Novi zakon o pušenju

poruka: 620
|
čitano: 136.207
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
RE: Novi zakon o pusenju
Kezo kaže...

Ja i dalje pusim na poslu. Kod nas nema zabrane... A sto se tice ostaloga. Najbolji su ovi bivsi pusaci koji kazu da mrze pusace. Pa to je divota jedna kako se ljudi okrenu, a svi pljuju po politicarima kad odu iz jedne stranke u drugu. Pusenja je bilo i uvijek ce biti. Svidjelo se to svima ili ne. I po tome trebalo bi zabraniti i alkohol. I on radi vise stete nego koristi. Koliko ljudi zavrsava po bolnicima bolesni, koliko ih pogine, kolika se sr*** desavaju pod utjecajem alkohola pa za to nikom nista. Kad je tako, ajmo sve zabraniti pa cemo biti svi zdravi, prelijepi, presretni i zivjet cemo 1000 godina...

 Čaša vina svaki dan neškodi organizmu nego dapače godi organizmu i vece su šanse da ces dulje živit, al ovo opijanje u kaficima i vani po gradu npr. 1L votke pa onda na riganje, to nevalja i nevidim šta je tak dobro u tome, a uostalom i u pušenju.
Konfa: athlon x2 5000+ BE @3,0Ghz / HD4870 2D(250,237)- 3D(800,781) / 2x2GB kingmax 800MHz / corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Gigabyte MA 770-ds3 rev2.0/ logitech x-530 LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd) MSN- drazen016@net.hr Windows 7 x64
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi zakon o pusenju
cnys kaže...

pa nek se puši u kafićima, tak mi je svejedno, ali nek to bude ograđeno! a sad o nekim dodatnim plaćanjima pušača je glupost. plačaju dosta već u kutiji cigareta.

 

a da stvari poput coca cola ili kompjuter da su štetnije ostaviti van ovog topica jer mislim da nema veze s ovom temom. nisam autor topica, ali svejedno, nebi htel mješati kruške i jabuke. ovo nije topic o "koje stvari štete za zdravlje" pa smo se dotakli pušenja pa sad usporedbe.

 pardon nisi razumio,ne pusaci da placaju nego vlasnici kafica koji smiju imat mjesta za pusenje.
na taj nacin bi se zastitili okorjeli nepusaci.ako neki vlasnik nezeli imat pusace netreba nis platit,past ce mu promet za vecu lovu.
q6600 H2O @3GHz, 6GB DDR2,ati radeon 3870x2
16 godina
neaktivan
offline
Novi zakon o pusenju

Koji ne zreli stavovi.....još je samo falilo da ćujem "Što se družiš smenom kad ti pušenje toliko smeta?"

Koji stav u životu i reći će sve kako bi ga obranili, svađat će se s prijateljem samo kako bi mogli popušit cigaru...

Zakon je nevalja? Zbog čega? Pušit je zdravo? Evo lik elaborira kako pusta zračenja i alkohol i ovo i ono....

Iman takvog prijatelja. On se počne svađat kad mu prigovorin da mi dim smeta i onda me kaže da ako mi to toliko smeta što se družim s njim????????????????????KOJI ODGOVOR, ZNAM GA CILI ŽIVOT. Ka pravi ovisnik reći će sve da može potegnit zadnji dim.

Eto to vam je ljudi pravi pravcati ovisnik. Rađe će trovat prijatelja, i još će se smijat tome kako mi smeta.

Tada on postane najpametnije biće na svemiru zato to on može shvatit pušenje a mi ostali tupoglavci ne?

100 ljudi misli suprotno od ovisnika oprostite konzumatora i on je pametniji???

Meni to nije logično.

Tikviči vladaju svijetom!
16 godina
neaktivan
offline
Novi zakon o pusenju

sorry, sad sam skužil.

 

to bi bila ok ideja, ko neka vrsta koncesije. ali stvar bi bila u tome da bu to bilo ograđeno, ko i sad, samo s nekom biljkom i to je to.

16 godina
offline
RE: Novi zakon o pusenju
Kezo kaže...

Ja i dalje pusim na poslu. Kod nas nema zabrane... A sto se tice ostaloga. Najbolji su ovi bivsi pusaci koji kazu da mrze pusace. Pa to je divota jedna kako se ljudi okrenu, a svi pljuju po politicarima kad odu iz jedne stranke u drugu. Pusenja je bilo i uvijek ce biti. Svidjelo se to svima ili ne. I po tome trebalo bi zabraniti i alkohol. I on radi vise stete nego koristi. Koliko ljudi zavrsava po bolnicima bolesni, koliko ih pogine, kolika se sr*** desavaju pod utjecajem alkohola pa za to nikom nista. Kad je tako, ajmo sve zabraniti pa cemo biti svi zdravi, prelijepi, presretni i zivjet cemo 1000 godina...

I pjevati pjesmice o kobasičicama, kao Sandra Bullock u filmu 'Demolition man'  Smijeh
Kobasičice, kobasičice... na-na-na-naaaa!
Prekrasno bi bilo živjeti u svijetu gdje je sve zabranjeno, zar ne? Kupiš novu grafičku karticu, pa ti upadne policija jer je zabranjeno trošiti više od 7% mjesečne plaće na proizvode čija namjena nije prehrambena, odjevna ili edukativna.
 
robert kaže...

vidim da ima puno stavova i misljenja,svako ima pravo na to.

moje misljenje je da se pusenje treba dozvolit u kaficima koji bi morali fizicki ogradit

prostor izmedju pusaca i nepusaca,te kafici koji imaju prostore za pusace bi trebali placat naknadu drzavi i radniku koji tamo radi.

za javne ustanove i radno mjesto se slazem da se zabrani pusenje(u zatvorenom),ali da poslodavci imaju pravo napravit mjesto za pusace.

Da, ovo i ja vidim kao nekakav normalan način rješavanja problema, s tek par izuzetaka, ali načelno je to to.

Opet, činjenica je da pušači češće obolijevaju od određenih bolesti, te u težem stupnju. Ovo bi pak za sobom trebalo povući i dodatna davanja pušača u zdravstveni sustav, ako se to već i sada ne radi sa svakom prodanom kutijom cigareta. Ne treba tako žestoko kritizirati potez koji ipak u osnovi pokušava pozitivno utjecati na zdravlje građana.
I da, nisam pušač, niti sam ikad bio.
Pazi, gledam te!
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.2.2009 17:59 (Veliki Brat).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi zakon o pusenju
cnys kaže...

sorry, sad sam skužil.

 

to bi bila ok ideja, ko neka vrsta koncesije. ali stvar bi bila u tome da bu to bilo ograđeno, ko i sad, samo s nekom biljkom i to je to.

 je al bi trebalo stavit u zakonu da mora imat odvojen prostor zidom i vratima.
taj prostor bi trebao imat prozor i ventilaciju.
to je samo moje misljenje.
ovo je offtopic.
ontopic-pusimo vani i smrzavamo se(tako nam i treba).manje se pusi i dobro.
q6600 H2O @3GHz, 6GB DDR2,ati radeon 3870x2
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.2.2009 18:15 (robert).
16 godina
protjeran
offline
RE: Novi zakon o pusenju

da si gledao svojim očima kako čovjek sav zapovraćan umire od raka pluća.... jako brzo bi ti prestao pušiti.

Z
15 godina
offline
Novi zakon o pusenju

glupo je iti dalje komentirat

cjelo ovo vrijeme nepušači su bili građani drugog reda

sad kad se stvar malo okrenila dižete buku

pa neka malo osjetite kako je to

AMD Athlon 3200+, Asus K8N, 1.5GB DDR, HD 3650 512MB, WD 160GB Maxtror 40GB, Power supply 400W ma šta da kažem zvir bez zuba
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi zakon o pusenju

Umiru ljudi od svega i svacega pa nigdje takve stvari nisu zabranjene.

ECS A780GM-A; AMD Athlon 64 X2 5000+; 4096 MB DDR2; NVIDIA GeForce 7600 GS (512 MB); Hitachi HDT725032VLA360 320 GB; WDC WD800BB-00JHC0 74 GB
16 godina
offline
Novi zakon o pusenju

ma da mogu zabranio bih pusenje potpuno,od tog i tog datuma cigarete su zabranjene i tocka.uveo bih prohibiciju na cigarete

i boli me briga sto me mozda sljedece godine ne bi izabrali opet na izborima

spasio bih dosta zivota i ja bih bio zadovoljan

nemam pojma koliko su svijetske povrsine zasadjene duhanom ali sigurno su jako velike i ta se zemlja moze iskoristiti za uzgoj neceg korisnog

a ovako sve ode u dim

dosta vise sa pusenjem vrijeme je da se prestane sa tim

i ka tome se ide postupno

What is the difference between Windows xp and Windows vista? A:Approximate 7 years
15 godina
neaktivan
offline
Novi zakon o pusenju

OT: da se mene pita ja bih zavrsio sjednicu (jer ovo ce prerasti u tezu svadju) ajmo radije pricati o poljoprivredi o uzgoju svinja naprimjer :)

 

nema smisla ova tema vise pusilo se i pusit ce se amen

I <3 COD2
15 godina
offline
RE: Novi zakon o pusenju
Makić kaže...

glupo je iti dalje komentirat

cjelo ovo vrijeme nepušači su bili građani drugog reda

sad kad se stvar malo okrenila dižete buku

pa neka malo osjetite kako je to

 Nije nista glupo komentirat, tako nastaje komunikacija, bila dobra ili losa, svejedno je, svatko ima pravo na svoje misljenje, isto tako smatram da je svatko mate miso kovac svoje srece, nikada nisam razdvajao ljude na građane prvog ili drugog reda, uvijek sam se zalagao za mogucnost izbora, ako moj kolega/kolegica ima problem sa mojom ovisnoscu, tj nema mogucnost izbora ako ja pusim na radnom mjestu, ja cu drage volje napustit prostoriju i otic zapalit negdje drugdje, ali eto, igrom slucaja, ta ista kolegica, je dosla zamnom u "zonu pusaca" i pitala me da kolko ja mislim izbivat sa radnog mjesta?!?!?!?! Onoliko koliko mi treba da popusim jednu cigaretu. Nato ce ona, a ko bu radil moj posao dok mene nema na radnom mjestu?? Da sad ne prepricavam cijelu pricu, nadam se da ste skuzili pricu, znaci smeta joj ako pusim u kancelariji  a jos joj vise smeta ako odem sa radnog mjesta jer ce onda ona morat radit vise. To me je ponukalo da zapocnem temu o pusenju na radnom mjestu. Radim na HRT-u IT odjel tak da posao ne moze cekat ako netko od korisnika nazove i veli da ima problem, posao treba napravit....i kaj sad...kako zadovoljit kolegicu nepusacicu, s obzirom da joj ne pase kad pusim u sobi i ne pase joj kad odem pusit u prostoriju za pusace...
Gigabyte GA-8I945P-G, Intel Pentium 4 531 @ 3000 MHz, NVIDIA GeForce 7600 GT , 22T33-H-ES - 20 inches, Win XP SP3
15 godina
offline
RE: Novi zakon o pusenju
opcom kaže...

da si gledao svojim očima kako čovjek sav zapovraćan umire od raka pluća.... jako brzo bi ti prestao pušiti.

 gledao sam svojim ocima kako covjek umire pod kotacima automobila pa se i dalje vozim u autu...
Gigabyte GA-8I945P-G, Intel Pentium 4 531 @ 3000 MHz, NVIDIA GeForce 7600 GT , 22T33-H-ES - 20 inches, Win XP SP3
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi zakon o pusenju
Srednji kaže...
opcom kaže...

da si gledao svojim očima kako čovjek sav zapovraćan umire od raka pluća.... jako brzo bi ti prestao pušiti.

 gledao sam svojim ocima kako covjek umire pod kotacima automobila pa se i dalje vozim u autu...
 srednji Usporedba ti je užas.
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.2.2009 19:04 (MEGATON).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi zakon o pusenju
Srednji kaže...
opcom kaže...

da si gledao svojim očima kako čovjek sav zapovraćan umire od raka pluća.... jako brzo bi ti prestao pušiti.

 gledao sam svojim ocima kako covjek umire pod kotacima automobila pa se i dalje vozim u autu...
 Ali zato ti si vozač a ne pješak u prometuBelji se
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
15 godina
offline
Novi zakon o pusenju

Radim na HRT-u IT odjelu

već kad radiš imali smo temu o tome kako u hr. nema niti jedne IT emisije na niti jednom programu

pa već kad radiš založi se malo pa nam to sredi

AMD Athlon 3200+, Asus K8N, 1.5GB DDR, HD 3650 512MB, WD 160GB Maxtror 40GB, Power supply 400W ma šta da kažem zvir bez zuba
16 godina
neaktivan
offline
Novi zakon o pusenju

Što se tiče pušenja u kafićima, iako sam nepušač, ja mislim da bi trebao biti prostor za pušače. Evo kako je to lijepo u Austriji omogućeno, ispred birca imaš šator, pa kome treba, neka ode zapalit...

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
15 godina
protjeran
offline
Novi zakon o pusenju

Pušenje ubija. Ako vas ubije, gubite bitan dio svog života.

"Tako je"-povikaše seljaci i složno glavama razbiše zid.
16 godina
offline
Novi zakon o pusenju

E kad cigarete ne bi smrdile kao da ne kažem što, onda se ne bi bunio. pušite onda koliko hoćete pa makar bilo štetno. Najgore mi je kad dođem u kafić i kad mi onak dim cigarete ide u oči, onda me i peku i suze krenu ići od trljanja oka i onda pop*zdim... Da ne govorim kako mi roba smrdi poslije toga. Ili da svatko ima ograđen prostor i svi sretni i zadovoljni.

Najbrži put do čovjekova srca je pomoću šake Chucka Norrisa. ...:::www.lan-wars.com:::...
16 godina
protjeran
offline
Novi zakon o pusenju

Kao i svaki drugi zakon, nakon prve panike, i soka, ljudi ce se prilagoditi novim uvjetima. Pola caffe-barova ce zatvoriti, druga polovica ce pronac neke druge nacine za privuc goste, umijesto klanja u dimu. 

Radno mjesto, nerazumijem u cemu je problem, imas svoju pauzu, te mozes raditi za vrijeme pauze sto hoces. Ovisno o radnom mjestu, dvije pauze na dan su sasvim dovoljne da zadovoljis svoje pusacke potrebe.

Zlo i Naopako
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi zakon o pusenju
dovla kaže...

Ako ja pušim to je moj problem a ne tuđi, ukoliko ne dimim nekom nepušaču u facu. Uostalom u bircevima se mora osigurat prostor za pušenje kao i u tvrtkama.

Meni se gadi kad hodam po cesti i gledam ljude pijane kak povračaju i pišaju, pa nisam zato da se zabrani alkohol.

Nepušači će imat svoj prostor, a pušaći svoj i svi sretni zadovoljni.

 

 Sa tvojim stavom se slažem 100% dobro rečeno.
Smijeh
add me xfire >>> razvaljot
16 godina
neaktivan
offline
Novi zakon o pusenju

Pa nek vlasnici biraju jer oće bit pušački ili nepušački objekt. Nitko te ne tjera da uđeš u kafić, ali zato tamo mora bit sve po tvom...ccc

Core 2 Quad Q6600@ 3.5 GHz, Thermatake Max Orb, Asus P5K PRO, 2X2GB kingmax, WD 500 GB, Nvidia GeForce 9800 GTX+, Antec 900, Razer Death Adder + Razer eXact Mat+Logitech Cordless Rumble Pad II
15 godina
offline
RE: Novi zakon o pusenju
Makić kaže...

Radim na HRT-u IT odjelu

već kad radiš imali smo temu o tome kako u hr. nema niti jedne IT emisije na niti jednom programu

pa već kad radiš založi se malo pa nam to sredi

 E stari moj, kad bi znao kolko puta dolazi ekipa sa idejama, i to jako dobrim idejama za emisije iz IT sektora, al ne bi vjerovao, dobiju uvijek isti odgovor, "to se cilja mala populacija ljudi u Hrvatskoj i ne donosi nikakvu zaradu". Popusili smo prijenos rukometa koji je bio zlatna koka, kaj da ti onda velim za IT emisiju. Ne donosi lovu, to ti je to.
Gigabyte GA-8I945P-G, Intel Pentium 4 531 @ 3000 MHz, 3GB RAM, NVIDIA GeForce 7600 GT , 22T33-H-ES - 20 inches, Win XP SP3
16 godina
protjeran
offline
RE: Novi zakon o pusenju
macak kaže...

Što se tiče pušenja u kafićima, iako sam nepušač, ja mislim da bi trebao biti prostor za pušače. Evo kako je to lijepo u Austriji omogućeno, ispred birca imaš šator, pa kome treba, neka ode zapalit...

 Slicno imas i na dosta svjetskih aerodroma, koji imaju promet od tisuce tisuca ljudi dnevno, a jedna mala prostorija za pusace s ogromnim dimljakom. Prvo se osjecas ko neki kriminalac da udes u tu prostoriju, a kad udes za povratit. 
Zlo i Naopako
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi zakon o pusenju
disco brew kaže...
Private kaže...

Bio sam stravstveni pušač (prosjek tri kutije dnevno ..a kad ostanem bez ...kupio čak i s poda!) ...tako da
oni koji pričaju da ne mogu prestai su čiste gluposti!!!Ja sam bio žut od nikotina do lakta!I eto prestao već duuugo ne pušim
i jedva čeka taj novi zakon ako zaživi.Što ne vidite da vas pušače već sad krivo gledaju kad vas vide kao da ste kužni a još dobijate svoje
male zatvore na koje drugi gledaju s gađenjem.Ovisnost je ovisnost kao i svaka druga i priznati to je već nešto.
Ja svojjim najboljim prijateljima govorim da smrde ali to njima ništa ne znači .Da me ne bi krivo shvatili ,oni su mi i dalje najbolji prijatelji

i to nema veze s prijateljstvom ili vrijeđanjem.Jednostavno  ne volim pušače i oni to znaju ali zasad ne slušaju.

 Drukčije bi razmišljo da si nastavio pušiti.
 Namigiva
 no sada više ne puši, što je dobro
xfire: ravingrabbid MSN: fgrabant@hotmail.com
16 godina
neaktivan
offline
Novi zakon o pusenju

ja sam nepušać ali se protivim tom zakonu, ne u cijelosti ali smatram ga da ignorora pušače i njihive zahtjeve

 

pa nesmijemo sad izolirati pušaće samo zato što puše, a što se tiće prostora za pušenje njrga bi pslodavci trebali imati.

prije bi trebalo zabraniti uvoz cigareta s istoka( BiH, Srb, CG...) , ako imate frendve koji puše orginalni malboro neće vam smetat njegov dim, tj smetatr će u tako maloj mjeri da će te brzo zaboraviti na njega a ako imate nekog tko puši "uvozni" jeftiniji malboro, e taj zbilja smrdi , 10 puta više od pravog

 

 

 

i da, trebalo bi počet provodit   zabranu prodavanja cigareta mlađima od 18

 

 

15 godina
offline
RE: Novi zakon o pusenju
brezonja kaže...

ja sam nepušać ali se protivim tom zakonu, ne u cijelosti ali smatram ga da ignorora pušače i njihive zahtjeve

 

pa nesmijemo sad izolirati pušaće samo zato što puše, a što se tiće prostora za pušenje njrga bi pslodavci trebali imati.

prije bi trebalo zabraniti uvoz cigareta s istoka( BiH, Srb, CG...) , ako imate frendve koji puše orginalni malboro neće vam smetat njegov dim, tj smetatr će u tako maloj mjeri da će te brzo zaboraviti na njega a ako imate nekog tko puši "uvozni" jeftiniji malboro, e taj zbilja smrdi , 10 puta više od pravog

 

 

 

i da, trebalo bi počet provodit   zabranu prodavanja cigareta mlađima od 18

 

 

 agreed
Gigabyte GA-8I945P-G, Intel Pentium 4 531 @ 3000 MHz, 3GB RAM, NVIDIA GeForce 7600 GT , 22T33-H-ES - 20 inches, Win XP SP3
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi zakon o pusenju
gymboy kaže...

Slazem se s zakonom protiv pusenja, i jedva cekam da krene u realizaciju. Svaki put kad se vratim izvana, smrdim kompletni po dimu, odjecu moram stalno luftat, cesce prati, slazem se, tko zeli pusit, neka izadje van iz ustanove i neka zapali, nemora meni stetit i meni, ako sebe truje!! 

 jel tebe tko tjera da ides van?
ako ti se ne svida ostani doma ili sjedi ti vani...
da se razumijemo, imam isti problem kao i ti, i nemogu podnjet dim niti pusace blizu sebe. Ali po cemu si ti drukciji od drugog? njemu to mirise tebi smrdi i zato ga treba tjerat... netreba, treba napravit prostorije unutar zgrade u kojima ce bit dozvoljeno pusenje-bilo ogradivanjem posebnog prostora bilo gradnjom novog sa ventilacijskim sustavom, ili u jedno prostoriju ugradit toliko jak sustav da se dim ne osjeca (nemoguce preko zime zbog topline i grijanja).
Zasto nebi covjek zapalio ako ide u restoran? samo ga treba odvojit sa ovima koji puse i to je to...
kao sta imamo muske i zenske wce i tebi nitko ne brani ic pisat u zenski ako si musko, ali se sporazumjeva da je to samo za njih, ili samo ako tebi ne smeta.
Tako vidim i ovo, prostor za pusace i nepusace i gotova stvar.
Zakon je cisto ubiranje love od kazni (ako ih i bude) i izdrkavanje isfrustriranog bivseg pusaca koji je igrom slucaja ministar zdravstva
Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!
16 godina
offline
RE: Novi zakon o pusenju
Srednji kaže...

Nisam htio izazivat neke svađe ili polemike, ali samo bih se osvrnuo na jednu stvar, istina, grdo je kad dodjes doma i smrdis po dimu od cigareta, ali ako ja (posto sam i zapoceo ovu temu pa cu uzimat sebe za primjer) moram izaci van iz kancelarije da bih zapalio (s cim se slazem) zasto onda nekolicina gore potpisanih kad uđu u kafic, kupe cugu i zasto ne izađu van piti kavu, sok, pivu, bilo kaj. Ak ti smrdi u kaficu onda popi cugu ispred, ako ne zelis smrdit po dimu od cigarete.

 gle, problem je taj da smo mi "normalni" dio populacije za razliku od "vas". zakaj bi se mi morali vama prilagođavat? zaboravi..
16 godina
offline
RE: Novi zakon o pusenju
nixass kaže...
Srednji kaže...

Nisam htio izazivat neke svađe ili polemike, ali samo bih se osvrnuo na jednu stvar, istina, grdo je kad dodjes doma i smrdis po dimu od cigareta, ali ako ja (posto sam i zapoceo ovu temu pa cu uzimat sebe za primjer) moram izaci van iz kancelarije da bih zapalio (s cim se slazem) zasto onda nekolicina gore potpisanih kad uđu u kafic, kupe cugu i zasto ne izađu van piti kavu, sok, pivu, bilo kaj. Ak ti smrdi u kaficu onda popi cugu ispred, ako ne zelis smrdit po dimu od cigarete.

 gle, problem je taj da smo mi "normalni" dio populacije za razliku od "vas". zakaj bi se mi morali vama prilagođavat? zaboravi..
 To je potpuno istina. Rođeni smo bez cigarete u ustima i reci mi tko vas prisiljava da pušite. Ako je "prirodno" ne pušiti, onda onaj tko je "neprirodan" neka se prilagođava. Nemam ja ništa protiv pušača, moja stara je strastveni pušač i ona naravno puši vani na terasi, ako je minus 20 puši na terasi jer je njezin izbor pušiti, nitko ju ne tjera na to.
Što se tiče posla, ako moraš stalno biti na radnom mjestu, onda prestani pušiti, ako ne želiš, onda nađi novo radno mjesto... Mislim da su to jedina rješenja...
"Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way." Charles Bukowski
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.2.2009 13:01 (dado2202).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice