Google Pixel 7/Pro

poruka: 298
|
čitano: 142.747
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Google Pixel 7/Pro

Ekipa, otkuda ste uzimali maske za Pixele? Trazim za 7 PRO i to je koma, u RH je (ocekivano) izuzetno slaba ponuda, a iz vana se ceka 3 gladne godine..

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Ja sam za svoj Pixel 6a uzeo na Gizzmu.
12 godina
offline
Google Pixel 7/Pro

Naručio sam jučer sa Primus media i jutros mi dolazi poruka od Overseasa kako je paket utovaren. Mrak.

 

Nego, ima li još netko problema sa whatssupom? Malo-malo mi usred dopisivanja izbacuje Translate, a apsolutno sve sam pogasio u opcijama, pa čak i deinstalirao Google translate?

 

edit: potrebno je dodatni Live translate ugasiti u opcijama samog telefona..

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.11.2022 11:29 (Purger155).
Moj PC  
0 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Purger155 kaže...

Ekipa, otkuda ste uzimali maske za Pixele? Trazim za 7 PRO i to je koma, u RH je (ocekivano) izuzetno slaba ponuda, a iz vana se ceka 3 gladne godine..

 Ebay

17 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Kako ste zadovoljni s trajanjem baterije?

Na P7 mi traje 7-8h sot. S time da mi je iskljucena štednja baterije
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Google Pixel 7/Pro

Ja sam instralirao betu i na njoj mi je baterija otprilike kao na kirisakuri, trenutno sam na 3h 46min SOT, 46% ostalo baterije i 26h od zadnjeg punjenja. Ono što mi se čini je da prvih 10% baterije isprazni se brže a onda krene da drži.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.11.2022 15:14 (malina22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
djhuby kaže...
Purger155 kaže...

Ekipa, otkuda ste uzimali maske za Pixele? Trazim za 7 PRO i to je koma, u RH je (ocekivano) izuzetno slaba ponuda, a iz vana se ceka 3 gladne godine..

 Ebay

 

traje recimo dovoljno. naviknuo sam na losu bateriju od prijasnjeg Pixel3, tako da mi je sve sad puno bolje.

 bas ovisi o koristenju, nekada je brzo potrosena, a nekada traje duuugo.

evo na slici primjer zadnjih tjedan dan. imam p7 malo vise od mjesec dana

razmisljam da uzmem sad ovaj bezicni punjac v2, pa da vidim kako ce mi biti koristenje/punjenje s njim.

last.fm/user/jolly_bravo
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.11.2022 18:42 (jollyb).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Purger155 kaže...

Ekipa, otkuda ste uzimali maske za Pixele? Trazim za 7 PRO i to je koma, u RH je (ocekivano) izuzetno slaba ponuda, a iz vana se ceka 3 gladne godine..

 https://www.amazon.de/-/en/Spigen-hybrid-compatible-Google-crystal/dp/B09YMV3TXX/

 

Doslo za oko 5 dana

16 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Purger155 kaže...

Ekipa, otkuda ste uzimali maske za Pixele? Trazim za 7 PRO i to je koma, u RH je (ocekivano) izuzetno slaba ponuda, a iz vana se ceka 3 gladne godine..

Uzeo sam ovaj clear skin iz Google Store (Njemacka).

Ako nekome treba nesto treba, mogu uzeti i ako vam se ceka do bozica :) jer sam tek tada u Kastvu (Rijeka) ili Ivancu (Varazdin).

last.fm/user/jolly_bravo
10 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro

osobno prozirno vise nikad za mene, samo je pitanje vremena kada će požutit i izgledat za k

12 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Mew kaže...
Purger155 kaže...

Ekipa, otkuda ste uzimali maske za Pixele? Trazim za 7 PRO i to je koma, u RH je (ocekivano) izuzetno slaba ponuda, a iz vana se ceka 3 gladne godine..

 https://www.amazon.de/-/en/Spigen-hybrid-compatible-Google-crystal/dp/B09YMV3TXX/

 

Doslo za oko 5 dana

 E pa taj sam i ja uzeo iz Primus media, doslo drugi dan.

 

Inace, slazem se po pitanju prozirnih: em mi nisu prvi izbor, em kak je napisao kolega da pozute.

 

Zato sam u međuvremenu narucio i original case sa Amazona.

16 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Del_Boy97 kaže...

osobno prozirno vise nikad za mene, samo je pitanje vremena kada će požutit i izgledat za k

Istina, nema sanse da ne pozuti. Ali tako je sa svakom maskom. Ali, imao sam samo 2 takve u posljednje 3 godine za *bijeli* Pixel 3 i sad cu vjerojatno imati isto tako za crnie P7. sa crnim bi to manje trebalo doci do izrazaja

last.fm/user/jolly_bravo
9 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Pozdrav svima!
Gledam si za novi mob i jako mi se svidio Pixel 7 Pro.
No, muči me što nema 5G.
Kakva su vaša iskustva s tim nedostatkom?
Postoji li mogućnost da će u dogledno vrijeme Google dodati 5G podršku kod nas?
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Johanan kaže...
Pozdrav svima!
Gledam si za novi mob i jako mi se svidio Pixel 7 Pro.
No, muči me što nema 5G.
Kakva su vaša iskustva s tim nedostatkom?
Postoji li mogućnost da će u dogledno vrijeme Google dodati 5G podršku kod nas?

 

Nije da nema razlike izmedu 4G i 5G ali ne osjetis to uvijek.

Recimo za neko najobicnije surfanje, Google, Facebook, Instagram vjerojatno nebi uopce primjetio razliku, ali npr. dode ti neki update od 4GB tu ces svakako osjetiti razliku izmedju npr cca 70 mbps na 4G i cca 700 mbps na 5G.

Meni je nedavno dosao neki update za Mi11 Ultra i bio sam na 5G i skinuo je 4GB za manje od minut...ili Google photos, neki imaju ogromnu bazu slika i to 5G guta osjetno brze...zato kazem ima situacija kada nije lose imati 5G.

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.11.2022 18:44 (ocean77).
9 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Hvala na odgovoru i na dijeljenju iskustva. Slažem se s time da u svakodnevnom radu možda se i ne primijeti taj nedostatak, ali gledano na malo duže, na period od par godina, onda postaje drugačije. Inače super mob, razmišljam uzeti ili njega ili S22+, ali ovo za 5G mi je bilo neočekivano iznenađenje... Zadnji tren sam to saznao.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Google Pixel 7/Pro

Da li otto.de šalje u hrv?

Trust Me, I'm an Engineer :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Google Pixel 7/Pro

Ekipa koja ima 7 PRO, radi li vam volte ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
ne radi volte ni 5g u HR
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Google Pixel 7/Pro

Da li netko napravio upgrade sa google pixel 6 na google pixel 6 pro ili google pixel 7? Da li se isplati? Nesto razmisljam prodati 6 i kupiti 6 pro ili 7 ali nisam siguran da li se isplati, sva tri mi se cine dosta slicni. Da li je netko imao obicni i 6 i 7 pa da da neku usporedbu. Znam da je kamera ista, ali baterija npr da li je bolja? Thanx

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Google Pixel 7/Pro

Evo ja sam presao na pixel 7, koristio pixel 6 punih godinu dana (izmedju njih koristio Realme X2 pro 2 mjeseca pa je tesko napraviti direktnu usporedbu).

7ica je prakticki ista kao i 6ica, uz dvije meni bitne razlike - face unlock i nesto manje dimenzije. Kamera mislim da je slicna iako ima nesto poboljsanja u smislu night mode-a (digitalni zoom je takoder dobio na kvaliteti), baterija ista stvar kao 6ica.

Otisak prsta radi odlicno (iako je kaljeno staklo na njemu), face unlock super stvar u osvjetljenim uvjetima, nazalost ne moze se usporediti sa ostalim flagshipovima, ipak koristi prednju kameru.

Mislim da su zvucnici malo dobili na kvaliteti (ne i glasnoci).

Neke stvari po pitanju bluetooth povezivosti su poboljsane (bluetooth pozivi u autu i prebacivanje muzike), iako mislim da su to software-ski rijesili i na 6ici.

I dalje najveci problem sporo punjenje.

Sve u svemu, ako imas dobar deal za uzeti 7icu, uzmi. Ako je prevelika razlika u cijeni ne isplati se. Ja nisam ni gledao pro modele jer mi ovih 6.3" odgovara savrseno.

 

Moj PC  
5 0 hvala 2
15 godina
protjeran
offline
Google Pixel 7/Pro

Pozdrav,

zna li netko možda gdje se u Zagrebu može isprobati izloženi Pixel 6a ?

Zahvaljujem

Sve što imam u životu sam ukro, jedino sam vozačku kupio
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 7/Pro

Jel se zna hoće li 5g skoro biti dostupan? 

12 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
1D1B kaže...

Jel se zna hoće li 5g skoro biti dostupan? 

Kada ga budu službeno prodavali u CRO.

Dakle,ne tako skoro

11 godina
offline
Google Pixel 7/Pro

a zna li se kad ce zazivjeti e-sim? uzeo bih pixel 7 ali imam 2 SIM kartice a on podrzava samo kombinaciju fizicke i eSIM kartice

 

btw radi li pixel 6a uredno na hr frekvencijama?

 

eh obzirom se prodaje i u nasim ducanima pretpostavljam da radi bez problema na HR mrezama - upravo sam zeni uzeo (zeleni/sage) pixel 6a za 335eur

 

valjd ce bit sretna sa trajanjem baterije i slikama - trenutno ima s10e

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2023 11:14 (Fanu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Fanu kaže...

a zna li se kad ce zazivjeti e-sim? uzeo bih pixel 7 ali imam 2 SIM kartice a on podrzava samo kombinaciju fizicke i eSIM kartice

 

btw radi li pixel 6a uredno na hr frekvencijama?

 

eh obzirom se prodaje i u nasim ducanima pretpostavljam da radi bez problema na HR mrezama - upravo sam zeni uzeo (zeleni/sage) pixel 6a za 335eur

 

valjd ce bit sretna sa trajanjem baterije i slikama - trenutno ima s10e

Radi sve, osim 5G.
Dakle LTE, radi 

14 godina
offline
Google Pixel 7/Pro

Volte isto ne radi ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Ima na xda forumu kako aktivirati 5G ,volte,sve radi. Aktivirao sam pretplatu u HT i eSIM jer e Sim nemaju na bonove (neznam jel A1 ima na bonove)? Znači može ić jedan eSim i fizička sim kartica.
Imam 7 Pro 10 dana ,sve super jedino šta je baterija na dane koma pogotovo ako radi 5G .
Zadovoljan sam sveukupno sa mobitelom,neke sam postavke iskljucio i disable par app pa čemo vidit u dogledno vrijeme kako če se ponašat i sa sljedećim updateima jer mi malo fali da ga vratim .
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
JoshSt kaže...
Ima na xda forumu kako aktivirati 5G ,volte,sve radi. Aktivirao sam pretplatu u HT i eSIM jer e Sim nemaju na bonove (neznam jel A1 ima na bonove)? Znači može ić jedan eSim i fizička sim kartica.
Imam 7 Pro 10 dana ,sve super jedino šta je baterija na dane koma pogotovo ako radi 5G .
Zadovoljan sam sveukupno sa mobitelom,neke sam postavke iskljucio i disable par app pa čemo vidit u dogledno vrijeme kako če se ponašat i sa sljedećim updateima jer mi malo fali da ga vratim .

 U pitanju je root ili ?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Da,naravno. prvo ide unlock bootloader zatim root pa dalje sve piše na forumu.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 7/Pro
Da,naravno. prvo ide unlock bootloader zatim root pa dalje sve piše na forumu.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice