Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.795
|
čitano: 10.875.937
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Novo zbog velicine mozda Samsung a3 2017...

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Redmi 6 pro je manji mob sa 4k mah baterijom, definitivno check it out

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Nokia 8, cijena joj je iz nekog razloga jako pala, a mobitel je mašina

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Zato što ima očajnu kameru i bateriju. Ekran nije nešto, i tako. Rekao bih najgori S835 mob

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Jesi ga isprobao?

 

Ja sam se poigrao s tim čudom neki dan i osim što je malo ružnjikav i baterija bi mogla biti veća, ultra best buy za 300+kusur europskih novaca.

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
@gretk

Imao sam S8 i prodao ga i kupio Mate 10 Pro. Nisam pozalio. Ekran je malo losiji nego na S8 ali zato baterija i sve ostalo je vrh.
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.8.2018 11:08 (siljo90).
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ta nokia i Nokia 6 su bile jedine nokije s kojima sam se družio. Bila je skupa doduše tada pa sam bio razočaran masno. Za 300 eura je sasvim druga strana ploče

Opet, MIx2 mi je puno bolji od njega za sličnu lovu

 

Btw, gdje se može tako jeftino naći?

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.8.2018 11:10 (maks0806).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
maks0806 kaže...

Redmi 6 pro je manji mob sa 4k mah baterijom, definitivno check it out

 

E taj mi se vec vise svida, jedino sto je nesto iznad mog budzeta, tj. oko 2000kn u Neutrinu. No kad bi npr. i podignuo budzet na tih oko 2000kn, dali bi mi se daj Redmi i dalje nametao kao najbolji izbor?

13 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
gamer34 kaže...
maks0806 kaže...

Redmi 6 pro je manji mob sa 4k mah baterijom, definitivno check it out

 

E taj mi se vec vise svida, jedino sto je nesto iznad mog budzeta, tj. oko 2000kn u Neutrinu. No kad bi npr. i podignuo budzet na tih oko 2000kn, dali bi mi se daj Redmi i dalje nametao kao najbolji izbor?

Za 2000kn probaj naci polovan S7E sa garancijom, po meni i dalje najbolji mobitel za te novce

14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Sad imam pixela duju i žao mi je šta nisam uzeo xl.

 

Idući mi je definitivno MiMix2S, čim padne ispod psihološke granice od 400€.

 

Na ovu nokiu osmicu sam slučajno nabasao i nisam mogao vjerovat da joj je cijena od nove godine do sada pala duplo.

 

320€ iz susjedne dežele s dostavom.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Od jeftinih mobitela, definitivni bestbuy.

 

Xiaomi rn5

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
gamer34 kaže...
maks0806 kaže...

Redmi 6 pro je manji mob sa 4k mah baterijom, definitivno check it out

 

E taj mi se vec vise svida, jedino sto je nesto iznad mog budzeta, tj. oko 2000kn u Neutrinu. No kad bi npr. i podignuo budzet na tih oko 2000kn, dali bi mi se daj Redmi i dalje nametao kao najbolji izbor?

150 dolara je izvana

Ne isplati se za 2k kn

Hearthstone: Maks0806#2960
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Xiaomi redmi 5 

Mozda je malo izduzeniji ali velicina cijelog moba je kao nxus 5x

Mozda pogledaj i huawei p9 lite 2017. On je malo jeftiniji od tvog budzeta, meni ga sestra ima i prezadovoljna je

5 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Hvala. Stvarno je teska odluka jer nije mal novac u pitanju (srednjoskolac sam) tako da mi nema nazad.. samo se bojim da mi se nece svidati EMUI na Mate 10 Pro. To je najveci razlog zasto me malo vise vuce S8.
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
6996 kaže...

Xiaomi redmi 5 

Mozda je malo izduzeniji ali velicina cijelog moba je kao nxus 5x

Mozda pogledaj i huawei p9 lite 2017. On je malo jeftiniji od tvog budzeta, meni ga sestra ima i prezadovoljna je

 Redmi 5, a pogotovo P9 lite su klasa ispod Redmi 6 pro.

Hearthstone: Maks0806#2960
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
A iskreno nije se ni meni bas svidao. Prvo sam bio stavio launcher drugi i to mi je bilo dobro ali sam onda stavio drugi ROM na njega (Lineage) i sad je kao Pixel :)
5 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Sto mislite o P20 Lite? Stvarno se cini kao top uređaj za male pare?
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Gretk kaže...
Sto mislite o P20 Lite? Stvarno se cini kao top uređaj za male pare?

Izbjegavati pod razno

5 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav, zanima me vaše mišljenje, dali je iPhone X vrijedan kupovanja, jedina stvar koja me spriječava kupovinji njega jest ta da ima samo 3GB rama, šta Vi mislite??????

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
vukasovichh kaže...

Pozdrav, zanima me vaše mišljenje, dali je iPhone X vrijedan kupovanja, jedina stvar koja me spriječava kupovinji njega jest ta da ima samo 3GB rama, šta Vi mislite??????

Za koje novce? Ja osobno na iP8+ nisam osjetio ogroman nedostatak manjkom RAM-a, veci nedostatak mi je bio uzasno optimiziran iOS 11

9 godina
online
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav ekipa!

 

U planu mi je kupiti Redmi Note 5 i sad se dvoumim. U lokalnoj trgovini cijena za 3/32 je 1580 kn, a na netu verzija 4/64 dođe nešto manje od 1400 kn + davanja.

E sad, priznajem da sam neznalica po pitanju mobitela i naručivanju istih sa neta, pa me zanima par stvari:

 

- ako sam dobro shvatio, ako naručim Global Version, trebao bi dobiti isti mob kao i da sam kupio u lokalnoj trgovini ili bilo gdje drugdje (imam neki čudni strah da ću dobit neki fake rom ili slično)

- osim troškova dostave (negdje sam pročitao da je 26$ dostava i da su to jedini dodatni troškovi)

- odakle je najpouzdanije naručiti i tko najbrže šalje? (koliko prosječno dana se treba čekati?)

 

Jača verzija za istu cijenu mi zvuči primamljivo, samo se moram osloboditi tog straha od naručivanja sa neta. Svaki savjet je dobrorošao!

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Ma nema te čega biti strah.

 

Ja uzela pred 2 i pol godine od top one i sve prošlo ok, snimaš otvaranje paketa kad ti stigne za svaki slučaj.

 

Sutra bi mi trebao stići redmi note 5 global od goldwaya. Platiš tih 26$ i nema dodatnih davanja.

 

Naručila sam  18.07., poslali ga 25.7., 30.7. stigao u UK i 31.7. ga poslali k meni, evo sutra bi trebao doć. Jedva čekam.

 

I ja sam se dvoumila između 3/32 i 4/64, na kraju sam uzela 4/64. Definitivno se islati dat 150 kn više i uzet taj jači model, nema više zajebavanja s memorijskim karticama.

 

Uostalom ne isplati se kupovat kod nas, em je dosta skuplji, a garancija više manje. Davaju i ovako neku garanciju.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ljudi Mate 10 Pro ili P20? Ovako - Mate 10 Pro : Bolja baterija, vodootporan, ima IR blaster ali losiji zaslon i kamere
P20 : samo bolje kamere i ekran, bez gore nabrojanih stvari
Takoder me zanima koji uređaj vam je lijepsi?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Kada sam gledao ta dva, Mate 10 Pro mi je bio i bolji i ljepsi, da nisu zahebali sa nedostatkom wifi charginga bio bi mi visoko na listi.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Gretk kaže...
Ljudi Mate 10 Pro ili P20? Ovako - Mate 10 Pro : Bolja baterija, vodootporan, ima IR blaster ali losiji zaslon i kamere
P20 : samo bolje kamere i ekran, bez gore nabrojanih stvari
Takoder me zanima koji uređaj vam je lijepsi?

 mate 10 pro ima bolji amoled ekran od p20. Odakle to da ima bolji zaslon. A razlika je slabo vidljiva u kamerama.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Znaci decki mate def ispred p20?
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Kod Huawei ti ide redosljed P20 Pro > Mate 10 > P20
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Malo sam prelistao stranice unazad da ne bi postavio pitanje koje se često ponavlja.

Koji bi mobitel bio najbolja opcija za oko 1000 kuna (znači može i koja stotica više) ?

Dobavljiv kod nas u trgovini. Znam da se preko njuške može i bolje proći, ali ne pitam za sebe. Hvala.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Huawei Y5 mslm da je u tele2 1250kn. Ima moderni ekran.
 
0 1 hvala 1
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Za taj šit je grijeh preko 400kn dati...

Ima Redmi 5+ za 1300kn, redmi 5 za 1000, 10x bolji telefoni od te mizerije

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
1 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice