Marihuana zaključana tema

poruka: 170
|
čitano: 53.476
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Marihuana

Ovi sto udaraju opijate svaki dan, ti su mi najbolji. Vikend pusaci su ok, ali brate mili ovi sto jednu prije spavanja, jednu za jumpstart ujutro, jednu prije rucka za apetit, jednu popodne za smirenje ...

Kada cete sebi priznati da ste drogerasi?

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
12 godina
neaktivan
offline
Re: Marihuana
Bastardo kaže...

Ovi sto udaraju opijate svaki dan, ti su mi najbolji. Vikend pusaci su ok, ali brate mili ovi sto jednu prije spavanja, jednu za jumpstart ujutro, jednu prije rucka za apetit, jednu popodne za smirenje ...

Kada cete sebi priznati da ste drogerasi?

 Ovi koji puše samo vikendom su ok. Ako svaki dan uzimaš po 1 za smirenje imaš problem. Isto tako je i s pivom, 1 za smiranje i jedna postane 2 pa 3 pa 4 i tako dalje. 

Koliko ljudi svako jutro pije kavu? Ako svaki dan ujutro uzimaš kavu ti si ovisan, probaj 1 dan ujutro bez kave i vidjet ćeš. Kava je isto dobra, ali ako uzimaš stalno navučeš se i na nju.

 

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.7.2015 14:11 (77ari).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Marihuana
Bastardo kaže...

Ovi sto udaraju opijate svaki dan, ti su mi najbolji. Vikend pusaci su ok, ali brate mili ovi sto jednu prije spavanja, jednu za jumpstart ujutro, jednu prije rucka za apetit, jednu popodne za smirenje ...

Kada cete sebi priznati da ste drogerasi?

 Očekuješ razum od ljudi koji su pod utjecajem i od 15 do 21 godinu? 

Tražim anime shoegaze djevojku. Slonovi, žbljohe i grobovi neka se ne javljaju.
12 godina
offline
Re: Marihuana
Volume kaže...
kruskar kaže...

 Napokon netko tko je svjestan i dobro upoznat u tu biljku.

 On je veći đanki od tebe, pogledaj mu samo nick... 

 

Xtreme_Dama; Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
15 godina
offline
Re: Marihuana
Bastardo kaže...

Ovi sto udaraju opijate svaki dan, ti su mi najbolji. Vikend pusaci su ok, ali brate mili ovi sto jednu prije spavanja, jednu za jumpstart ujutro, jednu prije rucka za apetit, jednu popodne za smirenje ...

Kada cete sebi priznati da ste drogerasi?

 

A dobro, bolje to nego sjedit na hladnom betonu recimo, e to su bolesnici.. 

11 godina
neaktivan
offline
Marihuana

Kenjate po temi lagano . Ehh da ja sam glupi mulac tj đaner ili sta god vi rekli sto pusim svakidan a dam se kladit da imam karijeru od vas tu sta serete bolju ... Sve je stvar pojedinca po 100 puta . Do 3 radim poslije idem zapalit jednu za opustanje :D 

16 godina
offline
Re: Marihuana
Adict kaže...

Kenjate po temi lagano . Ehh da ja sam glupi mulac tj đaner ili sta god vi rekli sto pusim svakidan a dam se kladit da imam karijeru od vas tu sta serete bolju ... Sve je stvar pojedinca po 100 puta . Do 3 radim poslije idem zapalit jednu za opustanje :D 

 Ja radim do 5, poslije odem s curom na večeru, pa kasnije ...  Po meni višestruko bolje uložen novac. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.7.2015 14:54 (lllnuclearlll).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Marihuana
Adict kaže...

Kenjate po temi lagano . Ehh da ja sam glupi mulac tj đaner ili sta god vi rekli sto pusim svakidan a dam se kladit da imam karijeru od vas tu sta serete bolju ... Sve je stvar pojedinca po 100 puta . Do 3 radim poslije idem zapalit jednu za opustanje :D 

 Probaj izdržati par dana bez da zapališ. I onda reci da ne izaziva nikakvu ovisnost. Stvar je u pojedincu. Na svakoga djeluje drugačije, ali siguran sam da izaziva nekakvu ovisnost, nije jaka kao droge. 

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
11 godina
neaktivan
offline
Re: Marihuana
Adict kaže...

Kenjate po temi lagano . Ehh da ja sam glupi mulac tj đaner ili sta god vi rekli sto pusim svakidan a dam se kladit da imam karijeru od vas tu sta serete bolju ... Sve je stvar pojedinca po 100 puta . Do 3 radim poslije idem zapalit jednu za opustanje :D 

Mos mislit karijere cim radni kolege s tobom diskutiraju da li se vidi tvoja napustenost ili ne. Sasvim dobar odraz tvrtke, atmosfere i zaposlenika unutar iste. Daj mi molim te reci, da li klijente pitas da li zele ketchup sa krumpiricima?

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
11 godina
neaktivan
offline
Re: Marihuana
Bastardo kaže...
Adict kaže...

Kenjate po temi lagano . Ehh da ja sam glupi mulac tj đaner ili sta god vi rekli sto pusim svakidan a dam se kladit da imam karijeru od vas tu sta serete bolju ... Sve je stvar pojedinca po 100 puta . Do 3 radim poslije idem zapalit jednu za opustanje :D 

Mos mislit karijere cim radni kolege s tobom diskutiraju da li se vidi tvoja napustenost ili ne. Sasvim dobar odraz tvrtke, atmosfere i zaposlenika unutar iste. Daj mi molim te reci, da li klijente pitas da li zele ketchup sa krumpiricima?

 Ja neznam o cemu ti pricas i kolege koje rade sa mnom su od 20 godina pa do 50 ;) a nisam ja rekao da mi diskutiramo o tome , nego sam samo to spomenuo da je nekolicina rekla da se nebi reklo pa pusim . A odraz tvrtke hmmm necu pricat jer nije dio teme . 

A jesi ti probao pusit , ako jesi i nesvida ti se onda imas svoje misljnje i kazes da tebi nepase itd itd. a ne tui pravit se pametan  a ako nisi nikad probao zapaliti onda odi iz teme ca . No hard feelings :D 

 

lllnuclearlll netko voli pit, netko pusit , o ukusima se neraspravlja  . Eto moja cura nepusi sa mnom i naravno sinoc smo bili na veceri ;) 

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.7.2015 15:33 (Adict).
16 godina
offline
Marihuana

Pa konkretno, nebi htio imati u svojoj firmi osobu koja duva ilegalnu supstancu... Ne zato jer je štetna ili nešto tako, nego čist zato jer je još uvijek ilegalna...

 

Kaznena prijava ti nebi lijepo stajala u životopisu... 

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.7.2015 15:35 (lllnuclearlll).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Marihuana
lllnuclearlll kaže...

Pa konkretno, nebi htio imati u svojoj firmi osobu koja duva ilegalnu supstancu... Ne zato jer je štetna ili nešto tako, nego čist zato jer je još uvijek ilegalna...

 

Kaznena prijava ti nebi lijepo stajala u životopisu... 

 A kada bude legalna ? onda ces reci volio bih da imam kolegu koji pusi ili ti to nece biti bitno . Kaznena prijava wtf? covjece vise to nije kazneno djelo nego prekrsajno . A i nevidim razlog zasto bi kazneno dijelo bilo u zivotopisu tj zasto bi to trebalo biti prilozeno u zivotopisu . 

16 godina
offline
Re: Marihuana
Adict kaže...

 

Kaznena prijava ti nebi lijepo stajala u životopisu... 

 A kada bude legalna ? onda ces reci volio bih da imam kolegu koji pusi ili ti to nece biti bitno . Kaznena prijava wtf? covjece vise to nije kazneno djelo nego prekrsajno . A i nevidim razlog zasto bi kazneno dijelo bilo u zivotopisu tj zasto bi to trebalo biti prilozeno u zivotopisu . 

Ne, velim ti, ja to smatram kao i pivom, al da je još ilegalno, je! Kaznena prijava ide ako te više puta ulove i zavisi o količini pretpostavljam, također zavisi i o tome dali dilaš ili samo duvaš...

 

Što se tiče životopisa, dosta firmi traži potvrdu o nekažnjavanju gdje spadaju kaznene prijave (prekršajne naravno ne).

 

Al da mi dođeš na posao naduvan dobio bi momentalni otkaz. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.7.2015 15:41 (lllnuclearlll).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Marihuana
lllnuclearlll kaže...
Adict kaže...

 

Kaznena prijava ti nebi lijepo stajala u životopisu... 

 A kada bude legalna ? onda ces reci volio bih da imam kolegu koji pusi ili ti to nece biti bitno . Kaznena prijava wtf? covjece vise to nije kazneno djelo nego prekrsajno . A i nevidim razlog zasto bi kazneno dijelo bilo u zivotopisu tj zasto bi to trebalo biti prilozeno u zivotopisu . 

Ne, velim ti, ja to smatram kao i pivom, al da je još ilegalno, je! Kaznena prijava ide ako te više puta ulove i zavisi o količini pretpostavljam, također zavisi i o tome dali dilaš ili samo duvaš...

 

Što se tiče životopisa, dosta firmi traži potvrdu o nekažnjavanju gdje spadaju kaznene prijave (prekršajne naravno ne).

 

Al da mi dođeš na posao naduvan dobio bi momentalni otkaz. 

 

 

 Prekrsajnu dobijes za nesto sitno a za vise dobijes kaznenu , ja nisam tip koji ce setat sa 50 grama po ulici , tako da kaznenu nemogu nikako dobiti . Dapače potvrdu o nekaznjavanju sam dobio pred 3 mj kad mi je trebala za kompaniju . A nju neces priloziti uz zivotopis jedino ako te naknadno netraze da ju podignes . Dosao sam na posao naduvan ajmo rec 5 puta i odradio sam posao profesionalno kao i inace , zelim reci da na mene neutjece to sta sam ja naduvan ili ne sta se tice posla ali to je stvar pojedinca , neko nemoze funkcionirat naduvan ja mogu . I prije bi da mi netko dode naduvan na posao nego pijan . Jer vise se sranja desava od alkohola a ne od trave . I sam znas po novinama : ubio onoga u bio pijan , pokosio 2 djevojcice u bmwu pod utjecajem alkohola , potukao se napukao 1.5 ;) 

 

Sve je stvar od osobe od osobe . 

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.7.2015 15:49 (Adict).
10 godina
offline
Re: Marihuana
Edge kaže...

Tucnjava s 14 god. je kucni odgoj, u 22 god. nemam niti jednu kaznu, bilo to prometnu ili za bilo koje drugo kazneno djelo. Opet znam stisnut 60,70 tamo di pise da je dopusteno 40, znam biti nabrijan (nagao) u nekim situacijama, ali to je sve kontrolirano i ne eskalira previse.

 

Ali ako je nekome marihuana pomogla da si poslozi kockice onda je ucinio dobru stvar da je zapali tu i tamo, za takve stvari nije losa, ali opet prikriva problem, ne rjesava ga.

 

U prirodi sve mora biti u ravnotezi, apsolutno sve, kak postoje ljeto - zima, toplo - hladno, sunce - kisa, musko - zensko, ista stvar je i u ljudskom tijelu.

Kao primjer se moze uzeti alkohol, s ekipom cugas, za vrijeme cuganja kad te opali alkohol imas osjecas da ti je bolje nego inace, imas vise hrabrosti itd., ali zato svi ti plusevi (+) koje si osjetio tu vecer ponistavaju se sa minusima (-) ujutro zbog mamurluka i tu se osjecas losije nego inace (dodatni umor, glavobolja, slabost, itd.).

 

Ista stvar je s travom, pluseve koje osjecas moraju biti ponisteni s minusima, mozda to nece biti mamurluk tj. neki trenutni minusi, ali negdje moras biti okinut.

 TI si kriminalac i treba te sklonit s ulice, ne dat ti 3 obroka i krov nad glavom 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Marihuana
Adict kaže...
A jesi ti probao pusit , ako jesi i nesvida ti se onda imas svoje misljnje i kazes da tebi nepase itd itd. a ne tui pravit se pametan  a ako nisi nikad probao zapaliti onda odi iz teme ca . No hard feelings :D 

 

Da, probao sam pusiti. Vrlo cesto se znao desiti vikend kad bih drmnuo jednu za vrijeme izlaska ili prije izlaska ... ili negdje na nekom tulumu u drustvu. Nista nisam imao protiv trave i nije mi nikada smetala. Ono sto me fasciniralo je to sto mi je tako ugodno mijenjala svijest, otupila me, oraspolozila me ... mogu reci da u dobi od 17-22/23 od 10 vikend izlazaka, bar 5-6 ih je bilo uz travu.

Nakon toga malo po malo je posao postao ozbiljniji, odgovorniji, pa s godinama zena, djeca, stariji roditelji koji su bolesni itd ... i jednostavno mi je nesto sto mi mijenja svijest, sto me otupljuje - prestalo izgledati tako zanosno kao u maldim danima i to mi je postao teret, nesto sto ne bih volio da utice na mene u trenu kada bih trebao brzo odreagirati. Mislim da upravo zato vecina zrelih i odgovornih osoba s vremenom odbaci eksperimeniranje s opijatima (marihuana, alkohol, x, ... ) i nastavi sa zivotom, ali mnogi od nas na zalost zapnu u tom stadiju zivota i grcevito se za njega drze rukama i nogama dok se njihova okolica polako udaljava od njih ...

 

Vidim po tvom stilu pisanja da nisi osobito obrazovan a takodjer je za primjetiti da od 6-7 postova u 5 tjeras ljude iz teme, ne dopustas da ti itko pametuje itd ... sto nas dovodi do sasvim simpaticne situacije. Ne znam znas li smisao foruma? Razmjenjivanje ideja, razmjenjivanje stavova, diskusija i tako to. Vjerojatno si to nekad ucio u skoli ako bas taj dan nisi markirao pusiti maricu iza skole. Uglavnom, jedno je ne uvazavati ili ne prihvatiti tudje misljenje, ali tjerati van iz teme svakoga tko nema isto misljenje kao ti je zatucano i primitivno. Ako te tudja misljenja toliko pogadjaju, smotaj si jednu, zapali, sukni dim-dva, odjavi se s foruma, otvori notepad i svoje ideje zapisuj tamo. Nitko ti se u notepadu nece protiviti i sam ces sebi biti car. Zivio ti meni.

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
11 godina
neaktivan
offline
Re: Marihuana
Bastardo kaže...
Adict kaže...
A jesi ti probao pusit , ako jesi i nesvida ti se onda imas svoje misljnje i kazes da tebi nepase itd itd. a ne tui pravit se pametan  a ako nisi nikad probao zapaliti onda odi iz teme ca . No hard feelings :D 

 

Da, probao sam pusiti. Vrlo cesto se znao desiti vikend kad bih drmnuo jednu za vrijeme izlaska ili prije izlaska ... ili negdje na nekom tulumu u drustvu. Nista nisam imao protiv trave i nije mi nikada smetala. Ono sto me fasciniralo je to sto mi je tako ugodno mijenjala svijest, otupila me, oraspolozila me ... mogu reci da u dobi od 17-22/23 od 10 vikend izlazaka, bar 5-6 ih je bilo uz travu.

Nakon toga malo po malo je posao postao ozbiljniji, odgovorniji, pa s godinama zena, djeca, stariji roditelji koji su bolesni itd ... i jednostavno mi je nesto sto mi mijenja svijest, sto me otupljuje - prestalo izgledati tako zanosno kao u maldim danima i to mi je postao teret, nesto sto ne bih volio da utice na mene u trenu kada bih trebao brzo odreagirati. Mislim da upravo zato vecina zrelih i odgovornih osoba s vremenom odbaci eksperimeniranje s opijatima (marihuana, alkohol, x, ... ) i nastavi sa zivotom, ali mnogi od nas na zalost zapnu u tom stadiju zivota i grcevito se za njega drze rukama i nogama dok se njihova okolica polako udaljava od njih ...

 

Vidim po tvom stilu pisanja da nisi osobito obrazovan a takodjer je za primjetiti da od 6-7 postova u 5 tjeras ljude iz teme, ne dopustas da ti itko pametuje itd ... sto nas dovodi do sasvim simpaticne situacije. Ne znam znas li smisao foruma? Razmjenjivanje ideja, razmjenjivanje stavova, diskusija i tako to. Vjerojatno si to nekad ucio u skoli ako bas taj dan nisi markirao pusiti maricu iza skole. Uglavnom, jedno je ne uvazavati ili ne prihvatiti tudje misljenje, ali tjerati van iz teme svakoga tko nema isto misljenje kao ti je zatucano i primitivno. Ako te tudja misljenja toliko pogadjaju, smotaj si jednu, zapali, sukni dim-dva, odjavi se s foruma, otvori notepad i svoje ideje zapisuj tamo. Nitko ti se u notepadu nece protiviti i sam ces sebi biti car. Zivio ti meni.

 Napola sam stao citat tvoj post , prvi dio sam procitao cijeli a ovaj drugi do prvih tockica . Netjeram ja nikoga iz teme , to sam jedino tebi napisao i nikome vise pa nemoj onda pricat 6-7 postova . A nemoj se vrijeđati jer nema potrebe 

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.7.2015 16:35 (Adict).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Marihuana
Adict kaže...

 Napola sam stao citat tvoj post , 

 Biti ovoliko ljut na forumu jer netko vrijeđa tvoju maricu. 

 

Tipično ponašanje neovisnika, zar ne momci? 

Tražim anime shoegaze djevojku. Slonovi, žbljohe i grobovi neka se ne javljaju.
15 godina
offline
Marihuana

Ovakoc moje mišljenje:

Obje vrste konoplja su u redu, od obje se mog napraviti čuda od industrije do ljekova,....

Prije pun klinac godina ljudi su to koristili sasvim normalno opet od industrije do ljekova

 

Vrsta marica za konzumiranje ima u izobilju, pa mislim da bi bilo u redu korištenje normalnih domaćih vrsta (bez nekih skunkova i pitaj već čega).

 

Hrvatska bi bila Nizozemska-Jamajka da je pametna i da nema povodljivih političara i ostalih vladajućih u našoj državi.

 

1. Legaliziraj je po principu Urugvaja (kod sebe možeš imati cca. 25g i par stabljika)

2. Lupi na to 50% poreza koji ide u državni proračun

3. Omogući Slavoniji da sadi, uzgaja i sve potrebno za to (pošto je nažalost Slavonija u banani financijskoj), a uz to najbolja i najplodnija zemlja, te idealni vremenski uvjeti su tamo.

4. Proizvodnja od tih biljki bi mogla biti spas za naše financijsko stanje

5. Turista će biti više jer oni to i traže.

 

Opet je tu problem naših vladajućih i njihovih podređenih.

 

Ova ideja bi mogla biti realizirana da naši političari ne ubiru neku pinku od raznih mafijaša i ekipe koja prolazi "balkanskom rutom".

 

Kad mafijaši i ostali drže ovu državu, teško da će biti nekih rezultata.

 

Legalizacijom mogao bi se dogoditi neki bum u vezi korištenja istih, ali nakon nekog vremena ljudi možda, ali možda nebi više to koristili kao prije. Tko će ga znati.

 

Samo je bitna umjerenost kod korištenja istih i normalno nekorištenje kod osoba mlađih od 18g.

 

Pozz

[M|C] LuX_CRO
11 godina
neaktivan
offline
Re: Marihuana
Onjegin kaže...
Adict kaže...

 Napola sam stao citat tvoj post , 

 Biti ovoliko ljut na forumu jer netko vrijeđa tvoju maricu. 

 

Tipično ponašanje neovisnika, zar ne momci? 

 Ljut , ni najmanje . Ja cijelo vrijeme tvrdim da svako ima pravo na svoje misljenje . Nisam ljutko dont worry ;) a posebno tu na ljude koje nepoznajem . Špekuliramo i to je normalno da se dese nesuglasice :)

Neznam di si dobio dojam da sam toliko ljut 

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.7.2015 17:34 (Adict).
10 godina
neaktivan
offline
Marihuana

Nisam je nikada probao.

Nedavno sam pogledao ovaj dokumentarac...u kojem se može čuti da konoplja nije samo za napušavanja:

13 godina
neaktivan
offline
Marihuana

Sfrkajte frulu, podijelite s ekipom i slušajte 

 

A da se sekirate da će vam nešto biti, neće. Par puta sam pušio i nemam potrebu za ponovnim pušenjem.

Dobra ekipa i svjesnost da se ne treba ukomirati su osiguranje da nećete imati negativnih poslijedica. Ako želite pušiti samo zato da budete "in" i kul, nemojte. Tako možete skočiti s mosta i biti popularni neko kratko vrijeme u novinama.

Osjećaj kad ste napušeni je nešto slično onome kad ste pijani, ali imate koordinaciju pokreta i nemate problema s kratkotrajnim pamćenjem. Ako previše povučete, zabrijat ćete nešto i to će proći. Često zna biti urnebesno za promatrače 

 

I da bi počela djelovati, marihuani treba malo vremena, tako da ako nakon prvog dima ne vidite leteće jednoroge i Scarlett Johansson, nemojte brzo vući još, naročito ako vam je prvi put. Malo po malo, isto kao kad učite voziti bicikl :)

 

I imajte puno vode uz sebe.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
12 godina
suspendiran
offline
Marihuana

Bitno je samo da od biljke ne postanes biljka.

9 godina
protjeran
offline
Re: Marihuana
lllnuclearlll kaže...
Adict kaže...

 

Kaznena prijava ti nebi lijepo stajala u životopisu... 

 A kada bude legalna ? onda ces reci volio bih da imam kolegu koji pusi ili ti to nece biti bitno . Kaznena prijava wtf? covjece vise to nije kazneno djelo nego prekrsajno . A i nevidim razlog zasto bi kazneno dijelo bilo u zivotopisu tj zasto bi to trebalo biti prilozeno u zivotopisu . 

Ne, velim ti, ja to smatram kao i pivom, al da je još ilegalno, je! Kaznena prijava ide ako te više puta ulove i zavisi o količini pretpostavljam, također zavisi i o tome dali dilaš ili samo duvaš...

 

Što se tiče životopisa, dosta firmi traži potvrdu o nekažnjavanju gdje spadaju kaznene prijave (prekršajne naravno ne).

 

Al da mi dođeš na posao naduvan dobio bi momentalni otkaz. 

 

 

 

Zbog ovakvog zatucanog razmisljanja hrvatska je u stanju kakvom je.

14 godina
neaktivan
offline
Marihuana

Pijani rade probleme, a napušeni ništa.

Oboje je loše i nema nikakve koristi od toga. Točno napušeni se samo smiju i nediraju te, a alkoholičari izvode svakakve gluposti, ali svejedno mislim da je problem ako ti treba svaki dan da te smiri ili da lakše zaspeš. Ako ćeš stres sa/na posla/u riješavati na taj način jesi li uopće za taj posao - kakvo je stanje u firmi ako je toliko napeto?

Isto kao što ne valja od 8 ujutro piti pivu na zidiću tako ne valja ni npr. imati "nedjeljne seanse" jer nakon nedjelje dolazi ponedjeljak!

 

Ili da ne pizdim, probleme koje imate rješavajte i budite svjesni da je to život, a ne bježat zapalit jer će onda sve biti super. Ili još bolje - tako svi u društvu pa onda i ja - jebi ti to društvo!

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
9 godina
neaktivan
offline
Re: Marihuana

 

 Prekrsajnu dobijes za nesto sitno a za vise dobijes kaznenu , ja nisam tip koji ce setat sa 50 grama po ulici , tako da kaznenu nemogu nikako dobiti . Dapače potvrdu o nekaznjavanju sam dobio pred 3 mj kad mi je trebala za kompaniju . A nju neces priloziti uz zivotopis jedino ako te naknadno netraze da ju podignes . Dosao sam na posao naduvan ajmo rec 5 puta i odradio sam posao profesionalno kao i inace , zelim reci da na mene neutjece to sta sam ja naduvan ili ne sta se tice posla ali to je stvar pojedinca , neko nemoze funkcionirat naduvan ja mogu . I prije bi da mi netko dode naduvan na posao nego pijan . Jer vise se sranja desava od alkohola a ne od trave . I sam znas po novinama : ubio onoga u bio pijan , pokosio 2 djevojcice u bmwu pod utjecajem alkohola , potukao se napukao 1.5 ;) 

 

Sve je stvar od osobe od osobe . 

 

 

To mora da je onda neki zahtjevan posao u vrlo ozbiljnoj firmi.. Daj kome ti mazes oci ovdje? Ti si klasican primjer travara, znam ih ja puno takvih.. Kao nisu ovisni, trava je bogom dana, ne utjece na tvoj zivot blabla a dolazis na posao napusen. I gle sad, ne samo to nego se HVALIS s time na forumu . Pa ovo mora biti vrh gluposti koje sam danas procitao.

Osobno kad se napusim ne mogu drzat koncentraciju duze od 20 sekundi, interakcija s ljudima mi je otezana i misli mi se gube. Ne mogu zamislit da radim bilo koji posao kompliciraniji od slaganja jogurta po policama. A i to ne bi bio lagan zadatak.

 

Svim svojim postovima upravo kontriras sam sebi, iako ti to mozda ne kuzis. Svakim tvojim postom dokazujes upravo suprotno od onog u sto nas uvjeravas.

poz

11 godina
neaktivan
offline
Re: Marihuana
foobar333 kaže...

 

 

To mora da je onda neki zahtjevan posao u vrlo ozbiljnoj firmi.. Daj kome ti mazes oci ovdje? Ti si klasican primjer travara, znam ih ja puno takvih.. Kao nisu ovisni, trava je bogom dana, ne utjece na tvoj zivot blabla a dolazis na posao napusen. I gle sad, ne samo to nego se HVALIS s time na forumu . Pa ovo mora biti vrh gluposti koje sam danas procitao.

Osobno kad se napusim ne mogu drzat koncentraciju duze od 20 sekundi, interakcija s ljudima mi je otezana i misli mi se gube. Ne mogu zamislit da radim bilo koji posao kompliciraniji od slaganja jogurta po policama. A i to ne bi bio lagan zadatak.

 

Svim svojim postovima upravo kontriras sam sebi, iako ti to mozda ne kuzis. Svakim tvojim postom dokazujes upravo suprotno od onog u sto nas uvjeravas.

poz

Nije moj problem sta ti nemozes kad se napusis drzat koncetraciju 20 sekundi . I ne neslazem police nego radim sa ljudima u ducanu ;) a ja neznam zasto si ti toliko revoltiran . I nekontriram sebi niti ikome , niti ja vas pokusavam u nesto uvjeriti a jos najmanje da se hvalim time . Kazem ja sam pusac koji pusi svaki dan i normalno funkcionira a ako tebe to smeta to je tvoj problem .  

Svrha foruma je da izmjenjujemo iskustva i pricamo i zajebavamo se , tako je i ova tema ( drugacija je od ostalih jer se radi o necem zabranjenom ) a ja nit sam koga napadao ili uvjeravao , vi ste se okomili na mene a to je vas problem . Neplaniram se ja tu prepirat sa vama jer nema potrebe za tim . 

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.7.2015 12:05 (Adict).
16 godina
offline
Re: Marihuana
th0r-vz kaže...
lllnuclearlll kaže...

Ne, velim ti, ja to smatram kao i pivom, al da je još ilegalno, je! Kaznena prijava ide ako te više puta ulove i zavisi o količini pretpostavljam, također zavisi i o tome dali dilaš ili samo duvaš...

 

Što se tiče životopisa, dosta firmi traži potvrdu o nekažnjavanju gdje spadaju kaznene prijave (prekršajne naravno ne).

 

Al da mi dođeš na posao naduvan dobio bi momentalni otkaz. 

 

Zbog ovakvog zatucanog razmisljanja hrvatska je u stanju kakvom je.

Đizs Krajst... RH je u stanju u kojem je jer svaki čovjek ne dila travurinu i jer ljudi ne dolaze naduvani na posao? Što ti pušiš ne želim ni znat!

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.7.2015 12:53 (lllnuclearlll).
13 godina
offline
Marihuana

Legalize it, don't criticize it...

ak nisi bio tu, nisi ni tam...
8 godina
protjeran
offline
Re: Marihuana

Kad pušiš onda to šteti ne samotebi nego i ljudima oko tebe. Roditelji puše pored djeteta, majka puši u trudnoči......bože sačuvaj i to je ljudima normalno.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice