"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.319
|
čitano: 5.744.088
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
11 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

evo jedan jeftiniji od Cubota a dobar {#}

warrior
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
zoharbizo kaže...

Dobio si rješenje, gore su ti driveri preko kojih možeš skidati sve na mob i SD karticu, meni rade a imam isto MTK6589 smartphone.

Evo ga uspio sa, iz trece mogucnosti preko toga :D ona prvu sam i ja nasao, al jednostavno nemam mogucnosti koje bi trebale biti tu, onda sam preko tog ADB-a i nece i evo PDAnet mi radi...

Zahvaljujem ;)

13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Evo naručio na "tvoju" dušu...... Šalim se .....

 

Uplačen danas 20.11.2013. pa vidimo kada dođe !!!

Ne razumijem tehniku, ali brljam po njoj
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Zasto sad uopce narucujute bit ce kaos na carini zbog blagdana pa ce te se nacekat telefona.

You got to lose to know how to win
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Lol ne lupetaj. Sada je zadnji čas da stigne prije Božića. Carina je uvijek spora bez obzira koji je mjesec ili dan

Moja recenzija Cubota GT99 na anton008.com Ako tko želi 10$ ili 10% kupone za Banggood nek se javi na pp.
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
skytep27 kaže...

Molim Vas pomoć?

DHL dostava- Na geekbuyingu sam odabrao za sestričnu dhl dostavu,sada je snižena, oko 20 dolara je,

ali sada imam informacije da dhl naplati još dodatno neke svoje špediterske troškove.

Molim Vas jel ima tko da je naručio dhlom,kako je prošlo?Hvala

Ljudi ne naručujte preko DHL, FedEx, UPS, TNT, itd iz kine jer bezveze plaćate skuplju cijenu dostave, često nije uopće brže od pošte, 100% se carini, i naplaćuju dodatno špediciju i manipulativne troškove a od 1.7 traže i EORi broj koji se čeka mjesec dana ako nemaš (to je zapravo HRi oib ali moraju ga dodjeliti). DHL može bit iznimka jer je to pošta + kurirska služba, pa nekad prebace paket na carinu od pošte, što je puno jeftinije

 

Isto tako razna osiguranja pošiljaka koja se nadoplaćuju, to samo povećava šanse za carinjenje a od toga koristi ima samo prodavač a ne kupac, jer kao kupac si ionako zaštićen paypalom

 

Po meni je najbolje uvijek uzimati najjeftiniji način dostave

10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
frulex kaže...

Imam Neo N003 i što se tiče custom ROMova, i nema ih toliko, tek se zajednica počela zagrijavati jer je 2GB/32GB verzija tek 2 mjeseca na tržištu, nisu isto ROMovi za 1/4GB verziju.

 

Ja sam ga naručio sa www.yoymart.com

čekam 23 dana a tracking broj je lažan/ne vrijedi

 

Na Chinapadmall-u ga nema, a i skuplji 30$

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.11.2013 11:33 (DrNasty).
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ako nije problem može li netko od bolje upoznatih linkati shopove iz kojih naručujete?

iclock2much
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Minideal

Slanje dan nakon naruđbe

Prvi doša za 17 dana bez pdv drugi zaglavija na carini nakon 16 dana

Mobiteli dolaze očišćeni od kineskih aplikacija sa hrvatskim , rootani ,zalijepljena folija plus još 3 i silicon case

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.11.2013 13:14 (brmbo).
14 godina
moderator
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
zoharbizo kaže...

Ako nije problem može li netko od bolje upoznatih linkati shopove iz kojih naručujete?

A da pogledaš prvi post?

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Hvala, nisam ni bacio pogled.

Ali me i dalje zanimaju iskustva, tracking i to sve.

Cubot GT99 za 672HRK

iclock2much
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.11.2013 13:45 (zoharbizo).
 
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Skrewdriver kaže...
frulex kaže...

Imam Neo N003 i što se tiče custom ROMova, i nema ih toliko, tek se zajednica počela zagrijavati jer je 2GB/32GB verzija tek 2 mjeseca na tržištu, nisu isto ROMovi za 1/4GB verziju.

 

Ja sam ga naručio sa www.yoymart.com

čekam 23 dana a tracking broj je lažan/ne vrijedi

 

Na Chinapadmall-u ga nema, a i skuplji 30$

 

Kako to mislis lazan? Ja sam ga jucer narucio sa iste stranice - Yoymart... I danas su mi ga vec poslali, a sad cemo vidjeti tijek slanja, nadam se da ce sve dobro proc :)

A sta sa tvojim mobitelom? Sta sa novcima?

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.11.2013 15:03 (Cadus).
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
U roku od 45 dana mozes otvorit dispute i dobis novce natrag ako ga ne dobis u tom roku.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Skrewdriver kaže...
frulex kaže...

Imam Neo N003 i što se tiče custom ROMova, i nema ih toliko, tek se zajednica počela zagrijavati jer je 2GB/32GB verzija tek 2 mjeseca na tržištu, nisu isto ROMovi za 1/4GB verziju.

 

Ja sam ga naručio sa www.yoymart.com

čekam 23 dana a tracking broj je lažan/ne vrijedi

 

Na Chinapadmall-u ga nema, a i skuplji 30$

Ja ga čekam više od 20 dana isto sa yoymart-a....dali mi track no i piše da je pošiljka u transportu već 20 dana i javim se ja njima pa mi kažu da vjerojatno nije ažurirano i da pričekam par dana.....lol

Frka85
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Cadus kaže...
Skrewdriver kaže...
frulex kaže...

Imam Neo N003 i što se tiče custom ROMova, i nema ih toliko, tek se zajednica počela zagrijavati jer je 2GB/32GB verzija tek 2 mjeseca na tržištu, nisu isto ROMovi za 1/4GB verziju.

 

Ja sam ga naručio sa www.yoymart.com

čekam 23 dana a tracking broj je lažan/ne vrijedi

 

Na Chinapadmall-u ga nema, a i skuplji 30$

 

Kako to mislis lazan? Ja sam ga jucer narucio sa iste stranice - Yoymart... I danas su mi ga vec poslali, a sad cemo vidjeti tijek slanja, nadam se da ce sve dobro proc :)

A sta sa tvojim mobitelom? Sta sa novcima?

I meni su ga poslali odmah idući da i od tada 0 bodova....

Frka85
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Skrewdriver kaže...
skytep27 kaže...

Molim Vas pomoć?

DHL dostava- Na geekbuyingu sam odabrao za sestričnu dhl dostavu,sada je snižena, oko 20 dolara je,

ali sada imam informacije da dhl naplati još dodatno neke svoje špediterske troškove.

Molim Vas jel ima tko da je naručio dhlom,kako je prošlo?Hvala

Ljudi ne naručujte preko DHL, FedEx, UPS, TNT, itd iz kine jer bezveze plaćate skuplju cijenu dostave, često nije uopće brže od pošte, 100% se carini, i naplaćuju dodatno špediciju i manipulativne troškove a od 1.7 traže i EORi broj koji se čeka mjesec dana ako nemaš (to je zapravo HRi oib ali moraju ga dodjeliti). DHL može bit iznimka jer je to pošta + kurirska služba, pa nekad prebace paket na carinu od pošte, što je puno jeftinije

 

Isto tako razna osiguranja pošiljaka koja se nadoplaćuju, to samo povećava šanse za carinjenje a od toga koristi ima samo prodavač a ne kupac, jer kao kupac si ionako zaštićen paypalom

 

Po meni je najbolje uvijek uzimati najjeftiniji način dostave

Nemoj širit dezinformacije,EORI broj dobiješ vrlo brzo,meni je stigao ni za puni radni dan.A troškovi carinjenja preko dhl-a su 125 kn ni lipe manje ili više,plus naravno carina na proizvod koji vam stiže.Isto tako mogu reći da je mob iz Kine DhL-om došao u Zg za 3 radna dana i ako imaš odmah EORI broj za dva dana nakon dhl-a ti je mob doma.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.11.2013 21:50 (gogych).
11 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

kako da dobijem taj eori broj?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
gogych kaže...
Skrewdriver kaže...
skytep27 kaže...

Molim Vas pomoć?

DHL dostava- Na geekbuyingu sam odabrao za sestričnu dhl dostavu,sada je snižena, oko 20 dolara je,

ali sada imam informacije da dhl naplati još dodatno neke svoje špediterske troškove.

Molim Vas jel ima tko da je naručio dhlom,kako je prošlo?Hvala

Ljudi ne naručujte preko DHL, FedEx, UPS, TNT, itd iz kine jer bezveze plaćate skuplju cijenu dostave, često nije uopće brže od pošte, 100% se carini, i naplaćuju dodatno špediciju i manipulativne troškove a od 1.7 traže i EORi broj koji se čeka mjesec dana ako nemaš (to je zapravo HRi oib ali moraju ga dodjeliti). DHL može bit iznimka jer je to pošta + kurirska služba, pa nekad prebace paket na carinu od pošte, što je puno jeftinije

 

Isto tako razna osiguranja pošiljaka koja se nadoplaćuju, to samo povećava šanse za carinjenje a od toga koristi ima samo prodavač a ne kupac, jer kao kupac si ionako zaštićen paypalom

 

Po meni je najbolje uvijek uzimati najjeftiniji način dostave

Nemoj širit dezinformacije,EORI broj dobiješ vrlo brzo,meni je stigao ni za puni radni dan.A troškovi carinjenja preko dhl-a su 125 kn ni lipe manje ili više,plus naravno carina na proizvod koji vam stiže.Isto tako mogu reći da je mob iz Kine DhL-om došao u Zg za 3 radna dana i ako imaš odmah EORI broj za dva dana nakon dhl-a ti je mob doma.

Ne znan za vas, ali ja san dosad 2 mobitela naručio sa DHL dostavom i ništa dodatno nisan plaća, nikakvo carinjenje ni pdv, nije mi triba EORI broj, iz kine došlo za nekih tjedan dana (5 radnih)...

10 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

pozdrav...ovako kupio sam ovaj mobitel

http://www.banggood.com/Timmy-E128-4_5-Inch-4G-ROM-Android-4_2-Dual-Cores-Smart-Phone-Black-p-89282.html

 

 

I sad mobitel stvarno radi i sve jedino kaj mi neće raditi je rotacija zaslona...ima za uključiti i cijelo je vrijeme na uključeno al ne prebacuje u vodoravni položaj... prebacuje jedino na igricama i  na youtubu tek kad ja stisnem za prikaz prek cijelog ekrana

 

Što da radim...ili ima neka caka za to ..treba kaj instalirati...

 

HVALA

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ti prebacuje kada pišeš poruke? Neke stvari ti se neće rotirati a možda ti misliš da bi trebale.

Btw evo jedan mobitel u istom cjenovnom rangu od 80$ ali malo bolji, s jačim procesorom.

Moja recenzija Cubota GT99 na anton008.com Ako tko želi 10$ ili 10% kupone za Banggood nek se javi na pp.
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

ne...al onda zašto ima ta, di se uključuje gps wifi i drugo i to za rotaciju...

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Mozes instalirat neki drugi launcher, npr. Next launcher.

14 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Teske odluke i teske dileme  :D

Ajmo malo glasat sto se vama sviđa ili jos neki drugi prijedlozi..

 

 FAEA F 1 mi je mozda i najljepsi  ali Haier w910 ima dosta điđa-miđa ip zaštitu (prasina, voda, gorilla glass) .

Neznam kako se nosi Cubot  s ova dva.?!

 

1) FAEA F1     http://www.faeamobile.com/faea-f1.html

 

2) Haier w910   http://www.pandawill.com/haier-w910-smart-phone-android-40-msm8260a-dual-core-15ghz-45-inch-720p-ips-retina-screen-ip54-p65878.html

 

3) Cubot Gt-99  http://www.banggood.com/CUBOT-GT99-4_5-Inch-4G-ROM-Android-4_2-MTK6589-Quad-Core-Smart-Phone-p-77689.html

4 FAEA F1
5 Haier W910
4 Cubot Gt-99
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2013 17:41 (cassiopean).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
cassiopean kaže...

Teske odluke i teske dileme  :D

Ajmo malo glasat sto se vama sviđa ili jos neki drugi prijedlozi..

 

 FAEA F 1 mi je mozda i najljepsi  ali Haier w910 ima dosta điđa-miđa ip zaštitu (prasina, voda, gorilla glass) .

Neznam kako se nosi Cubot  s ova dva.?!

 

 

 

stavio si linkove u anketu pa sam ti stisnuo FAEA a htio sam otvorit link...mozda nisam jedini :P

14 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Tenks stari, vozim se u busu i muku mucim s mobitelom da slozim poruku  :D

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
kralja20 kaže...

ne...al onda zašto ima ta, di se uključuje gps wifi i drugo i to za rotaciju...

 

 

Ako se ne varam,rotaciju ekrana moraš uključiti direktno u postavkama.Ovo di ti je za GPS,wifi i drugo,mi se čini da služi za sinkroniziranje google accaunta ( one dvije strijelice što idu u krug ).

 

Barem je tako meni na 4.0.4.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2013 18:39 (1987veki).
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

FAEU budeš teško kupio, out of stock je već tjedan dana, tako da pripazi ako naručuješ. 

FAEA ti ima slabiju grafičku (mada ne značajno), haier ti ima slabiju bateriju i ne podržava 3G na 900 a Cubot zna imati loš GPS prijem i isto ti nema 3G na 900 podržan.

Tako da odaberi kaj ti je važnije...

Ja imam FAEU i zadovoljan sam. Mob je fluidan, igre ne igram, GPS je odličan, baterija traje dan-dva.

[URL="https://docs.google.com/forms/d/1WEx469QvnkVrEbP6EZlm1egqz50bSnToh6BGzGGvkwk/viewform"]ANKETA[/URL] o kineskim mobitelima i [URL="https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Akv3
15 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Kakvi su ti FAEA? konkretno me zanima F2S i gdje ga je najjeftinije i najbolje naručiti, i imal i tko kakvi kupon za popust?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Nix666 kaže...

Kakvi su ti FAEA? konkretno me zanima F2S i gdje ga je najjeftinije i najbolje naručiti, i imal i tko kakvi kupon za popust?

Navodno je F2 malo klimav, zna mu izletit poklopac od baterije. F1 je dosta dobar, al samo ako nisi gamer.

I never learned from a man who agreed with me. - Robert A. Heinlein
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
vlovrec kaže...

  haier ti ima slabiju bateriju i ne podržava 3G na 900

Tako da odaberi kaj ti je važnije...

 

  Haier ipak ima 3G na 900MHz-a , to su krivi podaci.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice