Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.813
|
čitano: 10.882.476
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Cansee kaže...

ekipa koji mobitel bi preporučili osobi kojoj je najbitnija kamera i dala bi 300 eura? novi isključivo 

 

ja pojma nemam, malo guglam ali mislim da ću bolju pomoć dobiti ovdje

Evo par prijedloga...

 

Moto G82

 

https://www.uzishop.hr/uredaji/107784-motorola-xt2225-1-moto-g82-5g-dual-sim-6gb-ram-128gb-meteorite-grey-eu.html?

 

Axon 30 

 

https://www.protis.hr/products/details/smartphone-zte-axon-30-5g-8gb-128gbcrni/206051?

 

 

 

13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
vepar kaže...
Cansee kaže...

ekipa koji mobitel bi preporučili osobi kojoj je najbitnija kamera i dala bi 300 eura? novi isključivo 

 

ja pojma nemam, malo guglam ali mislim da ću bolju pomoć dobiti ovdje

Evo par prijedloga...

 

Moto G82

 

https://www.uzishop.hr/uredaji/107784-motorola-xt2225-1-moto-g82-5g-dual-sim-6gb-ram-128gb-meteorite-grey-eu.html?

 

Axon 30 

 

https://www.protis.hr/products/details/smartphone-zte-axon-30-5g-8gb-128gbcrni/206051?

 

 

 

ZTE ubojica za te novce, kakva su iskustva s njim?

Vidim da ima osjetno lošiji baterry life po GSM areni, kamere su prosječne?

14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Nisam ga imao. Koliko vidim baterija je mana, nekima i dimenzije. Sve ostalo je top za te novce...Kamera ispod zaslona je vrh 

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2023 19:01 (vepar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
vepar kaže...

Nisam ga imao. Koliko vidim baterija je mana, nekima i dimenzije. Sve ostalo je top za te novce...Kamera ispod zaslona je vrh 

Mislim da možda čak i nije baterija toliko grozna s obzirom na SD870 i amoled...

Dimenzije isto top, ekrančina i pol.

Nejasno mi je kako je ovako jeftin...

14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

To je mob iz 2021. Tada je bio neka viša srednja klasa....Ova cijena je odlična, s obzirom da za te novce Samsung prodaje A33...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
vepar kaže...

To je mob iz 2021. Tada je bio neka viša srednja klasa....Ova cijena je odlična, s obzirom da za te novce Samsung prodaje A33...

Za te novce je jedino Realme bio na akciji...

Poprilično dobra cijena...

7 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ovaj ZTE je 170.2 x 77.8mm, majko mila...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Moto G82 nema dobru kameru prema bugarima. OIS, ali baš mali senzorčić.

G72 čak ima bolju i trenutno se može uzeti za 223 eura na ekupi preko mastercard kartice. Super mob za tako malo para

Edge 30 Neo 284 eura.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zuper kaže...

Moto G82 nema dobru kameru prema bugarima. OIS, ali baš mali senzorčić.

G72 čak ima bolju i trenutno se može uzeti za 223 eura na ekupi preko mastercard kartice. Super mob za tako malo para

Edge 30 Neo 284 eura.

 

 

 G72 je 4g telefon koji radi na prastarom Helio G99, koji je zapravo prepakirani Helio G90T. Džaba 108MP kad nema OIS. Ne vidim gdje se u HR može kupiti Edge 30 Neo za 284 EUR....

 

Axon 30 ima SD870 za 300 eura, a tu jedan SD695 nema šta tražiti ako se mene pita. Po svemu ostalom su tu negdje...

 

 

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Haha, provjeri jel ima band 20. Top cijena 😃
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.1.2023 14:04 (vepar).
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
vepar kaže...
zuper kaže...

Moto G82 nema dobru kameru prema bugarima. OIS, ali baš mali senzorčić.

G72 čak ima bolju i trenutno se može uzeti za 223 eura na ekupi preko mastercard kartice. Super mob za tako malo para

Edge 30 Neo 284 eura.

 

 

 G72 je 4g telefon koji radi na prastarom Helio G99, koji je zapravo prepakirani Helio G90T. Džaba 108MP kad nema OIS. Ne vidim gdje se u HR može kupiti Edge 30 Neo za 284 EUR....

 

Axon 30 ima SD870 za 300 eura, a tu jedan SD695 nema šta tražiti ako se mene pita. Po svemu ostalom su tu negdje...

 

 

 Na ekupi je Edge 30 Neo 284 eura. Kod + mastercard

Onda uzeti taj ZTE dok je ta cijena, premda ne znam kako stoje sa softverom i nadogradnjama...

Btw i u pevexu je GT Master 298 eura, a GT 358 eura

9 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav! 

Dali je netko kupovo smartphon sa  mobileshop.eu 

Narucio sam Realme Gt2pro 17.1.23 pouzecem pa su mi drugi dan poslali email da potvrdi adresu za slanje🤔 sta sam napravio. Kazu da je to normalna procedura jer se desava da se paket vrati tj da ga nitko ne pruzme.  21.1. su poslali GLS tracker ali jos GLS nije primio posiljku, znam da bio vikend, malo se brinem da ne budem prevaren tj da ne dobijem koristen ili popravljan. Nije mi svejedno, ima tko kakva iskustva sa tim shopom!? Znam da su iz slovacke i da je sve Ok dok ne dodje do reklamacije. Moze pomoc? Hvala lijepa! ✌️

Odmori se u Istini.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
veseli007 kaže...

Pozdrav! 

Dali je netko kupovo smartphon sa  mobileshop.eu 

Narucio sam Realme Gt2pro 17.1.23 pouzecem pa su mi drugi dan poslali email da potvrdi adresu za slanje🤔 sta sam napravio. Kazu da je to normalna procedura jer se desava da se paket vrati tj da ga nitko ne pruzme.  21.1. su poslali GLS tracker ali jos GLS nije primio posiljku, znam da bio vikend, malo se brinem da ne budem prevaren tj da ne dobijem koristen ili popravljan. Nije mi svejedno, ima tko kakva iskustva sa tim shopom!? Znam da su iz slovacke i da je sve Ok dok ne dodje do reklamacije. Moze pomoc? Hvala lijepa! ✌️

Nekad davno sam kupio kod njih LG G2, nikakvih problema s kupovinom i dostavom.

 

G2 je pred kraj garancije razvio mali problem, poslao ga u domaći servis (Agramservis), riješili problem bez ikakvih pitanja.

16 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav, trebao bih preporuku mobitela do 500 eura, s fokusom na kameru i barem prosječno trajanje baterije. Vidim da se S22 vrti po Njuškalu za 500 eura nov. Ima li štogod bolje u tom rangu, bilo iPhone, bilo Android (a da nisu Kinezi), rabljeno ili novo. Hvala!

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Christian kaže...

Pozdrav, trebao bih preporuku mobitela do 500 eura, s fokusom na kameru i barem prosječno trajanje baterije. Vidim da se S22 vrti po Njuškalu za 500 eura nov. Ima li štogod bolje u tom rangu, bilo iPhone, bilo Android (a da nisu Kinezi), rabljeno ili novo. Hvala!

S22 ti je pravi izbor po pitanju baterije. 

 

Kinez iPhone može?

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.1.2023 18:40 (mzopg).
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zuper kaže...
vepar kaže...
zuper kaže...

Moto G82 nema dobru kameru prema bugarima. OIS, ali baš mali senzorčić.

G72 čak ima bolju i trenutno se može uzeti za 223 eura na ekupi preko mastercard kartice. Super mob za tako malo para

Edge 30 Neo 284 eura.

 

 

 G72 je 4g telefon koji radi na prastarom Helio G99, koji je zapravo prepakirani Helio G90T. Džaba 108MP kad nema OIS. Ne vidim gdje se u HR može kupiti Edge 30 Neo za 284 EUR....

 

Axon 30 ima SD870 za 300 eura, a tu jedan SD695 nema šta tražiti ako se mene pita. Po svemu ostalom su tu negdje...

 

 

 Na ekupi je Edge 30 Neo 284 eura. Kod + mastercard

Onda uzeti taj ZTE dok je ta cijena, premda ne znam kako stoje sa softverom i nadogradnjama...

Btw i u pevexu je GT Master 298 eura, a GT 358 eura

 Dobar je taj Edge po toj cijeni, šteta samo za taj procesor...GT 5G je zvijer, ali se grije i ima bugove s BT-om kao i GT Master....

veseli007 kaže...

Pozdrav! 

Dali je netko kupovo smartphon sa  mobileshop.eu 

Narucio sam Realme Gt2pro 17.1.23 pouzecem pa su mi drugi dan poslali email da potvrdi adresu za slanje🤔 sta sam napravio. Kazu da je to normalna procedura jer se desava da se paket vrati tj da ga nitko ne pruzme.  21.1. su poslali GLS tracker ali jos GLS nije primio posiljku, znam da bio vikend, malo se brinem da ne budem prevaren tj da ne dobijem koristen ili popravljan. Nije mi svejedno, ima tko kakva iskustva sa tim shopom!? Znam da su iz slovacke i da je sve Ok dok ne dodje do reklamacije. Moze pomoc? Hvala lijepa! ✌️

 Kupovao kod njih, nikad problema. Nisam morao koristiti garanciju, pa to ne mogu komentirati...

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.1.2023 20:18 (vepar).
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Nema potrebe za pasivnom agresijom, naprosto nemamo interesa za kineske brandove i nisu nam opcija. 

5 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Christian kaže...

Pozdrav, trebao bih preporuku mobitela do 500 eura, s fokusom na kameru i barem prosječno trajanje baterije. Vidim da se S22 vrti po Njuškalu za 500 eura nov. Ima li štogod bolje u tom rangu, bilo iPhone, bilo Android (a da nisu Kinezi), rabljeno ili novo. Hvala!

 https://www.njuskalo.hr/google-pixel-mobiteli/google-pixel-6-oglas-39442562

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Pozdrav.
Imao sam do sad od 2014. između ostalog uglavnom Samsunge, S3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 21.
Xiaomi MI 5S, MI6, poco F1..

Sad razmisljam o necem drugom. Malo mi samsung ide na zivce sa hrpetinom bloatwarea i sve manjim mogucnostima customizacije.
MIUI ne volim, a i novi MI 13 je 1000€, pixel je skup ko apple, kaj jos ima ok software i hardware do 5000 kn?
Oneplus 10T?
Neki prijedlog? Cim cisci android i vrh procesor.
Galaxy S21
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Christian kaže...

Nema potrebe za pasivnom agresijom, naprosto nemamo interesa za kineske brandove i nisu nam opcija. 

Onda se nemaš što previše misliti:

iPhone

Pixel

Samsung

 

Za 500 eura od novih uređaja u trgovini imaš:

iPhone 11 64GB (model star 3.5 godine)

Pixel 6 128GB (model sa kraja 2021.)

Samsung S21 FE 128GB (model star godinu dana)

Samsung A52S 256GB

 

S22 je loš izbor, S22+ bi bio dobar izbor, ali on je 50% preko tvog budžeta od 500 eura.

 

iPhone 11 bi odmah izbacio sa liste.

A52S najbolja baterija najgore kamere.

 

Po meni Pixel 6 ili S21 FE (SD verzija)

 

ivanm75 kaže...
Pozdrav.
Imao sam do sad od 2014. između ostalog uglavnom Samsunge, S3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 21.
Xiaomi MI 5S, MI6, poco F1..

Sad razmisljam o necem drugom. Malo mi samsung ide na zivce sa hrpetinom bloatwarea i sve manjim mogucnostima customizacije.
MIUI ne volim, a i novi MI 13 je 1000€, pixel je skup ko apple, kaj jos ima ok software i hardware do 5000 kn?
Oneplus 10T?
Neki prijedlog? Cim cisci android i vrh procesor.

Samsung bloatware? Nemoguće. 

 

Novi Mi 13 imaš po 750 eura, ali kad ne voliš MIUI onda ga nema smisla ni gledati.

 

Možda Motorola Edge 30 Fusion, kod nas je oko 4500kn (600 eura)

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Vidio sam da se OnePlus 10 Pro može nabaviti za 500 eura...
Pixel 7 Pro bi se vjerojatno mogao naći za nešto ispod 800€, običan još manje.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Nećakinja traži telefon (15 godina), ovisna je o igranju na telefonu pa će vjerojatno za to najviše bit korišten. Ne znam koliki joj je budžet, ali za sad joj je izbor S21FE što ispada nekih 500-550€. Ima li netko dobru ideju što promotriti kao alternativu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
jozef kaže...

Nećakinja traži telefon (15 godina), ovisna je o igranju na telefonu pa će vjerojatno za to najviše bit korišten. Ne znam koliki joj je budžet, ali za sad joj je izbor S21FE što ispada nekih 500-550€. Ima li netko dobru ideju što promotriti kao alternativu?

 s21fe je fin izbor, pogotovo za dite koje opcenito ima manje ruke pa su i manji gabariti prakticniji. 

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
ivanm75 kaže...
Pozdrav.
Imao sam do sad od 2014. između ostalog uglavnom Samsunge, S3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 21.
Xiaomi MI 5S, MI6, poco F1..

Sad razmisljam o necem drugom. Malo mi samsung ide na zivce sa hrpetinom bloatwarea i sve manjim mogucnostima customizacije.
MIUI ne volim, a i novi MI 13 je 1000€, pixel je skup ko apple, kaj jos ima ok software i hardware do 5000 kn?
Oneplus 10T?
Neki prijedlog? Cim cisci android i vrh procesor.

 

Uzeo prije par dana.. žena prezadovoljna. Sustav vuče na čisti android ali opet ima hrpa mogućnosti za customizaciju, baterija traje jako dugo.. kamera je super, nije razina pixel i galaxy ultra ali baca super slike.

 

 

Za te pare (500€) mislim da je best buy

 

https://www.aliexpress.com/item/1005004369823541.html?spm=a2g0o.store_pc_home.slider_2004310861534.1

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2023 9:28 (DarK.xy).
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Da, to je ok. Koliko je ispala jos carina i pdv na taj mob?

Galaxy S21
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Nema carine, mobitel ide iz Francuske. Cijena uključuje pdv.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2023 9:48 (ibirkic).
 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Hvala na preporukama. Naletio na Pixel 7 na Amazonu.de za 580tak eura, protegnuti će se sestra do tog iznosa.

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
vepar kaže...
Haha, provjeri jel ima band 20. Top cijena 😃

Po GSM Areni nema 4G 20 band...

Sad neznam koliko je to bitno ovima sa 5G pretplatama...taj 800MHZ 4G kanal...

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
ivanm75 kaže...

Da, to je ok. Koliko je ispala jos carina i pdv na taj mob?

 

Ništa, došlo kroz par dana, DPD zvao da ima paket i ostavio ga..

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice