Nokia 5230

poruka: 114
|
čitano: 59.820
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5230
ja sam upgredao softwer preko moba - ides u izbornik - programi - azuriranje softwera. Nakon ažuriranja teče fluidno (barem iz mog iskutva).
YOU WILL BE ASSIMILATED
15 godina
neaktivan
offline
Nokia 5230

da al onda se konekta na internet i troši pare...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5230
Sveukupno je update za symbian bio (bez ikakvih dodataka) oko 13 mb a ja sam imao mobile surf paket 50 pa sam rekao zašto ne? I vjeruj mi vrijedilo je.
YOU WILL BE ASSIMILATED
15 godina
neaktivan
offline
Nokia 5230

a dal još zna neko kako preko kompujetera staviti???

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nokia 5230

itko??

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5230

Nokia ovi i radi ti update preko compa.

15 godina
offline
Nokia 5230

Može li mi netko reći koje su razlike u usporedbi s 5800xm osim nedostatka wi-fija

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5230
5800 ima bolje zvucnike ipak je xm, os je isti, cak je kod 5800 malcice sporiji proc.
YOU WILL BE ASSIMILATED
15 godina
offline
RE: Nokia 5230
wanderer kaže...
5800 ima bolje zvucnike ipak je xm, os je isti, cak je kod 5800 malcice sporiji proc.

  Super onda, zvuk mi ionako nije bitan, a mob je po oglasima jeftiniji za 400-tinjak kuna.

 

Samo nemogu odlučiti dali da idem s n95 8gb na ovo, nisam baš ljubitelj touch telefona ali izgleda da ću se morati priviknuti na nekog, jer u budućnosti vjerojatno neće ni dolaziti više telefoni bez toucha (osim bb-a).

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
14 godina
offline
Nokia 5230

Kupio nedavno N5230...Tele2-995 kn

to je moj prvi mob sa touch screenom...a i prvi symbian mob

instalirao sam google maps koji radi prilicno dobro tako da garmina necu ni instalirati

zanima me samo jel ima gdje za kupit dodatne maske posto imam samo jednu

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nokia 5230

Eo ovako ....ja sam kupio nokiu 5230 u Osmom mjesecu ove godine.... zanima me koliko košta olovka za njega ....i recimo micro sd 8gb ??

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nokia 5230

Mogu neš pitat da ne otvaram novu temu ovako kada si nešto šanjem slike zvukove i to

onda mi to sprema u poruke u memoriu telefona

znaći prvo pitanje :kako napraviti da se direktno sprema na memorisku karticu u galerije

drugo pitanje:kada si šaljem slike i imam npr 300 slika jednu po jednu moram odvarat da spremim na memorisku u galerije

kada oznaćim sve nema opcije da premjestim na memorisku

a u uređaju nema puno memorije može pomoć

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nokia 5230

ima ko taj mob

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nokia 5230
kako da resetiram mob al da izbrise sve aplikacije ..da oslobodim svu memoriju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nokia 5230

Pozdrav
Ovako imam navedeni mobitel imam ga vec negdi 8mj.Stalno sam spajao mob na zvucnike i zadnji put kad sam sluso i mako 3.5mm prikljucak iz moba pojavi zblesi mi se ekran http://img716.imageshack.us/i/dsc00178pc.jpg/ i ekran proradi tek nakon par puta kad ga otkljucam zakljucam i probo sam resetirat mob i novi softvare ali nista nepomaze.Mob mi je pao par puta sad neznam dal je do toga.Sad ako vi nes znate pomagajte.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nokia 5230

Ja sam kupio ovaj mobitel i super mi je. Ako netko isto razmišlja o kupnji ovog modela, neće se razočarati.

Nokia je sama po sebi dobar proizvođač mobitela, a ovaj model ima sve što vam treba. Internet, music player (radio), kamericu malu, čita sve bitne formate slika, pjesme ako spremate na mob on sam ponudi da konvertira u format u kojem treba biti. Podesit se može super. Prečaci, izgled početne stranice i sl.

 

Prvo mi je trebalo dosta vremena da skužim gdje snima slike i pjesme kad prebacujem s kompa, ali je zapravo vrlo jednostavno. Uglavnom, mene je to malo zbunilo jer nisam dovoljno isprobavao, ali da ne mislite da je komplicirano neću previše o tome jer nije. Htio sam samo reći šta sam ja jedino trebao skužit, a ostalo je sve standardno kao i kod drugih mobitela. Nisam isprobao mape jer mi to još nije zatrebalo, ali mislim da oko toga ne bi trebalo biti problema pošto je sve besplatno i jednostavno se skine sa nokia stranice i prebaci na mobitel, i onda kasnije otvarate mapu bez interneta. Touchpad radi jako dobro i nema nikakvih "slučajnih odabira".

 

Svakako preporučam da instalirate Nokia PC Suite program jer stvarno zna olakšati posao.

 

I nemojte skidati zaštitnu foliju. {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nokia 5230

Moze li se nekako na nokiu 5230 staviti gtalk? Jel netko probao?

TrustNo1
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nokia 5230
paranoid kaže...

Ja sam kupio ovaj mobitel i super mi je. Ako netko isto razmišlja o kupnji ovog modela, neće se razočarati.

Jesi ikada koristio neki "posteni" smartphone sa touch screenom? Da jesi, onda ovo nikada nebi napisao!

Nokia 5230 je uzasan mobitel....jako lose! Imao sam ga, da nebi bilo da pricam bezveze!

Nokia radi odlicne uredaje, ali Symbian i touch jednostavno ne idu zajedno!

Pisanje poruka je nesto najlosije ikada! Nabadanje po onom losem displayu nema smisla! Symbian je jos ok, ali ne i za touch uredaje!

Imao sam vjerojatno sve uredaje iz serije "E" i Symbian mi je tamo jako dobar (naravno koliko moze biti dobar) sto se ne moze reci i za navedenu Nokiu 5230.

 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
16 godina
offline
Nokia 5230

neslazem se s tobom, imam mobitel malo preko godinu dana i sve 5. touch je dobar, symbian mi je kao OS dobar. obavezno na mobitelu napravite update softvera ako to niste napravili vec par mjeseci, jer ova nova verzija je puno brza od npr verzije s kojom mobitel dolazi.

 

jedina moja zamjerka mobitelu je sto nema WiFi. ostale sve 5

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Nokia 5230

Dali ima šanse na taj mob pljunit Ubuntu ili neki drugi Operativni Sistem? Jer ipak ima na sebi taj mob simbyan,pa zato.

http://www.bug.hr/forum/topic/racunala/procjena-konfepogledajte/112473.aspx?page=0&jumpto=2192724&sort=asc&view=flat
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Nokia 5230

Imam žešći problema s tom nokiom,nedavno mi se mobitel zablesiro i izvadim bateriju vratim nazad,i nakon što se upalio prošlo 10tak minuta izbaci driversvape- error u tom smislu nešto je izbacio,i stisnem uredu i sve radi,i sada nemogu na net,imam 650mb(t-mobile sam),uopče mi nefunkcionira webn walk,kada ga otvorim izbaci mi nakon pola minute veze nedostupne webn walk nemoguće izvršiti radnju,reko ok,ali i gps(spajanje na satelit) ispiše povezivanje nije uspjelo kad stisnem vožnja probao sam restartat mobitel na tvorničke postavke,i samo se popravilo to driversvape ostalo sve po istome,probam izvaditi memorijsku ono ista stvar,jedino probati nadogradnju softwera,no mobitel ima garanciju pa dali ću ju izgubiti ako stavim novi software preko nokia pc suite?

 

 

 

 

edit

sve radi,neznam niti sam kako no istekla mi je kartica a u 6mj sam stavio bon od 200kn na nju,a bon od 50kn drži 2 mjeseca znači trebala mi  je još 8mj držati,to sutra zovem t-mobile.

http://www.bug.hr/forum/topic/racunala/procjena-konfepogledajte/112473.aspx?page=0&jumpto=2192724&sort=asc&view=flat
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.9.2011 21:02 (kruskar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Nokia 5230

Trebam garminov gps za nevedeni mobitel zadnji frimeware,dosadio mi ovi pa sad hoću malo na garmina.

http://www.bug.hr/forum/topic/racunala/procjena-konfepogledajte/112473.aspx?page=0&jumpto=2192724&sort=asc&view=flat
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nokia 5230
kruskar kaže...

Trebam garminov gps za nevedeni mobitel zadnji frimeware,dosadio mi ovi pa sad hoću malo na garmina.

Izvoli: klik

They got money for wars, but can’t feed the poor
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia 5230
Intel dual-core E6300 kaže...

šta mislite o tom mobu sutra mislim ić po njega pa recite

1.jel ima jak zvučnik za mjuzu(ono totalno jak ili neko smeće)

2.jel touch screen dobro reagira

3.kolko traje baterija

4.jel dobro igrat igrice na touch

 

molim hitne odgovore!!!!!!

 

3

kikica
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice