T-Com pokloni za produženje ugovora izdvojena tema

poruka: 3.570
|
čitano: 1.812.497
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Ako je nova serija uredaja... moguce je da je doso s 4.1.x ...
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

jesam, 4.1.2. verzija,ja san se isto iznenadio

11 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Meni isto danas stigao, isto sa Jelly beanom

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

da, i meni je JB

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Stvarno ne kužim onda zašto ga ja ne mogu update-at na jelly bean {#} naravno klasičnim putem, neda mi ga se rootat, instaliravat preko odin-a itd. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Stigao i meni Galaxy,ugovor produžen 13.02.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Pa probaj spojit sa kimpom na njemu instaliraj samsung kies pa vidi oce li rec nadogradnja programske opreme. Meni na sgs 2 neda ota update a na kiesu nadogradi.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
15 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Danas je stigao tablet, poštar ga donio, a ugovor sam "produzio" 14.2. , a jučer je došao prijatelju koji ga je uzeo prvi dan akcije, 8.2. mislim, i to Cityex-om, a koji je doslovno, i moj susjed.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
PC - stručnjak kaže...
Pa probaj spojit sa kimpom na njemu instaliraj samsung kies pa vidi oce li rec nadogradnja programske opreme. Meni na sgs 2 neda ota update a na kiesu nadogradi.

 Nema ni tamo, piše najnovija verzija {#}

11 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

I meni danas stigao Tab 2, HP donio popodne, gore Jelly bean, super je.

Zahtjev predao 14.2. online.

 

HT {#} .

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Vrijedi li jos akcija za Samsung tablet? Vrijede li ove akcije za poslovne korisnike? Bio sam početkom 2 mj. 7-8.02. u T-Comu jer su mi istekli ugovori za adsl flat i maxtv i za produženje sam ih pitao nude li što i ponudili su mi mobitele  sony xperiju i neki njihov alcatel pa me čudi da tablet nisu ponudili. Jel netko upućen hoće li biti opet sličnih akcija?

 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Dukysta kaže...

Vrijedi li jos akcija za Samsung tablet? Vrijede li ove akcije za poslovne korisnike? Bio sam početkom 2 mj. 7-8.02. u T-Comu jer su mi istekli ugovori za adsl flat i maxtv i za produženje sam ih pitao nude li što i ponudili su mi mobitele  sony xperiju i neki njihov alcatel pa me čudi da tablet nisu ponudili. Jel netko upućen hoće li biti opet sličnih akcija?

ašu ja mislin da nema samsunga više,al kolko san skužia sad je u điru neki lg mobitel i huawei tablet(s 3G-om),al za tablet ja mislin da triba max 3 paket uzeti,najbolje ti je pitat al ja mislin da je to tako nešto na akciji sada

14 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Jučer mi je stigao tablet nakon 45 dana čekanja i mogu reći da sam zadovoljan

još samo da skontam kako se instaliraju aplikacije na njega i sve 5 (ovo mi je prvi android

uređaj pa mi slijedi školovanje)

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Otvoris spp trgovina play logiras se u gmail i skidas aplikacije
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
14 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Imam aplikaciju u kompjuteru ali nemam pojma kako se to prebacuje na tablet

 

 
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
filip1 kaže...

Imam aplikaciju u kompjuteru ali nemam pojma kako se to prebacuje na tablet

 

Sa tabletom odeš na google play i instaliraš što ti treba. Ili si syncaš tablet sa gmail accountom da možeš sa računalom ići na google play, odabrati nešto i onda se to automatski skine na tvoj tablet i instalira. Nema nikakvog prebacivanja sa kompa na tablet.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Evo danas sam dobio Galaxy Tab 2 od 12.02 kad je produzen ugovor. 

Jos nisam dobio Max TV ali bih trebao stici do kraja mjeseca.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2013 15:05 (L1nNk).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Napokon krenula ta isporuka. Stigo i meni Samsung tab nakon online produzenja neta 14.2.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

stigo tablet jutros postom narucen 19.2 szk

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora
Konačno i meni stigao samsung Tab 7,potpisan ugovor12.02,u t-com za produljenje Max ADSL,dostava HP,a kad ih več spominjem samo da kažem da su totalno neprofesionalni. Kad su donijeli tab. Nije bilo nikog doma, ostavili ga kod jednog starog susjeda , da bi mi ovaj to dao nakon dva dana i kaže evo mi ovi ostavili nekakav telefon za vas. Bez ikakakvog obavijesnog papiriča, bez ikakvog potpisa bez ilakvog pisanog traga da je itko zaprimio tablet! Takav šlamperaj da nepovjeruješ!!!
Darco
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Meni su zahtjev stornirali- dostavljač nije zatekao nikoga doma, nisu ostavili nikakvu obavijest- sad opet slijedi čekanje!!! Neprofesionalnost, ništa drugo

12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
mravojed kaže...

Meni su zahtjev stornirali- dostavljač nije zatekao nikoga doma, nisu ostavili nikakvu obavijest- sad opet slijedi čekanje!!! Neprofesionalnost, ništa drugo

To ti je već greška dostavljača. Dostavljač ako njima pošalje da primatelj odbija pošiljku, ugovor se otkazuje. Naišao si na debila od dostavljača vjerojatno.

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

većina dostavljača HP su debili, susjedi svakodnevno razmjenjuju poštu, očito ne znaju čitati 

12 godina
protjeran
online
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Evo javljaju i moji ukucani da je tablet stigao danas,ugovor produzen mislim 9.2 preko 0800 9000....Tablet koliko mi je poznato stigao postom...{#}

TL-za zahvalu klikni hvala
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2013 22:22 (Tomo53nja).
13 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Sve mi se čini da ćemo mi koji smo čekali uskršnju akciju dobit Qurac a ne neki normalan poklon :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Stryder kaže...

Sve mi se čini da ćemo mi koji smo čekali uskršnju akciju dobit Qurac a ne neki normalan poklon :/

Pa ako ne bude za Uskrs bit ce kasnije opet nesto,,,tko ceka doceka.

Inace meni je ugovor istekao prije 5 mjeseci...koliko sam bio upucen nisu nista djelili u to vrijeme kad mi je ugovor istekao..svaki mjesec su me zvali po 2-3 puta da aktiviram max3 paket (odnoso da uzmem maxtv) i da dobijam tablet.. kazem ja njima "koliko vam puta moram reci da ME NE ZANIMA MAX TV i da me ne zovete radi toga" (svaki mjesec po 2-3 puta, pogotovo u periodu 12. mjeseca ) niti jednom me nisu nazvali vezano za produzenje maxadsl ugovora i nekog poklona,,,jedino sto su mi rekli da cu biti obavijesten kada nesto bude,,, i cekao sam i cekao...i eto bio je taj samsung galaxy tab 2 za kojeg bi produzio ugovor ali nisam imao blage veze za tu akciju...nitko mi nista nije javljao. pa eto sad taj mobitel lg l3 isto tako nista ne javljaju iako zbog toga nebih ni produzio ugovor, ali svejedno, nisu zvali. Ne kazem ja da me oni moraju zvat kako bi mi rekli da postoji nekakava akcija za produzenje ugovora...ali ako vec zivkaju svaki mjesec na telefon barem jednom sa pricom: gospodine koliko vi placate mjesecno za fiksni telefon i internet? ja gledam wtf---odakle vi zovete gospodjo jel iz tcoma? -da gospodine iz tcoma zovemo - e pa molim lijepo ako zovete iz tcoma onda sami viidite moje racune i koliko placam mjesecno za net i fixni telefon i sit sam vasih navlakusa za taj maxtv - dobro gospodine ispricavamo se na smetnji.... Kasnije zovem ponovno szk  sa upitnikom??? --zanima me jel postoji mogucnost ukidanja vasih promotivnih poziva na ovaj broj? zovete me malo malo za taj maxtv-necu max tv i tocka. odgovor na to je -- zao mi je gospodine ali mi nemamo mogucnost te promotivne pozive ukidati...kad imaju neku akciju moraju sve zvat, u tom stilu kao.

Uglavnom poanta je u tome da i ja cekam za neku akciju...a sad ocu li dobiti Qurac ili neki tablet ili cu pak preci na drugog operatera to sve ovisi od tcoma..iako mi se sve cini da ce bit prelazak na drugog :)

 

 

 

14 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Čekam od Božiča nekakvu normalnu akciju , bilo što ,no sada Max tv vežu u te šugave pakete, a paket me dođe skuplje nego što sada plačam ...                                                                   T-Com pokloni ovog Uskrsa idu točno kako je Stryder prognozirao: Qurac za sve

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

.

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.4.2013 13:07 (irrelevant).
11 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

konačno

 

nakon duge i teško borbe tab stigao. bilo je tu i storniranja naloga za lg optimus, i prijetnji HAKOM-om, i snimanja razgovora sa operaterima na SZK, i ... ali danas je stigao HPexppres-om.

 

jelly bean 4.1.2 je gore

 
2 4 hvala 0
12 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
domeklija kaže...

konačno

 

nakon duge i teško borbe tab stigao. bilo je tu i storniranja naloga za lg optimus, i prijetnji HAKOM-om, i snimanja razgovora sa operaterima na SZK, i ... ali danas je stigao HPexppres-om.

 

jelly bean 4.1.2 je gore

Pa šta onda nisi otišao/nazvao Hakom? E,moj mišu...

 

Ugovor ne tece dok ti ne dode uredaj što znači da si mogao otkazati uslugu u bilo kojem trenutku,a ne biti phone i internet warrior i trkeljati bezveze.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice