Psp problemi

poruka: 73
|
čitano: 24.954
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
RE: Psp
cappy kaže...
Warcraft master kaže...

AKO IMA TKO PSP JA ZNAM ODGOVORE NA SVA PITANJA !!!!!!!!!

 

 Iman 2pitranja:

1.Kupija san psp prije otp. 2god.,kad se iden povezat na bežični internet,pise mi ovi error:

 A connection error has occurred.

A connection to the access point could,not be estabilished.

Check the security settings for the network and try again.

Normalno internet je otkljucan,na nekima mi uspije npr uspio san se povezat na internet od hotela,al sidnen u kafic ocitan njihov internet,nema šifre i pojavi mi se ovaj error(gore naveden),dok prijatelj sa nokion može upsat.

2.skinio san dvi igre za psp i neznan kako ih stavit na psp i pokrenit,igre su Dirt2 i Shift.

Na prvo neznam odgovor. Za ovo drugo trebas imat custom firmware (m33). Ako imas, samo ovo sta si skinuo stavi u ISO folder

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
15 godina
protjeran
offline
RE: Psp
APazinjan kaže...
cappy kaže...
Warcraft master kaže...

AKO IMA TKO PSP JA ZNAM ODGOVORE NA SVA PITANJA !!!!!!!!!

 

 Iman 2pitranja:

1.Kupija san psp prije otp. 2god.,kad se iden povezat na bežični internet,pise mi ovi error:

 A connection error has occurred.

A connection to the access point could,not be estabilished.

Check the security settings for the network and try again.

Normalno internet je otkljucan,na nekima mi uspije npr uspio san se povezat na internet od hotela,al sidnen u kafic ocitan njihov internet,nema šifre i pojavi mi se ovaj error(gore naveden),dok prijatelj sa nokion može upsat.

2.skinio san dvi igre za psp i neznan kako ih stavit na psp i pokrenit,igre su Dirt2 i Shift.

Na prvo neznam odgovor. Za ovo drugo trebas imat custom firmware (m33). Ako imas, samo ovo sta si skinuo stavi u ISO folder

1.Neznam

2.Tebi treba Yoshi's decrypter a potraži ga na pspslimhacks.com

15 godina
neaktivan
offline
Psp problemi

Momci jel mi mozete odgovoriti na par pitanja.

 

1.Koji mi firmware treba za Gran Turismo da bih je mogao igrati,igra je skinuta sa neta.

 

2. Gdje se moze naci taj firmware i kako ga instalirati.

 

I zadnje pitanje.

 

3. Imam firmware CFW 5.03m33,jel bi ja sad ovaj novi mogao nadograditi bez problema da se nebi brick-ao PSP.

 

4. Hvala na odgovorima.

Chatanje Na Sonyjev Način.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Psp
Warcraft master kaže...

AKO IMA TKO PSP JA ZNAM ODGOVORE NA SVA PITANJA !!!!!!!!!

 

 Gdje mogu kupit bateriju za psp 3004 i po kojoj cijeni??

15 godina
neaktivan
offline
RE: Psp
mesomeone kaže...
Warcraft master kaže...

AKO IMA TKO PSP JA ZNAM ODGOVORE NA SVA PITANJA !!!!!!!!!

 

 Gdje mogu kupit bateriju za psp 3004 i po kojoj cijeni??

Nije to veliki problem,pogledaj u ovim ducanima za tehniku.

Npr. Techno Max

duje kapitanović
14 godina
neaktivan
offline
RE: Psp

Napravio sam update firmwarea 6.10, pa me zanima kada će biti dostupna neka custom verzija da mogu igrati piratske igre? Hvala

SiGA
15 godina
protjeran
offline
RE: Psp
Golub kaže...

Napravio sam update firmwarea 6.10, pa me zanima kada će biti dostupna neka custom verzija da mogu igrati piratske igre? Hvala

Sorry,ali koji pametan čovjek ide updateati na 6.10!!!!!Jesi ti LUD!!

 

Za firmwire 6.10 ćeš se načekati mjeseci i mjeseci....

 

Da nisi fino updateao sad bi mogao igrati sve piratske igre a ovako možeš samo čekati a čekati ćeš dugo..:Sretno Namigiva

POZIVNICE ZA LOCKERZ!!Brzo i sigurno preko ovog formulara:http://fs17.formsite.com/sixmixtrix/form184260076/index.html
15 godina
neaktivan
offline
Psp problemi

Koji si ti njub jbt,sad se mos komotno j*bat.cccccccc

Chatanje Na Sonyjev Način.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Psp problemi
Game_Fan kaže...

Momci jel mi mozete odgovoriti na par pitanja.

 

1.Koji mi firmware treba za Gran Turismo da bih je mogao igrati,igra je skinuta sa neta.

 

2. Gdje se moze naci taj firmware i kako ga instalirati.

 

I zadnje pitanje.

 

3. Imam firmware CFW 5.03m33,jel bi ja sad ovaj novi mogao nadograditi bez problema da se nebi brick-ao PSP.

 

4. Hvala na odgovorima.

1.Osobno imam 5-00m33-6Šutim na njemu vrtim GT5 (valjda znas da je to CFW(custom firmware)

 

2.Javi mi se na pm jer se ovdje ne smije pričati o tome...

 

3.Ne bi mogao...Ali zasto mijenjati 5.00m33-6 ako sve igre rade na njemu(stigao fix za dirt2)

 

4.I tebi sinko na pitanjima

Kako se zove najpoznatiji albanski metereolog ?-Azimi Aljeti
14 godina
neaktivan
offline
RE: Psp

Hvala na odgovorima!

Imam još 2 pitanja:

 

1. Šta mi slijedi kad bude dostupan custom firmware 6.10, jednostavno ga skinem i po uputama instaliram, ili?

 

2. Zar nema baš nikakvog načina da se sruši ovaj najnoviji firmware?

SiGA
15 godina
neaktivan
offline
RE: Psp
Golub kaže...

Hvala na odgovorima!

Imam još 2 pitanja:

 

1. Šta mi slijedi kad bude dostupan custom firmware 6.10, jednostavno ga skinem i po uputama instaliram, ili?

 

2. Zar nema baš nikakvog načina da se sruši ovaj najnoviji firmware?

1. Jednostavno ga skines i po uputama instaliras.

 

2. Kupi panroda batery i problem rijesen,s njom mos firmware spustati na koji god broj zelis.

Chatanje Na Sonyjev Način.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Psp

Hvala! Uspio sam!

SiGA
16 godina
neaktivan
offline
Psp problemi

moj problem je u tome da želim instalirat cfw na svoj psp.imao sam 4.01 m33 i upgredao na 5.01 ofw....nisam dugo updateo,pa sam zaje*o...kako da sad to ispravim tj.da instaliram cfw 5.02 na psp..inače imam PSP 1000..

 

Hvala!

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Psp problemi

Treba ti pandora i magic memory stick

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
14 godina
neaktivan
offline
Psp problemi

Što se tiče povezivanja PSP-a na net moraš podesit sve parametre, kao IP adresu itd., pa pokušaj onda.

Što se tiče igara, one moraju biti bar u "cso" formatu ili najbolje "iso" formatu i onda ih prebaciš u PSP>GAME Folder i igraš ih na svom PSP-u.

Inače, za konvertiranje koristi "PSP ISO Compressor 1.4"....

SiGA
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Psp problemi
APazinjan kaže...

Treba ti pandora i magic memory stick

ok...a ima li tko iz zadra da to radi?uz novčanu naknadu naravno...

15 godina
offline
Psp problemi

Ja imam PSP 1004 i danas mi ga je neki lik hakirao(mislim ubacio CFW), i trajanje baterije se prepolovilo(prije je poslje punjnja na 100% baterije pisalo 9,48 h sa sada samo 5.04 hNeodlučan), sada me zanima dali je to normalno ili me je on zeznio pa zamijenio bateriju?!?NeodlučanPlač

Hvala na pomoči.

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Psp problemi
ivan262 kaže...

Ja imam PSP 1004 i danas mi ga je neki lik hakirao(mislim ubacio CFW), i trajanje baterije se prepolovilo(prije je poslje punjnja na 100% baterije pisalo 9,48 h sa sada samo 5.04 hNeodlučan), sada me zanima dali je to normalno ili me je on zeznio pa zamijenio bateriju?!?NeodlučanPlač

Hvala na pomoči.

Zna li netko?

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
14 godina
neaktivan
offline
Psp problemi

e molim te ja imam problem

 

ovako

pokušavam tjednima napravitda mogu igrat igre preko memory sticka ali neče pa neče. napravim se točno od slova do slova, a kad u psp pokenem igru, dođe mi the game couldnt be loaded  il tako nešto i neki brojevi npr. 021235420 .. MOLIM POMOZITE!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Psp
Trebam pomoc-kupio sam od frenda psp slim sve radi na njemu oce citati umd ali problem je sto mi nece citati igrice sa memorijske rekao je kad je kupio psp rekao je kad je poceo igrati igricu na psp-u ponudilo da mora instalirati novi software i pito je hoce li mu da odma instalira i stisnio je da-de recite sta da radim moj je System Software Version 5.03. pomoc
14 godina
offline
RE: Psp
Trebam pomoc-kupio sam od frenda psp slim sve radi na njemu oce citati umd ali problem je sto mi nece citati igrice sa memorijske rekao je kad je kupio psp rekao je kad je poceo igrati igricu na psp-u ponudilo da mora instalirati novi software i pito je hoce li mu da odma instalira i stisnio je da-de recite sta da radim moj je System Software Version 5.03. pomoc
15 godina
neaktivan
offline
Psp problemi

Evo prati ovdje upustva, nadesno imas skinuti tool.

 

"Programski jezici kao što su C++ i Java dizajnirani su za profesionalni razvoj sa velikim timovima iskusnih programera koji se brinu za efikasnost izvršavanja svog koda."
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Psp problemi

Jel mi mozes napisati zpustva ako ti nije problem korak po korak pls¨¨

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Psp
Warcraft master kaže...

AKO IMA TKO PSP JA ZNAM ODGOVORE NA SVA PITANJA !!!!!!!!!

 

JA IMAM PSP! ( seljak)

Šta je bilo ranije kokoš ili jaje?

Stara japanska: ako pas laje, nije dovoljno kuhan.
14 godina
offline
Psp problemi

e pokusavo sam sve sam napravio sa videa sto si stavio al kada otidjem na psp u photo sporo mi ocitava ChickHen a nikako da se pojavi ekran i samo se zamrzne i ponovno ga upalim otidjem u slike i opet nista please ljudi help treba moj psp-2006   Mršti se

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Psp

e sry na smetnji al imam psp 2004 i jailbreakan mi je al medutim ne zeli mi vise stavljati igrice na njega preko memory kartice...sto da napravim????

janes
14 godina
neaktivan
offline
Psp problemi

e sry na smetnji al imam psp 2004 i jailbreakan mi je al medutim ne zeli mi vise stavljati igrice na njega preko memory kartice...sto da napravim????????

janes
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Psp problemi
janes1986 kaže...

e sry na smetnji al imam psp 2004 i jailbreakan mi je al medutim ne zeli mi vise stavljati igrice na njega preko memory kartice...sto da napravim????????

Možeš li molim te malo detaljnije opisati problem? Uopće ne možeš prebacit igre ili ti ih ne želi pokrenuti?

http://apazinjan3d.webs.com/index.html
14 godina
protjeran
offline
RE: Psp problemi
janes1986 kaže...

e sry na smetnji al imam psp 2004 i jailbreakan mi je al medutim ne zeli mi vise stavljati igrice na njega preko memory kartice...sto da napravim????????

Jedino rješenje ti je da formatiraš memory stick svoga PSP-a.I nije PSP Jailbreakan nego je hakiran pomoću custom firmwirea.Pozdrav Namigiva

Zarađujmo lovu zajedno: http://gagabux.com/register.php/lcztatu.html
13 godina
neaktivan
offline
Re: Psp

imam jedan problem za psp..ubaci sam pes u psp i pokrenulo mi i odjednom me je izbacilo iz igirce i bila je jedna linija koja se punila do 100% ja sam iskljucio psp i sada nece da se upali-....kada ga ukljucim gori lampica zuta i poslije par minuta ugasi se.......molim vas hitan odgovor

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice