Samsung Galaxy Note II!

poruka: 2.160
|
čitano: 435.792
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

Što se mene tiče, odluka je pala, moj slijedjeći mobitel je upravo SAMSUNG GALAXY NOTE II u Titanium Grey varijanti, definitivno {#} !!!!

 

Danas da vam se pohvalim {#} , imao sam u rukama i onaj Titanium Grey ( T Com centar u Savskoj) a i onaj Bijeli ( T Com centar na Cvjetnom trgu), i iako je bijeli pomalo šmensi fensy, moj odabranik je {#} NOTE II, bez obzira na sve koliko je veli gabaritima, koliko je "težak" što je meni čak i pozitivna pozitiva!!

Kada sam nakon nekoliko desetina pregledanih video clipova što na YT što po ostalim internetskim stranicama, nitko nema što SGN II ima, ma fenomenalan je u apsolutno svakom pogledu, besprijekorno fenomenomenolalan, nemam dovoljno riječi za opisati viđeno doživljenim!!!! 

 

Kada dođe mob ka meni u ruke, napravim jednu moju unpacked recenziju, i BTW da ne zabim, kod oba dva moba sam skužio da im je javilo da imaju spreman upgrade, obzirom nisam imao hrabrosti stisnuti update, nisam siguran na koju razinu update je uopće išao, niti na kojem trenutno je, dali na 4.1 ICS ili nečem bliže JB što me ostavlja da se mučim mokrim snovima dok konačno ne dočepam se novog mojeg najboljeg supatnika u svemu dobrom, a i zlu, zlo nečulo {#} {#} !!!!  

ATJ Lučko
Moj PC  
3 1 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!

samo da ti kazem da sam ponosni vlasnik gore spomenutog mobitela

cim sam ga upalio i spojio na net, krenuo je sa updejtima, sluzbenima, naravno.... i trenutna verzija na koju moze otic je 4.1.1

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
ATJLučko kaže...

Što se mene tiče, odluka je pala, moj slijedjeći mobitel je upravo SAMSUNG GALAXY NOTE II u Titanium Grey varijanti, definitivno {#} !!!!

 

 

Koja mu je cijena u t-coma?  

Vidija sam na njihovim stranicama.

renchi kaže...

samo da ti kazem da sam ponosni vlasnik gore spomenutog mobitela

cim sam ga upalio i spojio na net, krenuo je sa updejtima, sluzbenima, naravno.... i trenutna verzija na koju moze otic je 4.1.1

Kako se ponaša u razgovorima? Čitao sam da ima malo slabiji zvuk od s3 u razgovorima dok mu je zvuk bolji kada se sluša muzika

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.10.2012 15:55 (dRoID).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!

ne bih znao kakav je zvuk na s3 ali na ovom je ok, nisam imao nikakvih problema

a ionako sam kupio LG-jeve bt slusalice tako da mobitel vise uopce ne drzim za vrijeme razgovora

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!

Ja još uvik imam trojbu, s3, note2 ili ip5.

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!

Bolje suzi izbor na prva 2 {#}

16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!

ja sam do maloprije koristio googleov nexus one

upoznat sam sa appleovim proizvodima, nekolicinu njih i koristim ali iphone nikad ne bi uzeo....

moram priznati da mi je bilo malo neobicno drzati note 2 u rukama radi velicine, ali lagano sam se naviknuo na to....

ali stvar koja me najvise fascinira je baterija.... ukljucen bt, spojen na 3g/hspa+ i tu i tamo wireless i baterija izdrzi 2 do 3 dana....

na zalost, lte ne mogu koristit jel sam na prepaidu a operater kojeg koristim iz nekog razloga ne nudi lte za prepaid, samo za postpaid....

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
ATJLučko kaže...

Što se mene tiče, odluka je pala, moj slijedjeći mobitel je upravo SAMSUNG GALAXY NOTE II u Titanium Grey varijanti, definitivno {#} !!!!

 

Danas da vam se pohvalim {#} , imao sam u rukama i onaj Titanium Grey ( T Com centar u Savskoj) a i onaj Bijeli ( T Com centar na Cvjetnom trgu), i iako je bijeli pomalo šmensi fensy, moj odabranik je {#} NOTE II, bez obzira na sve koliko je veli gabaritima, koliko je "težak" što je meni čak i pozitivna pozitiva!!

Kada sam nakon nekoliko desetina pregledanih video clipova što na YT što po ostalim internetskim stranicama, nitko nema što SGN II ima, ma fenomenalan je u apsolutno svakom pogledu, besprijekorno fenomenomenolalan, nemam dovoljno riječi za opisati viđeno doživljenim!!!! 

 

Kada dođe mob ka meni u ruke, napravim jednu moju unpacked recenziju, i BTW da ne zabim, kod oba dva moba sam skužio da im je javilo da imaju spreman upgrade, obzirom nisam imao hrabrosti stisnuti update, nisam siguran na koju razinu update je uopće išao, niti na kojem trenutno je, dali na 4.1 ICS ili nečem bliže JB što me ostavlja da se mučim mokrim snovima dok konačno ne dočepam se novog mojeg najboljeg supatnika u svemu dobrom, a i zlu, zlo nečulo {#} {#} !!!!  

Da li bude u VPN ponudi od T-Coma uskoro, da li znaš možda? Pretpostavljam da imaš VPN {#}.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
geci1981 kaže...

Bolje suzi izbor na prva 2 {#}

Ali zacudo cijena je trenutacno na strani ip5. Sigurno bi uzea note2 da nije previsoka cijena

16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!

kolika je uopce cijena notea 2 kod nas?

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
renchi kaže...

kolika je uopce cijena notea 2 kod nas?

Za mene će cijena biti ili 1498.00 ili 1698.00 kuna, ovisno koliko ću imati onih + bodova kada platim zadnji račun koji će mi biti poznat iza 05. 11. a platim ga preko MPBZ načinom plaćanja!

 

Kanim ga uzeti preko web stranice gdje mu je u EXTRA L tarifi osnovna cijena 1898.00 kuna, plus minus 200.00 ili 400.00 kuna, i to je to!!

ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.10.2012 20:09 (ATJLučko).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!

ne cini mi se strasno

ja sam ovaj svoj odlokani titanium gray platio 710 U$ a bijeli je oko 695 U$

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
renchi kaže...

ne cini mi se strasno

ja sam ovaj svoj odlokani titanium gray platio 710 U$ a bijeli je oko 695 U$

Apropo odlockanog, koji SW imaš trenutno na njemu, odnosno da budem precizniji launcher; ToucWizz ili neki drugi, free ili paid verziju {#} !!?? 

ATJ Lučko
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
ATJLučko kaže...
renchi kaže...

kolika je uopce cijena notea 2 kod nas?

Za mene će cijena biti ili 1498.00 ili 1698.00 kuna, ovisno koliko ću imati onih + bodova kada platim zadnji račun koji će mi biti poznat iza 05. 11. a platim ga preko MPBZ načinom plaćanja!

 

Kanim ga uzeti preko web stranice gdje mu je u EXTRA L tarifi osnovna cijena 1898.00 kuna, plus minus 200.00 ili 400.00 kuna, i to je to!!

Dobra je to cijena, ali je tarifa malo prevelika za mene.

 

13 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

Kada govorimo o cijeni tarife, pa samo pogledaj koliko imaš stvari mukte, makar, PONAVLJAM MAKAR, ima i tu nekih stvari koje su zakukuljene i zamumuljene do jujca {#}!!

Recimo činjenica onaj "POZIV 1min." 1.01 kuna, što to treba točno značiti, možda da na svaki ostvareni poziv platim prvu minutu 1.01 kunu pa onda mlatim dok ne istrošim bakteriju ili nešto drugo, nadam se ne gore!

Ili recimo SMS poruka 0.40 kuna, što podrazumijeva pod time, ako imam 250 SMS poruka, ali onda neznam što, mukte ili {#}!!

 

U svakom slučaju, cijenom od recimo 1698.00 kuna sam bitno bolje prošao nego cijenom u VIP ponuđaču, obzirom cijena samog moba je razlika over 1100.00 kuna, ako sam dobro uočio, a i u tarifama su dobrano skuplji!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
ATJLučko kaže...

Kada govorimo o cijeni tarife, pa samo pogledaj koliko imaš stvari mukte, makar, PONAVLJAM MAKAR, ima i tu nekih stvari koje su zakukuljene i zamumuljene do jujca {#}!!

Recimo činjenica onaj "POZIV 1min." 1.01 kuna, što to treba točno značiti, možda da na svaki ostvareni poziv platim prvu minutu 1.01 kunu pa onda mlatim dok ne istrošim bakteriju ili nešto drugo, nadam se ne gore!

Ili recimo SMS poruka 0.40 kuna, što podrazumijeva pod time, ako imam 250 SMS poruka, ali onda neznam što, mukte ili {#}!!

 

U svakom slučaju, cijenom od recimo 1698.00 kuna sam bitno bolje prošao nego cijenom u VIP ponuđaču, obzirom cijena samog moba je razlika over 1100.00 kuna, ako sam dobro uočio, a i u tarifama su dobrano skuplji!! 

Pa valjda je kada potrošiš sve minute uključene u pretplatu pozivi ti se naplaćuju 1,01 kn po minuti.

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
dRoID kaže...
ATJLučko kaže...

Kada govorimo o cijeni tarife, pa samo pogledaj koliko imaš stvari mukte, makar, PONAVLJAM MAKAR, ima i tu nekih stvari koje su zakukuljene i zamumuljene do jujca {#}!!

Recimo činjenica onaj "POZIV 1min." 1.01 kuna, što to treba točno značiti, možda da na svaki ostvareni poziv platim prvu minutu 1.01 kunu pa onda mlatim dok ne istrošim bakteriju ili nešto drugo, nadam se ne gore!

Ili recimo SMS poruka 0.40 kuna, što podrazumijeva pod time, ako imam 250 SMS poruka, ali onda neznam što, mukte ili {#}!!

 

U svakom slučaju, cijenom od recimo 1698.00 kuna sam bitno bolje prošao nego cijenom u VIP ponuđaču, obzirom cijena samog moba je razlika over 1100.00 kuna, ako sam dobro uočio, a i u tarifama su dobrano skuplji!! 

Pa valjda je kada potrošiš sve minute uključene u pretplatu pozivi ti se naplaćuju 1,01 kn po minuti.

Da se riješim nedoumice, evo ću kontaktirati SZK da mi to baš pojasne, makar isto tako vjerujem da si i ti u pravu, ali, da ne bi bilo nisam znao {#} !!!!

ATJ Lučko
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
ATJLučko kaže...
Apropo odlockanog, koji SW imaš trenutno na njemu, odnosno da budem precizniji launcher; ToucWizz ili neki drugi, free ili paid verziju {#} !!?? 

launcher je defaultni, nisam nista extra instalirao po tom pitanju

pretpostavljam da je to samsungov ToucWizz

15 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

ja planiram uzeti upravo u toj tarifi L jer prelazim sa VIPa na t mobile, jer mi se cijena cini super s obzirom na VIP sto se samog uredjaja tice... a i tarifa je ok... za moje potrebe i vise nego dovoljna... imat cu 12mjeseci 50% a nakon toga cu onda spustiti se za jedan tarifni razred nize...

meni je ponudjena cijena od 1898 kn ali pise jos 200kn dolje za trajni nalog kojeg i trenutno koristim sa VIPom pa me zanima da li onda cijena ide dolje jos?

trebali bi me nazvati nadam se ovih dana jer sam danas popunio zahtjev za taj mob i L tarifu ...

zanima me hocu li moci uzeti po toj WEB cijeni iako prenosim broj? jer sam u zahtjevu dobio ponuđeno prijenos broja??

 

 

MuWu
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
MujagaWudakhi kaže...

ja planiram uzeti upravo u toj tarifi L jer prelazim sa VIPa na t mobile, jer mi se cijena cini super s obzirom na VIP sto se samog uredjaja tice... a i tarifa je ok... za moje potrebe i vise nego dovoljna... imat cu 12mjeseci 50% a nakon toga cu onda spustiti se za jedan tarifni razred nize...

meni je ponudjena cijena od 1898 kn ali pise jos 200kn dolje za trajni nalog kojeg i trenutno koristim sa VIPom pa me zanima da li onda cijena ide dolje jos?

trebali bi me nazvati nadam se ovih dana jer sam danas popunio zahtjev za taj mob i L tarifu ...

zanima me hocu li moci uzeti po toj WEB cijeni iako prenosim broj? jer sam u zahtjevu dobio ponuđeno prijenos broja??

 

 

Dobar detalj za provjeriti, još ću ga ovako dobiti da će oni meni morati plaćati što ga uzimam ako ovako nastavim pronalaziti rupe u ponudama i povlastice {#} !

ATJ Lučko
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!

vec je ukljuceno u ovu cijenu koju sam naveo... mislio sam da to ide dolje, ali cim stavis kvacicu na trajni nalog pise 1898 a bez njega 2098.... my bad {#}

MuWu
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!

i koliko se ceka na taj mobitel u t-mobileu?

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
ja nemam pojma, zenska kad sam zvao je rekla da ga nema u t centrima kao jos u prodaji a tu je netko napisao da ga je testirao... tako da ne znam tocno nista osim pvog sto sam naveo
MuWu
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
renchi kaže...

i koliko se ceka na taj mobitel u t-mobileu?

Kada sam ja kontaktirao jučer SZK kazali su mi da se čeka maks 14 dana, makar se meni čini da to nebi trebalo/neće trajati toliko dugo, živi bili pa vidjeli!

Ja ga kanim naručiti čim mi se bude vidjelo da je proknjižena uplata plaćenog računa za mob, a to je negdje od 10 u mjesecu pa čekam nadalje!  

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
MujagaWudakhi kaže...

vec je ukljuceno u ovu cijenu koju sam naveo... mislio sam da to ide dolje, ali cim stavis kvacicu na trajni nalog pise 1898 a bez njega 2098.... my bad {#}

Čini mi se da mooožda nisi u pravu, kada provjerim, budem potvrdio jednu od mogućih dviju opcija ili pada cijena ili nažalost ne {#} !

MujagaWudakhi kaže...
ja nemam pojma, zenska kad sam zvao je rekla da ga nema u t centrima kao jos u prodaji a tu je netko napisao da ga je testirao... tako da ne znam tocno nista osim pvog sto sam naveo

Kada si to i koga ( možda SZK ) zvao, obzirom sam ja jučer ujutru pipkao po mobovima, od 08.00 u Savskoj a iza 10.00 u onom na Cvjetnom trgu {#} !

ATJ Lučko
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!

mobitel je mali pa ga je tesko skuzit.... {#}{#}{#}

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
zvao sam SZK oko 18h danas pa mi je rekla zena kad sam pitao ono sve sto me zanima... ugl moram do savske ovih dana... chekirati ga :)
MuWu
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note II!
dRoID kaže...
ATJLučko kaže...

Kada govorimo o cijeni tarife, pa samo pogledaj koliko imaš stvari mukte, makar, PONAVLJAM MAKAR, ima i tu nekih stvari koje su zakukuljene i zamumuljene do jujca {#}!!

Recimo činjenica onaj "POZIV 1min." 1.01 kuna, što to treba točno značiti, možda da na svaki ostvareni poziv platim prvu minutu 1.01 kunu pa onda mlatim dok ne istrošim bakteriju ili nešto drugo, nadam se ne gore!

Ili recimo SMS poruka 0.40 kuna, što podrazumijeva pod time, ako imam 250 SMS poruka, ali onda neznam što, mukte ili {#}!!

 

U svakom slučaju, cijenom od recimo 1698.00 kuna sam bitno bolje prošao nego cijenom u VIP ponuđaču, obzirom cijena samog moba je razlika over 1100.00 kuna, ako sam dobro uočio, a i u tarifama su dobrano skuplji!! 

Pa valjda je kada potrošiš sve minute uključene u pretplatu pozivi ti se naplaćuju 1,01 kn po minuti.

Bez obzira pričao 1 sekundu ili 1 minutu oni ti skidaju 1 minuti iz besplatnih minuta.

13 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

Možda ovo nekome neće biti baš nešto posebna vijest, ali dam se okladiti da je u ukupnoj cifri barem 75% poslovnih ludi koji su kupili ovog monstruma, jer on stvarno pruža sve što srce poželi, stvarno može usrećiti čovjeka spoznajim, koje su mu mogućnosti!!!!

 

LINK; http://www.gsmarena.com/samsung_sells_3_million_galaxy_note_ii_units_in_just_over_a_month-news-5038.php

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy Note II!

Što kažete na ovi gadget, tko to još nudi, tko to ima, ma tko to more platiti {#} !!!!

 

LINK; http://blog.gsmarena.com/samsung-releases-smart-dock-for-the-galaxy-note-ii/

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice