Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.504
|
čitano: 2.601.675
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Hehe kak netko neće dobit plaću za 4. mjesec i to u najboljem slučaju 

 

Bu drugi put pazil, na drugom poslu, u drugoj firmi 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
gocc01 kaže...

Hehe kak netko neće dobit plaću za 4. mjesec i to u najboljem slučaju 

 

Bu drugi put pazil, na drugom poslu, u drugoj firmi 

 Ma sve je to sa razlogom. Sta mislis da nitko nije vidio da su "shebali"? Pa bilo je i vecih trgovina koji su otkazivale narudzbe po krivim cijenama jer im jednostavno terms&conditions to dopušta. Ovo je sve sa razlogom nebrini ;)

13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Počelo je. 

:) :)
:) :)
Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.5.2016 0:10 (Caesar et Brutus).
Moj PC  
18 0 hvala 0
13 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
smrad06 kaže...

GTX 970 - moj oglas ako nekoga zanima, razlog prodaje je lagana priprema za novu seriju grafi :) Cijena za vas sa foruma može i malo niže 

Kako samo dvije godine garancija na Gigabyte model koji bi standardno i po svuda trebao imati garanciju po 3 godine?

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Valentin17 kaže...
smrad06 kaže...

GTX 970 - moj oglas ako nekoga zanima, razlog prodaje je lagana priprema za novu seriju grafi :) Cijena za vas sa foruma može i malo niže 

Kako samo dvije godine garancija na Gigabyte model koji bi standardno i po svuda trebao imati garanciju po 3 godine?

 Prva serije vjerojatno imala 2 godine.

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
13 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Caesar et Brutus kaže...

 Prva serije vjerojatno imala 2 godine.

Šteta, odmah mi je entuzijazam spao.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
15 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Valentin17 kaže...
smrad06 kaže...

GTX 970 - moj oglas ako nekoga zanima, razlog prodaje je lagana priprema za novu seriju grafi :) Cijena za vas sa foruma može i malo niže 

Kako samo dvije godine garancija na Gigabyte model koji bi standardno i po svuda trebao imati garanciju po 3 godine?

 A moguće je da ima i 3 godine garancije  Na računu od adm-a ne piše a kutiju još nisam izvadio pa sam natipkao 2 godine jer sam lijen 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Sorry na double postu. U pravu ste ekipa, garancija je 3 godine, upravo sam provjerio na kutiji
Moj PC  
8 0 hvala 3
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
smrad06 kaže...

GTX 970 - moj oglas ako nekoga zanima, razlog prodaje je lagana priprema za novu seriju grafi :) Cijena za vas sa foruma može i malo niže 

 

Samo da javim, kolega smrad06  ne može, pa je mene zamolio...

 

Grafa je rezervirana za mene :) 

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Znam da nije tema,ali pojavilo se poprilicno gtx 970 zadnjih dana(pascal hype).

Sreca da sam svoju utopio na vrijeme jer ce polako rusiti cijenu jedni drugima tj izvrsna prilika ako zelite jeftino do odlicne graficke za 1080p.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Vi prodajete a ja kupujem :D :P Samo dajte.... :D

 

Slobodno ako netko prodaje, neka se javi na PM ;) Ja nebum čekao pascal :D

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
FakeDeath kaže...

Vi prodajete a ja kupujem :D :P Samo dajte.... :D

 

Slobodno ako netko prodaje, neka se javi na PM ;) Ja nebum čekao pascal :D

 Ima se, može se...

 

:)

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
13 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

ako te žulja kartica daj broj računa i 1600kn odma sjeda :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

1600 kn za gtx 970!??

Brate sve ošlo u kujac!!

AUDIOFIL
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Da imam gtx 970 radije bih je ostavio u kompa pa makar i samo za surfanje nego dao po toj smijesnoj cijeni. Neki stvarno pretjeruju s skidanjem cijene
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Konkretna ponuda je konkretna ponuda. 1.600Kn nije mala lova općenito.

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
Moj PC  
1 5 hvala 1
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Caesar et Brutus kaže...

Konkretna ponuda je konkretna ponuda. 1.600Kn nije mala lova općenito.

 Pogotovo kada znam da sam ja svoju prije mjesec dana platio 2900...

You don't fucking play a videogame for 30 minutes... You spare at least an hour and a half. And end up playing 3 hours.
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.5.2016 1:31 (Ghost777).
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ma pohlepilo sad forumaše. Ne radi ta gtx970 odjednom lošije jer je izašao novi gpu. 
Sumnjam da to kod nas tako funkcionira. Pa evo još likovi nadobudno po njušci traže po 3000 kn za gtx 690.
Za 1600-2000 kuna cijene još gtx 770.
Na našem buvljaku stvari funkcioniraju: do 4 godine starosti: "nova - jedva par dana malo isprobavano, izgubio račun ali radi ko sat, prodajem jer nemam vremena za igranje dobio na poklon"
preko 5 godina starosti "raritet i klasik. legendarna kartica koja još uvijek sve naslove vrti na high. Više ne rade ovako moćne kartice. Akcija, samo ovaj tjedan". 
To su lumeni, ali realno, gtx970tki ništa ne fali i nije, ponavljam, odjednom oslabila. Tko nije kockar, u dugovima, kerumov sin, profesionalni gamer ili nahajpan, nema što paničariti
sa gtx 970 imože mirno nastaviti igrati sve što se nudi na tržištu. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.5.2016 1:55 (overhaul).
Moj PC  
15 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Caesar et Brutus kaže...

Konkretna ponuda je konkretna ponuda. 1.600Kn nije mala lova općenito.

 Sorry ali nije to korektna ponuda,druga je stvar što ekipa nema novaca,ali onda 970ka ili slično nije za njih,davat skoro 50% od početne cijene za 970ku je stvarno smiješno!!Ali dat za novu karticu (1070 ili 1080) 3.5-6 Kkn je sasvim uredu!!

AUDIOFIL
9 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
overhaul kaže...

Ma pohlepilo sad forumaše. Ne radi ta gtx970 odjednom lošije jer je izašao novi gpu. 
Sumnjam da to kod nas tako funkcionira. Pa evo još likovi nadobudno po njušci traže po 3000 kn za gtx 690.
Za 1600-2000 kuna cijene još gtx 770.
Na našem buvljaku stvari funkcioniraju: do 4 godine starosti: "nova - jedva par dana malo isprobavano, izgubio račun ali radi ko sat, prodajem jer nemam vremena za igranje dobio na poklon"
preko 5 godina starosti "raritet i klasik. legendarna kartica koja još uvijek sve naslove vrti na high. Više ne rade ovako moćne kartice. Akcija, samo ovaj tjedan". 
To su lumeni, ali realno, gtx970tki ništa ne fali i nije, ponavljam, odjednom oslabila. Tko nije kockar, u dugovima, kerumov sin, profesionalni gamer ili nahajpan, nema što paničariti
sa gtx 970 imože mirno nastaviti igrati sve što se nudi na tržištu. 

U ovo je realno uključeo preko 50% članova foruma, a oni koji nisu uključeni se osjećaju ili nahajpano ili su u dugovima ... tako da ...

Battlelog: Glavas_ZG
13 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

hahahahha al se odma buna dignula :D

 

ja nisam podcjenjivao koleginu karticu nit išta.. samo sam rekao ako ga žulja neka se javi :)

 

nikad neznaš kad će nekom zatrebat lova pa će prodat samo da proda :)

 

imao sam takvih slučaja masu.. ja čekam sa lovu a nekom gori.. di ćeš bolje :)

Moj PC  
4 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Gtx 970 s trenutno prosjecnom polovnom cijenom od cca 2000+-kn je van pameti, gtx 980 nemozete naci za ispod 3200kn, 1200kn razlike za max 20% vece perfomanse je zali boze novaca( uzmite u obzir da su nereferentne gtx980 jako rijetke),

gtx 970 kao od sale na 1500+mhz dode na perfomanse gtx980(u igrama)!

Radeonke se nisu ni prodavale pa je ponuda ocekivano nikakva ako bi netko zelio Amd-a! 970-tka daje brutalne perfomanse u najnovijim naslovima, samo primjer u bf4mp s 50+ igraca na high-ultra(bez AA)@FullHD imam average od 170+fps-a(min 120) sto je sulud podatak! dakle spremni ste s njom za sljedeca dva battlefielda i sve ostale AAA naslove 2g sigurno!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.5.2016 10:57 (Stjepanj).
Moj PC  
0 3 hvala 4
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Evo i meni je moj danas u prijepodnevnim satima stigao na kiosk.

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ljudi kakve e su ovo cijene 2500kn gtx970 na njuskalu  i covjek kaze da je cijena fiksna ni lipe dolje? Pa ne bi dao trenutno za korištenu ni u ludilu.  150kn vise da se nac odlicna nereferentna nova,a i dolazi 10xx serija ..

Ficolinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

https://www.ricardo.ch/kaufen/computer-und-netzwerk/grafikkarten/pci/asus-strix-gtx970-4gb/v/an827554820/

 

Nesto kao njuskalo kod nas, ali ovo je u Švicarskoj. Za 20 dana idem tamo pa razmisljam da uzmem nesto, gledam cijene i tako to, mozda naletim na neku dobru ponudu. Prije godinu dana sam uzeo MSI HD 7870 2GB za cca 500 kuna, a kod nas i dan danas na njuskalu za 800-1000 ljudi prodaju, a siguran sam da se 800 odmah moze dobit za nju sad. Nisu svi oglasi ovako povoljni, ali naleti se na neki. 

Ova GTX 970 dode cca 1600 kuna i ima garanciju jos nekih godinu i pol (koliko ja razumijem i vidim po racunu ). Ova cijena od 196 je na aukciji a ako ponudite 230 kupite ju odmah. 230 = cca 1600 kuna.

Da mozete jel bi ju uzeli za ove pare?

12 Da
1 Ne
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ficolinja kaže...

Ljudi kakve e su ovo cijene 2500kn gtx970 na njuskalu  i covjek kaze da je cijena fiksna ni lipe dolje? Pa ne bi dao trenutno za korištenu ni u ludilu.  150kn vise da se nac odlicna nereferentna nova,a i dolazi 10xx serija ..

Ne znam kaj je tu čudno. Na njuškalu se uvijek bubne cijena pa ako prođe prođe. Bogu hvala ima toliko neznalica i uvijek naleti netko tko će kupiti. Ja sam svoju 7770 prodao za 500 kn nedavno i iskreno briga me (a vrijedi max 350).

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Al realno svi ti preko 2300kn su ili stari ponovno postabljeni (koji se nisu prodali) ili novi koji se nit nece prodat. Znaci ne kupuju bas ni budale...hjoj nacekat cu se za svoju gtx-icu

Ficolinjo
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ja ne znam gdje si ti bio za vikend kad su se objavili rezultati kakva ce gtx 1070 i 1080 biti, bile minimalno 2 komada za 2000kn na njušci.

13 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Remzi kaže...

Ja ne znam gdje si ti bio za vikend kad su se objavili rezultati kakva ce gtx 1070 i 1080 biti, bile minimalno 2 komada za 2000kn na njušci.

Samo treba biti strpljiv sada i ne "skakati" odmah na ove po 2400-2500 kn kojih ima sada trenutno, bude to fino palo i ispod 2000 kn.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
jopaa991 kaže...

https://www.ricardo.ch/kaufen/computer-und-netzwerk/grafikkarten/pci/asus-strix-gtx970-4gb/v/an827554820/

 

Nesto kao njuskalo kod nas, ali ovo je u Švicarskoj. Za 20 dana idem tamo pa razmisljam da uzmem nesto, gledam cijene i tako to, mozda naletim na neku dobru ponudu. Prije godinu dana sam uzeo MSI HD 7870 2GB za cca 500 kuna, a kod nas i dan danas na njuskalu za 800-1000 ljudi prodaju, a siguran sam da se 800 odmah moze dobit za nju sad. Nisu svi oglasi ovako povoljni, ali naleti se na neki. 

Ova GTX 970 dode cca 1600 kuna i ima garanciju jos nekih godinu i pol (koliko ja razumijem i vidim po racunu ). Ova cijena od 196 je na aukciji a ako ponudite 230 kupite ju odmah. 230 = cca 1600 kuna.

Da mozete jel bi ju uzeli za ove pare?

 Odlična cijena za odličnu karticu,jedino što garu trebaš riješavat van HR!!

AUDIOFIL
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice