Honor Magic 4 Pro

poruka: 5
|
čitano: 3.140
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Honor Magic 4 Pro
Ljudi sta mislite o ovom modelu?
Kod nas ga ima uglavnom u tele2, na njuskalu nesto malo se moze naci ali cijene paprene.

Cini se vrhunski mob, ali po recenzijama ispada da bas i nije, kao recimo da nema opticku stabilizaciju na glavnoj kameri, video kamera da je losa i slicno.

Ima li ovdje vlasnika tog uređaja?

Zar je moguce da se Huawei vise toliko ne trudi, ili azuriranje moze popraviti stvari?
TikTok - daki__92 (Youtube - DAKI92 )
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Honor Magic 4 Pro
mp3david kaže...
Ljudi sta mislite o ovom modelu?
Kod nas ga ima uglavnom u tele2, na njuskalu nesto malo se moze naci ali cijene paprene.

Cini se vrhunski mob, ali po recenzijama ispada da bas i nije, kao recimo da nema opticku stabilizaciju na glavnoj kameri, video kamera da je losa i slicno.

Ima li ovdje vlasnika tog uređaja?

Zar je moguce da se Huawei vise toliko ne trudi, ili azuriranje moze popraviti stvari?

 Nema ovo veze s huaweiom, jednostavno kad ga uzmes u ruku i pocmes radit s njime, fali one neke fluidnosti koju ima npr p30/p40 serija.

Takoder je sw kamere dosta okrnji, tako da neke funkcije poput naknadnog podesavanja blende koje huawei ima od p9 serije, magic 4 pro nema.

 

Probao sam snimit i par videa s njime, sve je nekako stucalo.

 

Ugl meni taj mob ne vrijedi te pare.

12 godina
offline
Honor Magic 4 Pro

Baterija preslaba za taj ekran.

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Honor Magic 4 Pro
Gsm arena kaze da ima veoma glasne zvucnike.
Recimo to mi je veoma bitno.
Za video kameru kazu da nesto trzucka..
Prepreskup je,al lik u okolici mi prodaje za 5000kn koristen 2 tjedna pa si razmisljam i to...
TikTok - daki__92 (Youtube - DAKI92 )
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Honor Magic 4 Pro

Evo ja ga imam i prezadovoljna sam. Huawei P40 prije, nemam zamjerke ni na sta. Sve radi odlično, ne pregrijava se, kamera super, a baterija je od ujutro do ponoći, s igricama, pozivima, surfanjem na oko  30% kad ga stavim na punjač. Je malo velik, ali navikneš se. Neki od vas prezahtjevnih ce svakako naci nedostatke, ali nac cete ih vi u svemu ;)

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice