SIM kartica za GPS

poruka: 13
|
čitano: 11.121
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
SIM kartica za GPS
Pozdrav, zanima me da li postoji koji operater koji neće zahtjevati obnovu SIM kartice nadoplatom računa? Koristit će se za GPS uređaj koji će biti na ogrlici od psa. Hvala!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: SIM kartica za GPS

Ne postoji. Zašto? Operateri ne bi imali nikakve koristi od toga da drže tvoju karticu aktivnu besplatno.

 

Najbolje što možeš napraviti je nabaviti Bonbon karticu i kupiti bon od 180 kn. Nadoplatom računa od 180 kn, produljuje se valjanost kartice za 360 dana.

➡ https://www.bonbon.hr/podrska/na-bonove/bonovi-i-racun/stanje-i-valjanost-racuna

 

Isto tako, GPS ogrlica zahtjeva mobilne podatke za slanje lokacije tako da će ti trebati i podatkovni paket.

➡ https://www.bonbon.hr/ponuda/na-bonove/paketi#/

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.10.2020 20:01 (Marko :D).
8 godina
offline
Re: SIM kartica za GPS
Nabavi gps tracker za psa, najjeftinija i najbolja opcija
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: SIM kartica za GPS
Pa to i imam samo ide SIM unutra. Znači najjeftinija opcija BonBon ili ima nešto bolje?
8 godina
offline
Re: SIM kartica za GPS

Ako znaš nekog sa poslovnom tarifom, možda možeš nagovoriti njega/nju da uzme klon karticu tj MultiSIM. Kartica će imati identičnu tarifu kao glavna ali ne može primati pozive/SMS ali može zvati, slati poruke i ići na net. Cijena bude 20ak kn mjesečno.

 

To ili Bonbon.

13 godina
offline
Re: SIM kartica za GPS
David87 kaže...
Pa to i imam samo ide SIM unutra. Znači najjeftinija opcija BonBon ili ima nešto bolje?

Najjeftinija opcija je Bonbon. Kod Tele2 moraš kupiti bon od 440 kn da ti valjanost računa bude 360 dana.

➡️ https://www.tele2.hr/podrska-korisnicima/cesto-postavljana-pitanja/potrosnja-i-nadoplata-bonova/fc20/

 

Kod HT-a najduža valjanost računa je 180 dana i za to moraš kupiti najveći bon od 200 kn.

➡️ http://faq.hrvatskitelekom.hr/pages/category.xhtml?question=47

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.10.2020 21:25 (Marko :D).
7 godina
online
SIM kartica za GPS

Mene više zanima jel to kolega pita baš zato ili zato kaj ga zanima kak unijeti bon bez vađenja kartice iz ogrlice?

Uzmi si karticu u registriraj ju na web sučelje tog operatera pa preko sučelja unosi bonove i aktivira opcije.

To imaju svi operateri.

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.10.2020 10:03 (fer-de-lance).
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: SIM kartica za GPS
Da uzet ću onda bonbon i šibat bonove svaka 3 mjececa preko internet sučelja, da ne vadim gps van ogrlice, jer malo smo ju bolje prišili da se ne izgubi uređaj 🙂
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
SIM kartica za GPS

Otac mi je koristio u nazad par godina garminov uredaj kojem se placala samo godisnja pretplata (ne ovaj koji sad imaju dostupan), nakon toga te kinezice sa sim karticama koji su bili malo rec katastrofa...

trenutno najbolja stvar sta sam vidio i koju on sad koristi je tractive tracker. placas pretplatu koliko oces, sucelje je jednostavno jedini je problem sto je na engleskom aplikacija ukoliko je za stariju osobu, no taj uredaj preporucam toplo, ima dva uredaja na istom racunu vec tri cetiri godine...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
SIM kartica za GPS

Ako je ok, nadovazao bih se na temu.

Odabrali smo na preporuku bonbon za GPS dječjeg smart sata, pa trebam pomoć koji paket odabrati, pošto se očito troši na slanje podataka, koji paket odabrati ? Počeli smo bonovima od 25kn, da li se može broj prebaciti na pretplatu? Koiko podataka mjesečno smart sat može poslati ako je stalno uključen?

hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: SIM kartica za GPS

pozz

 

 

imam gps tracker gf 09 i simpa sim karticu .s 20 gb.

Mora li bit iskljucivo internet kartica?

 

stalno mi blinka crveno i ne ocitava mi  icc kartice..

 

 

11 godina
offline
Re: SIM kartica za GPS
Moje iskustvo je da svi ti kineski uređaji u koje ide Sim kartica, a nemaju mogućnost upisivanja APNa, ne rade sa THt (tu je i Bonbon) karticama, a sa Telemach i A1 (Tomato) rade.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice