Proširenja za Google Chrome

poruka: 41
|
čitano: 29.137
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Proširenja za Google Chrome

U jednom Bugu, neda mi se tražiti broj, bio je članak "Kromirana oprema". Dakle imali ste priliku vidjeti kojim dodatcima opremiti vaš preglednik.

Budući da nema svako taj broj a nisam vidio sličnu temu na forumu odlučio sam napisati par meni najboljih dodataka za Chrome.

 

AdBlock Plus Dodatak koji uspješno blokira sve oglase na koje naiđete. Nestat će vam oglasi na YouTubeu, Facebooku, pop-up prozori i mnogi drugi flash oglasi koji vam usporavaju preglednik. U svakom slučaju ako niste ljubitelj oglasa ovo je dodatak za vas. Ja bez ovog dodatka ne mogu na 24sata koliko me iznerviraju oni flash oglasi.

 

FlashBlock Blokirajte flash tamo gdje vi želite.

 

Speed Dial 2 Ako želite veoma prilagodljivu početnu "new tab" stranicu ovaj dodatak je savršen. Možete postaviti koliko god web stranica hoćete, broj redova, thumbnail, veličina thumbnaila sve je na vama kako će izgledati. Kako moja "new tab" stranica izgleda možete pogledati na dnu poruke u priloženoj slici.

 

Awesome Screenshot: Capture & Annotate Bezbolno uzimanje screenshota cijele stranice, u samo tri klika napravite ono što sami nikada nebi bez dediciranog alata. Možete slikati dijelove, vidljivi dio stranice ili pak cijelu stranicu.

 

YouTube™ Ratings Preview Ovaj dodatak prikazuje malu trakicu na dnu thumbnaila svakog videa. Dio te trakice je zelen a dio crven, zelena predstavlja pozitivne ocjene a crvena negativne. Da smo to prije imali nikad nebi kliknuli na Bieberov Baby video {#}.

 

Hover Zoom Pogledajte neku sliku bez da klikate na nju. Radi na YouTubeu, Facebooku, eBayu i mnogim drugim stranicama uključujući i Bug.hr.

 

Facebook Notifications Želite znati tko vas spominje i dok niste na facebooku? Ovaj dodatak vam u desnom gornjem kutu prikaziva obavijesti i poruke.

 

Checker Plus for Gmail™ Obavijesti o primljenoj pošti na Gmailu na vašoj alatnoj traci.

 

LastPass Možda i najbolji upravitelj za lozinke.

 

Thin Scroll Bar Ako želite povećati prostor koji vidite instalirajte ovo proširenje. Scroll traka će vam se smanjti toliko da je gotovo i ne vidite ali je upotrebljiva. 

 

Search by Image (by Google) Pretražite internet pomoću bilo koje slike koju pronađete u samo dva klika.

 

Uklonite klizače Osim što ih možete smanjiti što je preporučljivo možete ih i potpuno ukloniti ako vam ne trebaju, to jest ako koristite kotačić.

 

goo.gl URL Shortener Ako želite predugi URL skratiti samo jednim klikom ovo je proširenje za vas.

 

Smooth Scrollerator Ako želite vidjeti sadržaj kad scrollate niz stranicu instalirajte ovaj dodatak.

 

Ja sam ovdje naveo samo dodatke koje ja koristim ali ima ih još hrpa korisnih u Chrome Webstore.

Možete instalirati i ekstenzije koje nisu na googleovoj službenoj stranici. Skinite ekstenziju i povučete je u prozor Proširenja (Postavke > Proširenja).

Slika kako ovo napraviti je priložena (hvala forumašu sirka666).

 

Ako imate prijedlog za neki dodatak samo napišite bit će dodan u ovu poruku.

 

 

Speed Dial 2 Speed Dial 2
Awesome Screenshot: Capture & Annotate Awesome Screenshot: Capture & Annotate
Facebook Notifications Facebook Notifications
Hover Zoom Hover Zoom
YouTube™ Ratings Preview YouTube™ Ratings Preview
AdBlock Plus AdBlock Plus
Kako instalirati ekstenziju koja nije sa služene Google stranice Kako instalirati ekstenziju koja nije sa služene Google stranice
very enraged dude.
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.2.2013 6:41 (ruzcheHR).
 
11 1 hvala 15
12 godina
protjeran
offline
Re: Proširenja za Google Chrome

od svega što si naveo ja koristim samo adblock, koji nije učinkovit za ovaj forum ako mu ne dodaš i flash block.

osim ta dva proširenja, instalirao i sam i neke koje google ne dopušta kao npr. you tube downloader, ali postoji način da se blokada zaobiđe, a osim toga i konvertira video u mp3. dodao sam tome i još jednu extenziju za skidanje videa s bilo koje stranice.

gmail checker je također korisna extenzija, daje mi slobodu u radu s tabovima i uvijek besprijekorno pokazuje brojčanom i animacijskom notifikacijom o novopristigloj pošti.

isprobavao sam i razne weather dodatke na browseru, ali nisu mi se dopali, zašto služe bookmarks? ;)

dok nisam otkrio izvor kvalitetnih extenzija za browser kojeg obožavam, rabio sam portable ff za skidanje videa s yt.

 

evo par screenshots da se vidi razlika u blokadi reklama sa i bez flashblocka.

Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, a Olimp ga ima
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.1.2013 13:19 (glagoljica).
12 godina
neaktivan
offline
Proširenja za Google Chrome

Pravo korisna tema instalirao sam sve i sad je google chrome onakav kakav bi trebao biti to se posebno odnosi na you tube,ovo za reklame zlata vrijedi a ovaj drugi dodatak mi je dosta vremena ustedio,sto se mene tice ja sam samo angry birds imao u dodacima

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Proširenja za Google Chrome

ako nije tajna možeš li navesti što si točno instalirao? sve iz prvog posta ili si dodao i nešto iz mog? jer ako nisi ubo flash block reklame na bugu će ti i dalje biti problem.

btw, jesi probao gmail checker?

 

edit: i sa promjenjenim adblockom, a bez flash blocka reklame na bugu se ne daju maknuti.

Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, a Olimp ga ima
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.1.2013 15:08 (glagoljica).
16 godina
offline
Proširenja za Google Chrome

Evo vam 2 za sigurnije surfanje:

 

HTTPS Everywhere

 

WOT Safe Search
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao
Moj PC  
0 3 hvala 1
11 godina
offline
Re: Proširenja za Google Chrome
glagoljica kaže...

od svega što si naveo ja koristim samo adblock, koji nije učinkovit za ovaj forum ako mu ne dodaš i flash block.

osim ta dva proširenja, instalirao i sam i neke koje google ne dopušta kao npr. you tube downloader, ali postoji način da se blokada zaobiđe, a osim toga i konvertira video u mp3. dodao sam tome i još jednu extenziju za skidanje videa s bilo koje stranice.

gmail checker je također korisna extenzija, daje mi slobodu u radu s tabovima i uvijek besprijekorno pokazuje brojčanom i animacijskom notifikacijom o novopristigloj pošti.

isprobavao sam i razne weather dodatke na browseru, ali nisu mi se dopali, zašto služe bookmarks? ;)

dok nisam otkrio izvor kvalitetnih extenzija za browser kojeg obožavam, rabio sam portable ff za skidanje videa s yt.

 

evo par screenshots da se vidi razlika u blokadi reklama sa i bez flashblocka.

Flash Block može biti koristan ali i štetan, recimo ako ga uključiš na Bug.hr zbog ove gore reklame možda nećeš vidjeti jedan dio stranice u flashu koji je potreban ili koristan. Taj Checker Plus je vrhunska stvar i dodat ću ga u prvu poruku.

very enraged dude.
12 godina
protjeran
offline
Re: Proširenja za Google Chrome

nisam nikad imao problema s prikazom stranice, bila to početna (vidi sliku) ili forum. a što se tiče gmail checkera ima i on svojih mana, nekad se jednostavno isključi. na tvom mjestu zamjenio bih adblock ovim mojim jer bolje blokira reklame, uvjerio sam se u to u par navrata na gmailu i yahoo weather.

Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, a Olimp ga ima
11 godina
offline
Re: Proširenja za Google Chrome
glagoljica kaže...

nisam nikad imao problema s prikazom stranice, bila to početna (vidi sliku) ili forum. a što se tiče gmail checkera ima i on svojih mana, nekad se jednostavno isključi. na tvom mjestu zamjenio bih adblock ovim mojim jer bolje blokira reklame, uvjerio sam se u to u par navrata na gmailu i yahoo weather.

Zamjenio? To ne definitivno, adblock plus uklanja reklame na YouTube-u, Facebooku, razne tekstualne i slikovne oglase dok taj blokira samo flash oglase.

Zamjeniti nikako, možda koristiti uz adblock.

very enraged dude.
13 godina
offline
Proširenja za Google Chrome

LastPass je odlična ekstenzija.

 

Kad se registrirate nudi vam generiranje šifre i odmah je spremi za bilo koji password field za tu domenu. I radi puno inteligentije od Chromeoveog built in password managera.

Pingu ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Proširenja za Google Chrome
ruzcheHR kaže...
glagoljica kaže...

nisam nikad imao problema s prikazom stranice, bila to početna (vidi sliku) ili forum. a što se tiče gmail checkera ima i on svojih mana, nekad se jednostavno isključi. na tvom mjestu zamjenio bih adblock ovim mojim jer bolje blokira reklame, uvjerio sam se u to u par navrata na gmailu i yahoo weather.

Zamjenio? To ne definitivno, adblock plus uklanja reklame na YouTube-u, Facebooku, razne tekstualne i slikovne oglase dok taj blokira samo flash oglase.

Zamjeniti nikako, možda koristiti uz adblock.

možda sam se krivo izrazio pa me nisi shvatio: mislio sam na adblock plus kojeg koristiš. loš je. ne blokira reklame koje nisu u flashu tako dobro kao adblock kojeg ja koristim. oscvjedočio sam se na gmailu i yahoo weather. inače fb nemam, a za yt moj adblock i tvoj su jednako dobri.

Vapor kaže...

LastPass je odlična ekstenzija.

 

Kad se registrirate nudi vam generiranje šifre i odmah je spremi za bilo koji password field za tu domenu. I radi puno inteligentije od Chromeoveog built in password managera.

po meni nepotrebna extenzija, kada odem na neki forum već me dočeka utipkana moja šifra i user. samo kliknem prijavu. inače moj lap koristim samo ja.

Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, a Olimp ga ima
11 godina
offline
Re: Proširenja za Google Chrome
glagoljica kaže...
ruzcheHR kaže...
glagoljica kaže...

nisam nikad imao problema s prikazom stranice, bila to početna (vidi sliku) ili forum. a što se tiče gmail checkera ima i on svojih mana, nekad se jednostavno isključi. na tvom mjestu zamjenio bih adblock ovim mojim jer bolje blokira reklame, uvjerio sam se u to u par navrata na gmailu i yahoo weather.

Zamjenio? To ne definitivno, adblock plus uklanja reklame na YouTube-u, Facebooku, razne tekstualne i slikovne oglase dok taj blokira samo flash oglase.

Zamjeniti nikako, možda koristiti uz adblock.

možda sam se krivo izrazio pa me nisi shvatio: mislio sam na adblock plus kojeg koristiš. loš je. ne blokira reklame koje nisu u flashu tako dobro kao adblock kojeg ja koristim. oscvjedočio sam se na gmailu i yahoo weather. inače fb nemam, a za yt moj adblock i tvoj su jednako dobri.

Vapor kaže...

LastPass je odlična ekstenzija.

 

Kad se registrirate nudi vam generiranje šifre i odmah je spremi za bilo koji password field za tu domenu. I radi puno inteligentije od Chromeoveog built in password managera.

po meni nepotrebna extenzija, kada odem na neki forum već me dočeka utipkana moja šifra i user. samo kliknem prijavu. inače moj lap koristim samo ja.

Nepotrebna za korisnike koji sami koriste računalo kao što si ti ili ja. Dodat ćemo je u prvu poruku, možda nekom zatreba.

FlashBlock je također dodan u poruku.

very enraged dude.
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.1.2013 14:34 (ruzcheHR).
14 godina
offline
Proširenja za Google Chrome

Bilo bi zgodno da ovo dodaš u post.

Ako želite instalirati ekstenziju koja nije sa Googleove službene stranice, nakon što downloadate željenu ekstenziju otiđite u Postavke > Proširenja te samo povucite tu željenu ekstenziju.

 

Naravno ovo donosi određen rizik da nebi pokupili nekakvi malware, zato oprezno.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
1 0 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
Re: Proširenja za Google Chrome
na kompu koji je javni ili na njemu radi više osoba nije potrebno instalirati tu extenziju jer se to može riješiti logiranjem/odlogiranjem vlastitog gmail accounta s čime nestaju sve postavke. ja k tome nakon odlogiranja s javnog kompa pobrišem history i passwords sve jednim klikom, a maknem i svoje bookmarks pa vratim komp (browser) u prijašnje stanje.
Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, a Olimp ga ima
12 godina
protjeran
offline
Re: Proširenja za Google Chrome
sirka666 kaže...

Bilo bi zgodno da ovo dodaš u post.

Ako želite instalirati ekstenziju koja nije sa Googleove službene stranice, nakon što downloadate željenu ekstenziju otiđite u Postavke > Proširenja te samo povucite tu željenu ekstenziju.

 

Naravno ovo donosi određen rizik da nebi pokupili nekakvi malware, zato oprezno.

nema tu malwarea, instalirao sam s tog sitea masu puta extenzije koje web store nema a chrome ne dozvoljava. sve je 100% sigurno. najviše se skida yt downloader.

Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, a Olimp ga ima
11 godina
offline
Re: Proširenja za Google Chrome
glagoljica kaže...
sirka666 kaže...

Bilo bi zgodno da ovo dodaš u post.

Ako želite instalirati ekstenziju koja nije sa Googleove službene stranice, nakon što downloadate željenu ekstenziju otiđite u Postavke > Proširenja te samo povucite tu željenu ekstenziju.

 

Naravno ovo donosi određen rizik da nebi pokupili nekakvi malware, zato oprezno.

nema tu malwarea, instalirao sam s tog sitea masu puta extenzije koje web store nema a chrome ne dozvoljava. sve je 100% sigurno. najviše se skida yt downloader.

Neke ekstenzije imaju zloćudnu namjenu, zato nisu dozvoljene na Chrome Webstore a možeš ih pokupiti na drugim stranicama. Neke nisu dozvoljene jednostavno zbog Googleove politike ili što su namjenjene za ilegalne radnje.

very enraged dude.
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.1.2013 14:47 (ruzcheHR).
12 godina
protjeran
offline
Re: Proširenja za Google Chrome
kakva zloćudna namjera? yt downloader zloćudna namjera? pA ŠTA VI LJUDI SKIDATE s tih stranica?
Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, a Olimp ga ima
11 godina
offline
Re: Proširenja za Google Chrome
glagoljica kaže...
kakva zloćudna namjera? yt downloader zloćudna namjera? pA ŠTA VI LJUDI SKIDATE s tih stranica?

Ne shvataš dečko ekstenzije koje ne smiju na Chrome Webstoru su zloćudne, "ne sviđaju se" googleu ili su za ilegalne radnje.

Nisam ja rekao ni ovaj da je YT Downloader malware ali ako skidaš proširanja gdje god stigneš riskiraš da pokupiš malware.

 

 

very enraged dude.
11 godina
neaktivan
offline
Proširenja za Google Chrome

Thin Scroll Bar.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Proširenja za Google Chrome
nele'ba kaže...

Thin Scroll Bar.

Ne baš toliko korisno ali zanimljivo proširenje. Meni se sviđa i ostavit ću ga, bilo bi ljepo da se može podešavati širina ali ni ovako nije loše, ja bi možda još mrvicu povećao.

Ide u prvu poruku.

very enraged dude.
12 godina
protjeran
offline
Re: Proširenja za Google Chrome
ruzcheHR kaže...
glagoljica kaže...
kakva zloćudna namjera? yt downloader zloćudna namjera? pA ŠTA VI LJUDI SKIDATE s tih stranica?

Ne shvataš dečko ekstenzije koje ne smiju na Chrome Webstoru su zloćudne, "ne sviđaju se" googleu ili su za ilegalne radnje.

Nisam ja rekao ni ovaj da je YT Downloader malware ali ako skidaš proširanja gdje god stigneš riskiraš da pokupiš malware.

 

 

čuj stari, daj mi navedi neku zloćudnu extenziju koju bi korisnik sa trunkom zdravog razuma instalirao. a do politike google-a ne držim yt downloader je korisna i potpuno legalna stvar. recimo moj frend uploada neki video s treninga, kakvo je kažnjivo djelo ako ga ja skinem s yt downloaderom kojeg google naravno brani? u copyright pravilima na yt kaže se da moram imati pristanak vlasnika videa da ga skinem dakle google NIJE vlasnik videa i ne znam zašto brani yt downloader extenziju

i btw, nisam "dečko". sudeći po glupostima koje pišeš (ad block plus kojeg rabiš je lošiji od ad blocka - još mi se nije dogodilo da s mojim ad blockom dobijem reklamu na gmailu i na yahoo weather.

ad block bez flasha na ovom portalu kao da ga i nema jer su reklame uglavnom u flashu za što treba flash block koji po tebi ne dozvoljava da ja na bug.hr pročitam važne sadržaje "Flash Block može biti koristan ali i štetan, recimo ako ga uključiš na Bug.hr zbog ove gore reklame možda nećeš vidjeti jedan dio stranice u flashu koji je potreban ili koristan." - molim te pokaži mi što to gubim koji dio stranice koji je u flashu a neophodan je da ga vidim? zatim to su zloćudne extenzije sa sitea kojeg google chrome ne podržava itd - navedi mi molim te neke od njih koje bi netko iole inteligentan stavio na browser ja do sad nisam sreo ni jednu a instalirao sam ih i deinstalirao dosta) prije bi se moglo reć da je obrnuto.

 


Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, a Olimp ga ima
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.1.2013 10:47 (glagoljica).
13 godina
offline
Proširenja za Google Chrome

Odlična tema.


Evo neki koje ja koristim:

  • AdBlock - nemam što pričati previše.
  • Center that Youtube! - centrira novu verziju Youtube-a. Super sam zadovoljan. 5/5
  • Google Provjera pošte - pored adresne trake, crvena ikonica koja radi na push principu. Odlično radi. 5/5
  • Search by image (by Google) - dobro znana odlika Google pretraživanja. Mala ekstenzija koja u pop-menu dodaje istoimeni prečac za pretragu. 5/5
  • goo.gl URL Shortener - malen, lagan i jednostavan add-on koji radi ono što mu je zadaća. 5/5
  • Uklonite klizače - na svim stranicama uklanja klizače, s desne strane. Ako koristite pomicanje s mišem i kotačićem, a smetaju vam klizači - odlična stvar. 5/5
  • BOL Return Of The Old Smileys Smijeh

 

Tu i tamo koristim još neke, ali ovi su mi stalni. {#}

 

Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. || http://goo.gl/i6Hpi || http://goo.gl/Wqwat || http://goo.gl/w1hZn ||
Moj PC  
1 0 hvala 4
11 godina
offline
Re: Proširenja za Google Chrome
glagoljica kaže...
ruzcheHR kaže...
glagoljica kaže...
kakva zloćudna namjera? yt downloader zloćudna namjera? pA ŠTA VI LJUDI SKIDATE s tih stranica?

Ne shvataš dečko ekstenzije koje ne smiju na Chrome Webstoru su zloćudne, "ne sviđaju se" googleu ili su za ilegalne radnje.

Nisam ja rekao ni ovaj da je YT Downloader malware ali ako skidaš proširanja gdje god stigneš riskiraš da pokupiš malware.

 

 

čuj stari, daj mi navedi neku zloćudnu extenziju koju bi korisnik sa trunkom zdravog razuma instalirao. a do politike google-a ne držim yt downloader je korisna i potpuno legalna stvar. recimo moj frend uploada neki video s treninga, kakvo je kažnjivo djelo ako ga ja skinem s yt downloaderom kojeg google naravno brani? u copyright pravilima na yt kaže se da moram imati pristanak vlasnika videa da ga skinem dakle google NIJE vlasnik videa i ne znam zašto brani yt downloader extenziju

i btw, nisam "dečko". sudeći po glupostima koje pišeš (ad block plus kojeg rabiš je lošiji od ad blocka - još mi se nije dogodilo da s mojim ad blockom dobijem reklamu na gmailu i na yahoo weather.

ad block bez flasha na ovom portalu kao da ga i nema jer su reklame uglavnom u flashu za što treba flash block koji po tebi ne dozvoljava da ja na bug.hr pročitam važne sadržaje "Flash Block može biti koristan ali i štetan, recimo ako ga uključiš na Bug.hr zbog ove gore reklame možda nećeš vidjeti jedan dio stranice u flashu koji je potreban ili koristan." - molim te pokaži mi što to gubim koji dio stranice koji je u flashu a neophodan je da ga vidim? zatim to su zloćudne extenzije sa sitea kojeg google chrome ne podržava itd - navedi mi molim te neke od njih koje bi netko iole inteligentan stavio na browser ja do sad nisam sreo ni jednu a instalirao sam ih i deinstalirao dosta) prije bi se moglo reć da je obrnuto.

 


Čekaj šta sam ja rekao u vezi YT Downloadera, čitaš li ti moje poruke uopće? Daj molim te nemoj me j**avat u zdrav mozak. Ti meni objašnjavaš zašto Google ne dozvoljava YT Downloader, postoje ekstenzije koje su napravljene da ti nanesu štetu a o tome kolko je neko glup da ih instalira ne treba raspravljat jer postoji takvih mnogo i čovjek je samo napomenu da postoje takve ekstenzije da se pazi šta se instalira. Što se tiče Flash Blocka, Bug.hr nije jedina stranica koju ljudi posjećuju, neke stranice koriste Flash da bi radile. To je pitanje volje za praviti filtere za određene stranice.

 

@sudy_freak

Te koje nemaju su dodane, taj što centrira YT mi ne radi pa ga neću stavljat na listu dok još netko ne potvrdi da radi dodatak.

very enraged dude.
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.1.2013 12:38 (ruzcheHR).
14 godina
offline
Re: Proširenja za Google Chrome
sudy_freak kaže...

Odlična tema.


Evo neki koje ja koristim:

Svaka čast na ovome.

 

Nikad mi nije niti palo na pamet potražiti ovo a stalno kratim adrese. Odlično radi.

Swedish latin super funk.
13 godina
offline
Proširenja za Google Chrome

Dali možda ima proširenje za zabranu brisanja povijesti stranice ili tako slično?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Proširenja za Google Chrome
Liverpool1892 kaže...

Dali možda ima proširenje za zabranu brisanja povijesti stranice ili tako slično?

Ne vjerujem da je to moguće sa Chromeom.

very enraged dude.
13 godina
online
Re: Proširenja za Google Chrome
ruzcheHR kaže...
Liverpool1892 kaže...

Dali možda ima proširenje za zabranu brisanja povijesti stranice ili tako slično?

Ne vjerujem da je to moguće sa Chromeom.

Obzirom je Google izdao doduše za Android, novu "CHROME BETA",  možda ne bi zagoreg bilo da netko da takvu mogućnost kao prijedlog, obzirom i sami iz Google-a zovu da se javljamo sa prijedlozima o oplemenjivanju samog CHROME-a {#} !!??

 

LINK; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chrome.beta

ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2013 13:58 (ATJLučko).
16 godina
neaktivan
offline
Proširenja za Google Chrome

Nešto što Chrome nema za razliku od druih browsera je smooth scrollanje. Za to koristim Smooth Scrollerator: https://chrome.google.com/webstore/detail/smooth-scrollerator/lmicgfcegednlkdhgbhgickcgndjeeig

Zna nekad nervirati kad čitam veći tekst pa malo zaskrolam prema dolje a ono mi pobjege tekst naglo, tj. ne znam gdje sam više stao. Ovo zaglađeno skrolanje je odlično i žao mi je što to nije ugrađena funkcija u Chrome.

0100001001101111011010100110000101101110
Moj PC  
2 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: Proširenja za Google Chrome
Boky kaže...

Nešto što Chrome nema za razliku od druih browsera je smooth scrollanje. Za to koristim Smooth Scrollerator: https://chrome.google.com/webstore/detail/smooth-scrollerator/lmicgfcegednlkdhgbhgickcgndjeeig

Zna nekad nervirati kad čitam veći tekst pa malo zaskrolam prema dolje a ono mi pobjege tekst naglo, tj. ne znam gdje sam više stao. Ovo zaglađeno skrolanje je odlično i žao mi je što to nije ugrađena funkcija u Chrome.

Ljep dodatak, dodano u prvi post.

very enraged dude.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Proširenja za Google Chrome

pozz...imam problema sa gmail checkerom pa bih molio za pomoć

 

naime kada otvorim chrome,ne prijavljuje mi se automatsi na gmail pa mi taj gmail checker i nema neke svrhe jer mi ne može očitati poštu...tek kada se prijavim na gmail onda mi prikazuje kada mi dođe nova pošta, ali čim ugasim chrome i opet ga upalim ista stvar

 

mene zanima da li se može kako podesiti da se odmah pri otvaranju chroma automatski prijavi i na gmail servis?

 

12 godina
protjeran
offline
Re: Proširenja za Google Chrome

gmail checker baci to je smeće od extenzije malo radi malo ne. ja pratim poštu preko vrha prvog taba kad sam na drugim tabovima. radi besprijekorno.

što se tiče automatskog logina u gmail evo ss dole. inače ovdje sam namjestio da mi je i home page gmail i kada pokrenem browser nakon podizanja windowsa odmah mi otvara gmail bez da ukucavam user i pass. ista stvar je i sa ostalim siteovima koji traže login. samo u ccleaneru sačuvati cookies.

Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, a Olimp ga ima
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.6.2013 15:24 (glagoljica).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice