo bar prije 4,5 god...

ma gdje god da odete ne možete pogriješiti, najbitnije da ide ekipa i to je to.

 i ja bih radije u Španiju...također sam i ja čuo da je grčka prljava...

a ovo što kažeš da za maturalac treba sam dobro društvo definitivno si u pravuCool
 Grčka je  pet puta čišča od hrvatske.
Ako nemaš dobro društvo nejdi nigdje.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Španjolska ili Grčka???
HCSC kaže...
Evo ja sam bio i u Spanjolskoj (maturalac) i u Grckoj (apsolventsko). Gdje mi je bilo bolje, definitivno u Spanjolskoj, bolja ekipa i bolji izlasci. Moje je ako ides s ekipom radi zabave glasaj za Spanjolsku, a ako ides s komadom odite u Grcku, masa toga povje nog za pogledati, istini vidio i ja to ali vodic grupe znao je reci samo tri recenice o svakoj znamenitosti, a zabava daleko slabija nego u Spanjolskoj.
 sam me jos zanima, ako si bio u obje države: u kojoj je jeftinije?????
Ide podmornica pustinjom i sretne pingvina. Pita koliko je sati a pingvin izvadi toplomjer i kaze cetvrtak
16 godina
offline
Španjolska ili Grčka???

E stvarno se ne sječam, bilo je to davno, u Španjolskoj sam bio pred 10-tak godina, a u Grčkoj pred nekih 4-5, tako da stvarno neznam. Mislim da je nešto jeftinije u Grčkoj, ali me ne uizmaj za riječ, a opet zavisi što tražiš, klopa, cuga, neš za obući.

 

EDIT: ako je do love odi tamo gdje ti je jeftiniji put, nije neka velik razlika za ono vremena što ćeš provesti... mislim na hrana, cuga, ostalo...

هردسري & سبيدسري
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.9.2008 11:28 (HCSC).
16 godina
neaktivan
offline
Španjolska ili Grčka???

Ne znam kak je u španiji, ali mislim da je grčka jeftinija, budući da je jeftinija i od Italije. Ak idete u grčku, obavezno ponesi doma 2-3 litre metaxe....

Elvis je Zagorec bil, i nigda nije on kril, prije svakog koncerta demižonku vina je spil, govorile njegve su oči 'O daj mi natoči!!'
16 godina
neaktivan
offline
Španjolska ili Grčka???

Nasa razrednica je pored standardnih Grcke i Ceske ponudila po meni veoma interesantu ponudu , po meni najbolju - Rusija (St. Petersburg ) .

Prije ces svakako u Grcku u zivotu ili Spanjolsku nego u Rusiju - for the motherland

Necu zvaku , hocu kusur !!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.9.2008 17:36 (Xorantu).
16 godina
protjeran
offline
Španjolska ili Grčka???

Ako voliš zabavu, cirkus odaberi Španjolsku, Lloret de mar. Naravno pogledaš znamenitosti, malo Gaudija, Dalija, Barcelona, Monte Carlo.Da se danas rodim, uzeo bih Češku. Češka ima jeftinu pivu a kvalitetna je u odnosu na naše smeće koje se reklamira, a ni Čehinje nisu za odbacit'.

Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
16 godina
neaktivan
offline
Španjolska ili Grčka???

e a ja ti preporucam spanjolsku u kojoj ce mo bit jos preebeno ludo zabavna dana.  Popijte malo prije diska i to je to. cjene u disku jesu malo vece nego kod nas ali nasta strasno. E Ali u diskacima( kojih u loretu ima milijon ima cura koliko nebi mogao okrenut u 1000 godina, najbolje je to sto su i one vecinom na maturalcu pa su zeljne akcije(Cool)  i vjeruj bit ce ti ebeno. jednostavno najbolji provod u zivotu i to ludi tako da pored ovog drustva i nocnog kupanja s njim nije ti potreban alkohol za zabavu.( ajd pozdrav idem se sad spremit za izlazak i otkrivanja jos koje zemlje).

 

ps. ja sam vec detaljno istrazio sloveniju i italiju(mislim na cure)

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice