Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.419
|
čitano: 2.445.294
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

pa ne znam baš da će neko uzeti r5 5500 ploču sa pcie 4.0 i onda kupiti jedan od ta dva odrona od grafa ali ajd 

13 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

@Ryzen 5 3600. Dobar CPU ali loš defaultni managment napona . Treba se malo poigrati i onda je ok. Naravno nije problem za one kojima ne smeta buka venta cpu coolera. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.9.2022 15:03 (itomic009).
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

ma dobra su oba procesora nema tu rasprave, pogotovo za tih cca 1.000kn samo kažem da bi osobno išao na noviji r5 5500 za iste pare jer čisto sumnjam da će neko ići na RX6400 ili RX6500 XT 

5 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ryzen 5 5600g za 1070 kn preko firme dobra cijena? i kakav je cpu?

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Isti kao Ryzen 5 5500, znači nešto malo brži nego R5 3600 ali uz dodatak da imaš integriranu grafiku. Za cijenu je super deal.

6 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

nikad ne znamo šta budućnost u gamingu nosi, ovaj ima duplo više casha i pci-e 4.0 podršku, možda će biti u novoj generaciji grafa biti još više potrebe za pci-e 4.0

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ne mogu vjerovat da samsung ima ovako losu stranicu....

 

svaki reload pita za cookiese, dodajem crni sat u kosaricu i stalno izbacuje prazna kosarica. Skuzim da radi sa srebrnim i narucim, stavim placanje pouzecem i ode mi na korak dalje, al nema maila i u narudzbama pise da nemam ni jednu narudzbu...

 

strasno

Ako nisi zadovoljan sobom okreči ju ponovno
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Netherwind kaže...
Ja naručio 2x sata u 18:55. Odmah mi obračunalo popust, sada čekam potvrdu na mail...

 meni je cak bio u kosarici jedan, i refresham stranicu s artiklom i cijena ista... i onda odem na kosaricu i bam popust obracunat odem dalje i samo mi se izbrise 

 

UX 10/10 da bar zaposle nekog studenta da im implementira toast

Ako nisi zadovoljan sobom okreči ju ponovno
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Također nestali itemi nakon refreshanje stranice :D
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
zelenbic kaže...
Netherwind kaže...
Ja naručio 2x sata u 18:55. Odmah mi obračunalo popust, sada čekam potvrdu na mail...

 meni je cak bio u kosarici jedan, i refresham stranicu s artiklom i cijena ista... i onda odem na kosaricu i bam popust obracunat odem dalje i samo mi se izbrise 

 

UX 10/10 da bar zaposle nekog studenta da im implementira toast

 Također nestali nakon refresh stranice. :D

7 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

2minut za crni refresh, prebacim na srebrni, ubacim u kosaricu i kod ukucavanja adrese me izbaci nazad i obrise mi sat prije placanja. Lega uspio kupiti srebrni BT 4 classic 46mm, dobio potvrdu.
Crnih nije ni bilo za uzeti.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Nisam uspio uhvatit Darta u Linkus, ali uspio u Hgspotu.

I ovdje se brzo razgrabilo to što se prodavalo izgleda.

Ja sam platio karticom jučer i pokupio ga danas u poslovnici.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ja svoj jos cekam iz Linksa :/
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Nema više miševa, rasprodani su.

Know your limits.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
guls kaže...

Nema više miševa, rasprodani su.

 

Jesi provjerio u Linksu i HG Spotu? Za Links ponovno piše da je dostupno.

10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Mene su bili kontaktirali par dana nakon prve ture da je prihvacen order , al su trenutno ostali bez miseva, da ako mi odgovara da sacekam nabavu pa ce poslat, jutros je doso sms da je u gls najavljen paket, pa predpostavljam da su opet dostupni. 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Gledam bratu uzeti miš za njegov Legion laptop pa nez što je bolje, HyperX PulseFire Dart (ako se vrati za onu cijenu) ili Legion M600 ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ja sam jučer uzeo ove sluške na akciji u HgSpotu - HYPERX Cloud Core Wireless. Dobre su . Sumnjam da se ispod 500kn mogu kupiti bolje bežične, koliko znam. 

13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

 kakvi su zvukovi bassovi i to? umirovio bi svoj cloud ali bi išao na wirless smaraju me kablovi jako

 

to ove

https://www.hgspot.hr/slusalice-mikrofon-hyperx-cloud-core-crne-bezicne-4p5d5aa

 

Edit. pošaljem ženi kao e kupit ću sluške, kaže ona ne kupit ću ti ja.

Outplayed.

 

Rešeno, hvala za odličnu akciju.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.9.2022 13:33 (fila2208).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Da da, to su te. Koji Cloud imaš? Zvuk je odličan, bas je dobar i nije prenapadan, kako i treba biti. Složio bi se s većinom recenzenata, koji ih masovno hvale za ispod 100 dolara. Zvuk stvarno je pravo dobar. Evo recimo, za direktnu usporedbu na poslu imam SENNHEISER HD 450BT i ove imaju definitivno bolji zvuk. A ako idemo na usporedbu s mojim original wired HyperX Cloud, rekao bih da je dosta slično, ove su još vjerojatno malo bolje tjunane. Plus je još ovaj DTS-X Spatail Audio (ako sam dobro zapamtio) spftware surround i radi dosta dobro, dodaje dimenziju.

 

Tako da u biti dobiješ u usporedbi s legendardnim original wireless uz taj DTS-X te možda još malo bolji zvuk, ne gubiš ništa. 

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
fila2208 kaže...

 kakvi su zvukovi bassovi i to? umirovio bi svoj cloud ali bi išao na wirless smaraju me kablovi jako

 

to ove

https://www.hgspot.hr/slusalice-mikrofon-hyperx-cloud-core-crne-bezicne-4p5d5aa

 

Edit. pošaljem ženi kao e kupit ću sluške, kaže ona ne kupit ću ti ja.

Outplayed.

 

Rešeno, hvala za odličnu akciju.

 Wireless zakon,pogotovo kad igras dok si na teamspeak-u onda odes na wc s ukljucenim mic,top. 

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &
itomic009 kaže...

Jel taj miš dobar? 

 Za 229kn sigurno nema boljeg bežičnog miša. 

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
dado16 kaže...

za steel series se javite njima orginalno i promijenit ce vam, ne morate ništa ici preko trgovine, tak sam si ja promjenio pokvareni mikrofon na steelseries slušalicama. Meni je na rival 300 otisao scroll gore dolje, nekad je znao pri scrollanju prema dolje registrirat u isto vrijeme i prema gore... ali kazem oni su odlicni sam se njima direkt javite i posalju vam kod sa kojim narucite isti takvi novi proizvod za dzabe bez shippinga (za europu im je sjedište u nizozemskoj tocnije tamo se sve šalje za reklamaciju i od tamo se sve šalje prema kupcu)

Prošla reklamacija. Jedino mi bilo žao kaj sam moral slomiti tipke kao dokaz da ih ne zajebavam.

Poljepio smolom to nazad i vidio da na pločici scroll-a nije očišćen flux kod lemljenja pa je oksidacija počela raditi spojeve. Očistio i radi normalno miš i scroll. 

Primjetio i da je dosta dobro miš složen ali bi bilo bolje da koriste omron umjesto kalih boćnih i središnje(scroll) tipke. Glavne tipke nemaju klasične mikro prekidače nego optomagnetske i ne vidim način kak će se to ikada pokvariti.

Novi stiže kroz 12-15 radnih dana i ide u prodaju. Fala još jednom na savjetu. 

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
hrka11 kaže...
fila2208 kaže...

 kakvi su zvukovi bassovi i to? umirovio bi svoj cloud ali bi išao na wirless smaraju me kablovi jako

 

to ove

https://www.hgspot.hr/slusalice-mikrofon-hyperx-cloud-core-crne-bezicne-4p5d5aa

 

Edit. pošaljem ženi kao e kupit ću sluške, kaže ona ne kupit ću ti ja.

Outplayed.

 

Rešeno, hvala za odličnu akciju.

 Wireless zakon,pogotovo kad igras dok si na teamspeak-u onda odes na wc s ukljucenim mic,top. 

 to radi jedan kolega sa ts, uvijek voli pišat sa slušalicama 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
3 godine
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Pogledaj na faceu u grupi muški recenziraj ima korisnog infoa o tome, djele se uglavnom na nekakve s metalnom pumpom i plasticnom tak nesto, ima modela koji crkavaju pod normalno pa da ne bacis lovu.
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
fila2208 kaže...

 kakvi su zvukovi bassovi i to? umirovio bi svoj cloud ali bi išao na wirless smaraju me kablovi jako

 

to ove

https://www.hgspot.hr/slusalice-mikrofon-hyperx-cloud-core-crne-bezicne-4p5d5aa

 

Edit. pošaljem ženi kao e kupit ću sluške, kaže ona ne kupit ću ti ja.

Outplayed.

 

Rešeno, hvala za odličnu akciju.

 Imam doticne, samo wired...

 

 Iskreno, stock je malo bass preslab (po meni, volim kad ima bassa), ajd da jos jednom copy-pasteam od Synthiuma sa foruma, ja sam si dodatno na ove njegove postavke trunku povisio bass i sad ubijaju kolko bassa ima 

 

U slučaju da se netko odluči za HyperX Cloud 2 sluške i usput je audiofil, možda uvidite da je treble jako visok, dok je bass jako slab. Inače, danas sam ih osobno kupio i zamjenio Logitechove koje sam dosada koristio ali sam primjetio da je low end dosta nizak. Iz tog razloga sam nakon guglanja naišao na fix:

 

 

2. Odaberite HyperX Cloud 2 tijekom instalacije

 

3. Nakon instalacije, napravite reboot kompa

 

4. Nađite installation folder - pokrenite config.exe

 

5. Ovo će startati aplikaciju "config", nakon toga samo obrišite 3 preseta koja su ponuđena klikom na crveni X

 

6. Kliknite na mali notepad gumb i upišite slijedeće: "GraphicEQ: 25 1.8; 40 1.4; 63 1.4; 100 0.6; 160 0; 250 -3; 400 -4.6; 630 -4.6; 1000 -4.6; 1600 -4.6; 2500 -4.2; 4000 -4.6; 6300 -5.8; 10000 -7.8; 16000 -9"  (ofc bez navodnika)

 

7. Kliknite na gumb za gašenje preseta, te nakon toga na paljenje

 

 

Voila! HyperX Cloud 2 sada zvuči onako kako je trebao odmah iz kutije.

 

 

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

 

Pa eto i sad je sa ovim promo kodom 935kn

 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice