Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.793
|
čitano: 10.874.377
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Gdje nabaviti Realme GT neo 2 po nekoj pristojnoj cijeni? 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zeberdee kaže...

Gdje nabaviti Realme GT neo 2 po nekoj pristojnoj cijeni? 

 trenutno ti je na mall.hr black friday popustu 2555kn

https://www.mall.hr/telefoni-na-dotik/realme-gt-neo-2-mobilni-telefon-8gb-128gb-5g-plavi

 

14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ima tko prijedlog za cca. 1500 kn, za klince (12+ g) ?

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

S22+ ti je sad 6800kn i sa njim idu Buds2Pro, cijena na Samsungovoj stranici za slušalice je trenutno 1360kn ,puna cijena 1700kn

Da prodaš slušalice za 1000-1200kn ,ispada da si za Samsungov trenutni flagship platio 5600-5800kn.

Exysnos ili ne ,nebitno ,uzevši u obzir rast cijena i inflaciju i činjenicu da Xiaomi za svoje flagshipove traži cca 1k€+ ovo je no brainer.

 

Ja inače ne patim na marke ,koristim 4 godine star Xiaomi ali ovo je stvarno ok ponuda.

 

EDIT: i to u 256gb varijanti

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.11.2022 12:33 (evang).
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Stric_Jura kaže...

Ima tko prijedlog za cca. 1500 kn, za klince (12+ g) ?

Po meni najbolje  nešto rabljeno s garancijom. Novi telefoni ove godine nisu preporučljivi općenito.... Sramotno je da Galaxy A13 košta 1500kn, a nudi specifikacije u rangu mobitela od 100 eura. I još nema punjača...

 

Preporuka za Xiaomi Mi 11 Lite 5G, koji ide za oko 1300kn, Realme 8 6/128 oko 1000kn. Najbolji izbor je Galaxy A52s, koji se može pronaći s garancijom za oko 1400-1500kn. Dobar izbor su i Honor 50, Moto Edge 20/Lite, Redmi Note 10S...

9 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
evang kaže...

S22+ ti je sad 6800kn i sa njim idu Buds2Pro, cijena na Samsungovoj stranici za slušalice je trenutno 1360kn ,puna cijena 1700kn

Da prodaš slušalice za 1000-1200kn ,ispada da si za Samsungov trenutni flagship platio 5600-5800kn.

Exysnos ili ne ,nebitno ,uzevši u obzir rast cijena i inflaciju i činjenicu da Xiaomi za svoje flagshipove traži cca 1k€+ ovo je no brainer.

 

Ja inače ne patim na marke ,koristim 4 godine star Xiaomi ali ovo je stvarno ok ponuda.

 

EDIT: i to u 256gb varijanti

Da, ako sam dobro shvatio, Samsung je odličan izbor s obzirom na softversku podršku i sve što ima.

Iako me Pixel 7 stvarno privlači, ali ne mogu vjerovati da nema 5G kod nas... Stvarno čudno.

 

S22+ mi se čini super izbor, aliželio sam samo provjeriti na forumu koje su sve preporuke pošto godinama nisam imao niti pratio Android.

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Nemojte sad uzimati Galaxy jer za 2-3 mjeseca izlazi novi model koji konačno dolazi sa Snapdragon. Napredak u performansama i bateriji trebao bi biti velik
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Vidjet ćeš. Exynos uvijek kaska za SD. Pa Exynos 2300 je lošiji od običnog 8 gen 1.
8+ gen 1 je tu razliku dodatno povećao uz bolju bateriju i temperature.
Leakeri za Gen 2 vele da je odličan u svemu

https://www.gsmarena.com/ice_universe_the_snapdragon_8_gen_2_used_by_samsung_will_have_an_overclocked_gpu_too-news-56582.php
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zuper kaže...
Nemojte sad uzimati Galaxy jer za 2-3 mjeseca izlazi novi model koji konačno dolazi sa Snapdragon. Napredak u performansama i bateriji trebao bi biti velik

 Hvala. A da sad uzimate što biste preporučili?

Par poruka prije sam napisao što gledam, ali još se nisam odlučio. Pixel mi je super, ali je veliki minus da nema 5G kod nas.

10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ajatolah kaže...

Zapravo je najbolje kupovat flagshipove stare 1-2 godine, tek tada su cijene normalne.

 

 

Potpis, van pameti je davati 1000+ E za mobitel, osim ako zaista nemas viska novaca.

Sada se kupuje S21 Ultra, iPhone 12 PRO i ostali flagship modeli od prije godinu/dvije.

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ekipa,

Koji odabrati za stariju osobu, oneplus nord ce 2 5g (289€) ili samsung a52s (cca 2300kn)

Samsung je sa 6gb rama i sporijim punjacem dok je one plus sa 65w punjacem i 8gb rama,maskom i screen protectorom

Nece se igrati na njemu,pozivi poruke i drustvene mreze...

 

Ili nesto trece do 2kkn?

 

Hvala unaprijed

CARPE DIEM
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.11.2022 18:32 (simeparanoja).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
ocean77 kaže...
Ajatolah kaže...

Zapravo je najbolje kupovat flagshipove stare 1-2 godine, tek tada su cijene normalne.

 

 

Potpis, van pameti je davati 1000+ E za mobitel, osim ako zaista nemas viska novaca.

Sada se kupuje S21 Ultra, iPhone 12 PRO i ostali flagship modeli od prije godinu/dvije.

 

 ima još za 600-700 eura mi 11 ultra, 1+ 10pro, oppo x3 pro, iphone 13

 

ima izbora koliko oces ako gledas prolsogodisnje modele

 

mislim da tesko mozes faliti s bilo kojim modelom, samo nades koji ti se svida

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Pa recimo trenutno je OnePlus 10T 600 eura što je po meni OK cijena za trenutno najjači Snapdragon i 150w punjenje. Osim toga OnePlus uvijek iznimno brz i fluidan sa svojim Oxygen.
Mada velim, ne vrijedi sada davati tolike novca na mobitel kad su novi modeli tu uskoro
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Gemmy kaže...

 

 ima još za 600-700 eura mi 11 ultra, 1+ 10pro, oppo x3 pro, iphone 13

 

ima izbora koliko oces ako gledas prolsogodisnje modele

 

mislim da tesko mozes faliti s bilo kojim modelom, samo nades koji ti se svida

 

Da, i taj, evo bas sam sebi uzeo U11 i sretan sam sa tim mobom kao netko tko zaista voli dobru kameru, a i ostatak moba je vrhunski pocevsi od ekrana, zvucnika, brzine punjenja...

Nevjerojatno kakav mob za neku ajmo reci razumnu cijenu obzirom da neki kostaju i 2X vise a cak nisu ni bolji.

11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zuper kaže...
Nemojte sad uzimati Galaxy jer za 2-3 mjeseca izlazi novi model koji konačno dolazi sa Snapdragon. Napredak u performansama i bateriji trebao bi biti velik

 Fulao si ceo fudbal.

3 godine
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zuper kaže...
Nemojte sad uzimati Galaxy jer za 2-3 mjeseca izlazi novi model koji konačno dolazi sa Snapdragon. Napredak u performansama i bateriji trebao bi biti velik

 To su i tvrdili za Galaxy Watch 5 pa 0 bodova od revolucije po pitanju baterije.. 

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pa OK, onda kupujte trenutne Exynos po punoj cijeni... šta mene briga

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Wolverine kaže...
zeberdee kaže...

Gdje nabaviti Realme GT neo 2 po nekoj pristojnoj cijeni? 

 trenutno ti je na mall.hr black friday popustu 2555kn

https://www.mall.hr/telefoni-na-dotik/realme-gt-neo-2-mobilni-telefon-8gb-128gb-5g-plavi

 

 .... men se čini da je ovo top ponuda. 

9 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Slažem se s time da možda prosječni korisnik neće primijetiti u svakodnevnome radu razliku između S22 sa Snapdragonom i Exynosom.

Ali, opet slažem se i s vama da nije u redu i nije fer prodavati "lošiji" proizvod (procesor) po punoj cijeni i to samo u Europi.

To me odbija od Samsunga i zato mi je teško odlučiti se na S22+, a stvarno mi se sviđa mob.
10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zuper kaže...

Pa OK, onda kupujte trenutne Exynos po punoj cijeni... šta mene briga

 

Ne znam kakav je S22U sto se baterije tice, ali vidio sam na raznim forumima da svi hvale Exynos iz S21U pa ne vidim razlog zasto taj mob ne preporuciti i na pragu 2023.

Ja sada da trazim Samsung, prije bi isao na S21U nego S22U, a S23U cu gledati 2024. 

12 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Realme GT neo 3, 8+256gb verzija za 430 eura. Isplti se uzeti ili ima nesto bolje za te novce? Naravno novo iz ducana, ne rabljeno i na oglasima

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.11.2022 22:41 (IgacCK).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
simeparanoja kaže...

Ekipa,

Koji odabrati za stariju osobu, oneplus nord ce 2 5g (289€) ili samsung a52s (cca 2300kn)

Samsung je sa 6gb rama i sporijim punjacem dok je one plus sa 65w punjacem i 8gb rama,maskom i screen protectorom

Nece se igrati na njemu,pozivi poruke i drustvene mreze...

 

Ili nesto trece do 2kkn?

 

Hvala unaprijed

 anyone? 

CARPE DIEM
16 godina
online
Pomoć pri odabiru mobitela

ja sam majci uzeo a52s i ona prezadovoljna

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
IgacCK kaže...

Realme GT neo 3, 8+256gb verzija za 430 eura. Isplti se uzeti ili ima nesto bolje za te novce? Naravno novo iz ducana, ne rabljeno i na oglasima

Ako su bitne zahtjevne igre i općenito brzina i fluidnost, Neo3 je za tebe. Taj procesor je zvijer i uopće se ne grije...

 

U Tentrust shopu imaš OnePlus 9 za oko 2900kn. Ima bolje kamere. U istom shopu imaš i Nothing Phone za 3200kn, Xiaomi 11T Pro za 3300kn (Global)....

21 mjesec
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav svima!

 

Ikoje preporuke za mobitel do 2,000 kuna?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Samsung A52s sa oglasnika. 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
hardcoree kaže...

Samsung A52s sa oglasnika. 

 Ako ga ima za te novce ...

11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Eo ja sam recimo kupio Motorolu Edge 30 Ultra.
Sa čistim androidom.
Bilo je ili Oneplus 10T kojemu cijena maltene svako malo pada na mobileshopu, evo sad je zeleni 16/256GB 5358kn.
Ili Motorola.

Xiaomi 12T Pro nisam htio, Pixel 7 Pro nije dual sim (esim ne vrijedi) nema 256GB,nema 5G a cijena paprena, a Galaxy S22+ je odlican ali je i dalje skup iako je vec star uredaj, za koji mj ce i S23+ izaci, a i baterija S seriji je shit.
TikTok - daki__92 (Youtube - DAKI92 )
8 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Imat trenutno SD 15% popusta za BF i ispadne novi a52s 2340kn. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mp3david kaže...
Eo ja sam recimo kupio Motorolu Edge 30 Ultra.
Sa čistim androidom.
Bilo je ili Oneplus 10T kojemu cijena maltene svako malo pada na mobileshopu, evo sad je zeleni 16/256GB 5358kn.
Ili Motorola.

Xiaomi 12T Pro nisam htio, Pixel 7 Pro nije dual sim (esim ne vrijedi) nema 256GB,nema 5G a cijena paprena, a Galaxy S22+ je odlican ali je i dalje skup iako je vec star uredaj, za koji mj ce i S23+ izaci, a i baterija S seriji je shit.

 op+ 11t je 560 eura na amzonu, dosta dobar deal za 500ak eura

 

ja bih ipak radije 11 pro radi wirelessa, stvarno sam na cudu sta da uzmem do 700 eura

 

da ova experia 5 iii ima wireless bi ju uzeo za 650 eura

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.11.2022 12:55 (Gemmy).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice