Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

poruka: 361
|
čitano: 193.935
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

Ne znam koji su kriteriji onda za slanje...  

 

Sendung 1

Zustellung Nov 02–03

USB-C-Netzteil (30 W) von Google

29,00 €

Menge: 1

 

 

Sendung 2

Zustellung Nov 25–26

Pixel 6 Pro Stormy Black 128 GB (ohne SIM-Lock)

899,00 €

Menge: 1

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

pojma nemam.

narucena je i maskica preko Googla al ona jos nije poslana

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
8 godina
neaktivan
offline
Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

Izgleda da je obicna 6 na lageru a pro nije pa je to razlog 

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro
Narucen Google Pixel 6 preko google stora (njemacka) 19.10. jucer 27.10. mi stigao. Koristio ga jedno poslijepodne i prebacivao podatke sa starog Samsung s9+. Pa evo prvi dojmovi: na recenzijama mi se cinio dosta manji nego u stvarnosti, vjerojatno jer usporeduju pixel 6 pro s njim cijelo vrijeme koji je ajmo reci skoro kao stari tableti. Mrvicu je veci od starog s9+ znaci stvarno ga ima. U ruci premium osjecaj, senzor otiska radi dobro i brzo, softver jako fluidan, cak i dok je radio optimizaciju svih aplikacija. Jednostavno leti kroz izbornike. Novi cip i novi android rade svoj posao. Mislim da je tih 90hz stvarno dosta iako sam mislio da ce bit malo. Korisnicko sucelje me podsjeca na stari htc sens sto se meni osobno svida. Izbornik s aplikacijama se skrola okomito. Iznenadujuce ostar zaslon iako ta rezolucija ne spada u top rezolucije. Zadnja kamera mi se cini top i prikazuje mi realnije boje nego samsung. Prednja bi mozda mogla biti malo bolja iako nije ni ona losa. Jedina zamjerka kod kamere bi mozda bila ta da nakon snimljenje slike on automatski podesava parametre da slika ispadne najbolja moguca i to traje odprilike sekundu-dvije. To moram jos pogledati mislim da se moze promjeniti u postavkama. Bateriju ne mogu ocjenit jer nisam dovoljno dugo koristio uredaj. Sve u svemu mislim da je uredaj za tu cijenu od 650€ stvarno top. Osobno mislim da tih 250€ vise za 6pro za nekog prosjecnog korisnika se ne isplati, ali ako netko zeli jos veci i jaci uredaj zasto ne.
 
13 0 hvala 6
9 godina
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro
chenzo2110 kaže...
Narucen Google Pixel 6 preko google stora (njemacka) 19.10. jucer 27.10. mi stigao. Koristio ga jedno poslijepodne i prebacivao podatke sa starog Samsung s9+. Pa evo prvi dojmovi: na recenzijama mi se cinio dosta manji nego u stvarnosti, vjerojatno jer usporeduju pixel 6 pro s njim cijelo vrijeme koji je ajmo reci skoro kao stari tableti. Mrvicu je veci od starog s9+ znaci stvarno ga ima. U ruci premium osjecaj, senzor otiska radi dobro i brzo, softver jako fluidan, cak i dok je radio optimizaciju svih aplikacija. Jednostavno leti kroz izbornike. Novi cip i novi android rade svoj posao. Mislim da je tih 90hz stvarno dosta iako sam mislio da ce bit malo. Korisnicko sucelje me podsjeca na stari htc sens sto se meni osobno svida. Izbornik s aplikacijama se skrola okomito. Iznenadujuce ostar zaslon iako ta rezolucija ne spada u top rezolucije. Zadnja kamera mi se cini top i prikazuje mi realnije boje nego samsung. Prednja bi mozda mogla biti malo bolja iako nije ni ona losa. Jedina zamjerka kod kamere bi mozda bila ta da nakon snimljenje slike on automatski podesava parametre da slika ispadne najbolja moguca i to traje odprilike sekundu-dvije. To moram jos pogledati mislim da se moze promjeniti u postavkama. Bateriju ne mogu ocjenit jer nisam dovoljno dugo koristio uredaj. Sve u svemu mislim da je uredaj za tu cijenu od 650€ stvarno top. Osobno mislim da tih 250€ vise za 6pro za nekog prosjecnog korisnika se ne isplati, ali ako netko zeli jos veci i jaci uredaj zasto ne.

 jel dostava isla preko mailboxde.com ili nekim drugim kanalima? ili si ti u DE? jel su ti poslali kakvu obavijest za sluske?

 

p.s. ja pokusavam refresh tamo na stranici, ali ništa se ne mijenja za 6 pro...i dalje samo waiting list...tj. sad vise nema ni da se upišes na waiting list, nego samo pise "not in stock" tj. "nicht auf lager" :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.10.2021 8:54 (Dan1234567890).
5 godina
offline
Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

Ja tu ne vidim nikakav poseban napredak sto se tice kamere

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

Kao što je več naglašeno, odličan dizajn kamera grbe ili opčenito odličan vrlo prepoznatljiv dizajn.

 

AMD,........is that Epyc or what?
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

SOT 3.5 sata...kaze MKBHD.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

drugi pak vele 6-7h SOT, pa ga sad ti znaj..

enivej, zenin P6 je dosao jutro, reci cu vam kakav je SOT kroz 2-3 dana jer ce stalno visit na njemu.

btw ja sam i na P2XL imao redovno po 8-9h SOT dok je kolega imao upola, sve ovisi ko kaj radi na mobitelu i u kojem okruzenji (visoki/nisk brightness)

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
12 godina
neaktivan
offline
Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.10.2021 14:43 (mzopg).
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro
U DE sam. Evo i ja sam sad pokušao naručiti 6pro peko Google Store pa ima samo lista čekanja. Za slušalice sam dobio nekakav papir da se prijavim nakon 14 dana od kupnje uređaja do max.45 dana od kupnje.
9 godina
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro
chenzo2110 kaže...
U DE sam. Evo i ja sam sad pokušao naručiti 6pro peko Google Store pa ima samo lista čekanja. Za slušalice sam dobio nekakav papir da se prijavim nakon 14 dana od kupnje uređaja do max.45 dana od kupnje.

 sad gledam uvjete za shipping i piše da ne shippaju ako nije rezidencijalna adresa...😢😢😢 znam da je prije radilo preko mailboxde.com-a...ne znam jel sad ovo pise samo forme radi, ili stvarno su ukinuli ovakvo shipanje...ufff...😤

ohladio sam se već lagano od želje za naručivanjem...mislim da cu jos malo pričekati ;)

10 godina
offline
Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

Nikada nije bilo gore sto se mobitela tice.

Google ne mozes legalno kupiti u HR, Huawei mozes ali fali legalan GMS, Samsung moze i jedno i drugo ali nam salju smeca od procesora, Honor ne salje za sada TOP modele, Nokia ih niti nema...sve akupa jako zalosno pa se uopce i ne cudim da mi je mob iz 2018 daily driver.

 
8 0 hvala 0
10 godina
offline
Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

Gdje to čudo kupiti? 

Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

Prvi problemi, mada se ne bi ja previše brinuo jer toga ima kod svih proizvođača u određenom postotku.

 

https://www.gsmarena.com/some_early_pixel_6_and_6_pro_buyers_report_screen_issues_weird_flickering_green_tint_and_a_second_pu-news-51621.php

 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro
mzopg kaže...

Prvi problemi, mada se ne bi ja previše brinuo jer toga ima kod svih proizvođača u određenom postotku.

 

https://www.gsmarena.com/some_early_pixel_6_and_6_pro_buyers_report_screen_issues_weird_flickering_green_tint_and_a_second_pu-news-51621.php

 

 

 

 

Kako se nebi brinuo...kupis ga jedva nekako preko mailbox.de i onda trebas reklamirati...kako?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro
ocean77 kaže...
mzopg kaže...

Prvi problemi, mada se ne bi ja previše brinuo jer toga ima kod svih proizvođača u određenom postotku.

 

https://www.gsmarena.com/some_early_pixel_6_and_6_pro_buyers_report_screen_issues_weird_flickering_green_tint_and_a_second_pu-news-51621.php

 

 

 

 

Kako se nebi brinuo...kupis ga jedva nekako preko mailbox.de i onda trebas reklamirati...kako?

 e to sam baš mislio pitati ekipu, koja je procedura reklamacije? samo se pošalje iz RH ili opet treba preko nekog u DE?

 

vidim da kolege kupuju novi Macbook Pro M1 Pro na isti način, samo njih se vjerojatno može servisirati i kod nas u ovlaštenom servisu.

12 godina
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro
mzopg kaže...
ocean77 kaže...
mzopg kaže...

Prvi problemi, mada se ne bi ja previše brinuo jer toga ima kod svih proizvođača u određenom postotku.

 

https://www.gsmarena.com/some_early_pixel_6_and_6_pro_buyers_report_screen_issues_weird_flickering_green_tint_and_a_second_pu-news-51621.php

 

 

 

 

Kako se nebi brinuo...kupis ga jedva nekako preko mailbox.de i onda trebas reklamirati...kako?

 e to sam baš mislio pitati ekipu, koja je procedura reklamacije? samo se pošalje iz RH ili opet treba preko nekog u DE?

 

vidim da kolege kupuju novi Macbook Pro M1 Pro na isti način, samo njih se vjerojatno može servisirati i kod nas u ovlaštenom servisu.

 Koliko se sjećam kad sam imao 2XL - kontaktiraš Google korisnički službi i šalješ ga u servisni centar negdje u DE.

 

Osobno meni je to za k...

 

Isto su radili i ovi iz mobisa kad su uvozili Pixele., s tim da su oni slali SAMO mobitele kupljene kod njih.

9 godina
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro
R36 kaže...
mzopg kaže...
ocean77 kaže...
mzopg kaže...

Prvi problemi, mada se ne bi ja previše brinuo jer toga ima kod svih proizvođača u određenom postotku.

 

https://www.gsmarena.com/some_early_pixel_6_and_6_pro_buyers_report_screen_issues_weird_flickering_green_tint_and_a_second_pu-news-51621.php

 

 

 

 

Kako se nebi brinuo...kupis ga jedva nekako preko mailbox.de i onda trebas reklamirati...kako?

 e to sam baš mislio pitati ekipu, koja je procedura reklamacije? samo se pošalje iz RH ili opet treba preko nekog u DE?

 

vidim da kolege kupuju novi Macbook Pro M1 Pro na isti način, samo njih se vjerojatno može servisirati i kod nas u ovlaštenom servisu.

 Koliko se sjećam kad sam imao 2XL - kontaktiraš Google korisnički službi i šalješ ga u servisni centar negdje u DE.

 

Osobno meni je to za k...

 

Isto su radili i ovi iz mobisa kad su uvozili Pixele., s tim da su oni slali SAMO mobitele kupljene kod njih.

Ja se nekako nadam i mislim, da postoji neka mogućnost, s obzirom da je pixel 6 "samo" 650€ uz sve što nudi, da će biti popularan i tražen, pa da bi ga koji od naših operatera mogao uzeti u dati u ponudu (pa onda možda i pro)...obično kada postoji potražnja za nekim modelom, operateri ga probaju ponuditi...zadnji "pixel" koji sam tako uzeo, je bio nexus 4 preko VipNeta :)

 

no to je stvarno "far fetched" za ikakav plan za kupnju :)

15 godina
offline
Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

Kao što sam i mislio, čim je istekla "akcija" sa slušalicma, 6 pro je dostupan za kupnju preko njemačkog store-a ipak nije samo što sada stoji "Kaufen" dok ne ideš odabrati model i onda kaže da je nedostupan. Ja ću ipak pričekati koji mjesec sa kupnjom jer po meni je jedini dobar deal bio to sa slušalicama, ovako je kao svaki drugi telefon po meni. Trenutno imam note20 ultra i naviknuo sam se na olovku pa ću pričekati novu S seriju i onda tek odvagnuti. Meni osobno je "problem" što preko firme u ovom trenutku mogu uzeti S21 ultra za dosta manje novaca nego što je 6pro ali ipak sjećanje na studentske dane rootanja nexusa 4, 5 pa onda 6p ipak igra svoju ulogu 

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.10.2021 10:40 (steve90).
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro
djhuby kaže...

 Moje mišljenje je da je to lažni video, bude ih takvih na kile, ali dok ne vidim gdje drži uređaj u ruci ništa ne vjerujem. Znaju izbaciti usporedne videe prije nego što mobitel krene u prodaju ili dok vrijedi embargo i nitko od velikih tjubera nema još video, a u biti se igraju photoshopom. Youtube se općenito nakupio svakakvog smeća trebali bi to malo počistiti.

10 godina
offline
Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

Tocno to. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro
djhuby kaže...

 Pa meni ovo na 0:35 izleda kao render :D

7 godina
offline
Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

Ima možda netko kakav info kad i gdje bi se ovi mogli pojaviti u hrvatskim dućanima?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

U hrvatskim dučanima teško, jedino tipa Neutrino mobile ili Uzi shop, a i to je pitanje kada s obzirom da ga još nema ni na Njemačkom Amazonu.

To be or not to be
14 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

 Big leap, a fotke jedva bolje od 5-tice, svasta

 

5 godina
offline
Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro

Ja sam isto primjetio da fotke nisu nista bolje od 5-ice a po rangu kvalitete su mi tu negdje sa S21

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro
Ok su mu fotke ali svakako mi kamera nebi bila glavni motiv za kupnju jer dobru kameru mozes dobiti i na generaciju, dvije ili tri starim mobitelima.
Pixel jedino zbog cistog androida, ostalo je manje vise u rangu sa konkurencijom.
 
2 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice