Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.739
|
čitano: 10.858.926
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

dobar dan svima. evo ovako, kupujem novi mobitel, xiaomi je moj prvi odabir. zanima me neka srednja pa prema dobroj klasi, nešto između. cijena do otprilike 2 000 kuna. molim nekoga za savjet.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Thorin20 kaže...

Pozdrav,

 

Trebao bi preporuku povolnog mobitela koji bi bio dovoljan za moje potrebe (Surfanje webom, Facebook, instagram, YT Spotify, mail) Trenutno imam Mi A1 ali mi stvara probleme sa notifikacija. Za oko su mi pali Redmi 9 4/64gb te Samsung A20. Svjestan sam da je A20 dosta slabiji ali xiaomija me malo strah radi tih problema sa mi a1. Dali ima tko kakvu preporuku smartphona koji bi bio dovoljan za moje potrebe.

Za to što si nabrojao biti će ti dobar gotovo bilo koji novi danas raspoloživi uređaj.

Je li ti bitna baterija? Kamera? Display? Dimenzije uređaja? Cijena?

 

Što ti ne valja kod A1 sa notifikacijama? Mi A1 ima čisti Android, ako kod njega ne valjaju notifikacije onda teoretski nikome neće valjati osim ako nije u pitanju kvar u samom uređaju. Problem imaš od početka ili?

 

hrky_ri kaže...

dobar dan svima. evo ovako, kupujem novi mobitel, xiaomi je moj prvi odabir. zanima me neka srednja pa prema dobroj klasi, nešto između. cijena do otprilike 2 000 kuna. molim nekoga za savjet.

 Što ti je najbitnije (baterija, kamera, dimenzije, cijena, display, 3.5mm, OLED, prostor memorija, igrice...), posloži prema prioritetima. Kupuješ kod nas ili može i iz vani?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mzopg kaže...
Thorin20 kaže...

Pozdrav,

 

Trebao bi preporuku povolnog mobitela koji bi bio dovoljan za moje potrebe (Surfanje webom, Facebook, instagram, YT Spotify, mail) Trenutno imam Mi A1 ali mi stvara probleme sa notifikacija. Za oko su mi pali Redmi 9 4/64gb te Samsung A20. Svjestan sam da je A20 dosta slabiji ali xiaomija me malo strah radi tih problema sa mi a1. Dali ima tko kakvu preporuku smartphona koji bi bio dovoljan za moje potrebe.

Za to što si nabrojao biti će ti dobar gotovo bilo koji novi danas raspoloživi uređaj.

Je li ti bitna baterija? Kamera? Display? Dimenzije uređaja? Cijena?

 

Što ti ne valja kod A1 sa notifikacijama? Mi A1 ima čisti Android, ako kod njega ne valjaju notifikacije onda teoretski nikome neće valjati osim ako nije u pitanju kvar u samom uređaju. Problem imaš od početka ili?

 

hrky_ri kaže...

dobar dan svima. evo ovako, kupujem novi mobitel, xiaomi je moj prvi odabir. zanima me neka srednja pa prema dobroj klasi, nešto između. cijena do otprilike 2 000 kuna. molim nekoga za savjet.

 Što ti je najbitnije (baterija, kamera, dimenzije, cijena, display, 3.5mm, OLED, prostor memorija, igrice...), posloži prema prioritetima. Kupuješ kod nas ili može i iz vani?

 

Pa ne mogu reći da mi je nešto baš prioritetno, htio bih to sve za što manje love naravno, recimo bitna mi je baterija da ga ne moram često puniti. Osim toga možda i dimenzija, onako da nije prevelik ali ako je dobre klase onda ću progutat i dimenziju. Ne mogu reći da mi je nešto presudno, htio bih neku zlatnu sredinu, da sve bude ok, naravno da je brz i da ima dobru memoriju također. Također i što bolja kamera. Da skratim, što više dobrih stvari za što manje love, da štima. Svjestan sam da ne mogu dobiti zmaja od mobitela koji košta 5000 kuna ali opet da se sa maksimalno 2000 kuna izvuče neki kvalitetan mobitel. Što se tiče kupovine, znam da naši imaju wow shop i prije sam naručivao kod njih, nisam baš sklon naručivanju izvana, koju stranicu izvana preporučuješ? Ako je ikako moguće kupnja u Hrvatskoj.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.7.2020 20:36 (hrky_ri).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
hrky_ri kaže...
mzopg kaže...
Thorin20 kaže...

Pozdrav,

 

Trebao bi preporuku povolnog mobitela koji bi bio dovoljan za moje potrebe (Surfanje webom, Facebook, instagram, YT Spotify, mail) Trenutno imam Mi A1 ali mi stvara probleme sa notifikacija. Za oko su mi pali Redmi 9 4/64gb te Samsung A20. Svjestan sam da je A20 dosta slabiji ali xiaomija me malo strah radi tih problema sa mi a1. Dali ima tko kakvu preporuku smartphona koji bi bio dovoljan za moje potrebe.

Za to što si nabrojao biti će ti dobar gotovo bilo koji novi danas raspoloživi uređaj.

Je li ti bitna baterija? Kamera? Display? Dimenzije uređaja? Cijena?

 

Što ti ne valja kod A1 sa notifikacijama? Mi A1 ima čisti Android, ako kod njega ne valjaju notifikacije onda teoretski nikome neće valjati osim ako nije u pitanju kvar u samom uređaju. Problem imaš od početka ili?

 

hrky_ri kaže...

dobar dan svima. evo ovako, kupujem novi mobitel, xiaomi je moj prvi odabir. zanima me neka srednja pa prema dobroj klasi, nešto između. cijena do otprilike 2 000 kuna. molim nekoga za savjet.

 Što ti je najbitnije (baterija, kamera, dimenzije, cijena, display, 3.5mm, OLED, prostor memorija, igrice...), posloži prema prioritetima. Kupuješ kod nas ili može i iz vani?

 

Pa ne mogu reći da mi je nešto baš prioritetno, htio bih to sve za što manje love naravno, recimo bitna mi je baterija da ga ne moram često puniti. Osim toga možda i dimenzija, onako da nije prevelik ali ako je dobre klase onda ću progutat i dimenziju. Ne mogu reći da mi je nešto presudno, htio bih neku zlatnu sredinu, da sve bude ok, naravno da je brz i da ima dobru memoriju također. Također i što bolja kamera. Da skratim, što više dobrih stvari za što manje love, da štima. Svjestan sam da ne mogu dobiti zmaja od mobitela koji košta 5000 kuna ali opet da se sa maksimalno 2000 kuna izvuče neki kvalitetan mobitel. Što se tiče kupovine, znam da naši imaju wow shop i prije sam naručivao kod njih, nisam baš sklon naručivanju izvana, koju stranicu izvana preporučuješ? Ako je ikako moguće kupnja u Hrvatskoj.

 

Xiaomi Mi Note 10 Lite globalna verzija

LINK

247 eura
Kod za popust: BG7N10L62
Eu Priority line 5$ za dostavu bez dodatnih troškova
Ukupno oko 1900kn

Kod nas od 2400kn

 

Recenzija:
https://www.racunalo.com/xiaomi-mi-note-10-lite-recenzija-odlicna-autonomija-i-vrhunske-kamere/

 



Xiaomi Mi 10 Lite 5G globalna verzija

U usporedbi sa Mi Note 10 Lite jači procesor malo lošije kamere.

 

LINK
300 eura
Eu Priority line 5$ za dostavu bez dodatnih troškova

Kod nas od 2600kn

 

4 godine
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Zašto xiaomi mobiteli imaju tako čudnu kameru kod videozapisa? Iphone SE je skroz smooth, koda si tamo. Mi 9 lite a vidim i note 10 imaju jako cudne videozapise, izgleda dobro dok se ne mice kamera ali cim se pomice malo izgleda jako neprirodno.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Deltron0 kaže...

Zašto xiaomi mobiteli imaju tako čudnu kameru kod videozapisa? Iphone SE je skroz smooth, koda si tamo. Mi 9 lite a vidim i note 10 imaju jako cudne videozapise, izgleda dobro dok se ne mice kamera ali cim se pomice malo izgleda jako neprirodno.

Može primjer?

Možda gledaš video sniman s gimbalom u cinematic modu?

Računaj i da iPhone SE 2020 ima OIS+EIS.

 

iPhone SE

 

Xiaomi Mi 10 Pro

 

 

iPhone SE

 

Redmi K30 Pro Zoom

 

 

iPhone 11 Pro Max (trčanje)

 

Xiaomi Mi 10 Pro (trčanje)

4 godine
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mzopg kaže...
Deltron0 kaže...

Zašto xiaomi mobiteli imaju tako čudnu kameru kod videozapisa? Iphone SE je skroz smooth, koda si tamo. Mi 9 lite a vidim i note 10 imaju jako cudne videozapise, izgleda dobro dok se ne mice kamera ali cim se pomice malo izgleda jako neprirodno.

Može primjer?

Možda gledaš video sniman s gimbalom u cinematic modu?

Računaj i da iPhone SE 2020 ima OIS+EIS.

 

iPhone SE

 

Xiaomi Mi 10 Pro

 

 

iPhone SE

 

Redmi K30 Pro Zoom

 

 

iPhone 11 Pro Max (trčanje)

 

Xiaomi Mi 10 Pro (trčanje)

 

Xiaomi mi 9 lite- izgleda kao da ide nekako mic po mic ako vidiš na što mislim, a i pomalo se uhvati i lagg

 

Iphone SE(2016)- znači smooth, ne vidim nikakve takve smetnje

 

Jel to možda do procesora?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Mzopg vidim da se kužiš u mobitele pa ću tebe pitati. odlučio sam da izvana ipak neću kupovati a kod nas su oba mobitela koja si mi poslao preskupa. znači ja bih uzeo neki xiaomi u Hrvatskoj do 2000 kuna plafon pa bih te zamolio ako imaš kakvu preporuku u tom financijskom okviru. možda neki koji je najsličniji po specifikacijama mobitela kojih si mi poslao ili neki drugi koji je isto dobar? nadam se da se za te novce može naći solidan mobitel.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.7.2020 23:00 (hrky_ri).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Deltron0 kaže...

 

Xiaomi mi 9 lite- izgleda kao da ide nekako mic po mic ako vidiš na što mislim, a i pomalo se uhvati i lagg

 

Iphone SE(2016)- znači smooth, ne vidim nikakve takve smetnje

 

Jel to možda do procesora?

Gledaš na malom ekranu? Mobitel?

 

Može biti sto stvari zašto je video takav, moja pretpostavka je da je u pitanju stabilizacija pri lošijem osvjetljenju, kod tog prvog videa je oblačno i blizu je kraj dana, barem tako izgleda i kamera se muči sa stabilizacijom i prikupljanjem svjetlosti. Bolji SoC bi sigurno pomogao.

 

Trebalo bi imati isti video snimljen sa jednim i drugim uređajem, ovako su to potpuno drugačiji uvjeti.

 

Taj drugi video kad se smanji izgleda ok, ali kad ga gledam na većem monitoru je užasan, dobiješ morsku bolest od treskanja. Detalji su isto jako loši. Zanimljivo na većem monitoru je prvi video nešto bolji.

 

Jedan i drugi video 4k a uploadan u 1080p 

 

Evo ti video snimljen sa istim mobitelom i meni djeluje skroz "smooth".

 

Ili isti mob, ali sa gimbalom:

 

Jesu li ti ovi ok?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mzopg kaže...
hrky_ri kaže...
mzopg kaže...
Thorin20 kaže...

Pozdrav,

 

Trebao bi preporuku povolnog mobitela koji bi bio dovoljan za moje potrebe (Surfanje webom, Facebook, instagram, YT Spotify, mail) Trenutno imam Mi A1 ali mi stvara probleme sa notifikacija. Za oko su mi pali Redmi 9 4/64gb te Samsung A20. Svjestan sam da je A20 dosta slabiji ali xiaomija me malo strah radi tih problema sa mi a1. Dali ima tko kakvu preporuku smartphona koji bi bio dovoljan za moje potrebe.

Za to što si nabrojao biti će ti dobar gotovo bilo koji novi danas raspoloživi uređaj.

Je li ti bitna baterija? Kamera? Display? Dimenzije uređaja? Cijena?

 

Što ti ne valja kod A1 sa notifikacijama? Mi A1 ima čisti Android, ako kod njega ne valjaju notifikacije onda teoretski nikome neće valjati osim ako nije u pitanju kvar u samom uređaju. Problem imaš od početka ili?

 

hrky_ri kaže...

dobar dan svima. evo ovako, kupujem novi mobitel, xiaomi je moj prvi odabir. zanima me neka srednja pa prema dobroj klasi, nešto između. cijena do otprilike 2 000 kuna. molim nekoga za savjet.

 Što ti je najbitnije (baterija, kamera, dimenzije, cijena, display, 3.5mm, OLED, prostor memorija, igrice...), posloži prema prioritetima. Kupuješ kod nas ili može i iz vani?

 

Pa ne mogu reći da mi je nešto baš prioritetno, htio bih to sve za što manje love naravno, recimo bitna mi je baterija da ga ne moram često puniti. Osim toga možda i dimenzija, onako da nije prevelik ali ako je dobre klase onda ću progutat i dimenziju. Ne mogu reći da mi je nešto presudno, htio bih neku zlatnu sredinu, da sve bude ok, naravno da je brz i da ima dobru memoriju također. Također i što bolja kamera. Da skratim, što više dobrih stvari za što manje love, da štima. Svjestan sam da ne mogu dobiti zmaja od mobitela koji košta 5000 kuna ali opet da se sa maksimalno 2000 kuna izvuče neki kvalitetan mobitel. Što se tiče kupovine, znam da naši imaju wow shop i prije sam naručivao kod njih, nisam baš sklon naručivanju izvana, koju stranicu izvana preporučuješ? Ako je ikako moguće kupnja u Hrvatskoj.

 

Xiaomi Mi Note 10 Lite globalna verzija

LINK

247 eura
Kod za popust: BG7N10L62
Eu Priority line 5$ za dostavu bez dodatnih troškova
Ukupno oko 1900kn

Kod nas od 2400kn

 

Recenzija:
https://www.racunalo.com/xiaomi-mi-note-10-lite-recenzija-odlicna-autonomija-i-vrhunske-kamere/

 



Xiaomi Mi 10 Lite 5G globalna verzija

U usporedbi sa Mi Note 10 Lite jači procesor malo lošije kamere.

 

LINK
300 eura
Eu Priority line 5$ za dostavu bez dodatnih troškova

Kod nas od 2600kn

 

 

Mzopg vidim da se kužiš u mobitele pa ću tebe pitati. odlučio sam da izvana ipak neću kupovati a kod nas su oba mobitela koja si mi poslao preskupa. znači ja bih uzeo neki xiaomi u Hrvatskoj do 2000 kuna plafon pa bih te zamolio ako imaš kakvu preporuku u tom financijskom okviru. možda neki koji je najsličniji po specifikacijama mobitela kojih si mi poslao ili neki drugi koji je isto dobar? nadam se da se za te novce može naći solidan mobitel.

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
hrky_ri kaže...

Mzopg vidim da se kužiš u mobitele pa ću tebe pitati. odlučio sam da izvana ipak neću kupovati a kod nas su oba mobitela koja si mi poslao preskupa. znači ja bih uzeo neki xiaomi u Hrvatskoj do 2000 kuna plafon pa bih te zamolio ako imaš kakvu preporuku u tom financijskom okviru. možda neki koji je najsličniji po specifikacijama mobitela kojih si mi poslao ili neki drugi koji je isto dobar? nadam se da se za te novce može naći solidan mobitel.

Redmi Note 9 Pro ili Redmi K30 (Poco X2) ako ga uspiješ pronaći kod nas. To je nekakva niža srednja klasa. Jako dobri uređaji za svoju cijenu.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Kad si to našao? Ja sam tražio i kad si ti napisao, ali svugdje je bio od 1600-1700 kn.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
EdicaMedia kaže...

Kad si to našao? Ja sam tražio i kad si ti napisao, ali svugdje je bio od 1600-1700 kn.

Teško je znati kome je namijenjena ova poruka kad nisi citirao post na koji odgovaraš. 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
vepar kaže...
Realme 6s u Linksu za 1360kn. To je pravi konkurent za Redmi Note 9s.

 Ups, ovo sam htio citirati ali sam zaboravio.

7 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Eto da se zahvalim svima koji su sudjelovali u anketi na mom prošlom postu, pomoglo mi je da se odlučim za redmi note 9 pro. Stigao je jučer, odradio sam debloat i stvarno mi se čini jako dobar uređaj.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Jel ti dosta svijetao ekran na jarkom suncu ?
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
AlexTm kaže...

Eto da se zahvalim svima koji su sudjelovali u anketi na mom prošlom postu, pomoglo mi je da se odlučim za redmi note 9 pro. Stigao je jučer, odradio sam debloat i stvarno mi se čini jako dobar uređaj.

 

šta je to debloat i treba li se to napraviti i na mobitelu koji je kupljen u Hrvatskoj? Ako treba debloat i na hrvatskom, ima li neki video gdje je to objašnjeno?

6 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
hrky_ri kaže...

šta je to debloat i treba li se to napraviti i na mobitelu koji je kupljen u Hrvatskoj? Ako treba debloat i na hrvatskom, ima li neki video gdje je to objašnjeno?

Ako moraš takvo nešto pitati... ne, debloat ne treba raditi. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
hrky_ri kaže...
AlexTm kaže...

Eto da se zahvalim svima koji su sudjelovali u anketi na mom prošlom postu, pomoglo mi je da se odlučim za redmi note 9 pro. Stigao je jučer, odradio sam debloat i stvarno mi se čini jako dobar uređaj.

 

šta je to debloat i treba li se to napraviti i na mobitelu koji je kupljen u Hrvatskoj? Ako treba debloat i na hrvatskom, ima li neki video gdje je to objašnjeno?

Uklanjanje (brisanje) nepotrebnih i uglavnom beskorisnih programa koji nisu dio operativnog sistema.

Android One dolazi "čist" od takvih programa, dok svi drugi proizvođači imaju svoje verzije Androida u koje uvijek proguraju i bloatware.

7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Gogo222 kaže...
Jel ti dosta svijetao ekran na jarkom suncu ?

 Isprike na kasnom odgovoru... Skroz ok na suncu, iako kako ga nisam sebi kupio nisam ga stigao puno "provozati". Čini mi se da svijetlina izgleda puno gore na nekim review videima koje sam vidio, iako sam naravno vidio dosta novih uređaja koji su primjetno bolji u ovom pogledu.

 

Vezano za debloat, komentar iznad mene je sve to fino objasnio. Naravno ništa što se mora ili treba odraditi, nego eto sam odlučio - s jedne strane čisto da isprobam kako se to radi, a s druge jer xiaomi natovari dosta gluposti koje mi majka neće koristiti. Proces sam po sebi je dosta jednostavan jer sam koristio szaki ADBFastbootTools, a on na svojoj stranici i on ima upute.

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.7.2020 14:22 (AlexTm).
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozz

Može li preporuka za mobitel do 3000 kn. Može i koja kuna gore, a može i dole.

Da ima dobar proc, bateriju i software update da ima uredan.

Ako se treba naručiti izvan HRV nije problem sve dok se ne plaća porez.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.7.2020 16:30 (spider23).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav :)
Trebala bi mi pomoc/savjet oko odabira novog moba.

Ovo mi je BITNO:

1. Android obavezno. S google podrskom (znaci bez p40 i slicnih)
2. Cijena - je prvo bila oko 2500 kn, pa sam digla do 3000 kn, a mozda i nesto malo preko 3000kn.
3. Velicina - trazim sto manji mobitel, to mi je jako bitno. Sad imam iphone 5. to mi je savrsena velicina. ali znam da je nerealno, pa sam onda si dala neki limit do 150 mm, maaaaksimalno 155 ako bas bas moram, ali rade ne bi
4. Novi mob iz ducana u Hrvatskoj (webshop ili ako je ducan onda okolica Rijeke) ili eventualno njuskalo ako je neki novi zapakirani dobiven uz produzenje pretplate, ali onda jedino ako je Rijeka i okolica da mogu osobno ic pogledat
6. Dobra kamera - bitna mi je kvaliteta slike, ali ne mora nuzno bit p30/p40 PRO. Bilo bi lijepo to imat, al budzet ne dozvoljava. Ne svidaju mi se recimo oni filteri koji ispeglaju lice i takve neke stvari. Napredni sam korisnik i zelim manualno sto vise postimat postavke. Ne padam nesto previse na telephoto, makro, slikanje u mraku i takve stvari. Neko normalno svakodnevno koristenje. Plus bi bila sto bolja stabilizacija kod videa.
7. Baterija je naravno vazna. Ne mora bit najbolja ikad, ali da je recimo u kategoriji solidne.
8. Rado bi da bude barem 6 gb/128 gb. Ako jos ima i za memorijsku karticu dodat to bi bio defintiivno plus. Ali nije nuzno.
9. Plus bi bio 3.5 jack
10. Dobar OTG koji ne steka - da mogu sve i svasta spojit na njega, mozda cak i midi klavijaturu ako ne bude prespor za to.

NIJE MI BITNO:
1. ekran - niti velicina, a niti previse kvaliteta. ne koristim ga se gledanje filmova ni igrice, vid mi je jos uvijek dobar i vidim sve na njemu :D
2. bezicno punjenje - kabel <3
3. water i dust resistant - svjedno mi je
4. materijal izrade i dizajn
5. 5G - uglavnom sam na wi-fiju, a i 4g mi je sasvim dovoljan
6. 4K video - dosta mi je 1080p

Zapeli su mi za oko dosad:
1. Samsung s10e - zadovoljava vecinu uvjeta osim cijene
2. Huawei p30 - jucer sam bas htjela kupit jednog na popustu na Svijet Medija za 3100 kn cca i rasprodan mi pred nosom :)
Vidim da ima i na ovoj stranici, https://www.mp-elektronika.hr/huawei-p30-128gb-dual-sim-black?search=p30
Je li ok s te stranice kupit? Iskustva?
3. Xiaomi mi 9 se - ovo mi je zao sto ga nisam kupila dok ih je jos bilo, sad ga vise ne mogu nigdje pronac (u HR pogotovo)
4. Huawei p20 - jest da je stari model i nesto slabiji s manje memorije (4gb/64gb) al sam ga nasla za 2000 kn novi
5. Ne zvuci mi lose ni Sony Xperia Z2 Compact, ali ga isto nigdje vise ne pronalazim.
5. Nesto drugo sto mi je promaklo? :)


Nije mi jako hitno, pa ako znate mozda i za neki novi mobitel koji je u najavi kroz par mjeseci (ili nekom kom bi uskoro trebala past cijena) koji spada u ovu kategoriju, dalo bi se pocekat :)
I ako neki imate za predlozit, moze i odmah savjet/link gdje ga mogu nac :)

Hvala :)))

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Mp elektronika uzo S7 tamo prije 3.5 godine i sve u redu, dan danas mob je ko novi i radi odlicno. Dobio je i security update 1. srpnja 2020. sto je cudo nakon tolko godina za Samsung, al to je zadnje.

 

P30 je odlican mob, makar bi ja onda Pro model za iste novce sa oglasa novo zapakirano. Imam S10e idealan mob samo mu fali 2x opticki zum koji je na obicnom S10 koji je kompletan mob isto ko i ovogodisnji S20.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav, našao za 3200 na abrakadabra Realme X3 SuperZoom 12/256 GB.

Mislite li da se isplati?

 

Dvoumim se između toga, oneplus norda i XIAOMI Mi Note 10 Lite 6/128GB

 

https://www.abrakadabra.com/hr-HR/Katalog-TV%2C-mobiteli-i-elektronika-Mobiteli-i-dodaci/X3-SuperZoom-12-256-GB/p/A00FFIA

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Šteta što nema stereo zvučnike, ali 12 giga RAM-a i SD855+ za tu lovu je skroz ok.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Može preporuku mobitela do1600 kuna. Standardno korištenje pozivi društvene mreže poneki video i to je to. Samo novo dolazi u obzir 

Who bolan cares
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
kamenskarepapir kaže...

Trebala bi mi pomoc/savjet oko odabira novog moba.

S obzirom na sve uvjete koji su navedeni, skupi pare i kupi S10e. Ima jedan za 2999 kn

13 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav ekipa, evo imam jednu zamolbu za prijateljicu. Može preporuka za mobitel od 1500 do 2000 kuna. Nema velike zahtjeve, možda da kamera bude kvalitetna (koliko god moze biti u tom cjenovnom rangu). Uglavnom da bude sto bolji mob za te novce. Hvala vam unaprijed 😊

Zeppe :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Xiaomi Redmi note 9 pro bi trebao odgovarati zahtjevima. Neka pogleda samo da li joj pašu dimenzije.

 
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

@dejan1471

Xiaomi redmi note 9s

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.8.2020 12:24 (hardcoree).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice